Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Asasinul din umbra

#33
***


In momentul in care il auzisem, inlemnisem. El imi spunea mie ca imi plac barbatii, asta dupa ce ma saruta?! Cine era ala cu orientarea aiurea!?!
Nu aveam timp insa sa ma gandesc la prea multe, fiindca buzele lui ferme le acoperira pe ale mele iarasi, facandu-ma sa incep sa tremur din cale-afara de uimit. Era la fel de violent ca si pana acum, iar eu tremuram, nestiind cum sa scap. Corpul mi se zvarcolea in patul acela, iar toate sentimentele ma facusera sa cred ca sunt nebun. Imi era pur si simplu frica de ce mi-ar fi putut face Marcus.
- Nu-mi plac baietii! strigasem nervos, cu vocea continuand sa-mi tremure de teama. Cat imi doream sa nu ma inteleaga gresit! Si totusi, Marcus se pusese deasupra mea, facandu-ma sa incep sa tremur si mai tare. Era clar, nimic bun nu avea sa se intample, iar eu deja ma simteam aiurea, groaznic, si voiam sa intru sub pat din cauza rusinii, fiindca acolo, in el, era insusi cel ce ma facea sa ma comport ca un iepure speriat.
- Zau? intrebase ironic, apoi iarasi mi-am simtit buzele captate intr-un sarut. Scancisem scurt, insa ii primisem limba-n gura mea, fara sa-mi dau seama ca asta nu imi intarea spusele cum ca nu-mi palc barbatii, ci chiar le infirma, dovedind tocmai contrariul.
Isi plimba limba calda, umeda, prin interiorul gurii mele, iar eu nu puteam face nimic, in ciuda faptului ca imi doream sa dispar doar, sa nu ma poata atinge! Daca nu reusisem sa ma culc cu tipa aia nu insemna ca se intamplase datorita faptului ca imi placeau alti barbati, ci asta se datorase doar faptului ca voiam sa fie cu o fata care sa merite, nu cu una care si-o trage cu toti!
- Asculta! am sarit repede si am incercat sa-l imping de pe mine, insa era in zadar, ii eram inferior din punct de vedere fizic. Nu stiam exact ce are de gand, tot ce imi doream insa era sa nu ma chinuie, sa ma lase sa traiesc. Marcus,asculta! am strigat si el isi fixa ochii in ai mei, facandu-ma sa fiu strabatut de un fior deloc placut. Simteam ca ma dezintegrez usor-usor sub greutatea trupului sau, insa am continuat: Nu am putut s-o fac... Nu puteam, e doar o tarfa de bordel, pentru ea nu inseamna nimic, pe cand pentru mine... Pentru mine e mult mai mult, intelegi?!
Continua sa ma priveasca, parca necontand nimic din ceea ce spuneam. Mainile mele se aflau pe umerii sai, incercand sa-l tina la distanta, dar nu aveau prea mare efect. Imi prinse inchieieturile si imi imobiliza mainile deasupra capului, facandu-ma sa scancesc. Nu avea sa-mi dea drumul, gata, intelesesem! Dar ce avea sa-mi placa?
- Jason... Iti plac barbatii, recunoaste, ceruse aproape in soapta, iar vocea sa ma facuse sa incep sa tremur, neputandu-ma abtine. Parca eram dezbracat iarna, in frig, ud tot, asa ma comportam. Si totusi as fi preferat o situatie similara aleia decat sa stau sub Marcus, care, pe deasupra, si incepuse sa se frece de mine, facandu-ma sa ma simt injositor, nedreptatit. Voiam sa ma inteleaga, iar el n-o facea, ci continua sa ma tachineze.
Imi rosti numele in soapta, apoi ma sarutase din nou, de data asta insa in alt mod. Ceva fusese diferit de aceasta data, insa nu stiam ce. Poate ca fusese mai violent ca de obicei, poate... Poate, nu stiu. Nu-mi mai dadeam seama. Imi prinse buza inferioara cu dintii si trase de aceasta usor, apoi mi-o linse si isi strecura limba in gura mea, provocandu-mi trupul sa reactioneze, astfel ca stomacul mi se contractase intr-un mod neplacut.
