Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18]

#11
Multumesc Gaby-chan, esti o scumpa.
Deci am revenit cu nextul, da stiu cam ciudat, bine nu sunt asa de sigura daca a iesit minunat. Dar totusi am ajuns si eu "Aleluia" la faza in care Kei isi arata adevarata faţa, in sfarsit pana si eu asteptam sa ajung aici.
sa fiti gata caci in urmatorul capitol sigur o sa bag scene hentai, sper. >:3


Capitolul 6
-Un sarut violent-


Priveam geamul de la bucatarie, admiram cum fiecare picatura de apa curgea pe el, il atingea cu raceala si se prelingea pana jos pe pamant.De cateva zile in coace nu ma puteam dezlipi de geam, nu faceam nimica altceva decat sa admir zilele care treceau indiferente pe langa mine.
Angela si cu Robert mai treceau pe la mine sa ma vada, ca sa ma poata scoate din acesta transa de nefericire care imi macina, imi devora inima.
Inainte ca acesta disperare sa ma cuprinda, am aflat de la medic ca familia mea se recupera cu bine, au reusit cu success sa scape fara vreo rana letala din acel infern al focului ce-mi cuprinsese casa acum cateva zile. Am avut noroc ca nici casa nu a ars asa de tare si se putea repara, trebuia decat renovata si recontruita bucataria si camera parintilor mei.
Dar nu au trecut multe zile dupa acel incident ca necazurile s-au napustit violent asupra mea, nu stiu de ce anume toate lucrurile rele mi se pot intampla numai mie ? Pana acuma singurele lucruri rele au fost minore, cum ar fi : intarzierea de la ore, pedeapsa dirigintei sau aparintilor ca lipseam de la ore, ma mai luam la certa cu cineva fiindca luam apararea colegilor, prietenilor mei lucruri minore... dar de data acesta totul a luat o intorsatura gravnica.
Cum s-a intamplat ca cineva sa ma jefuiasca pe mine ? Cum de s-a intamplat sa ma ia la bataie toti necunoscuti, huligani de pe strazi atunci cand ma plimbam ? Cum de mi-au disparut anumite carti, teme la scoala ? Cum de mi-a inscenat mie, cineva un furt ? Cum de s-au intamplat toate acestea ? Eu nu am facut nimica rau.
La usa s-au auzit cateva batai incete, o voce feminine s-a auzit din partea cealalalta spunadu-mi clar ca este o cunostinta, era Angela care in ultima vreme mi-a fost alaturi. I-a pasat de mine si m-a vizitat in fiecare zi sa vada daca nu ma mai simt asa de posomorat si suparat. Am raspuns un “da”, iar acesta si-a facut aparitia imediat in locuinta mea, parca era un inger.
Avea pe ia o rochita alba superba cu doua perechi de volanase la genunchi, un decolteu mai mare care ii scotea in evidenta cele doua “mere” care ii conturau fin si sexy acel piept. Iar in picioare o pereche de sandale cu fundite tot albe, arata superb de bine dar asta nu imi schimba prea mult starea de spirit. S-a apropiat de masa, lasand plasele pline cu produse, alimente cumparate pentru mine, s-a apropiat repede de si m-a cuprins in brate, strangandu-ma tare de tot. Stia ca inima ma lasa, stia ca nu ma simt bine, stia ca viata mea era una pur si simplu ingrozitoare asa ca dorea sa-mi aline suferinta si sa o inlocuiasca cu bucurie.
Imi tot repeta aceste cuvinte : “Joshua sunt aici pentru tine, totul o sa fie bine ingeras asa ca nu ai de ce sa te temi.”, erau nobile, de pretuit aceste cuvinte care s-au intiparit in inima si mintea mea. Cu cat acesta ma strangea mai mult in brate si cu cat imi spunea ca totul o sa fie bine, ma facea sa plang. Inima mi se ineca in grija ei patrunzatoare, iar lacrimile imi udau obrajii rosii si rumeni.
Fara sa ezit, am cuprins-o in brate si am strans-o tare de tot, sa-i simt inima cei batea in piept mai aproape de a mea, cu adevarat merita sa-i spui inger.
Parul ei negru si carliontat imi ascundea mainile ce-i cuprindeau talia, picaturile reci ce se prelingeau pe obrajii mei ii atingeau umerii aproape dezgoliti, nu ii pasa asa ca ma lasa sa-i stau in brate. Dupa cateva minute de suspin in bratele calde si primitoare ale prietenei mele, acesta a mers si ia dat de mancare lui Flow, iar dupa aceea a mers sa pregateasca masa in timp ce eu statea tot cu privirea atintita la geam si admiram jocul picaturilor de ploaie. In locuinta au intrat si prietenii mei: Jo, Robert si Michael care desigur au venit si ei sa ma vada si s-mi aline durerea ingrozitoare.

