Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce preferi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Vara ruleaza si punctum . pana si basescu s-a prins de asta cand a spus "iarna nu-i ca vara " . Iarna e frig drept urmare e naspa --> daca ar fi sa mor pe plaja as fi cel mai fericit Smile

Coca-cola sau Pepsi ?
Pepsi lemon,ca in rest nu prea fac diferenta intre Pepsi si Cola.
Internet Explorer / Mozilla Firefox
Logic ca Mozilla Firefox . Functioneaza mult mai bine decat Internet Explorer. In rest nu prea am ce spune.

Ce preferi: mare sau munte? 15
Prefer muntele...de mare mi s-a luat...


Orange/ Cosmote?
Prefer Orange .......e mult mai convenabil pentru mine.

Craciun sau Paste ?
Pot sa le iau pe amandoua?
Glumesc, prefer Pastele, e mai cald, dai o raita pe la biserica[evident in curte, nu in interior ca ne papa nenea popa ^^'] vacanta, [de obicei ziua mea mea de nastere cade in apropierea Pastelor, so, naitz]ne adunam toata gasca si... partty cat cuprinde.

Banane/Portocale
simplu,normal ca:
banane mai mult

m-am certat cu portocalele cand eram mica
tocmai cumparasem una si s-a dovedit foarte amara
si am ramas cu gustul de atunci
asa ca raman cu bananele care imi plac foarte mult pentru ca sunt sanatoase

next:Fericirea sau singuratatea?
Ah....cam greu sa aleg...fericirea e frumoasa...dar prea fericita devine gretos...asa ca aleg singuratatea...imi place mai mult sa stau singura decat sa fiu cicalita incontinuu la cap...

next:

matematica sau chimie? *niciuna din punctul meu de vedere...le detest pe amandoua*
Kyaaa, le urasc pe amandoua 22. Dar ca sa aleg una dintre acestea doua, aleg chimia deoarece avem o profa noua, desi toata lumea o uraste si o batjocoreste, putem copia mult la ea. Doar ca nu prea stie sa dea punctaje, la cat am blestemat-o eu ar fi trebuit sa-i arda si sufletul 21.
Matematica o urasc pentru ca nu pricep nimic la ea, prea multe formule de retinut si prea multe metode de rezolvare. 22

Oke next: Cola sau fanta? 10
Cola ,chiar nu-mi place Fanta ,cel de portocale mi se pare chiar oribil.
dark coffee / cappuccino
eu una o prefer pe prima.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21