- Marcus, te rog, termina... Nu imi plac barbatii, nu imi mai face asta...
Scanceam si realizasem ca plang in momentul cand ma inecasem cu propriul meu suspin, apoi, cand Marcus din nou isi dusese buzele peste ale mele, il muscasem. Strangeam din dinti cu putere din cauza frustrarii, dorind astfel sa-i arat cine e seful. Cu toate astea, gresisem chiar eu persoana, fiindca se parea ca nu eu eram acela. O mana a barbatului cobori intre picioarele mele si stranse de acel loc. Cu toate ca fusese prin cearsaf, ma duruse acea miscare din partea sa si scancisem lung, plangand si mai tare.
- Ba da, iti plac barbatii, Jason, dar ti-e rusine sa recunosti asta!
In vocea sa nici macar nu tradam faptul ca simtea vreo durere de pe urma muscaturii mele, ci era perfect calm si nu-i pasa. Imi venea sa urlu, tremuram si de fiecare data scanceam, fiindca el facea o miscare, mai strangea acel loc. Simteam ca-mi vine sa intru-n pamant de rusine, imi doream sa nu fi existat vreodata, sa nu ajung sa fac acele lucruri cu el, dar acum era prea tarziu. Ar fi trebuit sa accept sa i-o trag tipei aleia, fiindca acum eram pus intr-o situatie cu totul si cu totul noua, necunoscuta mie pana acum, care ma inspaimanta.
Marcus acum ma saruta pe gat, imi musca pielea si mi-o sugea fara ca macar sa se sinchisieasca de toate aceste lucruri, ca si cum totul ar fi normal. Eu tremuram si el facea miscari ciudate deasupra mea, facandu-mi astfel zona sensibila sa se intareasca. In ciuda faptului ca nu-mi venea sa cred, iata ca se intampla acest lucru, iar eu nu eram capabil de nimic, doar sa vad ca eram cu adevarat homosexual, imi placeau barbatii.
Incercam sa ma impac cu gandul, iar barbatul de deasupra mea cobori cu buzele pe pieptul meu si ma musca de sfarc, facandu-ma sa gem din cauza durerii, deoarece nu fusese deloc bland, ci doar voia sa-mi dea o lectie.
- Tu... Tu-mi zici mie ca sunt gay?! Tu, care-mi faci asta?! strigasem printre lacrimi si suspine, iar el ranji, facandu-mi sangele sa-nghete in vene. Niciodata nu mai vazusem atata raceala imprimata pe chipul cuiva,atata rautate si aceeasi placere sadica de a batjocori. Acum eram suta la suta cert ca nu aveam sa ies bine din acest loc de nicio culoare. M-am arcuit sub el, incercand sa scap, insa nu, se parea ca nu are de gand sa-mi dea drumul.
- Daca tot zici ca sunt gay, hai totusi sa-ti demonstrez cum e sa faci asa ceva!
Bursc, stomacul mi se stransese in mine, fiindca auzisem ceea ce avea de spus. Incepusem sa plang mai tare acum, cuprins de panica, insa el nici macar nu baga de seama, ci continua sa-mi sarutue pieptul, apoi abdomenul. Mainile inca mi se aflau deasupra capului, tinute de el, si simteam ca sunt neputincios, ca tine de viata mea si eu nu ma pot apara, el avea sa ma distruga, sa imi ia ce aveam mai scump.
- Marcus, nu... Nu, te implor! am cerut in soapta, printre lacrimi, si probabil ca nu isi daduse seama de ceea ce zisesem, fiindca nu fusesem deloc coerent, scosesem doar niste sunete infundate, astupate de buzele lui de cateva ori si de scancete.
Nu ma asculta, ci ma intoarse pe spate, facandu-ma sa stau cu posteriorul indreptat spre el, ridicat in sus, iar capul sprijinit pe perna, coatele la fel, iar pumnii stragandu-mi cearsaful alb. El se ridicase deasupra mea, fiindca ii simteam pieptul cald pe spatele meu, apoi buzele pe ceafa mea, incepand sa sarute de la gat pana tot mai jos, la mijloc. Avea un stil tare ciudat, era ba bland, ba violent, ba ma saruta, ba ma musca, lucruri care ma speriau, ma inspaimantau. Tot ce voiam era sa ma lase in pace, sa ma intorc acasa.
