Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sakura intr-o viata anterioara

#16
Anonimul a oftat apoi a plecat de acolo. Dupa ce Sasuke sfrasi sarutul sa ma uitat putin la rozalie apoi a plecat in clasa.
-Sakura-chan!!!! Se auzi un strigat din fata usi. Haide altfel vei intarsia. Era Naruto care incerca sa o trezeasca pe Sakura la realitate. Sakura a intors privirea spre el, s-a uitat putin apoi a alergat spre el.
Aceea zi a trecut tare greu, mai ales pentru cantareata. Iata ca veni si ultima ora din scoala. Acestia aveau Consiliere, Naruto facea numai nazbatii la ora asta dar asta este Naruto, nu-l poti schimba.
-Buna ziua copii!
-Buna ziua! Au spus copii in cor.
-Azi vom spune glume. Nu vom face nimic special si cine vrea sa fie primul? Naruto! A zis doamna cu un zambet rautacios pe buza.
-Bine doamna, deci, era pe afara si ma plimbam….
-Naruto am zis glume. A zis doamna.
-Doamna daca ma veti lasa sa vorbesc pun pariu ca veti rade si dumneavoastra. Deci, ma plimbam pe afara si ma intalnesc cu Konofamaru, eu il intreb ce face si el imi zice “Ma gandesc cum sa ajung presedintele Japoniei” si ii zic eu “Cand o sa fi tu presedintele Japoniei eu o sa fiu porc si ma va chema Washington”. In cels moment toata clasa a inceput sa rada de Naruto, pana si Sasuke a ras putin. Sakura statea cu Hinata in banca si a observant ca aceasta era putin rosie, m-am uitat la Naruto iar acesta la mine.
“Hinatei ii place de Naruto? Uau, acum totul se leaga, deaia era mereu rosie decae ori vorbea Naruto cu ea.” Si-a zis Sakura in gand.
-Hinata, tie iti place de Naruto? A intrebat Sakura in soapta.
-Aa….d..da..dar te rog sa nu spui la nimeni. Nu vreau sa stie toata lumea de pasiunea mea pentru Naruto. A zis Hinata.
-Stai linistita nu voi spune la nimeni. Ia raspuns cantareata.
Dupa treminarea si ultimei ore Sakura era umpic speriata. A intrebat-o pe Hinata daca nu ar vrea sa iasa cu ea pe afara, iar aceasta a acceptat fericita. Amandoua s-au dus acasa sa se schimbe. Sakura cand a ajuns acasa a vazut-o pe sora ei sarutanduse cu Itachi, iar Ren era in gradina de trandafiri, lucre la desenele lui. Rozalia a urcat usor in camera ei ca nu cumva sa ii deranjeze pe porumbei. A deschis usile dulapului si se uita prin el, avea atat de multe haine incat nu stia cu ce sa se imbrace. Pana la urma si-a ales un trening negru de la Puma si o pereche de adidasi tot negri de la Nike. A coborat scarile si a observant ca Hana nu mai era in sufragerie, poate please la un film. Sa dus in gradina sa vada ce face fratele ei.
-Buna Ren, ce faci?
-Buna Sakura, hei uite iti place trandafirul asta? Reni a arata un desen cu un trandafir frumos rosu.
-Uau! Este superb, felicitari.
-Mersi, nu ti-ar placea s ail ai desenat pe spate?
-Mi-ar placea dar mama o sa faca urat si in plus nu se va vedea din cauza parului meu lung.
-Nu iti face griji pentru par, la specatcole ti-l aranjez eu si vei purta mereu o bluza cu spatele gol, ai increde in mine.
-Bine, mersi. Spunand asta Sakura la luat in brate pe fratele ei. Hinata era la usa si ii privea fericita.
-Sakura-chan, esti gata?
-Da Hinata, imi pare rau Ren dar trebuie sa plec.
-Nu-i nimic, dute nu o lasa pe fata sa te astepte.
Sakura s-a dus la Hinata si a salutat-o. Acestea s-au indreptat spre parc, acolo s-au intalnit cu Ten Ten si Temari.
-Buna fetelor, ce faceti pe aici? Ne-a intebat Temari.
-Buna, am iesit pe afara sa ne plimbam putin. i-a zis Hinata.
-Mai, mai, mai, pe cine avem noi aici? Pe micuta cantareata si prietenele ei. Zice o voce din intuneric.
