Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Aveţi un personaj favorit ?
Arth
26.32%
5 26.32%
Yarin
47.37%
9 47.37%
Rahve
5.26%
1 5.26%
Luka
5.26%
1 5.26%
Kurt
10.53%
2 10.53%
Mairead
0%
0 0%
Judith
5.26%
1 5.26%
Total 19 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ultimul zambet

#31
Deci : Atentie ! Vulgaritate si scene +18

Capitolul 6 ~ Inoxerabilitate


Il priveam socat si el la randu-i facea la fel, doar ca intr-un mod mai diferit. Eram speriat, fara indoiala ca este necunoscutul de acum o saptamana. Nimerisem in momentul si locul cel mai inoportun.
Ochii cu care ma inspecta din cap pana-n picioare erau de un gri decolorat si sinistru. La fiecare miscare sau orice gest discret, parul roscat se balansa intr-un fel in bataia vantului; in timp ce inainta spre mine, bretonul vopsit cu un negru abisal ii intra in ochi, dandu-i un aer misterios, poate chiar demn de o persoana ca el. Nu intelegeam de ce, dar imi dadea fiori.
Vrand sa fug de acest strain, m-am intors cu spatele usor, insa cu o viteza cat se poate de incredibila, ma prinse de brate si ma puse in spatele sau. Eram determinat sa scap cumva si, astfel, am inceput sa ma impacientez.
- Da-mi drumul, nenorocitule ! Ii spusesem, lasandu-mi toata furia sa explodeze si mentinandu-mi aceeasi privire ce se dovedea a fi curajoasa, cel putin pentru inceput.
Roscatul se-ntoarse cu chipul spre mine, razand discret, dar parca rautacios si apoi se intoarse din nou, continuandu-si drumul. Am dorit sa protestez, dar brusc, m-a lovit in stomac, provocandu-mi astfel un lesin. Nu ma mai simteam in siguranta deloc, iar singurul refugiu il puteam gasi numai in prietenii mei, in Mai si Rahve. La cateva secunde dupa ultimele mele ganduri, m-am prabusit intr-un somn specific.

*


Deschizandu-mi ochii, am privit in incapere si in mod subit, mi-am adus aminte de acel necunoscut si de lovitura ce m-a facut sa lesin. Probabil a profitat de asta si m-a adus aici. Unde ma aflu ? Doamne, cat e ceasul ? Am inconjurat camera cu privirea si am realizat ca e noapte, vantul patrundea prin fereastra larg deschisa pana la mine, si poate si mai departe. Mobila din jur era prafuita, demonstrand faptul ca-i un loc destul de vechi.
- Oh, te-ai trezit. Eram nerabdator, la fel si el... Nu-i asa... Arth ?
Intr-o fractiune de secunda, ochii mei s-au indreptat catre cel ce mi s-a adresat. Nu ma interesa atat de mult ce avea sa se-ntample de-acum incolo, eu doar ramasesem mut de uimire cand i-am auzit numele lui rostit pe alte buze. M-a durut ingrozitor de tare sa-l vad acolo, stand pe un scaun, relaxat, privindu-ma concentrat. Nu schita nimic, expresia ii era ca de gheata. In schimb, cel ce m-a adus aici, statea in picioare langa fereastra de lemn, parand extrem de detasat.
- Vreau sa plec, spusesem eu cu capul in pamant si continuand sa-mi tin privirea in lenjeria patului pe care stateam.
Am evitat orice contact vizual cu cei doi, caci ma framanta fiecare gest ce-i apartinea. Si nu-i vorba numai de el... Tipul de la fereastra inainta spre mine, facandu-ma sa-mi indrept atentia catre el. Tresarisem la miscarea pasilor sai si, pentru o clipa, uitasem de Arth. Nu-i pentru o eternitate insa.
Continuand sa mearga, a ajuns in fata mea, punandu-mi o mana pe piept si impingandu-ma pe pat in asa fel incat sa cad incet.
- Ai auzit, Arth ? Dragutul de el vrea sa mearga acasa inainte de a incepe macar. Ar fi o irosire daca ai pleca chiar acum, adauga strainul privindu-ma pervers si plin de subanteles.
- Kurt...

