Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery

#27
Voi nara din partea lui Aaron ^^'.
Enjoy >:D<.


Capitolul şase - O mică afacere

Îl priveam cum se uită la mine cu o nedumerire în ochi. Sigur nu ştia despre ce urma să vorbim, adevărul era că nu vroiam să-i dau indicii înainte de vreme. Îmi plăcea să-l văd cum tânjeşte după ele. E chipeş sau cel puţin mie îmi place. Părul lui blond mă face să mă gândesc la o zi însorită în Bahamas, iar ochii săi căprui sunt ca o alinare pentru mine. Însă nu pot nega că şi Saphira este frumoasă, chiar foarte frumoasă. Fac ei un cuplu perfect, dar eu îl voi strica. Când mi se pune pata pe un lucru sau o persoană, ca în acest caz, trebuie să o am sau voi turba.

I-am zâmbit cu toată voinţa mea, chiar dacă nu prea-mi plăcea să-mi arăt dinţii, cum spun unii.
- Despre ce ar trebui să vorbim? m-a întrebat până la urmă.
Credeam că eu voi sparge gheaţa, dar dacă el şi-a luat inima în dinţi nu aveam ce face.
- Despre noi doi ÅŸi Saphira.
Era şi mai nedumerit decât înainte. Cât de mult îmi plăcea să-l torturez doar eu ştiam.
- Ce vrei să spui?
Am început să râd la auzul acestor vorbe. Chiar începea să mă enerveze. Până şi cel mai prost de pe planetă şi-ar fi dat seama de intenţiile mele. Sau nu?
- Vreau să spun, dragul meu, că trebuie să te ajut să-ţi schimbi orientarea sexuală şi să avem parte de puţină plăcere amândoi, iar dacă nu eşti de acord ...
Nu am mai continuat ceva timp, nu vroiam să-i dau o bombă aşa de repede, încât să leşine. M-am apropiat încet de el şi i-am pus o mână pe umăr, apoi i-am şoptit:
- ... Saphira moare.

A sărit de lângă mine ca ars. Am început să râd. Îl înţelegeam în mare parte, dar nu credeam că ţine atât de mult la soţia lui. Săraca Saphira .. oare care îţi va fi soarta? Dacă ar ştii soţul tău, că orice ar alege pedeapsa nu ţi-o voi lua din cârcă, dar mai bine tac sau risc să se sinucidă.
- Nu poţi face asta!
A spus Ai printre lacrimi. O, te rog! Era bărbat sau ce?
- Că cine spune? Uite ce e, decizia e doar a ta! Dar ceasul nu se opreşte! Tic-tac, tic-tac! Vreau răspunsul.
A oftat şi a bătut în retragere. În sfârşit a luat decizia corectă! Mă simţeam mult mai bine acum când ştiu ca pot profita de el. Ce gânduri pot avea. Da! Om malefic, ce să spun!
L-am luat de mână şi l-am trântit pe iarbă. Sper că nu a durut impactul cu solul, iar dacă a durut într-adevăr voi şterge eu urmele acelei aşa-zise căzături.

M-am pus peste el şi am început să-l sărut posesiv. La început nu vroia să mă lase, până când a intrat în jocul meu şi a început să-mi dea hainele jos. Se pare că sunt un bun cuceritor.
Muşcându-mi buzele de dorinţă, am început să-l mângâi uşor introducandu-mi mână în pantalonii acestuia. Am început să-l penetrez, dar nu ştiam dacă îi place. Mă simţeam ciudat să o fac cu cineva care nu mă place, sau nu vrea să recunoască ca mă place. Îl simţeam cum tremura şi îi auzeam gemetele înfundate. Am ajuns la un moment dat în care fiecare atingere, era ca un electroşoc pentru amândoi. În sfârşit eram egali. M-am împins mai adânc, dorind să-l simt cât se putea de bine. Am început să măresc pasul, deşi nu cred că era nevoie. Mă bucuram că în sfârşit îl aveam pe acel bărbat misterios. De când îl văzusem prima dacă îl dorisem, iar acum dorinţa mea devenise realitate. Eram o singură persoană acum, iar senzaţia era nebunească, nefirească şi unică.

Când totul se terminase mi-a zâmbit. Probabil nu credea că se va simţi aşa de bine, dar nu mai avea ce să facă. E al meu şi sunt al lui.
- Hei, Ai! Aş avea o întrebare pentru tine.
- Spune.
- Ştiu sigur ca ţi-a plăcut. Ce zici să ne mai distrăm din când în când?
A început să radă şi privindu-mă în ochi mi-a răspuns favorabil.
- Cum vrei tu, dar o chestie îţi spun! De Saphira nu te atinge!
I-am făcut cu ochiul şi am privit cum maşina lui se pierde în noapte.
- Ai! Dacă ai ştii tu ce-i voi face soţiei tale!
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery - de SnowFlake. - 04-02-2011, 05:59 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Unlimited Pleasure Beatrix LaVey 73 45.307 30-07-2012, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Marina.
  Midnight Waltz Lucifer 10 8.844 06-01-2012, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Lucifer
  Pain and love Lexx45 8 4.096 08-09-2011, 05:09 PM
Ultimul răspuns: mary97
  Midnight Drama Queen 23 10.085 26-08-2011, 06:34 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Pain and tears Roses.on.fire 10 5.548 04-08-2011, 12:47 PM
Ultimul răspuns: ^Ciresica^
  Pain and tears Roses.on.fire 1 1.917 08-07-2011, 03:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Fucking Law [ || yaoi || +18 || ] Contagieuse. & DeDal N. DeDal N. 16 9.654 27-04-2011, 04:43 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Pure Blood [Mistery, Romance] wonderCaT 25 15.951 20-04-2011, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  No pain, just love ... Vex 27 11.538 30-12-2010, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Mariah .
  Cronicile Trecutului - Cuget in clar de luna [+12] [ mistery / sf ] SethMeth 4 2.753 28-07-2009, 08:27 AM
Ultimul răspuns: Vampire`Illusion


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)