Nu e mare lucru, dar nu merge sa adaugi reputatie.
Normal, ai voie doar un anumit număr de reputaţi pe zi, deci nu poţi da câte vrei tu. Acum, ai voie să dai doar una pe zi, parcă.
Da, se poate da o singura reputatie pe zi.
Asta era problema ta? Sau nu poti da deloc reputatii?

Multumesc de raspuns. Si, merge sa dau reputatii. Am experimentat pe admin
Dar la inceput cand ma loggez, tot nu imi vad accountul, ci vad indexul cu usernamul si parola introduse, parola sub forma de bilute... Acum nu pre mult timp ( 1 an) vedeam :Storymakes (cu posibilitatea de logg out, user cp) ce de altfel le pot vedea acum numai daca accesez o povestire din cele noi.
^ Poti face un printscreen sa ne arati? M-am uitat la contul tau si toate sunt puse pe default...
Nu stiu daca este chiar o problema.....este in legatura cu medalii.Am primit o medalie pentru 3 quiz-uri iar eu nu am facut nici unul cu quiz generator.Intr-un fel am fost surprinsa dar cand am verificat quiz-urile mele nici macar una nu au fost facute de quiz generator.Acum am facut eu 3 quiz-uri pentru a nu fi o problema.
(15-06-2011, 09:26 PM)Hanna2300 A scris: [ -> ]Nu stiu daca este chiar o problema.....este in legatura cu medalii.Am primit o medalie pentru 3 quiz-uri iar eu nu am facut nici unul cu quiz generator.Intr-un fel am fost surprinsa dar cand am verificat quiz-urile mele nici macar una nu au fost facute de quiz generator.Acum am facut eu 3 quiz-uri pentru a nu fi o problema.
http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid190612
Si aia se presupune ca nu ai fost tu cerand medalia de 10 quiz-uri?
http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid154574
Si presupun ca asta nu ai fost tot tu cerand medalia de 3 quiz-uri...
*rolls eyes* Ia niste lecitina, ai nevoie de ea...
De fapt Aly e adevarat ca eu am cerut-o dar,numai dupa aceea am observat ca am medalia.Si in legatura ca cea pentru 10 quiz-uri nu e nevoie sa o primesc,pentru ca am numarat din nou si inca nu am 10 quiz-uri.
(16-06-2011, 02:37 AM)✖°Allé. ♥. A scris: [ -> ]Ăăăă, medaliile celorlalţi membrii când se dau? Adică am cerut şi eu şi alţii medalii şi na, nu cred că au intrat Flaw sau Tan la topic. Nu vreau să par insistentă sau idioată, dar întrebam O_O. Sunt doar curioasă >_>.
Ok o.o vi le dau eu...