Eu stateam tacut si asteptam ceva, dar nu stiu ce, cred ca aveam niste sperante. Poate sperante in legatura cu el - de m-ar ajuta, sa ma elibereze macar si sa-mi stearga acele amintiri murdare si pline de durere. Ma intreb daca nu-l mustra constiinta... Oare nu are regrete legate de violul meu ? Caci a profitat de mine, a fost primul din viata mea si nu-mi doream asta. Nici atat cu un baiat. Dar iata, pentru a doua oara in acest inceput de viata, sunt abandonat si ma simt atat de singur...
Speram ca va spune ceva, va reactiona intr-un fel, dar nu - era o liniste mormantala.
Inainte de vorbele pe care le asteptam, necunoscutul al carui nume aflasem printr-o intamplare ca e Kurt, se napusti asupra corpului meu, rupandu-mi rapid nasturii camasii ce-o purtam. M-am panicat si am inceput sa tip. El, vazand asta, imi sfasie si camasa; mai ramasesera doar bucatile de in din aceasta.
- Nu ! m-am smucit apoi cu toata puterea pe care o detineam si am fugit spre usa.
Cu toate acestea, mi-am dat seama ca usa ce-o consideram frantura mea de speranta, era incuiata. Realizasem in gandurile-mi ca totul era planuit de la bun inceput. Ma asteptau... Se intampla la fel ca data trecuta.
Ochii imi era impaienjeniti din cauza lacrimilor ce stateau sa cada, nu mai era o sansa pentru mine. Cu cata usurinta pot fi spuse asemenea cuvinte.

Mainile imi ramasesera blocate si intepenite pe suprafata de lemn a usii, la fel si corpul meu ce nu se oprea din tremurat; atunci i-am simtit bratele in jurul meu. Respiratia sa era la baza gatului meu, erau rasuflari calme, parca pline de duiosie, insa stiam ca aceste lucruri erau lipsite de sens. Inspira si expira regulat, pe cand eu, retraiam acel viol - sau doar stiam ca aveam sa-l retraiesc in curand.
Ale sale degete au urcat catre umerii mei, atingandu-ma usor, fara miscari bruste, iar apoi ma stranse brusc, provocandu-mi un tipat scurt. Ma asteptam la altceva, dar el m-a aruncat subit spre celalalt tip, spre Kurt. Oribil, de parca eram o papusa data din mana fiecaruia. Oare asa ar trebui sa se simta o femeie de joasa speta ? Poate ca pot fii asemanat cu usurinta cu acel gen de persoane.
Acum ma aflam in bratele acelui nenorocit, acesta refuzand sa ma elibereze, ba mai mult, ma stranse teribil de tare, parca vrand sa-i apartin numai lui.
- Da-mi drumul, nenorocitule ! Ce vreti de la mine ?! spun cu lacrimi in ochi, intorcandu-mi ochii catre Arth.
Ce expresie inconfudabila ii brazda chipul. Chiar nu-i pasa.
Kurt, insa, nu parea deloc miscat de vorbele mele pline de reprosuri - si ma apuca de par, obligandu-ma sa-l privesc in ochii in care domina ura si pofta de perversitati.
- Asculta aici, pustiule ! Vreau doar sa ma distrez cu trupul asta grozav al tau, la fel si amicul meu. Asa ca, mai bine ai inceta sa te mai vaiti sau o vei pati rau de tot. Clar ?!

