Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Music for heart

#1
Sa se inteleaga de la inceput: pun +18 pentru absolut tot, incepand chiar din primul capitol. OK, poate vor fi si capitole care nu vor necesita acest lucru, cine stie. Dar cel putin pentru hentaiuri, comportament sau limbaj obscen bag +18.

DISCLAIMER: Nu detin niciunul dintre personaje si nu profit de pe urma acestora.
Permit orice fel de comentariu / critica al oricarui user

Romance: ★★★★★
Drama: ★★★★☆
Actiune: ★★☆☆☆
Umor: ★★★☆☆
Horror: ★★☆☆☆

♬ Music 4 Heart ♬

Capitolul I: After the "party"
Sasuke`s P.O.V.





-Sa fiu al dracu`, ce bunaciune! striga fratele meu, Naruto, chitaristul trupei si uneori vocea a doua.

-Au venit fetele, asa ca mars! Blonda e a mea! Strig eu, total ametit, dupa care mai trag un fum din tigara mea.

-Sa mor eu! Sasuke, uita-te la bomboana asta! striga din toti plamanii Kiba, bateristul, apoi isi intoarce atentia catre partenera sa. Si-a pus mainile in jurul ei, in timp ce bruneta se aseza senzual pe piciorul sau. Uau! Ia zi iubire, facem ceva in noaptea asta?

Am mai pufait un pic apoi m-am uitat la domnisoara care il facea pe saten fericit. Alcoolul si mintea mea parca se contopisera intr-o singura simfonie tulbure, la care adaugam muzica data la maxim in difuzoare si fumul puternic de tigara pe o nota inalta de DO. God! Si, pe langa toate astea, un grup foarte fain de fete si-au intrat in rol dupa o serie de melodii incinse care probabil le-a deschis apetitul. Vazand cum bruneta din bratele lui Kiba se unduieste usor pe piciorul sau m-am dat peste cap cu totul. Mi-am mutat ochii catre blonda aleasa de mine, insa vad cum fratele meu deja o abordase. Am mai tras un fum pana in piept.

-Ce faci fratioare, sarbatoresti faptul ca am avut mare succes la concert tragandu-ti limbi cu fata fratelui tau mai mare?

Auzind vorbele mele, Naruto a inceput sa ii ridice picioarele blondei si sa o lase pe spate, in timp ce o musca de gat si se juca brutal cu pielea ei. La cat de beat eram, faptul ca vroia sa imi faca in ciuda era tot mai periculos. Am aruncat tigara pe jos, calcand-o cu piciorul. Am luat sticla de vodca si am ridicat-o deasupra capului cu gura in jos. Lichidul curgea deasupra mea pana pe tricou, prelingandu-se si scurgandu-se pana prin materialul boxerilor mei. Am aruncat apoi sticla de peretele din fata mea, aceasta spargandu-se in mii si mii de bucatele. M-am apropiat de cei doi nebunatici, iar cand am prins momentul, l-am pocnit zdravan cu pumnul pe fratele meu.

-Sasuke! Potoleste-te amice. Mai sti? Suntem aici sa ne distram, sa petrecem! Ce s-a intamplat cu tine, omule?

Era de asteptat ca fix in punctul culminant sa intervina Neji, cel cu chitara electrica si in acelasi timp tipul care nu bea, doar fumeaza. Daca stau bine si ma gandesc, daca nu ar fi fost tatal sau, Kuga, eu nu as mai fi fost vocalistul trupei, fratele meu nu ar mai fi fost la chitara sau la voce doi, iar Kiba n-ar mai fi fost la tobe. De fapt, daca stau si ma gandesc, daca nu ar fi fost Kuga, nu s-ar fi infintat Best 4, formatia care a cucerit Berlinul, Parisul si L.A.-ul in doar trei nopti consecutive de concerte. Kuga a devenit managerul nostru, dar in seara asta, dupa ce am dat peste cap Los Angelesul cu muzica noastra, am decis ca ar fi momentul pentru un party bine meritat: 4 pustoaice bune rau, bere, vodca, tuica, tigari la greu si nu in ultimul rand muzica in boxe cat cuprinde. Trebuia sa profitam cumva ca managerul nostru este plecat cu o treaba legata intr-un fel tot de noi si de Best 4: concerte, contracte cu case de discuri renumite si colaborari cu artisti cunoscuti. Iar acum lupt pentru una dintre cele 4 pustoaice chiar cu fratele meu.

