Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Crazy or lucky - [+18]

#10
Multumesc si nextul ^.^

Reguli si jicniri

Stateam razamat de pragul camerei rozaliei din apartamentul si o priveau non-salant cum isi baga hainele in dulapul dublu cu oglinda si mormaia. Eram sigur ca ma injura, dar ma durea fix in glondul de la pistolul de la centura. L-am confiscat de la nebunul de fratemiu, care incerca sa mi-l fure din rucsac, dar l-am prins.
- Am terminat. Latra ce vrei de la mine, spuse tanara cu tupeu inainte.
- Caini si catelele latra, oameni vorbesc bitch, ii spun ultimul cuvant in engleza.
- Cum mi-ai spus? Ma intreba si eu imi dau ochii peste cap, asteptand sa faca iar figuri.
- Ti-am spus bitch, repet, ducandu-ma in sufrageria spatioasa si eleganta.
Pe jos aveam laminate de culoarea nisipului mari, ud, sclipind de curatene. Ma asez pe canapeaua neagra, ce forma un semicerc intunecat, iar in mijlocul ei se afla o masuta de sticla, pe care aveam niste coli de hartie scrie de mana, cu scrisul meu jicnitor la ochi. Multi spuneau ca scriu frumos si citibil, dar pentru mine, era urat, necitibil si scris cu piciorul stang - cred ca si cu ala scriam mai frumos, decat cu mana stanga, am uitat sa mentionez ca sunt stangaci. Rozalia se aseza in fata mea si vad ca purta o pereche de jeansi albastri, putini taiati in genuche. Mai purta un corset rosu-sangeriu, ce ii tinea in frau sanii mari si moi, ce se lega in fata, cu sireturi negre. Ma holbez ca un obsedat la decolteu, imi ridic privirea pe fata ei. Era machiata discret, iar parul il avea ondulat.
- Ce inseamna bitch? Ma intreba, facandu-ma sa ridic o spranceana, sceptic.
- Tu ai fost blonda in cap de mica si te-ai vopsit roza? O intreb, uitandu-ma in ochii ei.
- Nu, de ce?
- Numai conteaza. Deci iata minunatele reguli si cosmarurile tale. Unu: Sa fi acasa la ora douazeci si tre fix, ca astfel imi dormi pe afara, ca usa de la apartament se inchide la aceea ora. Poti sa mai stai treaza, dar in casa. Doi: Avem doar o singura baie, deci nu vreau sa imi stai cu ani prin baie, ca intru peste tine. Trei: Nu imi mai spui pufulet, eu nu te mai fac in toate felurile..., ma uit la fata si asta facea din mana "bla, bla bla". Asculta aici fucking bitch! Ori respecti regulile, ori imi dispari de aici! Strig pe ea nervos.
Ii arunc regulile in fata si apoi ma ridic si ma duc pe balcon. Ma asez pe un fotoliu din nuiele si imi las fata in maini, oftand obosit si terminat. Ce dracului au fetele in ziua de azi? Parca au innebunit de tot. Acum ele vor doar futeala, banii si amanti cu tona. Draci!! Poate sunt nebun, dar incepe sa imi fie dor de armata. Acolo era bine, fiindca stiam ce trebuie sa fac si cum sa fac. Pentru satisfacere, imi faceam laba si gata, dar acum...
Aud niste pasi si usa de la balcon fusese deschisa si in fata mea era javra. Ochii ei verzi ma priveau cu superioritate si buzele ei formau un suras pervers.
- Sti ce idiotule! De ce ma faci curva fututa in engleza? Tipa pe mine, facandu-ma sa surad amar.
- Se pare ca ai ceva creier sub claia aia roz din cap, spun amuzat.
- Boule! Cacatule! Ipotentule! Javra! Incepu sa strige pe mine.
Imi dau ochii peste cap si ma duc la tanara. O apuc de brat si o trantesc de perete, apoi ii prind mana si i-o intorc la spate. Ii dau cu genunchi mei in ai ei si acestia cedara si fata pica in genunchi. Scoase un mic icnet de durere, fiindca mana dreapta o avea intoarsa si era la mine in mana. Ii spun sa nu se puna cu mine, ca nu imi este frica sa lupt si sa ucid. Ii dau drumul si intru in casa, ducandu-ma in camera mea si trantindu-ma pe pat. Era asa de bine ca m-am intors acasa, dar nu stiu ce este cu mine, dar prefer ca in acest moment sa fiu in Afganistan pe front. Oftez zgomotos si imi trag de pe patul dublu cu cearceafuri albastre o perna si imi pun capul pe ea, adormind rapid...

