Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care este cel mai penibil lucru pe care l-ai facut?

#10
Ee . . . sunt multe lucuri penibile. Acum mi - am amintit unul cand aveam cred ca vreo noua sau zece ani, poate mai mica. Era halloween si toti copii se costumase, iar sor-mea se gandeste sa ma faca vrajitoare si ma imbrac eu si urmeaza faza unde te urci pe scena si te prezinti. Eu m - am impiedicat de ultima treapta si cum eram ditamai matahala zici ca plonjam. M - am simtit atat de penibil. Toti radeau din sala iar so-rmea filmase astea, dar la filmare s-a auzit doar cum ceva se ciocneste si apoi rasete si palaria mea in cadru. Ce penibil! Dar totul a trecut. . . spre norocul meu.
[edit] Ehh... au fost unele lucruri destul de penibile... dar asta era acum un an, zici ca scapasem de la zoo. Eram cu Bling Bling/Dya/Yong Mir, logic, si ne plimbam cu rolele si atunci eram in starea acea de nebunie si am inceput sa arat unor mosi de pe bancute care se uitau la noi ca tipam si ne dadeam mari pe acolo, al treilea deget. Dea bea acum imi dau seama ca m-am facut si am facut-o de ras. Sau tot cu Bling Blingoaia aia, ne dadeam in leagane si era unul chiar langa noi pe o bancuta si de cate ori ziceam o prostie se uita spre mine. Si incep eu sa strig "Ascult Tokio Hotel!" si ala de acolo se uita spre mine apoi intoarce capul si eu ma enervez. Si tot acum imi dau seama ca am demonstrat din nou- ca inca nu pot sa ma maturizez.

Ehh... au fost lucruri si mai jenante si/sau penibile, insa acum toate trec pe langa mine.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care este cel mai penibil lucru pe care l-ai facut? - de yaoi maniac - 17-11-2010, 10:26 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Care este scopul existentei tale? aer_cu_plumb 27 19.612 27-10-2020, 01:14 AM
Ultimul răspuns: Katana
  Ce te-a facut astazi sa zambesti ? Ayuka 293 125.979 01-05-2013, 08:33 PM
Ultimul răspuns: Michee
  Tipul de user care va place Heratcher.21q 44 20.618 08-07-2012, 10:43 PM
Ultimul răspuns: Mykoto
  Realizari de care sunteti mandri Azazel 1 3.062 07-04-2012, 09:36 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Tipul de user care va displace Heratcher.21q 34 18.392 05-03-2012, 09:57 AM
Ultimul răspuns: Cersei


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)