In tot acest timp, in care imi vorbise pe acel ton plin de repulsie, ma obligase sa-mi tin atentia indreptata numai la el si ii observasem incordarea din voce. Era extrem de vizibil ca avea o stare de iritatie si de enervare. Sa-nteleg ca sunt chiar eu cel care i-a provocat aceasta ura; banuiesc, ca nu numai lui, ci si lui Arth. Vor doar distractie - atata tot.
Sesizandu-mi tacerea, faptul ca nu aveam nimic de spus in legatura cu asta, Kurt ma arunca violent in patul apropiat noua. M-am dat inapoi de cand am ajuns pe suprafata acestuia, insa nu aveam scapare. Cei doi erau precum niste animale, bestii flamande si nu ma sfiiam sa o spun.
Arth venise la capul meu, bagandu-si mana in parul saten si facandu-ma sa-l tintesc cu ochii-mi. Imi lua apoi chipul in palmele sale mari si ma saruta. Si totusi, nu era sarutul mult asteptat de mine; acesta era violent, stiam ca va lasa urme adanci, dar nu fizic, mai mult moral. Simteam totul imprimat in capul meu, poate chiar mai profund de atat, insa nimanui nu-i pasa.
La capatul celalalt al patului, roscatul venea cat mai aproape de mine si cu fiecare pas ce-l facea, existenta-mi incepea sa se toceasca, incetul cu-ncetul... Cu acele miscari grabite, ajunse la abdomenul meu ce era descoperit, fara vreun vesmant, incepand sa-si plimbe mainile, degetele de-a lungul pielii mele; simtindu-i urmele fiecarei atingeri, am rupt sarutul cu Arth, iar starea de agitatie - parca cea caracteristica mie - iesi la iveala.
- Lasa-ma ! Gata, dati-mi drumul ! Si din nou, incepusem sa plang si sa suspin; Stiam ce urma daca nu opream asta acum.
- Arth, tine-l. Pustiu' e cam impacientat, replica Kurt in timp ce-si lingea degetele pervers si-mi privea frica.
Ca si cum era o comanda demna de un lord, Arth imi prinse mainile intr-o stransoare deasupra capului, incat nu ma mai puteam misca deloc. Am tot incercat, insa era fara rezultat - ma legase cu o curea din jur, probabil dorind sa-si faca " numarul " cat mai repede.
Kurt continua sa ma sarute pe piept, din cand in cand mai arunca cate-o privire la mine; Arth, la randu-i, incepu sa imi mangaie sfarcurile deja intarite avand in vedere situatia in care ma aflam. La un moment dat, probabil cei doi plictisindu-se sa ma sarute si sa ma atinga in cele mai bizare feluri, Kurt se napusti asupra slitului pantalonilor mei, pregatit sa ma devoreze; iar celalalt se asezase mai bine in pat, langa mine, soptindu-mi apoi la ureche :
- Stii, Yarin... Ma bucur ca am din nou placerea sa te fut la fel de bine ca data viitoare, doar ca de aceasta data, va participa si amicul meu, nu-i asa, Kurt ?
Ii auzisem cuvintele clar si raspicat, nu dadea inapoi de la nimic, ba chiar imi vorbise atat de indecent, de obscen; m-am uitat catre roscat si am vazut ca nu era de bine deloc - reusise sa ma desfaca la pantaloni.
- Exact, adaugase, dupa care imi atinse cu buzele fierbinti organul.
Primul impuls a fost acela de a ma cutremura, din cap pana-n picioare simteam numai fiori si asta se intamplase doar cand imi saruta intreg membrul, pe intreaga lungime. Facea miscari circulare in jurul acestuia, iar mana cealalta si-o folosea pentru a-mi atinge testiculele rareori. E atat de aiurea... Ma simt, de fapt, corpul meu se simte bine, iar ei profita din plin de asta.
Se pare ca nici Arth nu statea degeaba; imi musca sfarcurile, insa nu era deloc o placere trupeasca, ma simteam inconfortabil cumva, poate din cauza ca eram intre doi tipi, infometati precum niste animale si pregatiti pentru ceva mai mult.
- Aah ! L-Lasa... dar nu am mai putut continua fraza mult cunoscuta, gafaiam prea rau, era prea bine.
- I-auzi. Ce voce minunata are, zise Kurt luand o scurta pauza, ca apoi sa ma ia cu totul in gura, lingand si sugand.

