Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce preferi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Galaxiile pentru ca urasc gaurile negre din cauza ca acestea ne pot absorbi oricand .

Burger ori hamburger ?

Edit : Fomista de mine ._.
Hmm no lo so, nu prea fac diferenta intre ele desi o sa incerc sa fac un efort si sa aleg 39. Cred ca aleg.... hamburger.
Next: Bratari ori lanturi/pandantive
Prefer lanțurile. Și brățările îmi plac, dar nu le port. Nu știu de ce. Și în plus îmi place să caut pandantve cât mai drăguțe xD


intregramă / sudoku[posturi unite]
Prefer lanțurile. Și brățările îmi plac, dar nu le port. Nu știu de ce. Și în plus îmi place să caut pandantve cât mai drăguțe xD


intregramă / sudoku
Integrama , sunt mai buna la acest lucru. La Sudoku ma pierd in cifre si nici nu le pot aranja mereu corect , fara ajutor.

Next: Scoala sau Vacanta : d ?
Grea alegere ..pentru mine :]] Intr'un fel as alege scoala,pentru ca la scoala ma distrez impreuna cu colegii,radem si ne simtim bine intre noi,dar pe de o parte as alege si vacanta..libertatea,fara teme,fara invatat...o mica viata libertina :p.Cred ca aleg vacanta insa imi este greu sa renunt si la scoala. ^__^

Next: cer sau pamant?
Pamant. Ma simt mai in siguranta cand stau pe ceva si nu cred ca mi-ar placea sa plutesc sau sa zbor. Asa sunt eu, imi place sa simt pamantul sub picioare.

Apa sau foc?
Apa,mereu am avut o placere sa stau in apa O.o>Cred ca asta si pentru ca sunt zodie de apa.In fine,apa imi place mai mult

Next:
Hi5 sau Facebook?
Hi5 sau Facebook...hmm..10.Cred ca am sa aleg Facebook.Nu stiu de ce dar niciodata nu mi'a placut Hi5-ul,nu stiu exact de ce,nu ma atras prea mult...asa ca raman la Facebook ^^

Next: Snow Patrol sau Linkin Park?
umm,grea alegere...Linkin Park pentru ca sunt tari,dar si Snow Patrol sunt buni,dar las prima alegere,pentru ca m-au ajutat foarte mult cand voiam sa ma descarc ^_^Zuppy03

Next:Rodie sau mure?Zuppy08
Mura:X
Nu sunt sigura de ce dar imi plac e si cum ai zice de ce iti place acel baiat dar nu poti sa te opui dragostei3 Hai ca deriviez de la subiect==
Dbsk sau Shinee?
Sau Hero sau TaeMin?
Eu il aleg pe Hero3[posturi unite]
Upsi , nu am fost prea atenta.
Ce alegeri: inger sau diavol ?
Si am vrut sa scriu "mure" ==
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21