Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Cu siguranta il aleg pe Shikamaru.E mult mai bine decat Choji care se pune pe mancat ori unde ar fi.Shikamaru e foarte destept dar e prea lenes sa o arate.Pentru el ar fi o pierdere de timp.Si totusi pe el il aleg.

Next10ein vs Itachi

Well ...
Nagato a.k.a Pein este liderul akatsuki. Itachi este fratele lui Sasuke. Fac parte din akatsuki, dar au grade diferite, Pein fiind liderul, iar Itachi un membru. Au personalități diferite.
ÃŽl aleg pe Itachi ...

Next ...

Tobi vs. Deidara.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















Cu siguranta Deidara =]] Tobi ... nu prea ii vad rostu' in anime xD Poarta si masca aia ciudata pe fata o_o Cateodata este foarte amuzant si ma face sa rad , dar raman tot la Deidara xD Imi place mult de Deidara , chiar daca nu am prea multe motive . Are parul lung 15 Si seamana mult cu Ino o_o . Imi place de el , deoarece este puternic , curajos , destept si uneori incredibil de amuzant =]] Cum sa nu-l adori ? <33

Next : Tayuya vs Tsunade
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


cred ca pe ...Tsunade. De ce? pt ca mi-a placut intotdeauna de ea,este glumeata si simpatica.Tayuya nu prea este pe gustul meu dar...dar mai mult o prefer pe Tsunade.4

Next:Kakashi vs Asuma
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Desi imi place de Kakashi il aleg pe Asuma.De ce?
De acelasi rank cu Kakashi, mi se pare total diferit de el.Este mai cu capul pe umeri, ia mereu decizii corecte, este fiul lui Sarutobi, manuieste chakra vantului, etc. etc.Nu zic ca sensei-ul echipei 7 nu este mai prejos, insa il prefer pe Asu'.
Desi mort, Asuma a lasat multe lucruri in urma sa.

Next:
Suigetsu vs Kabuto
[o yeah cea mai buna alegere facuta in viata mea! 15 ]
[center][Imagine: 40628691.png][/center]
[center]Sanq's Rx'u! ^^[/center]

Hmmm...grea alegere...Nu plac pe nici unul dintre ei21...

Poi Kabuto-este un ninja bun,cu puteri vindecatoare...Nu arata chiar bine si este un fel de mieluselul lui Orochimaru...dar dupa moartea lui Orochimaru s`a dus la Naruto pentru a`i inmana data despre Akatsuki,deci nu este de incredere...

Suigetsu-nu am foasrte multe date despre el,caci deabia a aparut in anime...in mare parte am observat ca este destul de puternic si ca foloseste apa...hmm...ii este loial lui Sasuke dupa ce ii da arma lui Zabuza,and o uraste pe Karin,la fel ca mine 21

Deci il aleg pe Suigetsu...

Next:Sasuke vs Itachi

Well asta e foarte simplu =]] . Nimeni altul decat Itachi . De ce ? Deoarece e atat de dragut si atat de puternic >.< . Eu una cred ca are un mare rol in anime , deoarece datorita lui , Sasuke a devenit atat de puternic . Ura care i-o purta l-a facut un ninja atat de bun . Sasuke ... imi place de el in Shippuuden , dar nu sunt o adevarata fana o_o . Mereu nepasator , rece , cu o turma de femei dupa el o_o Faptul ca si-a lasat prietenii in urma pentru a merge cu Orochimaru mi s-a parut atat de prostesc -.- . Prietenii il faceau deasemenea puternic . Itachi e unic xDD Imi place de el pe tot parcursul anime-ului .

Next : Shikamaru vs Kiba .
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Sincer,este o alegere destul de grea pentru mine din cauza motivului pt ca il ador si pe Shikamaru si pe Kiba.Dar cred ca o sa-l aleg pe Shikamaru .....De Ce?
pt ca imi place cum lupta,temperamentul si stilul lui.Imi place ca este glumet,increzator
pe sine si mereu lenes4

Next:Neji vs Gaara
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

hm....grea alegere....imi place Neji pentru cae puternic, arata bine aleaalea...dar totusi imi place ca ,Gaara e razbunator,rece,rau,neiertator si stie exact ce vrea....imi plac chestiile astea deci ramane gaara

Next;Hidan vs Pain

Il aleg pe Hidan deoarece cred ca este indestructibil .Faptul ca este nemuritor si ca in timpul luptei nu pateste nimic .Il venereaza pe Jashin un zeu malefic si nimeni nu stie de unde provine Hidan 1719.Nu are frica de nimic si cred ca este o placere pentru el sa vada ca adversarul lui ramane fara vlaga sau sa vada sangele curgand b-)

NEXT : Dintre Iruka Umino si Itachi 15
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.508 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.403 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.225 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.000 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.278 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)