Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce preferi?

Galaxiile pentru ca urasc gaurile negre din cauza ca acestea ne pot absorbi oricand .

Burger ori hamburger ?

Edit : Fomista de mine ._.

Hmm no lo so, nu prea fac diferenta intre ele desi o sa incerc sa fac un efort si sa aleg 39. Cred ca aleg.... hamburger.
Next: Bratari ori lanturi/pandantive
Just the
way you know me..

Prefer lanțurile. Și brățările îmi plac, dar nu le port. Nu știu de ce. Și în plus îmi place să caut pandantve cât mai drăguțe xD


intregramă / sudoku[posturi unite]
Prefer lanțurile. Și brățările îmi plac, dar nu le port. Nu știu de ce. Și în plus îmi place să caut pandantve cât mai drăguțe xD


intregramă / sudoku

Integrama , sunt mai buna la acest lucru. La Sudoku ma pierd in cifre si nici nu le pot aranja mereu corect , fara ajutor.

Next: Scoala sau Vacanta : d ?
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Grea alegere ..pentru mine :]] Intr'un fel as alege scoala,pentru ca la scoala ma distrez impreuna cu colegii,radem si ne simtim bine intre noi,dar pe de o parte as alege si vacanta..libertatea,fara teme,fara invatat...o mica viata libertina :p.Cred ca aleg vacanta insa imi este greu sa renunt si la scoala. ^__^

Next: cer sau pamant?
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Pamant. Ma simt mai in siguranta cand stau pe ceva si nu cred ca mi-ar placea sa plutesc sau sa zbor. Asa sunt eu, imi place sa simt pamantul sub picioare.

Apa sau foc?
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


Apa,mereu am avut o placere sa stau in apa O.o>Cred ca asta si pentru ca sunt zodie de apa.In fine,apa imi place mai mult

Next:
Hi5 sau Facebook?
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



Hi5 sau Facebook...hmm..10.Cred ca am sa aleg Facebook.Nu stiu de ce dar niciodata nu mi'a placut Hi5-ul,nu stiu exact de ce,nu ma atras prea mult...asa ca raman la Facebook ^^

Next: Snow Patrol sau Linkin Park?
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

umm,grea alegere...Linkin Park pentru ca sunt tari,dar si Snow Patrol sunt buni,dar las prima alegere,pentru ca m-au ajutat foarte mult cand voiam sa ma descarc ^_^Zuppy03

Next:Rodie sau mure?Zuppy08
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Mura:X
Nu sunt sigura de ce dar imi plac e si cum ai zice de ce iti place acel baiat dar nu poti sa te opui dragostei3 Hai ca deriviez de la subiect==
Dbsk sau Shinee?
Sau Hero sau TaeMin?
Eu il aleg pe Hero3[posturi unite]
Upsi , nu am fost prea atenta.
Ce alegeri: inger sau diavol ?
Si am vrut sa scriu "mure" ==
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)