Continuase o buna vreme astfel.
Era josnic din partea mea ca indraznisem sa ma simt atat de bine, eram adus intr-un extaz total - cand eu ar fi trebuit sa nu ma las prada dorintelor sexuale, sa nu ma las prada celor doi. Ramasesem nemiscat, rasufland cat mai greu si eram aproape fara vlaga. Transpiram din greu si inca nu dadea semne sa se apropie de final.
Unul dintre ei imi eliberase mainile, observand probabil ranile ce incepeau sa se formeze in jurul incheieturilor mele. Si facuse asta doar ca sa ma aseze mai bine, intr-o alta pozitie. Stateam in asa fel incat ma aflam intre amandoi, de-a lungul patului, fiecare stand la un capat diferit al acestuia. Deja scapasera de haine in timpul in care eu eram pe cale sa ma pierd in inconstienta.
Arth ma apuca de cap si, asa ametit cum eram, mi-l duse in dreptul organului sau. Intelegeam ce vroia si era mai mult de-ajuns ce mi s-a intamplat pana acum, dar n-am avut de ales. Ma tot tragea de par, ma obliga sa-i fac poftele... Timid si speriat, i-am atins mandria cu varful limbii si i-am simtit gustul. Nu stiu sa-l descriu, insa cert e ca nu-mi placea deloc, imi provoca dezgust si mai multa teama.
In timp ce-l satisfaceam prin acel oral, Kurt imi ridica din spate anusul, incat sa aiba o priveliste placuta.
- Nngh.. c-ce faci ?... intrebasem cand am vazut ce avea de gand.
Ranjise la mine si apoi ma sarutase pe fese cu calmitate, dupa care cobora cu acele miscari ale limbii in orificiul meu ce-l simteam deja fierbinte. Vazand ca-s pe cale de a ma alarma, Arth ma lua din nou de par, astfel incat sa-l privesc din nou in ochi; numai ca acum, mi-era jena sa ma uit la el cu aceasta privire a mea, nu eram eu insumi.
- Fata ta cere sex, iti dai seama ?
- Mhm...
Nu am mai putut spune nimic, roscatul isi introduse doua degete in acel orificiu, inghitindu-mi cuvintele cu tot ce urma sa zic. Incercam sa ma indepartez de el, insa mi-am reamintit ca nu era numai vorba de el - nu aveam unde sa ma duc.
Cel cu parul violet ma mangaia lent pe spate, ducandu-si mainile pe fesele-mi tremurande si inapoi. Am simtit ceva mult mai mare la intrarea in corpul meu si realizasem ce era. Tipul ma patrunse brusc si violent, provocandu-mi siroaiele de lacrimi sa iasa la suprafata, continuandu-si drumul pe obraji si-n jos. Ma durea, se putea vedea de la o distanta considerabila, nici macar atingerile ce incercau sa ma destinda, ale lui Arth, nu mai erau de folos. Era prea mare si ma durea teribil. In schimb, lui ii placea, era satisfacut pe deplin.
- Ahh, fir-as al dracului ! Ce bun e ! E atat de stramt...
- Stiu; de aceea, grabeste-te, le-am auzit conversatia celor doi si de-abia atunci am inteles urmatoarele cuvinte ale primului barbat din viata mea... Dupa ce termini, e randul meu.
Si isi umezise degetele, bagandu-mi-le in gura.
Scartaielile patului demonstra acel act plin de vulgaritate si de obscenitate...
Continuand acele miscari adanci de du-te-vino si simtindu-l pulsand in interiorul meu, realizasem ca tocmai atinsese acel punct ce-mi dadea fiori. Gemetele imi ieseau din gura fara vointa mea si nu le puteam opri nici daca-mi dadeam toata silinta. Kurt se incordase - la fel si eu - cand era pe punctul de a se elibera in mine. Si nu s-a dat inapoi de la aceasta. M-am simtit plin de acea substanta si nici macar nu apartinea celui iubit. Eram murdar de sperma acolo, in spate... Isi scoase penisul din orificiul meu, facand schimb de locuri cu Arth. Asa e. Spusese ca vrea si el...
Dandu-mi seama ca deja era pregatit sa ma patrunda si el, am tipat sa-mi dea drumul, sa ma lase sa plec. Ba chiar le promisesem ca nu voi spune nimanui ceea ce tocmai s-a intamplat, dar in zadar. Era prea tarziu sa mai opresc un tip excitat si dornic de sex, de trupul meu. Era acolo, inaintand in mine la fel cum facuse si celalalt nenorocit, cum actionase el ultima data - acum era mai penibil.
Roscatul ma obliga sa-l sug si nu-mi lasase alta cale de scapare; de cateva ori, am avut tendinta de ma ineca, poate ca scapam mai repede de acest calvar ce-mi era predestinat de la bun inceput. Ma aducea din ce in ce mai aproape de membrul sau de fiecare data cand doream sa ma retrag si ma brusca mai rau.
Eram folosit; el patrundea in mine cu usurinta acum, iar corpul meu era mai mult decat perfect, in sensul ca eram foarte excitat, adus intr-un final in extaz din nou si m-am eliberat pe lenjeria cafenie a patului. Dupa alte cateva patrunderi, la randul sau si Arth ejaculase printr-un geamat lung si cateva injuraturi rostite printre dinti, la fel facu si Kurt, doar ca acesta se eliberase puternic pe fata mea. Cat de jalnic puteam sa fiu, sa arat mai rau ca o prostituata.
In cele din urma, se indepartasera de mine, lasandu-ma sa zac inutil.