Imi desfacuse pantalonii si mi-i trasese jos cu boxeri cu tot, inlaturandu-mi-i. Imediat, i-am simtit mana coborand si apucandu-mi membrul, incepand sa mangaie usor si sa stranga. Imi venea sa urlu de rusine si de durere, ma simteam murdar, insa stiam ca, in curand, aveam sa ma simt si mai si, fiindca nu avea in plan nimic bun.
Miscarile sale se intetisera, facandu-ma sa tremur, insa acum de placere. Nu-mi venea sa cred, insa imi placea ce facea. Nu mie, ci corpului meu. Organul mi se intarea treptat si il simteam din ce in ce mai mare, strangandu-se tot mai multa presiune.
- Cred ca in banii pe care-i fac nu include si asta! am strigat exasperat, incercand sa il fac in vreun fel sa inceteze ,sa ma lase sa plec, insa replica scurt:
- O fac de buna voie, sa-ti demonstrez ca-ti plac baietii, dar nu vrei sa recunosti.
Vocea calma suna in camera, iar eu imi doream doar sa inceteze, dar se putea?! In scurt timp insa, mana ce pana atunci imi masase organul intarit, se afla acum pe fesele mele si apasa usor intre ele, in acel moment simtind o duurere neplacuta, indiscreta, in acel loc ascuns. Patrunse inainte cu doua degete, iar eu imi stransesem ochii si scancisem lung, incercand sa-i arat ca sunt barbat, nu un copil mucos, desi scancisem de mai multe ori pana atunci si plangeam incontinuu.
- Marcus, te rog, inceteaza, nu sunt gay... Nu-mi plac baietii, te rog! Nu vreau sa aflu cum sunt ei, ce fac sau mai stiu eu ce! Te impor, lasa-ma... Lasa-ma! strigasem, dar in zadar, fiindca nu ma lasa, ci incepuse sa-si miste cele doue degete din interiorul meu in ritm alert, provocadu-ma din ce in ce mai tare sa scancesc si sa ma simt teribil. Imi saruta spatele incontinuu si eu nu indrazneam sa mai scot vreo vorba.
Se misca rapid in mine, iar eu gemeam de durere.. Si lui nici macar nu-i pasa! Nu stiam cat timp durase tot ceea ce facuse in mine, insa l-am simtit la un moment dat cum se indeparteaza, lasandu-ma pentru cateva momente. Nu auzeam nimic, nu stiam nimic. Speram doar sa plece, insa in scurt timp mi-am simtit talia cuprinsa in maini, apoi ridicata ceva mai sus. Picioarele imi fusesera usor desfacute, apoi fesele, si simtisem ceva de dimensiuni foarte mari, tare, apasand in mine.
" Mai bine mor! " mi-am spus incercand sa ma indepartez, insa talia imi era tinuta si am simtit cum micul orificiu este perforat parca, fiind penetrat de penisul lui Marcus. Toata durerea se concentrase in acel loc si imi venea sa urlu, sa strig, doar ca nu puteam. Am muscat din perna, dand drumul doar suspinelor, lacrimilor si scancetelor acum. Ma simteam pulsand si il injuram in gandul meu, pentru ca realizam ca ala e doar inceputul... Si asa era.
Incet, durerea incepu sa devina si mai mare, apoi simteam cum se adancise in mine mai tare si mai tare, facandu-ma sa gem lung, puternic, prada tuturor senzatiilor neplacute pe care le simtisem vreodata. Cand credeam ca mai mult nu poate patrunde, Marcus a facut o miscare scurta, retragandu-se. Atunci simtisem cum imi este taiata carnea din mine parca, sfasiata de colti fara mila, si el se afunda iarasi... Si iarasi... si iarasi.