O iau de dupa gat pe blonduta care zambea cu gura pana la urechi vazandu-l pe frate-miu mai mic la pamant. Aceasta isi ridica piciorul si isi strecurase una dintre maini in pantalonii mei mangaiandu-ma pe penis direct, trecand repid prin bariera boxerilor mei. Si scos limba cu totul si a inceput sa ma linga lin pe obraz, de sus in jos, in timp ce mana ei frecventa aceleasi miscari pe amicul meu. Am gemut cand mi-am dat drumul fara voie in pantaloni. Fata asta chiar imi place. Am apucat-o de par si am sarutat-o cu o putere deosebita. O muscam usor de marginea buzelor, pana cand mi-am dat seama cum s-o excit mai tare, asa ca am inceput sa o musc cu brutalitate si sa o smucesc de buzele alea ale ei in timp ce mi-am introduce si eu mana pe sub fusta ei, rupandu-i serios ciorapii de dama.

Am simtit cum cineva ma bate pe umar. Mi-am intors rapid capul, privind persoana care ma deranjase cu o totala indiferenta.

-De ce nu o impartiti voi doi pe Haru? Spuse Neji, aratand spre blonda din bratele mele. Sunt sigur ca ma pot descurca eu cu Sarah si cu TenTen. Si Kiba o are pe a lui. Eh? Baieti?

Mi-am intors capul spre fratiorul meu care isi stergea sangele de la gura. Mi-am muscat buza de jos simtind cum, dintr-o data, imi circula mai mult sange in buze decat in p*** pe care, si asa, o aveam destul de excitata. Se ridica de pe podea si zambi pervers uitandu-se la Haru. Aceasta isi muta privirea de la unu la altu zambind la fel de pervers. In clipa urmatoare l-am simtit pe blond punand mana pe penisul meu, strangandu-l usurel.

-Ai grija cu puisorul asta, Sasu. O sa ai mare nevoie de el noaptea asta.

In clipa urmatoare am simtit cum ma descheie la pantaloni. M-am lasat in voia sa, pana cand mi-a scos penisul afara. Mi-am retras imediat mana de pe feminitatea partenerei noastre si am apucat-o de firele ei de par deschise la culoare. Am ingenunchiat-o in fata mea si i-am bagat jucarioara in gura incepand sa mi-o bag si sa mi-o scot incetisor, apoi din ce in e mai rapid. In timp ce prietenii nostri se retrasese in camerele de la etaj cu curvele lor, Naruto si-a descheiat pantalonii si si-a scos si el jucarioara afara. I-a ridicat fusta pana la buric, ramanand doar ciorapii el rupti in zona care trebuie, fara vreun chilot sau ceva asemanator.

-Atentie iubire, ca vine si din spate.

Si, spunand acestea, si-a introdus-o si el in feminitatea fetei, bagand-o repejor chiar din prima, in timp ce aceasta scotea gemete infundate. Se juca unduios atat cu p*** mea cat si cu sanii ei de jucau in acest dans de du-te-vino, ca sa ma excite si mai si. Nu stiu daca am mai intors-o si pe alte pozitii. Nu stiu nici macar daca am mai continuat. Nu-mi amintesc decat ca am prins-o de par, cat timp fratele meu o pocnea peste fund, iar pocnetele formate se repetau si se repetau in capul meu acum gol, fara nicio amintire. Dar apoi, n-am mai auzit nimic, iar tot ce imi mai aminteam inca s-au dus incetisor, nemaistiind absolut nimic despre acea seara.

***

A doua dimineata m-am trezit imbracat, in pat. Aveam o durere ingrozitoare de cap, iar tamplele imi bubuiau. In urechi auzeam tot felul de sunete asurzitoare la inceput, dar apoi au devenit mai calme. Mi-am dat cu mana peste frunte si am inceput sa o frec cu degetele in speranta ca durerea imi va trecea. Am deschis ochii larg, clipind des la inceput, apoi am cercetat camera. Nu realizam unde sunt. Ma uitam in jur si nu vedeam nimic familiar.

