Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: [Terminat] More than brotherly love [yaoi]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Si pe Alice ati uitat-o?! Banuind ca are aceeasi personalitate ca si inainte, si fiind sigura ca imi seamana un pic (cam la nivelul unei particule de praf...atat de mica e asemanarea dintre noi...numele...si nervii) sunt 100% sigura ca o sa faca o criza de isterie daca cei doi ii vor zice ca au uitat de ea.
Kaname e simpatic...dar pe mine tot ma doare capul cand imi amintesc de interviuri...eu tot am vaga impresie ca aces Kaname este fratele lui Ryo, din cate ai mentionat tu...deci intr-un fel...Ryo si Ren au devenit...rude?Legal, desigur, nu va ganditi la altceva.
Imi e dor de Teru si Ryo...adik...nu i-am mai vazut de mult impreuna...si eu care credeam ca nu o sa-mi pese prea mult de ei...eu sunt mai pesimista din fire...
Gambate la scris si astept capitolul urmator(logic!Zuppy03 )...
Kissu! Ja'!
Kawaiii!!! Cat de cool poate fi !! Cu un copil?!?!? :love: Waw! felicitari! Foarte cool 21 NU stiu cum a reusit sa ia tot un japonez micut :pls: Si chiar nu ma asteptam sa fie niste parinti asa grozavi! Sunt fenomenali astia doi! Si abia astept sa vad ce mai face Ryo si Teru! Gambate! Abia astept continuarea! :bv:
hahaha....si ce il asteapta pe acest japonez micut si dragutz21
ai sa vezi tu...ce o sa fie..
adyna_45... nu am uitat-o pe Alice..de fapt...voila prima ei interventie in aceasta serie. 21
Aly-sama... o sa fie o intoarcere ....usor dezastruoasa....insa ..sper ca lucrurile sa se rezolve.... 17

2. Voyage back to Hell...


[i]
Scorpie rea, urata, diabolica, infumurata, mojica, oribila! O urasc pe scorpia de Alice!Pe ce data e nascuta?
Nici pana in ziua de azi nu si-a schimbat numele? Dau orice doar sa nu mai cheme Alice!!!
App...sa stii ca eu nu tineam mortis sa apara asa repede...chiar as fi vrut sa uiti de ea, sa o lasi intr-un colt prafuit de unde sa nu mai iasa in viata ei!
Era bine cand cei doi erau lipsiti de griji! De ce nu poti avea o serie in care sa descri cat de mult se iubesc? De ce trebe sa fie mereu o Alice? Eu vreau sa moara mai repede scorpia draq!(scuzati limbajul vulgar dar m-a enervat!)
Gambate la scris and Kissu!
Ja'!
Ce tare! Alice a ramas aceeasi din totdeauna >.>" Trebuie ea sa-si bage coada... grr Ryo & Teru are like always really sweet 71 Imi place cum ii potoleste gelozia 65 lol. cum s-a impiedicat Kaname de Ryo 21 Hmm... Sunt curioasa ce planuieste Alice 45

So, astept urmatorul cap ^.^
Spor la scris! pupic
Kaname baka! De ce ai plecat fara parinti ? Si parca aveai vreo 10 ani si ceva ,cum de te uiti dupa o fata de 25? of! :?? Kaname nu e nume de fata? Oricum se pare ca numele meu tradus in japoneza este Kaoru 21 Fi blanda cu Kaname ,te rog 17
Abia astept next-u' :pls: Apropo,se apropie Craciunul si in ficul tau?? Zuppy25 Merry Christmas!! :love:
Deci Alice a ramas aceeasi ca de mai demult. As vrea sa afle Kaoru cu Ren ca "fiul" lor e prieten cu Alice, sau macar ca a cunoscut-o. Iar Ryo si Teru, a fost superb. Ce repede s-a facut gelos Teru o//o, iar cand l-a alintat, a fost si mai frumos. :perv:, iar cand a cazut Kaname peste Ryo si a dat "raportul", a fost tare. Sunt si eu curioasa sa vad ce se va mai intampla, si sper ca Alice sa nu se atinga de Kaname, ca o incurca. Spor la scris si abia astept continuarea. *chuu* :bye:

dark_ang3l

wow...dragut capitolu`. Va fi un sezon cu multe surprize :-S.
Alice a ramas aceeasi. Dupa mai mult de 4 ani inca este razbunatoare si se pare ca Kaname este tinta perfecta pentru razbunarea ei.
Nu Kaname nu are 10 ani, 10 ani avea cand a fost adoptat acum are 14 ani10. Un baietsel de 14 ani si o femeie de 25 suna foarte pervers:perv:
Daca ar sti Kaname ca Alice a fost iubita lui Xe...(e impropriu spus iubita caci ea se tinea dupa Xe, el nu ii dadea nici cea mai mica importanta)
Am o banuiala ca va urma un capitol foarte...interesant si plin de evenimente. Aaa in legatura cu scenele dintre Teru si Ryo pur si simplu perfecte :love:
Abia astept nextu`.Kissu si ja ne:bye:
24 hahahahaha...
are sa vina si craciunul...cine stie...poate chiar de craciun!!!
adyna_45 ..dak vrei...pot sa fac ca alice sa fie un fel de supranume...si pe ea sa o cheme de fapt altfel..nush..something...
Moody...ce planuieste Alice..hmhm...uhm...nu stiu Zuppy06
kitsune's iris.... you have been told...he is 14... si nu...nu va avea o relatie c alice Zuppy05 k altfel o...o..o...omor!!
another Kaname is the vampire....from vampire knight
aly-sama...vor afla insa nu acum...after some fun stuff happen 444
dark_ang3l...nu stiu cat de interesant e...insa apare un personaj fundamental..21



here it goes: Zuppy11

3 .
Let me start destroying you...

Era o liniste suparatoare in masina si niciunul dintre ei nu spunea nimic. Femeia continua sa il priveasca ca un leu inainte de a isi ataca prada in timp ce brunetul privea cum peisajul de pe geamuri se schimba. Au parasit aglomeratia orasului si au ajuns in zona Tokyo Bay, unde masina s-a oprit la un restaurant aproape de apa.
- Sper ca nu te deranjeaza ca am venit tocmai aici, rosti blonda afisand un zambet calduros si amabil de o imensa falsitate.
- Nu, e in regula. Asa cunosc si eu mai multe locuri, zambi la randul sau brunetul crezand ca femeia din fata lui se comporta grozav de frumos cu el.
- Oh, nu esti de pe aici? Dar vorbesti japoneza destul de bine ... se prefacu necunoscatoarea blonda in timp ce intra in restaurant si se aseza la o masa mai retrasa.
- Pai..m-au invatat parintii. Ei sunt de aici asa ca am invatat de la ei.
- Inteleg. Insa e normal sa te lase de unul singur intr-un oras necunoscut? Intreba blonda incercand sa para ingrijorata cand de fapt era foarte fericita ca reusise sa il gaseasca fara sa se afle in compania unuia dintre idiotii pe care ii ura.
- Ah...eu am vrut!!!
- Atunci nu ar fi intelept sa le spui ca ai luat masa cu o femeie mai in varsta..probabil iti vor interzice sa mai iesi de unul singur, rosti blonda pe un ton mai alintat incercand sa para afectata de ceea ce auzea dar in acelasi timp amuzata de comportamentul brunetului.
Cu siguranta anii petrecuti in compania celor doi isi puse amprenta pe el.Avea obiceiul intimidant al lui Ren de a privi lumea direct in ochi dar in acelasi timp acel glas alintat si smiorcait pe care era sigur ca l-a vazut la saten.
Brunetul parea fericit si se simtea in largul sau arati de femeia aceea frumoasa. Cand a fost rugat sa se serveasca cu putin vin a refuzat insa la insistentele ei a baut cam un pahar si jumatate. Fara sa isi dea seama se facea deja ora 6 si soarele se pregatea sa se duca la culcare. Blonda vorbi la telefon cateva minute dupa care se scuza spunand ca trebuie sa plece. Se oferi sa il duca pe brunet pana aproape de casa dar acesta refuza.

Waaa... kawaii capitol :X. Totala faza cu Ren si Kaoru, dar si pasiunea dintre ei aproape se simtea si la mine in camera 71. Dar daca ei nu vor sa recunoasca ca sunt perversi, atunci recunosc eu ca sunt perversa:perv:. Iar despre luna lor de miere, mi-ar fi placut sa citesc, dar nu conteaza, si cat ai scris aici e bine. Am sa vad in urmatorul capitol ce va face fratele blondinei, si sper sa il fure pe Kaname de le ea, ca nu il merita, iar pe ea, nici sa nu o vad prin fic, doar ca apoi ce s-ar face lumea fara ea?21 Oricum, super capitol, si astept continuarea. chuu pupic si gambate :bye:
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23