- Joshua, amice tot asa ai ramas ? spune Jo in timp ce sa seaza pe scaun la masa.
- Gata Jo ! Lasa-l in pace pe saracul baiat, nu vezi ca nu vrea sa-ti vorbeasca, spune Angela care amesteca in oala cu supa.
- A da...si tu cine esti ? Avocata lui papuse ? spune Jo pe un ton ironic.
- Ah ! Esti un badaran sa stii...
- Nu mai spune ! E si tu esti o...
- Gata baieti aici nu suntem aici sa ne certam, Jo sa stii ca ii dau dreptate Angelei, taci odata si tu, spune Michael in timp ce se joaca cu Flow.
- Gata prieteni ! Va rog eu nu vreu sa va mai vad certandu-va din cauza mea, spun eu trezindu-ma la realitate, chiar daca mie mi s-au intampalt toate acestea asta nu inseamna ca si voua vi s-au intampalt.
- Joshua scuze daca te-am suparat, dar vrem sa-ti revi din transa acesta enervanta, spune Robert.
-Stiu bine asta Robert, pana si eu tanjesc dupa fericire in momentul asta... dar ma tot intreb cine si de ce ar vrea sa-mi faca rau ? pun eu acesta intrebare lasanu-i pe toti pe ganduri.

Linistea se napusti in incapere, toti ne-am asezat la masa si am mancat cu pofta din delicioasele preparate facute de Angela. Jo si-a restras cuvintele faţa de acesta, spunandu-i ca ii pare rau. Normal ca acesta la iertat, fiindca era o tanara intelegatoare si stia foarte bine ca si el era ingrijorat din pricina mea.
Dupa cateva minute de rasfat culinar, toti au inceput sa se gandeasca in incercarea de a-si da seama cine oare e faptasul si nemernicul care imi tot intinde plase. Nu au stat mult pe gandire si s-au rezumat a spune doar un singur cuvant: “Kei”.
Am ramas stupefiat cand am auzit ca prietenii mei il consider pe acesta un escroc si ca el a fost de la inceput.
Am refuzat dar ei tot incercau sa ma convinga ca acesta este vinovatul si raspunzatorul faptelor intamplat. Nu avea logica doar pentru ca acesta mereu aparea atunci cand aveam nevoie nu-l facea si vinovat, din contra mi-a salvat viata de doua ori, mereu imi spunea ca daca am nevoie de ceva doar sa-l strig, iar el va venit la mine doar ca sa-mi aline durerea.
Pe langa asta, imi era si foarte drag de el, foarte drag numai cand il vedeam doream sa-i sar in brate si sa-l cicalesc din dragoste, nu-i purtam pica era unul dintre cei mai buni prieteni ai mei. Chair si in zilele acestea, in care toate au luat o intorsatura neplacuta pentru mine, el a fost acolo si ma consolat. Cum puteau sa-l acuze pe saracul baiat ? Pentru ce ?