Inca stand obosit si lipsit de energie in propriul orgasm, pe acel pat, ii priveam pe cei doi cum se imbracau incet. Bineinteles ca nu mai avea rost nimic, s-au jucat cu mine si acum au terminat. Inainte sa plece si sa ma abandoneze, s-au apropiat de mine si mi-au vorbit pe acelasi ton ce ma-nfiora:
- Recunosc, Arth a avut dreptate, ai fost mult prea bun. Sper cu mult entuziasm ca ne vom mai intalni, micutule Yarin, adaugase batjocoritor Kurt, apoi l-a privit pe Arth, probabil dorind sa plece.
- Ti-am zis eu...

Ma asteptam la altceva, asa cum fac intotdeauna. Insa e prea dureros sa mai incerc macar sa sper...

#32
O la la la. Deci mi-a placut capitolul asta extraordinar de mult. Ahh un viol in 3. Exact pe gustul lu' je asta perversa XD. Deci am citit si mi-a placut extrem de mult. Nu mai voiam sa se sfarseasca. Yup i'm crazy da' ce sa-i fac iubesc sa citesc violurile astea. Parca imi si imaginez intraga scena, dar stai deja am facut asta XD Mi-a palcut tot de la inceput pana la sfarsit. Cruzi tipi dar asta face ficul mai dulke pentru mine. Deci cred ca asta este capitolul meu preferat. Stai! O sa mai fie violuri... asa ca mai bine nu m-as grabi cu preferatul. Dar il iubesc pe asta. Atat de pervers :perv:

Increfakindibil capitol si uscces in continuare :bv:

#33
O, god o.o Chiar nu ma asteptam sa pui azi capitolul, hehe : )) Dar nu ca m-ar deranja.Deci, esti formidabila. Mi-ai adus yaoi-ul : > Scena a fost perfecta, din toate punctele de vedere xD. Mi-a placut la nebunie cum ai descris. Saracul Yarin...intr-un fel mi-e mila de el. Toata lumea profita de el >.< Of, cand o sa fie si lumea asta mai gentila : )) Sper sa nu mai sufere atata...si aia doi sa nu-si mai bata joc de el -_-" Scena chiar a fost...vulgara, sa zic asa. Chiar imi pare nespus de rau pentru Yarin...insa, nu stiu cum sa zic, e yaoi si mie imi place : )) Ca il doare pe Yarin sau nu, scena tot mi-a placut xD. I'm so evil >.< Dar,nu, chiar imi pare rau pentru Yarin si daca ii prind pe aia doi ii calc cu masina >.>
Citat:- Fata ta cere sex, iti dai seama ?
O, God, ador replica : ))) I know, I know, vulgar, dar mie chiar imi place o.o
Citat:Ma asteptam la altceva, asa cum fac intotdeauna. Insa e prea dureros sa mai incerc macar sa sper...
Poor Yarin...replica a fost mult prea trista : ( . Imi pare asa rau de el...e asa folosit o.o Off...
Dar mie tot mi-a placut scena : > A fost magnifica. A fost viol, dar a fost un viol genial = ))
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#34
'Ello there ;x Ahh ce surprinsa am fost cand am vazut comentariul de la profil in care ziceai ceva de capitolul sase, insa cand am citit a fost si mai interesant ;x A fost un menage a trois, desi unul, aka Yarin, fusese violat. Anyway, cred ca e capitolul meu preferat, in ceea ce priveste actiunea. Luv this part :" - Fata ta cere sex, iti dai seama ? " Iar in privinta lui Kurt [am reusit sa.mi amintesc unde mai auzisem numele] nu m.am inselat, este genul de baiat care.mi place ;x Adica, despre care.mi place sa citesc si chiar sper ca se vor mai intalni iar ;x [stii tu la ce ma refer] Intregul act a fost super, mi.a placut cum ai descris, sincer, si mai vreau astfel de capitole ;x