-Recunosc aceasta voce este…Sasuke!! Ce faci tu aici? A intrebat Sakura.
-Am iesit pe afara cu gasca! Si cam asta este locul nostrum de intalnire, a zis Sasuke.
-Iar voi ne cam incalcati teritoriul, a zis Naruto serios.
-Baieti cear fi sa ne distram putin cu ele. A zis Neji.
-Buna idée. Baieti inconjuratile. A zis liderul.
-Rea idée, a zis rozalia.
Baieti au facut dupa cum li sa zis. Dar atentia le-a fost atrasa de 2 fete care se grabeau sa ajunga la baieti.
-Sasukeeee!!!! A strigat o fata blonda.
-Shikamaruuu!!!!! A strigat o fata bruneta.
Acestea nu erau nimeni altele decat Ino si Karin. De la o vreme fatele facusera o pasiune pentru Naruto si Sasuke, era si normal mai ales ca cei 2 erau ce-i mai frumosi baieti din scoala. Fetele au reusit sa scape cu ajutorul guralivelor.
-Fetelor daca nu vreti sa o patiti mai bine dativa jos de pe noi.a zis Sasuke nervos. Hai baieti le vom prinde repede locul asta este plin de capcanele noastre. Nu vor scapa.
Fetele erau deja intr-un loc unde nu prea aveau voie sa mearga. Intr-o parte a parcului totul se schimba, de parca erai in padure. Ino si Karin au alergat dupa fete, ele vroiau sa ii ajute pe baieti, dar nu prea au reusit. Ino din neatentie a cazut intr-o groapa plina cu spini, dar nu sa lovit. A reusit sa se prindta de o creanga inainte sa cada, aceasta a inceput sa strige dupa ajutor ca din gaura de sarpe.
-Fetelor stai, asta este Ino. A zis rozalia uitanduse in spate.
-Si ce daca? Las-o acolo, merita pentru cate rele ne face zilnic. A zis Ten Ten.
-Poate dar eu nu sunt asa de rea. Eu ma duc sa o ajut, voi fugiti de aici!
-Dar…
-Plecati! A strigat Sakura. Ino, esti bine?
-Sakura, nu vreau sa fiu salvata de tine!!
-Bine atunci te las sa atarni acolo. A zis Sakura.
-Nuuu….bine gat ate rog ajutama.
Sakura s-a intors sa o ajute pe rivala ei. Desi cele doua fete nu se intelegeau asa de bine acum aveau oportunitatea sa se impace.
-Sakura, de ce ai venit dupa mine?
-Poate pentru ca vroiam sa tea jut. Dar te rog inceteaza sa te crezi cea mai tare chiar daca sti ca nu este asa.
-Bine, promit ca ma voi schimba, acum hai sa plecam de aici pana nu vin baietii.
-Ce pacat ca baietii nu vor apuca sa va vada, nu vii. A zis o voce din spatele lor.
-Alex….d…dar ce faci tu aici?a zis rozalia speriata.
-Il cunosti?
-Da poti spune si asta, este un prieten mai vechi.
-Ce prieten, sunt iubitaul ei. A zis Alex. Iar acum vei veni cu mine, si tu blondino vei ramane aici. Familia Haruto va suferi mult.
Spunand asta Alex a luat-o pe Sakura si a fugit de acolo. Rozalia se zabtea in incercatea de a scapa din bratele puternice ale lui Alex. Acesta ia pus la gura o carpa si a adormit-o. A urcat-o in masina lui si eu plecat spre o casa veche parasite. A dus-o intr-o camera cu geamurile sparte. Lumina lunii putea intra usor pe acolo luminand camera. Acolo mai era o fata, avea mainile legate la spate, si nu mai avea hainele pe ea si nici lenjeria intima. Era plina de zgarieturi si taieturi, se pare ca a fost batuta. Parul ei negru si lung ii acoperea sani rotunzi, ochi ei caprui frumosi erau inchisi. Alex a pus-o pe cantareata langa ea, dar pe ea nu a legat-o.
Intre timp in “padure” baieti au reusit sa le prinda pe fete dar nimeni nu stia unde este Sakura, cu totii au dat vina pe Ino pentru disparitia ei.
-Nu i-am facut nimic, un baiat Alex a venit si a luat-o, a zis ca familia ei va suferi. A zis blondina cu lacrimi in ochi.