- Joshua tu esti chiar prost ! Tu nu-ti dai seama ca el este cauza acestor intamplari bizare si nenorocite, striga Robert din coltul usii de la dormitorul meu.
- Nu are cum..., spun eu ingrijorat.
- Ba da are, spune Angela, nu vezi ca el a fost acolo mai mereu cu tine, inainte si dupa accidentul din seara acea in care tu ai fost rapit si aproape violat de nebunii aia.
- Si partea in care casa ta a luat foc, spune Jo.
- Sa nu uitam si de faptul ca acuma doua zile cand huliganii aia aproape ca te-au luat la bataie, dar ce ca te-au luat la bataie, asta au si facut, el nu cumva te-a ajutat ? Intreaba Robert.
- Ba da, a venti prin minune si i-a amenintat pe toti, speriindu-i, spun eu inghitind in sec.
- Asculta-ma Joshua, eu stiu un lucru care cu siguranta imi confirma faptul ca prietenul tau Kei este un netrebnic, un impostor cu doua feţe si stii de ce ?
- De ce ? intreb eu curios.
- Fiindca el este capetenia clanului Joisuke, mai pe scurt aproape ca este o mafie, spune serios cu o rpivire taiaoasa Michael.
- Mafie ? tresare Angela uimita.
- Inca nu stiu sigur daca ei sunt rai sau buni, dar cred ca are legatura cu ceva legat de tine si mai cred ca el s-a dat usor pe langa tine din ziua in care am fost la sediul lor, astfel el a reusit sa se infiltreze in colectivul tau si te-a manipulate incetul cu incetul, spune incruntat Michael.
- Asta inseamna ca el a inscenat totul, isi atinteste privirea spre mine Jo.
- Nu, nu se poate una ca asta, dar el..
- Stiu ca vrei sa-i iei apararea dar nu are rost, el este vinovatul pentru tot ce ti s-a intamplat, spune Michael luandu-ma in brate pentru ca eu sa nu plang.

Dar nu ma puteam abtine, lacrimile au inceput din nou sa pice din privirea mea care era complet fara viata. Inima imi secase complet, chiar nu doream sa cred una ca asta, era un singur mod de a afla daca acest lucru era adevarat. Era un singur lucru de facut si acela era sa merg si sa-l intreb personal in faţa.
Dupa doua ore aproximativ prietenii mei si-au luat ramas bun de la mine si au plecat spre casele lor, eu insa am ramas in ploaie si ma uitam fix la cer cum parca nu incerca sa se rupa si sa lase soarele acela orbitor sa-si strapunga razele in pamantul acum udat de dansul ploii.
Natura era placuta si atunci cand ploua, nu aveam nici o umbrela stateam doar in blugi negri si un tricou alb mulat pe corp care acuma era ud fleasca, la fel ca parul meu care se ingreuna cu fiecare picatura de apa ce curgea din cerul cenusiu. Mergeam cu pasi mici si inceti, nu ma grabeam caci nu aveam o destinatie sigura, dar doream sa merg prin parc undeva unde numai natura putea sa-mi asculte oful care ma nelinistea de cateva zile.
Nu bagam in seama zgomotul masinilor ce navaleau pe strazi, sau cum unele fete isi sopteau cate o barfa, sau cum lumea trecea nepasatoare pa langa mine, nimica deosebit ma simteam gol. Caci asa eram, un lucru m-a facut sa tresar din acea visare si gandire.
Simteam ca ma tulbur, simteam ca sunt urmarit din toate punctele posibile, eram o prada mult prea usoara care nu avea nici ghiare, nici colti si nici forta. Am auzit pasii repezi in spatele meu care se apropiau mai mult si mai mult de mine.
Am inceput sa maresc pasul, fiindca nu doream ca alt incident sa se petreaca. Nu mai doream sa fiu victim si de data asta, dar ma simteam vulnerabil, nu am cutezat sa imi intorc privirea dar nici corpul, am continuat sa merg, pana cand am ajuns in parc.
Mi-am marit pasul si am inceput a fugi, caci teama din nou imi cuprinsese corpul. Persoana din spatele meu ma urmarea in continuare, pana cand am fost prins in capcana lui din nou.
Am vrut sa ma ascund dupa un copac dar din nefericire acesta a reusit sa ma imobilizeze doar prin a trage cu pistotul in scoarta dura a copacului. In momentul acela am inlemnit complet, tremuram, iar ochii incepeau sa se umezeasca, o lacrima calda a picat pe obrazul meu rosu.
Barbatul din spatele meu s-a apropiat de mine, m-a apucat de mana si m-a intors cu faţa la el, trandindu-ma de acel copac din spatele meu. Ochii mi s-au marit, atunci cand am vazut ca persoana aceea era chiar Kei, lacrimile au inceput sa scape din ce in ce mai repede din privirea mea, lasandu-mi capul in jos. Nu puteam sa cred una ca asta, era imposibil, de ce el ?
Mi-a strigat odata numele, pe un ton calm facandu-ma sa tresar si sa-mi ridic privirea spre el, am vrut sa afisez un zambet, in speranta ca acesta doar glumea. Dar zambetul mi s-a sters imediat.
Ranjea, aproape ca-l apuca rasul, ma privea cu atata ura dar si cu interes de parca dorea sa obtina ceva de la mine. Imi era teama, eram confuz.
Simteam cum ma molesesc, simteam cum ochii aceia de un albastru intens care se ascundeau dupa lentilele negre ale ochelarilor lui ma urmareau, am vrut sa-mi mut privirea in alta parte dar nu am reusit.
Kei s-a impins fortat in mine, imobilizandu-ma complet in acel copac, strangandu-ma tare de ambele brate, reusind sa ma faca sa scot un scrancet de durere.
Buzele lui s-au unit cu ale mele, intr-un sarut violent. Am incercat sa ma eliberez dar nu am putut, era mult prea puternic pentru mine. Limba lui s-a strecurat usor printre buzele mele intalnind-o pe a mea, reusind sa ma faca sa tresar pentru o secunda. Corpul meu incetul cu incetul a inceput sa se incalzeasca, inima imi batea fara incetare, fiind vulnerabil in prezenta lui, eu eram prada, iar el era bestia care ma degusta. Limba lui se juca cu a mea, nu a cutezat sa imi dea drumul, parea ca-i place ce face, pentru mine era complet ciudat ca doi barbate sa se sarute asa.
Nu am mai putut rezista, Kei nu se opera de loc din acel sarut, doream sa inceteze. Nu mai imi simteam picioarele, tremuram din toate incheieturile, ma moleseam. A trebuit cumva sa opresc acest lucru si asa am facut.
L-am apucat de ambele brate si l-am impins cat de tare am putut, rupand acel sarut lung. Inima si-a marit din nou acceleratia, am picat pe jos in genunchi pe iarba proaspat inflorita, Kei se uita de sus la mine si imi ranjea, rasul a inceput sa-l stapaneasca. Ma umilisem prea mult in fata lui, chiar am avut incredere in el, cum putea sa-mi faca una ca asta si de ce ? Care era motivul ?