Doua biblioteci din lemn masiv erau amplasate pe coltul camerei, o masa din acelasi material statea singura in mijlocul incaperii, iar patul meu statea langa o fereastra. Peretii erau lemnosi, facuti parca din mai multi butuci subtiri si lungi, ca si cum cineva ar fi construit patru plute fara nicio gaurica si le-ar fi lipit pentru a forma o camera. Mocheta de pe jos era rosie. Langa usa era pusa ca un fel de noptiera cu trei rafturi. Deasupra ei, era asezata o lampa. Becul ce ar fi trebuit sa lumineze in intuneric avea un intrerupator chiar pe peretele de langa pat.

Nu dadeam cu ochii de un televizor. Nu vedeam nicio chitara electronica sau un set de tobe si nici un microfon sau o mini-scena pentru repetitii. Prin urmare, unde ar trebui sa fiu daca nu la mine sau la prietenii mei acasa? M-am ridicat din pat si m-am indreptat spre usa de la intrare facuta dintr-un lemn la fel de masiv. Am vrut sa pun mana pe clanta sa o deschid, insa, surprinzator, usa se deschise inainte sa pun eu mana pe clanta. Kuga?!

-Ma bucur ca te-ai trezit, derbedeu mic, spuse el dand din degetul aratator ca si cum m-ar fi certat.

-Cum? Spun eu uimit de prezenta lui in acest loc necunoscut mie.

-Am inteles ca voi patru ati avut o mica petrecere dupa ce am plecat, zise el, incruntandu-se. Sa nu crezi ca nu stiu. Am lipsit o singura seara, in interesul vostru, in interesul Best 4, iar voi v-ati facut de cap desi erati constienti ca urmatoarea zi aveati concert la Lisabona. Am sacrificat din timpul meu pentru voi, iar voi asa ma rasplatiti?!

A urmat un moment de tacere intre noi, timp in care mi-am aruncat ochii prin incapere. Nimic de aici nu-mi putea aminti de ceea ce se intamplase cu adevarat aseara. Probabil ca avea legatura cu durerea de cap ingrozitoare pe care o aveam. Bausem? Fumasem? Daca era vorba de un party, clar. La cat de furios era Kuga, probabil ca mi-am si tras-o cu cineva. In sfarsit totul era clar si limpede in capul meu. Amintirile incepeau sa reapara si intr-un final mi-am dat seama de ce era atat de manios. M-am scarpinat pe ceafa zambind inocent, oarecum. Insa el imi intorsese acea privire gen „Te cunosc prea bine sa fiu pacalit!” si atunci am incetat cu gesticulizarea asta prosteasca a baiatului cuminte. Kuga a venit mai aproape si m-a apucat de umar, putin mai calm, si m-a sfatuit precum un tata adevarat.

-Sasuke, nu vreau ca tu, fratele tau, Kiba sau fiul meu sa ajungeti niste staruri ingamfate. De aceea exista tabere de corectie sau de reeducare.

-Poftim?! Strig eu incruntandu-ma la barbatul din fata mea. Tabara de corectie? Reeducare? Ce tot indrugi acolo?

-Am facut o intelegere cu Jiraya Haruno. O sa va petreceti jumatate de vara aici, atat tu cat si restul trupei. Jiraya a fost de acord sa-si trimita fiica aici ca sa va supravegheze din cand in cand, ceea ce inseamna ca va veni in drumetii cu voi si tot tacamul. Ai grija cum te comporti in prezenta ei, pentru ca daca gresesti, tu sau oricare alt membru al trupei, domnisoara il va informa pe tatal sau. Daca se intampla ceva de genul, s-ar putea sa va petreceti toata vara aici.