-Gata, lasati-o in pace, a zis tot ce a stiut, lasati-o. a strigat Kiba nervos land-o in brate pe Ino.
-Mai bine il sun pe Ren sa ii zic ce se intampla. Sasuke si-a scos telefonul din buzinar si la sunat.
La casa familiei Haruno era liniste. Parinti lor erau plecati in alta tara timp de o saptamana.
-Bip, bip, bip. Alo?
-Alo buna Ren, esti acasa?
-Buna Sasuke, sunt acasa de ce? Sa intamplat ceva cu Sakura?
- Intr-un fel da, a fost rapita de un timp Alex.
-Cine? A zis acesta nervos. Unde sunteti?
-La iesirea din parcul de la scoala. Vi si tu?
-Da.
Ren sa urcat in masina si a plecat spre ei, de drum a incercat sa o sune pe Hana dar telefonul ei era inchis. A ajuns repede la scoala.
-Ren imi pare rau dar nu am putut face nimic. A zis Ino plangand.
-Nu-I nimic Ino, stiu cum este Alex, este bine ca nu te-ai pus cu el, puteai sa patesti ceva rau. A zis Ren land-o in brate pe Ino si incerand sa o calmeze.
-Sti pe und ear putea fi? A intrebat Naruto.
- Am o vaga banuiala, mai stiti casa aceea parasite de la periferia orasului? Acolo o duce ape Sakura cand erau impreuna.
-Astia 2 au fost impreuna? A intrebat Sasuke calm.
-Da pentru o scurta perioada de timp, mai bine ne grabim. Cine stie ce-i poate face nebunu-l ala Sakurei.
Intre timp in cealalta parte a orasului Sakura se trezea din somnul ei adanc. Aceasta nu putea vedea prea multe, era legata la ochi si la maini. Singurul lucru pe care il putea face este sa astepte. Usa de la camera a fost trantita de perete, in dreptul ei statea un baiat de vreo 24 de ani care se pare ca era in calduri rau.
-Haide ustoaico, iar imi vine, trebuie sa ma descarc pe cinveva iar aceea vei fi tu.ti-nea mana dreapta pe zinsa sensila a lui iar cu cealalta incerca sa ii indeparteze picioarele. Sakura statea intr-un colt al cemerei speriata, nu vroia sa pateasca acelasi lucru ca si cealalta fata.
-Nu!! Te rogg!!!! Nu mai vreau!! Zice fata incepand sa planga.
“Aceasta voce, este Hana!”a siz Sakura in gand.
Baiatul nici o a asculta, usor, usor, a inceput sa o patrunda. Fata a inceput sa scoata suntete din cauza direri provocate de baiat. S-au jucat de-a tata si mama vreo 5 min. dupa aceea baiatul a lasat sa curga pe corpul fin al feteai lichidul alb provenit de la zona lui sensibila.
In fata casei se oprira doua masini negre, se pare ca adolescentii au ajuns la timp. Usa era blocata, asa ca ar trebuit sa o sparga. Naruto si Kiba s-au lovit putin la umeri. Pe canapea statea Alex si se uita la luna care se oglindea in lentila de la televizorul spart.
-O cautati pe Sakura nu-i asa? A zis Alex ridicanduse de pe canapea.
- Da si o vrem vie. A zis Ren calm, deocamdata.
Sus in podul casei Sakura incerca sa se elibereze. Intodeauna avea la ea un briceag, la scos din buzunar si a taiat esarfa cu care era legara la mini, apoiu sa dezlegat usor. Sa uitat speriata la sora ei, i-a adunat hainele aruncate pe jos di a luat un prosop de le geam. Sa indreptat usor spre sora ei si a aliberat-o. Hana sa uitat speriata la sora ei mai mica apoi a imbratisat-o. Sakura a sterso usor si i-a dat hainele ca sa se imbrace. A luat patura pe care a stat ea (Sakura) si a pus-o pe sora ei. In fata usi era Jason care le pazea pe cele doua. Sakura a deschis cu putere usa, si la azvarlit in perete. A luat-o pe Hana de mana si au fugit in sufragerie unde erau toti parieteni lor. Cu totii au intors privirea spre cele doua fete. Alex a scos de la spate pistolul si la indreptat spre Itachi. Cred ca va intrebati cum a ajuns acolo, ei bine Itachi era seful acelei gasti, dar cred ca Alex a uitat sa ii zica de acest lucru.
