Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inima fara speranta

#5
Mersi Lexxu, dar te asigur ca nu este nimic tipic in fic, doar ideea. La inceput este putin mai invalmaseala, dar apoi se leaga toate. Inca o data mersi ! :D


Capitolul: 3


- Blestemat sa fie profu` de Bio. Ne da referate la greu..de parca am fi biologi sau neamuri cu el.
-Benny calmeazate , sopti ea , voi face eu referatul. Tu poti sta linistit.
El privea smechereste la tocilara clasei care scria ceva rapid in carnetelul ei. Era ora 16 fix . Se aflau de o ora in sala de biologie incercand sa termine un referat. Benny statea tolenit pe un scaun in timp ce Lara , desteapta clasei , facea toata treaba. Acesta nici nu comentase , stia ca Benny nu va face nimic si va primi nota pe treaba ei. Larei nu-i pasa. Ea era happy ca putea petrece timpul cu Benny. Se inrosea mereu cand acesta o privea fix in ochi. Benny era constient de admiratia pe care i-o purta Lara. Fiind un baiat rau , ii placea sa o tachineze privind-o insistent si zambindu-i dulce.
-Mai ai mult cu referatul ..am si eu treaba pe acasa.
Lara presimtea despre ce treaba era vorba.
-Imediat termin..
Benny o privi smechereste apoi chicoti incet.
-..si cum ti se pare profa` de sex ?
Lara se rusina la auzul cuvintelor lui Benny. Nu-i placea sa vorbeasca cu nimeni despre sex , si cu atat mai putin cu Benny. Inca isi mai amintea ce facuse azi noaptea in timp ce se gandea la el. Se afla goala in fazta oglinzii , privindu-si corpul. Nu era draguzta. Doar interesanta. Ochi frumosi. Pometi inalti. Silueta frumoasa. Se apropie si mai mult de onglinda. Oare se va uita Benny vrodata la ea ? Brusc , Benny se afla langa ea. Mainile lui ii mangaiau usor sanii si simti sfarcurile intarindu-se. Degetele alunecara peste abdomenul plat si mainile lui se alaturara alor ei , coborand usor. Ajunsera intre picioare acum , atangand incet , mangaind , frecand , mai tare , mai repede si mai repede , pana cand fu cuprinsa intr-un vartej de senzati , care explodasera , in cele din urma , inauntrul ei. Ii sopti numele si cazu pe pat.
-Este ok..tie cum ti se pare ? intreba Lara
-Idioata si poate sexy...
Ce n-ar fi dat ea ca Benny sa-i spuna si eu " sexy" . " Vise draga mea..." . Lara se apuca din nou de scris. Deodata simti respiratia calda al lui Benny mangaindu-i gatul. Acesta inrosi puternic. Benny nu mai fusese niciodata asa de aproape de ea.
-Cred ca ai scris destul..eu vreau ceva actiune , spuse el in timp ce-i musca lobul urechii.
Lara stia ca avea sa urmeze ceva ceva infiorator si mult asteptat. Ar fi fost consumata de spaima scenei , daca nu ar fi existat intelepciunea nebanuita a trupului ei , care se pregatise mereu pentru acest moment si stia exact ce are de facut. Ea se ridica de e scaun intanzindu-si bratele spre el. El veni sa o acopere cu trupul lui si dulceata limbii lui patrunse in gura in acelasi timp in care duritatea dintre picioarele lui batu la poarta intimitatii ei. Un fel de nebunie lenta o cuprinse , asa incat trupul ei , neajutorat de atata placere , era totusi cunoscator si indraznet in miscari. Benny o dezbraca rapid iar ea facu la fel. Ea il tinu de solduri , indrumandu-l incet , in timp ce propriul ei sarut se adanci in gura lui. Brusc , Benny o patrunse. Chiar si durerea ascutita pe acre o simti la venirea lui era extaz si placere. Il auzi gemand , iar micile ei tipete de incantare venira sa-l mangaie , in timp ce ea i se dadea tot mai complect , cu soldurile ridicarte ca sa-l traga mai apropae , cu degetele tinandu-se de soldurile lui dure , iar sanii ridicandui-se ca sa-i simta cu sfarcurile pieptul tare. Apoi , totul paru ca explodeaza. Acel Benny la care visase atata timp era pierdut in furtuna ce erupea in ea si toate gandurile desprea ea insasi era arse de senzatia fierbinte care se rifica in fiecare particica a ei, Ea nu mai stia cine este si ce insemnatate au toate lucrurile , dar nu-i pasa. Trupul ei nu-i mai apartinea . In timp ce era sub el , pe o masa , nu putea vedea ceea ce vedea Benny : o profesora de sexologie blonda si frumoasa , subtire , transformata de placere, cu trupul ondulandu-se seducator , cu micile sfarcuri fierbint dansand sub miscarle lui , maini dulci de femeie sprijinite iubitoare de soldurile lui ca sa-l ajute s-o posede mai total , cu coapse lungi , albe , care il mangaiau in ritmuri si mai senzuale , mai irezistibile.
In timp ce focul devenea tot mai fierbinte , ea nu mai stiu daca propriul ei abdomn era de vina sau daca el insusi isi pierduse controlul . Simtea ca pluteste si ar fi vrut sa continue la nesfarsit , dar Benny nu mai rezista si isi lasa suvoiul alb sa izvorasca din el. Lara il privi rusinata in ochii , cand acesta ii admira inca trupul dupa act. In liniste se imbracara , apoi Benny parasi clasa spunand :
-Sper sa luam 10 pe referat.
Lara ramase singura in clasa , cugetand la cele intamplate. Se simtea folosita , dar tot odata fericita si mandra ca se descurcase bine. " De ar stii cat il iubesc..! "
[center][Imagine: tumblr_ljp85yDnif1qhk7cjo1_500_large.jpg...wERIH3KuPA]
[/center]



Răspunsuri în acest subiect
Inima fara speranta - de Hope - 24-04-2012, 07:51 PM
RE: Inima fara speranta - de Hope - 03-05-2012, 03:18 PM
RE: Inima fara speranta - de Lexxu - 28-06-2012, 10:10 AM
RE: Inima fara speranta - de Pikachu - 03-05-2012, 06:02 PM
RE: Inima fara speranta - de Hope - 28-06-2012, 06:47 PM
RE: Inima fara speranta - de Lexxu - 28-06-2012, 07:00 PM
RE: Inima fara speranta - de Hope - 05-08-2012, 03:36 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.466 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  Speranta Pierduta Ai_4ever 13 8.132 11-08-2013, 02:41 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Inima Diavolului Yami 8 5.538 05-06-2013, 07:46 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Muzica pentru inima mea Hope 3 3.497 05-08-2012, 03:29 PM
Ultimul răspuns: Hope
  Franturi de speranta Katniss 160 77.908 22-06-2012, 11:16 AM
Ultimul răspuns: Katniss
  O noua speranta . Un nou inceput [ Naruto Fic ] Sayumi 4 3.806 21-01-2012, 05:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Otrava pentru inima mea Elena. 2 2.491 23-10-2011, 12:20 AM
Ultimul răspuns: kyra_kyralyne
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 9.048 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Inimă de ceară LoloMark 7 3.165 06-09-2011, 07:42 PM
Ultimul răspuns: LoloMark
  Mai exista speranta? Ame 3 3.223 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)