Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Probleme de rezolvat 2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Aly

Nu-ti poti face blog pentru ca nu merge logarea pe portal...

Sau imi da mie un pm cu contul si ce parola vrea 71
Raspuns pentru Flaw4eoarece am bagat o adresa de mail gresita si acum daca acea adresa exista cand m-am inregistrat s-a trimis un mail cu numele de utilizator si cu parola si daca vede acel mail si intra pe contul meu.
@StrongGirlSakura: E de ajuns sa iti schimbi parola si ai scapat de problema asta.
Daca acel mail ajunge intr-adevar la altcineva, nu va avea ce sa faca.

Stai linistita, nu ai de ce sa iti faci probleme!
Daca vrei totusi sa iti schimb adresa de mail/parola sau sa sterg acel cont, spune-mi, ca te-as putea ajuta altfel. Dar, repet, nu ai de ce sa iti faci probleme.
Flaw, nu e tocmai o problemă, dar pe mine mă enervează la culme.
Zero şi Pffboy [ din plictiseală cred .-. ] postează nişte prostii pe la " Pozele Userilor ".
http://animezup.com/forum/showthread.php...02&page=22
Aia cu " Holy Shit " : |. Le poţi şterge?

Aly

Le sterg si le dau si warn -.-

Wunderbar are ban permanent pentru clone, pe toate conturile... daca nu se calmeaza o las si fara conturi, ele avand aceeasi soarta ca "clonele"...

YAAAAAAAAAY, merg reputatiile in admin, oricine le-a reparat, sarut`mana baieti ^^
Am si eu o problema...Nu imi inregistreaza mesajele...eu postez dar imi apre acelasi numar de mesaje ca la inceput...TT
Asta pentru ca nu se contorizeaza posturile in toate sectiunile; ex: Quiz, Forum Games, Fan Fiction,General Chit Chat Discussions.
Daca postezi intr-una dintre aceste sectiuni, numarul de posturi iti va ramane acelasi, insa ele apar aici
Eu am o problemă, defapt Nami are.
Um... aş vrea cumva s-o ajuţi.
Ea voia să lipsească de pe zup o bucată de vreme dar şi-a uitat parola şi id-u' de pe care şi-a făcut cont.
Nami's profile

So dacă ai putea-o ajuta.
Ps, dacă doreşti, îţi dau actualul ei id-u' ca să-i dai parola personal.
Nami here. Mi-am făcut cont nou, well blah, nu mai intru pe cel vechi.
Deci o să păstrez contul ăsta nou, s-a rezolvat problema.
Hei.Cine ma ajuta si pe mine?
Cand vreu sa comentez la un fic,ziua urmatoare mi s-a sters.De ce?
Nu postez cat trebuie?Odata unul a avut peste 5 randuri,si pana acum am lasat 3 comentarii dar tot mi sau sters.
Care sa fie problema?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26