Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Pai cu siguranta am sa-l aleg pe Itachi.Imi place ca este dur si misterios;asta ma trage cel mai mult la acest personaj.Misticitatea lui si caracterul lui dur.Deci..pe Itachi am sa-l aleg.

Next:Madara vs Deidara

Well cu siguranta o sa-l aleg pe Deidara , deoarece tipul e atat de sweet si de amuzant . Imi place parul lui luuuung si blond xD . Emo 15 Este deasemenea foarte puternic , imi place modul lui de a lupta si de a gandi . Madara ... ei bine nu ma impresioneaza cu absolut nimic ca sa fiu sincera .

Next : Orochimaru vs Tsunade o_o
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


2 Sannis... 15

O aleg pe Tsunade.
De ce?Mereu ma amuza cand Naruto ii spune "bunico".Pur si simplu rad.^^ In al doilea rand, are o forta naucitoare si de-asta o admir asa de mult.E dura rau, plus ca mai este si frumoasa la cei 50 de ani ai sai.Si mai trebuie sa spun ca este al 5-lea Hokage?Chiar ca e super tare!
Singurul lucru ce ma enerveaza la dansa este pasiunea sa pentru jocurile de noroc... >.> Asa isi pierd adultii banii... 21

Next:

Pein vs Nagato 15
[center][Imagine: 40628691.png][/center]
[center]Sanq's Rx'u! ^^[/center]

Lya A scris:Pein vs Nagato
Din cate stiu eu, Nagato controla cele 6 forme ale lui Pein: Human Path, Demon Path, Deva Path, Asura Path, Animal Path si Preta Path parca 39 . Deci il aleg pe Nagato. Smile
Next: Kakashi si Tsunade (Ma refer cine ar fi mai potrivit pentru postul de Hokage).
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

Pai..este o alegere destul de grea intre Kakashi si Tsunade.Dupa parerea mea ar fi potrivit Kakashi ...De ce?Pai nu stiu sigur de ce,este calm,linistita dezghetat la minte si stie sa ia decizii potrivite,iar Tsunade ca hokage,cred ca ar fi potrivita si ea,insa il vad mai mult pe Kakashi ca Hokage decat pe Tsunade.Dupa parerea mea,pe Kakashi am sa-l aleg.

Next:Orochimaru vs Anko
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Dintre Anko si Orochimaru ? Foarte simplu : Orochimaru xD
Cu siguranta o sa-l aleg pe el xD Imi place mult de el , chiar daca este personajul negativ , probabil prea negativ o_o Omul acela este complet nebun , cu un par negru si lung o_o Are dita mai limba 15 Frumos xD Imi place de el deoarece este foarte puternic in lupta si nu are sentimente ^.^ I know , am inebunit o_o Anko nu imi place cam deloc , deoarece nu prea ii vad rostul in anime =]] Totusi este destul de draguta , are parul misto . M-a impresionat trecutul ei , I mean ... Orochimaru a fost atat rau cu ea o_o Dar tot pe el il aleg , orice ar fi =]]

Next : Sasuke vs Itachi
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


hmm...sa aleg intre frati?
Well...dintre Sasuke si Itachi cred ca il aleg pe Sasuke. El a fost favoritul meu de la inceputul seriei ( mai nou l-a inlocuit Kakashi :love: ). Imi place caracterul lui, sarcasmul cu care trateaza persoanele din jurul sau, calmul de care da dovada chiar si in situatiile"de criza" si raceala cu care trateaza problemele"minore".
E foarte puternic:perv:, imi plac ochii sai cu Sharingan, parul negru...Ma amuza de fiecare data cand se cearta cu Naruto si ii spune "baka"( :ha: ). M-a impresionat in special trecutul sau, i mean...sa iti fie omorata familia de catre propriul frate in care aveai incredere, pe care il iubeai si care, fiind mai mare trebuia sa constituie un model in viata e foarte dureros:eto:. Imi place ca vrea sa se razbune pe Itachi, ceea ce inseamna ca are inima si nu a uitat toata acea intamplare neplacuta:??.
Si Itachi e dragutz, puternic, calm ( ca fratele lui de-altfel ) dar are un maaaare minus pentru ce i-a facut lui Sasuke:?? . Mama Itachi cand te prind jur ca te joc in picioare :die:
Next: Kakashi vs. Guy sensei
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Dintre Kakashi si Guy sensei...Păăăăi normal că il aleg pe Kakashi !
La Guy sensei mă enervează costumul ăla si comportamentul...o fi puternic si el dar mai drăgut e Kakashi.Nici unul nu e preferatul meu,dar Kakashi e mai altfel decat Guy sensei.Plus că in echipa lui e Sasuke:X.
Deci defintiv Kakashi !

Next :
Itachi vs Naruto

RE: ~pe cine alegi?

Grea alegere.Cred ca il aleg pe Naruto nu pentru ca este personajul principal al animului ,il aleg pentru ca e un luptator si niciodata nu s-a lasat batut.. Naruto este foarte ambitios,copilaros,independent,prietenos si foarte incapatanat.Datorita faptului ca e un zapacit si jumatate il face un ninja exceptional

Next:Kankuro si Danzo

[Imagine: naruto_20and_20hinata_209.jpg]
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

sincer nu imi place de nici unul dar cred ca totusi l-as alege pe kankuro pentru ca este mult mai frumos decat danzo, fie ca danzo este mai puternic. 4


next:
dintre sasuke si kakashi



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.508 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.403 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.225 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.000 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.278 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)