Fiecare miscare pe care o facea ma facea sa urlu de durere. Si totusi lui Marcus nu-i pasa, continuand. Ma saruta lung pe spate, apoi imi intoarse capul catre el si imi acapara buzele intr-un sarut, limba sa ajungand in lacasul meu cald, cercetandu-ma. Se miscase acum cu tot corpul,facandu-mi o durere si mai mare parca. Cu toate astea, inca sarutandu-ma, Marcus ma ridica in bratele sale, ajugnand sa stau acum cu spatele lipit de pieptul lui, in poala sa. Picioarele mele se desfacura fara ca eu sa vreau, sprijinindu-ma in ele, permitandu-i parca sa patrunda si mai mult in mine, facandu-ma sa tip de durere.
Unghiile mele se infipsesera in carnea coapselor sale, iar scancetele mele incepura sa se impleteasca cu gemetele sale. Isi sprijini o mana de supafata patului, iar pe cealtalta o folosi sa-mi inconjoare mie talia, si se ridica ceva mai sus. Desi eu voiam sa inceteze, el incepuse sa se miste in mine, facandu-mi lacrimile fierbinti sa se inteteasca pe chipul meu, scanceele sa devina din ce in ce mai sonore. Cat imi doream sa pot muri acum!
- Mar.. cus... te rog... soptisem si el ma sarutase iarasi, continuand aceleasi miscari. Prada durerii necrutatoare, plangeam ca un copil si injuram in mintea mea tot ce se putea legat de acest barbat, ziua cand il cunoscusem si ziua cand ma nascusem. Il uram pe el,durerea, pe tata si pe cei ce-mi ucisesera mama. Uram totul, si totusi nu puteam renunta, nu ma puteam da batut, asa ca am strans din dinti, cu toate ca ma simteam rau. Mi-am simtit organul curpins in mana lui Marcus si simteam cum incepuse sa mi-l mangaie, doar ca simteam numai o crunta durere, nicio placere, nimic, orice ar fi facut el.
Mi-am lasat capul pe spate, sprijinindu-mi-l de umarul sau, iar barbatul incepuse sa ma sarute pe gat, sa ma muste usor si sa ma suga. Toate actiunile lui insa imi provoceau sila. Mi-era sila de el, de mine si de orice se intamplase intre noi.
In scurt timp insa, am simtit un lichid cald cum imi invadeaza intimitatea, apoi geamatul lui Marcus se facu auzit prelung in mintea mea. Terminase... Si eu eram nefericita victima. Parca eram o femeie, asa se comporta cu mine. Fusesem violat... Mi-o trasese fara ca macar sa-i pese si fusese un ticalos de care voiam sa scap. Trebuia sa scap... Dar, pana sa fac asta, el ma intoarse pe suprafata calda a patului si se puse in spatele meu, lipindu-ma de el. Incepue sa ma sarute acum pe umeri, soptind ceva, dar nu intelegeam ce, nu voiam sa aud, ma durea prea tare....
"Doar durere... Si frica... " mi-am spus in minte, iar Marcus imi sopti numele la ureche, brusc strabatandu-ma un fior. Cu toate astea, pana si acela ma durea si imi venea sa tip, dar ma abtinusem. Voiam sa dorm ,era unica relaxare care imi mai ramasese. Scancisem lung, dupa care ma intorsesem spre el cu tot trupul, la fiecare miscare simtind ca ma rup in mii de bucatele. Se uita la mine, iar in ochii lui... Vazusem ceva ciudat.
Nu descifrasem insa ce. Poate mise paruse, poate chiar vazusem, nu stiam. Cu toate astea, Marcus era acolo si ma strangea in brate.
Imi dadu un scurt sarut pe buze, iar eu imi inchisesem ochii, iar o data ce-i simtisem limba parcurgandu-mi buzele, ii dadusem voie sa ma patrunda, intredeschizandu-mi buzele. Parca si cand respiram simteam durere, asa de rau fusese totul...





Kissez!
