Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Well...Sasuke pentru ca dintre el si Kakashi el este mai dragut,la putere cred ca tot el e mai puternic(in Naruto Shippuden).
Next:dintre Jiraya si Pain
Ja ne!:bye:
Fi intotdeauna ceea ce esti, iar daca aceasta nu e deajuns pentru cineva, acel cineva nu e deajuns pentru tine!
Get your own at Pokeplushies! [Imagine: 2673256.gif]
Click here to feed me a rare candy !
[Imagine: 6bca372.png]

Jiraya si Pain ? o_o
Cea mai usoara alegere =]] Normal ca il voi alege pe Pain , cuz he's so hot xD I love him <33 E prea kawaai si foarte puternic in lupta . Jiraya...well un mos pervers care scrie carti perverse o_o Totusi este un personaj extrem de amuzant , ma face sa rad in hohote =]] Dar alegerea mea ramane Pain xD

So next : Tenten vs Hinata
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


(02-06-2010, 10:57 PM)B3Ky A scris: So next : Tenten vs Hinata
TenTen, cu siguranta<3 Adica nha....Hinata e prea timida. Si felul in care se comporta in preajma lui Naruto a face sa para...nu stiu, dumb, proasta, un pic dusa(no offence, but she's obsessed![ca si Saku de Sasu]). Nu pot sa spun ca e urata Hinata, dar o prefer pe TenTen. De ce? Pai cred ca este una dintre cele mai puternice kunoichi si in plus, imi place lookul ei si atitudinea. Si slava cerului, ea nu prea e obsessed cu nici un baiat21(sau poate e si nu arata?15 Neji...)
Asa, so next:
Sasuke vs. Sakura(cool1521)
[center][Imagine: 140ae5t.png][/center]
Mersi Mimisor!
[center]Ahaha.Nu.
[/center]


Sasuke vs Sakura ?
Omg o_o Doi idioti =]] Nu-mi place nici unul dintre ei , deoarece ... pur si simplu ma enerveaza amandoi o_o I mean ... Sasuke nu are suflet , sentimente , este mereu rece cu toti din jurul lui , din cauza trecutului sau . Dar nu este vina prietenilor sai . Este dornic sa devina mai puternic doar pentru as ucide fratele , habar nu are care este adevarul defapt o_o Cum se spune ... razbunarea , arma prostului =]] ( sorry fanelor lui sasuke , dar este parerea mea si nu mi-o retrag xD ) . Iar Sakura ? o_o Prea girly fetita aia , urasc rozul -.-" si chestiile girly . Este extrem de enervanta si se comporta foarte urat cu Naruto , este in limba dupa Sasuke , god o_o Ce femeie =]] Pur si simplu nu o suport xD . A stricat prietenia ei cu Ino , doar pentru un baiat , ce stupid .

Cred ca il voi alege pe Sasuke , deoarece acesta are un rol foarte important in anime in compartie cu Sakura . Deasemenea , Naruto a devenit foarte puternic si datorita lui , a dorit sa le arate celorlalti ca poate fi mai bun decat el xD Nu stiu ... pur si simplu Sakura nu are ce cauta in anime =]]

Edit : am uitat sa pun nextu o_o => Kakashi vs Orochimaru 15
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


KONAN PT CA O URASC PE KARIN
DINTRE SASUKE SI GAARA[posturi unite]
SORRY AM CITIT ALTA PG DAR SAKURA PT CA E DRAGUTZA[posturi unite]
KAKASHI ....NUSH DE CE/
............................

RE: ~pe cine alegi?

B3ky,te sustin in mare parte cu Sakura si Sasuke... Sasuke ce mai e de capul lui ,dar Sakura e bleah....bleah e cam disperata de viata si Sasuke cam plictisit de viata 24 ea nu o fi observat ca pe Sasuke nu-l intereseaza foarte mult de ea? 21
Nu mai inteleg nimic ce ai ales si ce ai facut 21 Sfanta bricheta...Nu stiu daca e bine cum aleg ,dar iau de la B3Ky "Kakashi vs Orochimaru " pentru ca sakura__ nu inteleg ce a facut si cum a facut Zuppy08 deci il aleg pe Orochimaru 21 ma amuza faptul ca e disperat de victorie parca e posedat nu alta .A avut ambitia sa invete jutsu-rile si poate ca inca nu le stie pe toate.Desi este omorat de Sasuke care ii copiaza apoi Tehnica Renasterii pentru mine e un ninja de nota 10 desi este mai mult un DEMON decat un ninja.

NEXT: Yamato vs Kiba Inuzuka15
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Well...Kiba normal,mi-a placut de la inceputul anime-ului de el,mai ales in Shhippuden.De Yamato nu prea imi place cu toate ca ii puternic .
Next:dintre Suigetsu si Kimimaro
Ja ne!:bye:
Fi intotdeauna ceea ce esti, iar daca aceasta nu e deajuns pentru cineva, acel cineva nu e deajuns pentru tine!
Get your own at Pokeplushies! [Imagine: 2673256.gif]
Click here to feed me a rare candy !
[Imagine: 6bca372.png]

deci am venit shi eu,sa fiu sincera de amandoi imi place de suigetsu ca-i glumet shi de kimimaro imi place dar totusi ramane suigetsu
:smart:





next
itachi vs hidan
Selbst Engel weinen, Engel leiden, Engel fuhl'n sich mal alleine
Sie verzweifeln, wie jeder andre, fallen tief und haben Feinde

Pai... Cred ca l-as alege pe Hidan.Nu ca am ceva cu Itachi, insa Hidan e mult mai haioas si mai e si crestin! 21 Mereu se cearta cu Kakuzu, din cele mai stupide chestii *-* La fel ca si Sakura si Naruto...
So...ramane Hidan. ^^

Next: Madara vs Neji
[center][Imagine: 40628691.png][/center]
[center]Sanq's Rx'u! ^^[/center]

Il aleg pe Neji..de ce? pentru ca imi place ca personaj. Imi place cum lupta si totodata este foarte inteligent : x.
Hm..Madara,Madara,Madara pe asta chiar nu il suport :]]
Deci raman la Neji..dah


Next: Shikamaru si Asuma

punct.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.513 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.404 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.230 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.004 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.281 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)