-Alex, Alex, Alex, mereu ai fost asa naiv? A zis Itachi calm. Stiam ce vrei sa faci, dar nu credeam ca vei fi in stare sa le rapesti pe cele doua.
Sakura a profitat de neatentia baiatului si a aruncat cu cutitul nimerindul pe Alex in mana in care tinea pistolul. Cele doua fete au fugit in bratele fratelui lor mai mare. In fata scarilor a aparut Jason cu un postol in mana si la indreptat spere rozalie cu gandaul de a o impusca. A apasat pe tragaci, Sasuke a fost rapid sis a pus in fata rozaliei nimerindul in piept. Acesta a cazut la pamant plin de sange. Sakura s-a asezat langa el si i-a verificat pulsul, nu pre ail simtea. A inceput sa planga sis a tipe din cauza prietenului ei. Temari a sunat la salvare ca sa vina repede. Sakura nervoasa a fugit pe scari spre baiat si la lovit cu putere in burta. Adolescentul sa prabusit la pamant scuipand sange. Toti s-au uitat mirati la Sakura, nu stiau ca are atata forta. Singuri care stiau de ce este in stare cantareata erau Ren si Itachi. Aceasta a luatpistolul din mana baiatului si la incarcat, apoi la indreptat spre Alex.
-Daca nu arunci pistolul voi trage in tine.
-Uitate la tine, crezi ca esti puternica dar defapt nu sti nimic. Poate lai invins pe amicul meu dar pe mine nu ma poti invinge. Uitate la mana ta, tremura cu pistolul in mana. Nu stiu cum de ai avut curaj sa arunci cu, cutitul in mine, dart e asigur ca nu vei avea curajul sa tragic in mine.
-TACI!! A strigat rozalia, a apasat pe tragaci. Glontul la nimetit pe adolescent in inima. Nu mai putea scapa de asta, a murit pe loc.
Salvarea a ajuns intr-un final. La-u luat pe Sasuke de jos si lau bagat in masina, celelate 2 masini i-au luat pe Alex si Jason. Cu totii au mers cu ei la spital, doctorii au facut tot ce au putut ca sa-l salveze pe Sasuke. Sakura state ape scaun si astepta ca doctoral sa iasa din salon.



Răspunsuri în acest subiect
Sakura intr-o viata anterioara - de :XDark~Sakura~Angel:* - 21-04-2009, 05:15 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de Nya. - 21-04-2009, 05:21 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de Shadow. - 21-04-2009, 05:26 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de Alexi - 21-04-2009, 06:01 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de :XDark~Sakura~Angel:* - 21-04-2009, 08:19 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de hell_girl - 23-04-2009, 11:36 AM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de :XDark~Sakura~Angel:* - 24-04-2009, 10:29 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de Corina. - 25-04-2009, 10:36 AM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de :XDark~Sakura~Angel:* - 25-04-2009, 04:34 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de Shadow. - 25-04-2009, 04:45 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de Mabel - 25-04-2009, 05:07 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de cookie - 25-04-2009, 05:40 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de :XDark~Sakura~Angel:* - 07-05-2009, 09:53 AM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de Saiuky - 07-05-2009, 10:46 AM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de cookie - 07-05-2009, 02:41 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de Alexi - 07-05-2009, 02:55 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de Mabel - 07-05-2009, 05:15 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de ***candy bar*** - 08-05-2009, 10:45 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de Mabel - 09-05-2009, 08:00 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de :XDark~Sakura~Angel:* - 09-05-2009, 08:10 PM
RE: Sakura intr-o viata anterioara - de ady_x - 10-05-2009, 12:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dintr-o pustoaica, intr-o criminala Kyandi. 1 3.067 14-07-2012, 09:23 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Viata de vampir intr-o lume plina de mister , suferinta si idioti Michiyo道代 17 8.769 30-11-2010, 12:35 AM
Ultimul răspuns: Meredih
  Iubire intr-un nou oras SnowFlake. 8 5.956 05-05-2010, 10:43 PM
Ultimul răspuns: Mitus
  O viata de adolescent(a story about sasuke and sakura) Annya 67 73.534 17-03-2009, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Isis-Zeita iubirii


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)