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Asasinul din umbra - de MiraA - 19-09-2011, 11:22 PM
RE: Asasinul din umbra - de Beatrix LaVey - 10-01-2012, 08:07 PM
RE: Asasinul din umbra - de Kimera - 10-01-2012, 09:23 PM
RE: Asasinul din umbra - de Sasha. - 03-02-2012, 10:42 PM
RE: Asasinul din umbra - de Sushi - 08-02-2012, 09:03 PM
RE: Asasinul din umbra - de Beatrix LaVey - 23-02-2012, 01:54 AM
RE: Asasinul din umbra - de Kimera - 23-02-2012, 08:16 PM
RE: Asasinul din umbra - de Zyklon - 01-03-2012, 06:20 PM
RE: Asasinul din umbra - de sarah chan - 15-03-2012, 06:46 PM
RE: Asasinul din umbra - de Sasha. - 16-03-2012, 09:40 PM
RE: Asasinul din umbra - de MiraA - 24-03-2012, 01:20 AM
RE: Asasinul din umbra - de DiZ - 10-06-2012, 10:24 AM
RE: Asasinul din umbra - de Beatrix LaVey - 11-06-2012, 12:54 AM
RE: Asasinul din umbra - de Alixa - 11-06-2012, 01:36 AM
RE: Asasinul din umbra - de Ciquita - 11-06-2012, 03:33 PM
RE: Asasinul din umbra - de Kimera - 11-06-2012, 03:35 PM
RE: Asasinul din umbra - de Lexxu - 19-06-2012, 03:31 PM
RE: Asasinul din umbra - de MiraA - 23-07-2012, 12:02 AM
RE: Asasinul din umbra - de Lexxu - 23-07-2012, 09:17 AM
RE: Asasinul din umbra - de Kimera - 23-07-2012, 12:50 PM
RE: Asasinul din umbra - de Lynn - 31-07-2012, 03:11 PM
RE: Asasinul din umbra - de Mizz.Amazing - 31-07-2012, 05:25 PM
RE: Asasinul din umbra - de Beatrix LaVey - 12-08-2012, 12:44 PM
RE: Asasinul din umbra - de Kimera - 12-08-2012, 11:23 PM
RE: Asasinul din umbra - de MiraA - 15-09-2012, 10:44 PM
RE: Asasinul din umbra - de Kimera - 16-09-2012, 01:28 AM
RE: Asasinul din umbra - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:32 PM
RE: Asasinul din umbra - de RosetteFoxy - 14-10-2012, 03:31 PM
RE: Asasinul din umbra - de MiraA - 25-10-2012, 06:35 PM
RE: Asasinul din umbra - de Lexxu - 25-10-2012, 07:32 PM
RE: Asasinul din umbra - de Kimera - 25-10-2012, 09:32 PM
RE: Asasinul din umbra - de FuNnY bUnNy - 26-10-2012, 12:55 PM
RE: Asasinul din umbra - de RosetteFoxy - 29-10-2012, 10:43 PM
RE: Asasinul din umbra - de Beatrix LaVey - 03-01-2013, 12:44 AM
RE: Asasinul din umbra - de Lexxu - 03-01-2013, 02:56 PM
RE: Asasinul din umbra - de Kimera - 03-01-2013, 03:36 PM
RE: Asasinul din umbra - de FuNnY bUnNy - 08-01-2013, 02:23 AM
RE: Asasinul din umbra - de Michee - 25-01-2013, 11:35 PM
RE: Asasinul din umbra - de Kira's Scarlet - 03-04-2013, 08:26 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dusmanul din umbra Dark Angel 0 1.739 13-06-2013, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Dark Angel
  Omoara-ti umbra Storymaker 1 2.187 20-06-2012, 06:33 PM
Ultimul răspuns: Storymaker
  Obscurul vietii, traind in umbra. crazy little red 20 10.348 21-01-2012, 10:22 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Asasinul din umbra Aniella 0 1.869 06-09-2011, 10:46 AM
Ultimul răspuns: Aniella
  Umbra iubirii Shadow. 31 15.265 25-08-2011, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Stella
  Criminalul din umbră AyumiHamasaki 3 2.226 22-07-2011, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Un trandafir ascuns in umbra Zuzy Is Angell 4 3.586 26-06-2011, 02:38 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  Umbra Demonului yaoi (+18) Grella. 50 28.647 22-03-2011, 04:27 PM
Ultimul răspuns: Liar
  Doar o umbră .Anne 5 2.846 09-01-2011, 11:12 PM
Ultimul răspuns: Amélie
  In umbra soarelui Setsumi. 3 3.534 08-11-2009, 01:47 PM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)