Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Probleme de rezolvat 2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=29060
Cine a închis acest topic?o,0 Și de ce?
Asta arată că românu' e interesat de s**, droguri si toate cele[îl general] și uită de artă.
>_>
Regulile le respctă, doar Storymaker are sub 2 rânduri întregi. NU vă înțeleg.
Eu l-am inchis, nu are ce cauta la Dezbateri, copilas. Si Aly a fost de aceeasi parere.

Aly

Topicul mergea mai bine la Discutii Generale. Nu ai ce dezbate la Arta in Nisip pentru ca multi nici nu au idee ce e asta - daca v-ati uitat la Eurovision 2011, ati fi vazut - asa ca, tu dezbati ceva despre care lumea nu a auzit pentru ca este ceva totul nou la noi in tara. Da, erau alea cu statuiele candva pe la Constanta pe plaja prin Mamaia sau Eforie, dar mai sunt?
Am si eu o mica problema. Sper ca e ok daca o spun aici
Atunci cand dau back/inchid/apas pe un alt link aici pe forum, imi da destul de des eroarea de mai jos. Este singurul site unde patesc asta. Aveti idee de la ce poate sa fie?

[Imagine: 2hphbv7.jpg]
Am avut si eu eroarea asta la un moment dat, dar nu mai stiu sigur de la ce era. Tu folosesti IE, pe Mozilla sau Chrome ai aceeasi problema?

Aly

Ala e un bug in IE7 si 8. In IE9 nu mai e, schimba browserul altfel nu ai cum sa scapi de ea si aia e eroare care nu tine de forum, e plin de bug-uri IE.

Sau incearca sus, langa refresh, e casuta de "compatible view". Fa click pe ea, s-ar putea sa iti faca varianta compatibila. Ciudat e ca ai windows 7 si ar trebui sa ai IE9, la mine stiu ca asa a fost... weird. Eu nu am patit-o niciodata dar nu utilizez IE lol
O intrebare mica am - se poate inchide cumva scriptul de fulgi fara sa schimb tema? Pe telefon mananca foarte mult procesor. 2
Multumesc mult fetelor. praise
Ati avut dreptate, era de la browser. Am trecut acum pe mozilla si merge perfect. Acum daca mai am probleme stiu la cine sa apelez.

Aly

(05-02-2012, 12:31 AM)Mamo-chan A scris: [ -> ]O intrebare mica am - se poate inchide cumva scriptul de fulgi fara sa schimb tema? Pe telefon mananca foarte mult procesor. 2

El de inchis se inchide dar eu sa ma bag sa editez teme nu o fac nici sa ma omorati asa ca schimbi pe V5.
Am si eu o nelamurire din nou . eu de c e nu mai pot sa citesc ficurile lui Kida de la Fan Fic . Nu-mi apar de loc . am dat si al alte ficuri si la celellate merge s a vizionez sau sa citesti povestile . Dar la ea nu merge 2 Pot sa intreb de ce?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26