Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Probleme de rezolvat 2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Când am apăsat pe mark all forums read, mi-a apărut o eroare, și anume : Authorization code mismatch. Are you accessing this function correctly? Please go back and try again.

De ce vreau să apăs? Pur și simplu, prea mult roșu 4.
E de la mine sau de la zup?

Aly

E la toti ryuu...

Zau ca o sa scot contorizarea si aici. Acum 3 pagini in urma ziceam ca nu merg anumite lucruri, sau era pe topicul de upgrade la 1.6... Asta e unul din ele. Oare de ce reclami aceleasi erori ca si inainte? Intelege odata, nu e de la tine, daca ar fi de la tine cea mai intalnita eroare e cea ca aveti zupul in romana, schimbati in engleza si se duc toate erorile, dar daca sunt erori reportate de ADMINI e clar ca le au toti...

@Aly, multumesc ca mi-ai luat un ciocan de pe cap.

@♣Ann♣ & Daria ♥ Ea a insistat sa postez, eu nu am nici o legatura cu treaba asta. Asa a zis sa scriu, asa am scris doar ca sa scap de gura ei. 4

Multumesc tuturor, o seara frumoasa!
Asa, si Miss FuNnY SoCkS!!! nu poate veni frumusel sa multumesca ca i s-a ridicat banul?
Sau am ajuns sa uitam si de "multumesc" ? -.-
Ann, las-o așa, oricum, noi încercăm să ne facem treaba cât mai bine fără să cerem mulțumiri, sau așa ar trebuii. Dacă nu-i recunoscătoare, c.est la vie, dacă este, aceeași poveste. În orice caz, știu că regula există, dar cum aproape nimeni nu trece pe acolo, spun un lucru cred că important: să nu vă mai faceți clone pentru că se descoperă foarte ușor când ai clone, deci terminați ._.
Dragele mele Ann si Daria va MULTUMESC MULT DE TOT! Nu, nu am uitat de multumiri insa, am fost foarte trista cand am auzit ca nu mai pot intra pe singura mea pagina preferata( nu fac lingusiri) asa ca nici nu mai treceam prin fata ecranului decat sa-mi aprind mess-ul si atat. PROMIT in ori ce fel posibil ca nu se va mai repeta. Va doresc la toate/toti toate cele bune si un CRACIUN fericit!!!

p.s. = *Parere Personala* (fara vre-un fel de lingusiri)
Efortul si munca depusa? : Genial si perfect "ToT AsA"!!
How about you just put a sock in it?
Alter-ego: I see what you did there.

Va rog frumos, tineti-va din a face posturi de genul de parca am fi niste zei sau ceva; un simplu multumesc catre persoanele care v-au ajutat, e de ajuns! Si da, e linguseala, punct.

Aly

Da... pai ce sa zic... multumesc, multumesc, multumesc... si eu? Adica la urma urmei eu v-am scos banul, nu a fost nici Ann si nici Daria care chiar te vroiau banata...

Invatatura de minte, de acum incolo, eu nu va mai ridic banurile si daca va prind cu clone si eu va dau ban, va puteti duce si a va ruga si de cucuietii din deal ca eu nu va scot banurile si tare-s vrea sa vad care mod simplu sau global poate scoate ban dat de admin...
(17-12-2011, 10:56 PM)Aly A scris: [ -> ]Da... pai ce sa zic... multumesc, multumesc, multumesc... si eu? Adica la urma urmei eu v-am scos banul, nu a fost nici Ann si nici Daria care chiar te vroiau banata...

Invatatura de minte, de acum incolo, eu nu va mai ridic banurile si daca va prind cu clone si eu va dau ban, va puteti duce si a va ruga si de cucuietii din deal ca eu nu va scot banurile si tare-s vrea sa vad care mod simplu sau global poate scoate ban dat de admin...

lol aly. Nu m-am referit sa imi multumeasca mie. Eu nu eram deacord cu scoaterea banului. Vorbeam de tine sa iti multumeasca.
Nu am fost atenta la theard si nu am dat reply .
În orice caz, nu cred că are cineva nevoie de mulțumiri. Atâta timp cât ne facem treaba cum trebuie eu cred că totu-i bine.
Oricum, din asta să învețe toți să nu-și mai facă clone, ieri sau alartăieri iar am banat câteva =/.

P.S.: Aly, știi vorba aia românească, facere de bine, *bep* de mamă :)) ?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26