Wanna read the next chapter ;x So ... zbye and see ya later ;x
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#35
Buna, pai sper ca nu te-ai suparat ca nu am comentat mai devreme dar am avut ceva probleme la pc. Saracul Yari folosit pentru a doua oara, tipii aia doi au dat dovada de imaturitate si de o rautate de nedescris. Dar revenind la Yarin credeam ca va fii salvat in cele din urma de prietenii lui se pare ca m-am inselat. Pai vreau sa vad ce se intampla in comtinuare si se pare ca trebuie sa astept next-ul deci spor la scris bye bye.
http://farm3.static.flickr.com/2496/4202...a4a1_b.jpg


infrunt furtuna si ma gandesc
oare cat mai trebuie sa supravietuiesc
visele se sting usor
la fel ca un gand de dor
se duc departe si dispar
ca umbra dintr-un suflet amar
si nu raman decat regrete
fara sperante sau chiar secrete

[Imagine: chibi_8329.gif]
lolix kid, chibi-ul lui
lolix


[Imagine: 6141910.png]


[Imagine: 6fd6871.png]

#36
Uite cum sta treba scumpa mea.
Eu nu am lasat din prima com fiindca nu am stiu ce sa spu.. Am fost de genul: WTF Man!! O.O Intr-un sens bun desigur, nu te speria de reactia mea ciudata. *laughs laud*
Deci mi-a placut foarte, foarte, foarte mult. Fi pe faza ca am pus 3 de "foarte"... Hell yeah !

La fel, tot nu am ce sa spun nici acum.. Porst gand de a mai trece, dar nu am dorit sa te dejamagesc.
Consider ca ficul e super si merita citit. Scri frumos si ordonat, o maniera eleganta si indrazneata.. Go get them girl.. That`s the way. WooHoo !! .____." Scuze.
Deci mi-a placut, ce mai vrei de la mine acum women ? XD
Dar eu vreau ceva de la tine: Adu nextul ca te crap. Pretty please ! *waves the eye lashes*

#37
Mda, imi e si rusine sa apar acum, aici, dupa ce a trecut atata timp, dar crede-ma ca am trecut prin destule momente de plictiseala si-mi spuneam : Ah, sa mai intru pe zup si sa citesc cate ceva! Dar de unde, plictiseala aia se combina si cu lenea si toate cele si uite asa, ajung atat de tarziu.
My seme, ultimele doua capitole ( pe care nu am reusit sa le comentez ) m-au lasat la propriu cu gura cascata, intr-un sens bun, bineinteles. Nu am mai avut parte sa citesc un fic de acest gen si descris astfel, deci este ceva unic si de aceea sunt asa uimita ^^
Ma bucur ca pe parcurs ne faci cunostinta cu restul personajelor, pentur ca de abia astept sa votez in pollul ala cat mai repede. Yarin chiar e genul acela de uke ce vrea s-o faca pe durul, insa din pacate e speriat ca o pisica in acele momente. Cei doi, Kurt si Arth incep sa ma dezguste si pe mine, insa nu spun ca scena din ultimul capitol nu mi-a placut, ba chiar m-a facut sa ma simt fierbinte *blush*.
Am numai cuvinte de lauda, draga mea, si-ti spun sincer ca astept nextul ^^

#38
Cititori >:D< Va multumesc, yeah - again ^^
Oh, si papadia mea :> sa nu-ti fie rusine; nu-i niciodata prea tarziu, ya know *hugs* Mersi ca citesti, uke-ule xD

Capitolul 7 ~ Minciuna ?