Am ramas perplex. Am stat asa cateva momente ca sa-mi revin din soc, dar sa fiu al dracu` daca reuseam sa ies din starea aia. Deci, ca sa inteleg. In momentul de fata ma aflam intr-o cabana, intr-o tabara de reeducare, iar daca facem o greseala cat de mica, respectiva ne va face sa ne petrecem toata vara aici. Deja in mintea mea se formau intrebari peste intrebari, insa raspunsurile intarziau sa apara. Am scuturat din cap si l-am privit pe individ, dar tot nu mi-am revenit. Am inceput sa clipesc des, pana am fost capabil sa vorbesc:

-Si concertele? Cu ele cum ramane? Si daca ramanem aici, cum arata fata aceea? Ar trebui sa ne ferim de ea? Ce e de facut? De fapt, de ce ne-am facut tu acest lucru? Puteai sa ne pedepsesti intr-un oricare alt mod dar acesta...

-Am anulat toate concertele voastre. Fata aceea este foarte usor de gasit. Are ochii verzi si parul roz. Sa va feriti de ea va fi imposibil. Am facut-o pentru ca in viata greselile se platesc si pentru ca eu consider ca este cea mai buna decizie a vietii mele inafara de alcatuirea Best 4. M-a batut pe umar si a completat: Asta nu inseamna ca nu mai sunt managerul vostru bun caruia ii puteti spune totul. Este o pedeapsa pe care toti trebuie sa o suportam, pana la urma, pentru ca toti gresim. Am sa plec acum. Incepand de maine dimineata o sa incepeti activitatile. O sa stati mult aici, asa ca va trebui sa comunicati si sa va faceti prieteni.

Si, spunand acestea, a plecat. A plecat si m-a lasat aici, pe mine si pe fiul sau, pe langa fratele meu Naruto si Kiba. Sper doar sa nu fiu trezit dis-de-dimineata. M-am trantit pe pat si am cercetat prin intreaga camera in recunoastere. Uite cum o sa-mi risipesc eu jumatate de vara! Pardon, toata vara daca zgatia aia de copila este asa cum cred eu ca este.

POZE:
Sasuke
Sakura [fata patronului taberei]
Kuga
Jiraya
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone



Răspunsuri în acest subiect
Music for heart - de Miky sweetie :3 - 11-10-2011, 08:59 PM
RE: Music 4 Heart [Sasusaku +18] - de hiimera - 11-10-2011, 11:00 PM
RE: Music 4 Heart [Sasusaku +18] - de hiimera - 12-10-2011, 11:29 AM
RE: Music 4 Heart [Sasusaku +18] - de Rose ^^ - 12-10-2011, 02:59 PM
RE: Music 4 Heart [Sasusaku +18] - de Piersicuta - 13-10-2011, 08:17 PM
RE: Music 4 Heart [Sasusaku +18] - de ^Ciresica^ - 07-11-2011, 03:07 PM
RE: Music 4 Heart [Sasusaku +18] - de Rose ^^ - 13-11-2011, 10:31 PM
RE: Music 4 Heart [naruto][+18] - de ~Punky~ - 03-01-2012, 11:49 AM
RE: Music 4 Heart - de Miky sweetie :3 - 17-01-2012, 01:16 AM
RE: Music 4 Heart - de Rose ^^ - 17-01-2012, 05:56 PM
RE: Music 4 Heart - de Ayumi Michaelis - 24-01-2012, 03:04 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pure heart Akane Hime 22 10.849 19-01-2012, 08:52 PM
Ultimul răspuns: MaDy^^
  Love,music and you... Alle 23 11.646 14-07-2011, 03:51 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^
  My heart is like a BOMB [Comedy, Romance, Actiune,+18] hiimera 14 10.312 26-03-2011, 11:05 PM
Ultimul răspuns: ~Ioana*Yoanna~
  After a broken heart Too Many Dreams. 24 14.645 27-01-2011, 11:23 PM
Ultimul răspuns: Who said i have to be normal
  *Music for inspiration* brokenxwings 0 1.801 01-01-2011, 10:39 PM
Ultimul răspuns: brokenxwings
  Dance and music=love and pasion(+16....+18) Lara 2 2.741 28-12-2009, 02:43 AM
Ultimul răspuns: Mitus
  When Feelings Burst Inside the Heart[Gaara story] RaLLy-chan 11 7.045 01-08-2009, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Corina.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)