- Kei de ...
- Joshua esti asa un boboc dulce, chiar credeai ca vei scapa usor, spune aceta apropiindu-se de mine.
- Nu, nu te apropia de mine nenorocitule ! Strig eu in timp ce ma ridit in picioare si-mi lipesc spatele de scoarta dura a copacului.
- Nu te teme de mine prietenul meu bune, caci nu vreu sa-ti fac nimica rau inca, spune acesta punandu-si mana stanga pe copac si apropiindu-si buzele de urechea mea, vei fi al meu, vrei nu vrei.

S-a indeparta incet de mine, lasandu-ma tot in ceata, ma simteam gol, inima imi era sfasiata. De ce oare a facut toate acestea ? De ce ? Ce i-am facut eu lui ?



Răspunsuri în acest subiect
Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 23-11-2010, 01:59 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de hiimera - 24-11-2010, 11:29 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de MiraA - 25-11-2010, 01:56 AM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de Beatrix LaVey - 26-12-2010, 03:29 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de hiimera - 26-12-2010, 11:54 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de Luzer - 27-12-2010, 03:36 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 27-12-2010, 09:06 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 29-12-2010, 10:55 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 02-01-2011, 03:31 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 03-01-2011, 01:04 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 03-01-2011, 08:00 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 16-01-2011, 02:47 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 05-02-2011, 07:14 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 05-02-2011, 10:29 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 08-02-2011, 12:19 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 08-02-2011, 01:28 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 22-02-2011, 01:27 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 24-02-2011, 10:08 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 13-03-2011, 10:04 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de angel cat - 28-03-2011, 05:49 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 27-03-2011, 10:45 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 28-03-2011, 10:25 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wild Soul [Romance, Fantasy] Sako-chan 32 17.691 26-02-2012, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.990 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.999 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 11.110 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 36.199 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Femeia Perfectă [Hentai. Romance] hiimera 15 5.639 27-06-2011, 04:21 PM
Ultimul răspuns: Kitsu
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.809 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Pure Blood [Mistery, Romance] wonderCaT 25 15.986 20-04-2011, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Fake love [Romance] Sako-chan 46 23.659 02-04-2011, 07:17 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.864 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)