- " Si acum in direct doamnelor si domnilor, la emisiunea noastra "Fara secrete", o avem invitata pe nimeni alta decat pe Rihanna!!!!" O voce de barbat pitigaiat ma trezi din somn.
Ma uit buimac in jurul meu si vad ca eram in camera din apartamentul meu. Pereti erau de un albastru senin si pe ei aveam atarnate cateva medalii de aur, la taijutsu si diplome in rama. Pe jos aveam mocheta neagra, destul de moale la atingere. Mai aveam un dulap dublu cu oglinda, in care mi-am pus hainele si niste lucruri. In fata ferestrei se afla biroul meu, iar perdelele rosi-sangeri, erau inca in geam. Vad ca am adormit imbracat si acest lucru ma cam incomoda, dar mai intai, trebuie sa scap de sacaitoarea aia de televizor. Ies din camera si o vad pe rozalie intr-o camasa de noapte, alba, aproape transparenta si foarte mini, cum se uita la televizor. Cand o vad pe Rihanna, imi vine sa borasc. Ce dracului si-a tras frizura aia de pudel in cap? In fine si ma duc si scot LCD-ul din priza, ignorand protestele fetei si m-am dus in camera. Mi-am scos tricoul alb ce il purtam cu un dragon japonez pe spate si mi-am dat jos blugi negri, ramanand intr-o pereche de boxeri albi. Ma indrept spre baie, care se afla pe hot. Deschid usa si intru in baia, cu faianta de un albastru mai inchis pe jos si pe pereti, iar tavanul era un galben-pai foarte placul ochilor. Aveam o chiuveta, un dus, w.c.-ul si o masina de spalat.
Imi dau jos si boxeri si intru la dus, dand drumul la apa calda, care incepu sa imi spele trupul de transpirat si incordat, de la noaptea in care am dormin imbracat. Imi lipesc fruntea de faianta rece din dus si inchid ochii. Era asa de bine, cum apa imi atingea trupul, dar ce naiba imi merge pe spate. Deschid brusc ochi si imi intorc capul intr-o parte, cand simt cum niste buze mi-au atins ceafa. O vad pe Sakura, goala-pusca, cum ma mangaia pe spate si ma saruta usor pe ceafa. Isi lipi corpul de al meu si ii simteam sanii cu sfarcurile intarite, pe pielea spatelui, in timp ce mainile ei, au inceput sa ma mangaie pe patratele si bicepsi.
- Ce corp sexy avem, imi soptei in ureche. Dar esti si dotat? Ma intreba, coborand mana mai jos, spre "Tim".
- Iar tu esti prea dezdrabalata, spun eu rece si ii apuc incheietura maini si ma intorc spre ea, privind-o in ochi.
Ii spun sa se bucure de dus si ies din cabina, punandu-mi un prosop in jurul taliei si altul dupa gat, pentru a nu uda pe jos. Ma duc in camera si dupa ce ma sterg pe trup, iau pe mine o pereche de boxeri negri, o pereche de pantaloni kaki, largi si plini de buzunare si un maiou din plasa neagra, pe trup. Imi aranjez parul in spate tepi si in picioare imi iau niste tenisi negri. Ma duc in bucatarie si incep sa pregatesc micul dejun, omleta cu sunca, rosii, branza si paine.
- Sti ca nu este frumos sa lasi o fata ca mine, singura in dus, ii aud glasul fetei din prag.
- O fi ca te viola dusul sau tu pe el? O intreb ironic, punand pe o farfurie mancarea.
Ma asez la masa si tanara pleca imbufnata, chicotesc usor si incep sa mananc, gandindu-ma ca poate azi voi merge sa ma antrenez putin pe docuri. Oare mai am locul meu secret, unde ma antrenam in secret, pentru a fi cel mai bun sau a disparut?...

Sunt focuri care ard in noapte
Sunt departari ce par aproape.
Sunt focuri care nu se sting.
Sunt inimi tari care inving...


Melodia pentru partea din dus, Laguna - Cand noaptea vine
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
Crazy or lucky - [+18] - de Nywa - 14-07-2010, 11:46 PM
RE: Crazy or lucky [SasuSaku +18 pentru tot si scris de Manu] - de Nywa - 06-11-2010, 11:30 PM
RE: Crazy or lucky [18+] - de Nywa - 31-12-2010, 02:33 PM
RE: Crazy or lucky [18+] - de Debb.' - 31-12-2010, 03:36 PM
RE: Crazy or lucky [18+] - de deborah08 - 01-01-2011, 05:33 PM
RE: Crazy or lucky [18+] - de Mykoto - 01-01-2011, 08:57 PM
RE: Crazy or lucky [18+] - de Rose ^^ - 03-02-2011, 03:01 PM
RE: Crazy or lucky [18+] - de Nixu - 18-02-2011, 06:44 PM
RE: Crazy or lucky [18+] - de Grubbie - 27-02-2011, 04:07 PM
RE: Crazy or lucky - [+18] - de Miranda. - 16-04-2011, 09:39 PM
RE: Crazy or lucky - [+18] - de Daria - 17-12-2011, 01:41 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Crazy love[one direction]. cucubau1000 1 2.458 06-05-2013, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Syryus
  I am a simple girl and you’re a crazy boy….we can be friends? [16+ / 18+] Heartagrama 41 20.099 07-07-2011, 02:58 AM
Ultimul răspuns: Akie
  Crazy Sex-Crazy Night (thriller-yaoi)18+ Aliss_anime 18 10.363 08-01-2011, 08:46 PM
Ultimul răspuns: Biscu' iz back ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)