Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: [Terminat] More than brotherly love [yaoi]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

dark_ang3l

deea m-ai lasat masca :X :X :X :chuu: stiu ca nu am mai comentat dar am citit toate capitolele pe care le-ai postat. NU incetezi sa ma uimesti. Cel mai bun fic`!!! Ehhh parerea mea dar nu-i asha k e adevarat(45 cata coruptsie in Romania 21 da no no io nu fak asha cv 68 ). Abia astept seria a 3-a . Gambate la scris shi multaaaa inspiratsie. Ja ne :bye:
nu stiu cat de amuzant e...eu insa m-am suparat pe tupeul personajelor mele de a imi scoate in ochii rautatile pe care i-am pus sa faca. adik...cum adik'?? numai eu sunt de vina? Zuppy08


(D
Ce tare!!! De ce, Doamen iarta-ma, nu o faci pe Alice sa-si schimbe numele, macar, daca tot nu o omori? Esti diabolica! Esti rea! Imi place...
Am adorat, ador, si voi adora mereu (sper ca am conjugat bine verbul la persoana I) ficul tau...desi as prefera sa fie mai happy...stii...eu am un mare defect...cand citesc, simt ce simt si personajele (in materie de sentimente profunde...gen dragoste, tristete, ura...nu genul ala de sentimente...
Ce arbor genealogic incurcat...pasca m-as scarpina cu mana stanga la urechea drapta...sau mai rau!
Deci...Kaname, copilul pe care Ren si Kaoru il vor adopta va fi fratele lui Ryo? Si e si ceva despre un frate al lui Alice? Si Teru va fi gelos pe fratele lui Ryo? Deja ma doare capul de aceasta incurcatura...scuza-ma ca am intarziat cu postul dar am avut un week-end plin...foarte plin.
Gambate la scris si ador ficul tau!(ma repet...Zuppy03 ).......
Ja'!
Mama, cand am citit interviul, am zis ca mor in unele parti de ras. Mi-ar placea la nebunie sa se faca macar un manga dupa fic-ul tau. Nu prea am ce sa zic, fiindca adyna a zis tot. Eu iti urez succes la urmatoarele capitole, si sa scrii cat mai mult. Astept cu multa nerabdare sezonul 3, si desigur cat mai repede. Ja ne si sarbatori fericite. *chuu* :bye:
Uh nebuna meaSmile Ai cel mai superb fic de pe zup. Nu cred ca pot sa spun mai mult decat ca te iubesc si ca astept continuarea.
Ps: what you have done is rlly original
Ps2: Il iubesc pe Kaoru
Ps3: astept cu nerabdare continuarea. Kissu si succes in continuareZuppy11

dark_ang3l

oooo...cu siguranta va fi foarte interesant noul sezon. :X:X Nebuno hug cum sa te uram noi pe tine68 niciodata. Daca tu nu erai si daca nu erau atatea obstacole in cale iubirii dintre Xe si Kaoru ficu` asta nu mai avea rost si nici nu avea atata succes. Stii cum se spune oamenii fericiti nu au ce povesti 4 daca totul era roz bombon nu mi-ar fi placut atat de mult ficu` :X:X:X. Abia astept sa vad noile tale idei, noile personaje si mai ales noile necazuri din viatsa lui Xe shi Kaouru :-S. See ya . Gambate la scris. Ja ne :bye:

Sadness

gta ????????Zuppy03 nuuuuuuuuuu :go: trebuie sa mai continuie nu ,sa ma asgur ca nu am ratat nik mai citesc o data poate am rata ceva din povestire .:study:
soper belea :IIS
W8 w8 w8 ... so, Kaoru and Xe will adopt a kid ... and he will be Ryo's brother ... and Teru will think Ryo loves in that way Kaname ? o.O That's pretty wireing O.o

Eh, don't know what to say other than this : - ??

So ... spor la scris ^^
Teru: [Imagine: hot_anime_guy-1.jpg]
Kaoru : [Imagine: Shuichi-1.jpg]
Kaname: [Imagine: kaname.jpg]
Ren : [Imagine: ren.jpg]
Endou :[Imagine: endou.jpg]
Yoh : [Imagine: yoh3.jpg]
Ryo : [Imagine: 145834-20050625102256-1.jpg]
Alice: [Imagine: Anime_1600x1200_05.jpg]

ce e scris in Italic si cu ghilimele e de fapt ce gandeste Kaname...si ce spune
thanks guys for waiting...here vine seria a 3a.. enjoy
1. MTBL: What comes after


[i]
Waaa :X:X Super tare capitolul din sezonul asta:X Kaname e asa de dulce, iar cei doi, nu am cuvinte. faza cu scoverzile era totala. Important era ca nu s-au ars. Kaoru invatator, Ren arhitect (daca am inteles bine), o familie reusita. :X Doar ca ma ingrijoreaza intoarcerea lor in Japonia. Sper sa nu fie de rau, dar nu se stie niciodata. 39 Deea, abia astept urmatorul capitol, sa vad ce se va intampla in Japonia. Gambate la scris si pwp. pupic
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23