Ma simteam murdar pe dinauntru, insa la propriu, eram plin de substantele celor doi, semne ca s-au simtit foarte bine cu trupul meu. S-au jucat cu mine, dandu-ma de la unul la celalalt si apoi m-au abandonat intr-un mod nedemn de mila. Cum as putea acum sa mai dau ochii cu Mai si cu Rahve ? Nu doresc sa afle ca am fost violat de doua ori chiar; poate ca m-ar considera un anume tip caruia ii place sexul - cine stie, sexul contra bacnotelor de hartie veche.
Oftez.
Ma ridic incet si-mi sterg lacrimile deja uscate de pe obraji. Ridic usor mana stanga, dar realizez curand ca ma doare, incheietura acesteia sangereaza - probabil din cauza ca m-au strans prea tare de brate -, iar spatele simt ca-i rupt, in special coloana. Concret, vanataile si mersul deloc normal, chipul ce acum ascunde orice urma de fericire - toate acestea tradeaza intamplarea anterioara. E dureros sa stii ca ai fost folosit...

- Dumnezeule ! exclama Rahve extrem de uimit - poate chiar socat - cand ma vazu stand in pragul usii, aratand in acel fel.
Eram groaznic, insa nu puteam ramane acolo, mai ales ca afara e intuneric bezna, posibil sa fie trecut de doisprezece noaptea; si-n fond, nu risc un alt viol. Trag aer adanc in piept, incercand sa ma eliberez de scenele de mai devreme si pasesc schiopatand in holul mic.
- Mda, imi cer scuze...
Ma priveste din cap pana in picioare, inca avand acea expresie faciala, apoi mi se adresa din nou cu un ton calm.
- Iti ceri scuze ?! Pentru ce dracului o faci ?! Tu nu vezi cum esti ? Doamne, Yarin, ce ti s-a intamplat ?! Spune-mi sincer !
Sa-i spun sincer ? Sa-i vorbesc cu o voce sincera ca si cum nimic nu s-ar fii intamplat ? Cum as putea ?... Deja i-am mintit in legatura cu starea mea psihica. E prea mult. Nu vreau sa ma desconsidere, sa ma creada o persoana fara scrupule, dupa care sa nu mai doreasca sa dea ochii cu mine.
Las intervalul de cateva minute sa treaca printre noi, amanand un posibil raspuns. Il privesc intru totul, oarecum, doar ca mi-e greu sa stau astfel in fata amicului meu, mintindu-l la un moment dat.
- Uite, totul e in regula, am primit o bataie zdravana ca m-am bagat unde nu-mi este locul... Tipii erau puternici, nu am putut riposta. De-asta imi pare rau, Rahve.
- Off, Yarin, orice te apasa pe suflet, imi poti spune. Si in legatura cu aceasta bataie, spune-mi cum se numeau tipii; poate am pe cineva care-i cunoaste. Vor regreta, iti promit.
- Las-o balta, ma duc la dus si vorbim dupa.
Inainte sa mai zica ceva, am urcat scarile ce duceau catre baie, la etaj. Vreau sa ma curat complet, dar nu sunt sigur ca voi reusi.

