Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Probleme de rezolvat 2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Aly

Hmm, sa nu te sperii daca esti scoasa de prin grupuri...

Apoi

Click pe attachment

Nu inteleg de ce apare asa la tine O.o

Oricum, ma bag sa vad ce diferenta e la profilul tau si al meu 39 poate imi dau seama de ce nu-ti apare

[edit] Incearca acuma, esti doar user inregistrat si ti-am scos si moderarea, sa vedem daca merge 39

Aly

*head/desk*

Doamne, chiori suntem, Crăci, unde scrie User Comments e un semn de minus - fa click pe acel semn 24))) LOL, nu e eroare, ai facut click accidentla pe minus si ti-a ascuns casuta ^^
Crăci, chestia aia o pot vedea doar moderatorii. Ţie îţi apare acolo probabil din cauză că ai drepturi de moderare, dar nu eşti moderator => nu poţi vedea noticeu`. Cât despre faptul că a dispărut, înseamnă că a fost rezolvat reported postu`. ^^

Nu are nimic dacă am răspuns eu şi nu un admin, nu ? : - s

Aly

Nu, lol, toti pot raspunde daca se pricep la problema, inclusiv userii ^^

Si probabil de-aia ii aparea si ei :p dar nu te speria, pe ce-a de mai devreme am sters-o eu

Btw flaw, cand faci sa dispara chestia asta?

Citat:There are new reputations since your last check. You control in the AdminCP.

N-am acces la reputatii >.> si poti sa-mi dai acces sa sterg multiple accounts?^^ like on maz? pretty please, sunt niste bot-uri si mie lene sa stau sa le dau delete individual cand exista bifarea de multiple accounts 65
admin CP e facut de cei de la myBB, ar fi un picut cam mult sa modifice admin panel-ul :-S, poate doar o cale ocolitoare direct din baza de date...

Aly

Doamne Tan, nu sa modifice -.- ci de la Admin Permissions sa imi dea acces sa sterg conturi multiple... maz e tot mybb si acolo merge >.>

Las ca o rog pe marina -.-
Aly, tu ar trebui sa ai toate permisiunile de admin ._.
O sa ma uit acum, sa vad daca am omis cumva ceva.
Pe maz se poate pentru ca e o versiune ceva mai noua de mybb, zup a ramas inca la 1.4

Aly

(10-04-2011, 10:22 PM)Flaw A scris: [ -> ]Aly, tu ar trebui sa ai toate permisiunile de admin ._.
O sa ma uit acum, sa vad daca am omis cumva ceva.
Pe maz se poate pentru ca e o versiune ceva mai noua de mybb, zup a ramas inca la 1.4

Da? O.o De-aia nu gasea marina delete multiple accounts, lol, deci pe maz merge si aici nu... ugh, it`s bad -.-
As aduce si zup la versiunea 1.6 dar risc sa pierd medaliile si sistemul de pets... Pariez ca mi-ar sari o gramada in cap dupa asta.
Pana nu gasesc o alternativa, il las asa (temporar)

Aly

lasa-l asa ^^

NU-L MODIFICA... nu vreau iar erori T.T deci, lasa-la sa flaw ^^ ma descurc eu cu stersul unu cate unul 65
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26