Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Probleme de rezolvat 2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Aly

Citat:Warning: base64_decode() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/forum/showthread.php on line 1

Warning: gzinflate() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/forum/showthread.php on line 1

Citat:Warning: base64_decode() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/index.php on line 1

Warning: gzinflate() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/index.php on line 1

Warning: base64_decode() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/mkportal/conf_mk.php on line 1

Warning: gzinflate() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/mkportal/conf_mk.php on line 1

Si mai e una mai lunga dar nu o pot prinde acuma... Si cand vreau sa ma duc intr-un topic si sunt pe prima pagina a forumului, daca fac click in dreapta pe topic la o sectiune...

Citat:Warning: base64_decode() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/forum/showthread.php on line 1

Warning: gzinflate() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/forum/showthread.php on line 1

Aia vad si nu merge topicul decat daca am link direct... Deci, iar am erori? ._.

Si mai adaugam la lista mea de erori... nu merge cautarea de posturi/topicuri la un anumit user... apare eroarea de desupra si pagina alba...
@Aly: Sunt enervante mesajele alea. Pe mine si, probabil ca nu numai eu am problema asta, nici nu ma lasa sa postez in unele topicuri, ca-mi apar unele din mesajele de mai sus cand dau "Posteaza mesaj".
Da, problema a aparut aseara.
Site-ul fusese cam... hackuit 4
Ca sa pot detecta portiunile de cod cu probleme, am dezactivat acele functii, de-aia va da eroare. Am modificat azi-noapte multe fisiere care dadeau aceasta eroare, dar habar nu aveam ca s-au strecturat in chiar atat de multe locuri 22
Si maz are probleme, apar in antetul paginii acele coduri. Mi se pare ca modifica si marimea textului pe pagina -> Click
Da, stiu, o sa ajung si la mangazup de indata.
Toate site-urile care sunt pe acest cont de hosting au fost compromise >.<

Aly

(12-05-2011, 03:20 PM)Flaw A scris: [ -> ]Da, stiu, o sa ajung si la mangazup de indata.
Toate site-urile care sunt pe acest cont de hosting au fost compromise >.<

Inclusiv prime? O.o
@Aly: Nup. Sunt toate pe acelasi VPS, dar nu si pe acelasi cont de hosting 4
Au fost afectate doar zup + subdomeniile si mangazup.
Dar s-a rezolvat. Mi-a luat cam 5 ore, dar am reparat (teoretic) tot. Sa ma anuntati daca mai vedeti pe undeva vreo eroare
am o intrebare.

de ce aplicatia: blog list nu merge? ar fi fost amuzant sa aiba fiecare user propriul blog ^^
As vrea sa imi sterg contul de pe acest site.Cum fac?
stron girl, din cate stiu eu nu se poate.
cu atat te pot ajuta. Mai bine alegi sa nu mai intrii pe site.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26