Am deschis usor usa baii, rasunand in incapere doar un scartait sinistru.
Am avut un motiv intemeiat pentru care nu am mai stat la discutie cu Rahve. La acea clipa, mi l-am imaginat pe el in ghearele celor doi indivizi, ale lui Arth si ale lui Kurt. Nu puteam permite sa se amestece in toata treaba asta, caci are de-aface numai cu mine; il vreau departe de chestia asta, undeva in siguranta. Auzi... "Vor regreta" - imposibil.
Dezbracandu-ma usor de hainele murdare, pornesc apa la dus, insa tremurul usii imi distrage atentia. Rahve ramane de-a dreptul socat, cu o privire usor trista, suparata, atunci cand imi vede corpul plin de vanatai si de sange pe alaturi. Grozav - acum chiar isi va da seama de ceea ce s-a intamplat cu adevarat acum cateva ore.
- Rahve, nu e cum...
- Taci din gura ! M-ai mintit, Yarin ! Cum imi poti spune ca ai primit doar o bataie cand esti in acest hal ?!
Am tresarit la ultimele sale cuvinte si stiti de ce ? Pentru ca era prima data cand l-am auzit rastindu-se asa; parca tot ce ma apasa, toate grijile, problemele - apasau in acelasi timp si pe sufletul sau.
Si-a mutat privirea de la chipul meu putin mai in jos. Iar atunci a observat darele de sange ce inca mai curgeau incet din corpul meu. Am vrut sa vorbesc, sa ma impotrivesc spuselor sale, insa m-a intrerupt cand am luat doar o gura de aer.
- Si asta numesti bataie ? Dumnezeule, tu ai... Nu pot sa cred ! Yarin, ai fost... violat ? replica acesta, coborand de la tonul grav si rastit la o vocea calma, demn de el insusi.
Cu toate acestea, se aflase adevarul pe care tot incercam sa-l ascund de cateva zile... Durerea psihica si fizica, grija ca cineva sa nu-mi vada trupul gol si plin de mizerie, pana si atitudinea. Nu mai puteam fi la fel ca inainte si realizasem asta de la inceputul acestei povesti.
Am oftat. M-am pregatit sa infrunt totul - este prietenul meu, unul din putinii amici si are dreptul - macar el sa stie.
- Inchide usa, Mai ne poate auzi oricand si nu doresc sa faca o criza ca apoi sa se ingrijoreze si mai mult, ii spun celui prezent, acoperindu-ma in acelasi timp cu un prosop pentru a ascunde rusinea. Inevitabil totusi.
Rahve facu indata ce-i zisesem, asteptand sa-i spun intreaga poveste si da, asta chiar am facut.
- Intr-adevar, am fost violat. Dar nu-i prima data... - si astfel, am inceput sa trag adanc aer in piept pentru a spune tot adevarul in cateva fraze -. Prima data, am fost violat acum aproximativ o saptamana, la scoala chiar - mai exact, in debaraua in care m-ai gasit atunci; de-aia aratam in acel fel, insa m-am temut ca toti cei din jurul meu ma va crede un tip usor, care se vinde pe el insusi pentru cateva bacnote stupide.
- Yarin, nu st...
- Stai, lasa-ma sa continui acum cat mai am curajul si vointa, bine ? Nu-ti fa griji.
Ma asculta indata, eu povestindu-i continuarea intamplarilor.
- Asa... A fost un tip prima data, l-am intalnit pe coridorul liceului accidenta, iar apoi m-a luat brusc dupa el, m-a tarat pana in acea camera blestemata si de-acolo... Ere evident ce urma sa spun mai departe... Fir-ar ! Ah... Apoi, a trebuit sa ascund toata chestia asta ca tu si Mai sa nu aflati - mi-a fost greu. In aceasta seara, m-au violat din nou.
- Stai, stai ! ma opri Rahve total socat de relatarea actiunilor mele. Cum adica te-au violat ? Parca era numai un tip. Yarin, ce nai ... ?
- Ei bine, in aceasta seara m-au rapit si m-au dus intr-o casa parasita sau ceva de acest gen, probabil un bloc de la periferia orasului. Dar erau doi de data asta, Rahve ! Si culmea, printre cei doi se numara si primul barbat din viata mea ! Oh, Rahve, jur ca nu vroiam asa ceva, iti jur ! S-au distrat cu mine, si-au batut joc de corpul meu, cat si de mintea mea. Innebunesc...
Nu am mai putut rezista batailor nemaintalnite ale inimii si am cazut prada lacrimilor; am aterizat in genunchi, parca acestia nu mai erau de niciun ajutor, totul era inutil.
Rahve se repezi numaidecat spre mine, imbratisandu-ma strans; puteam simti ca-i imbratisarea unui prieten adevarat, iar asta ma mai consola catusi de putin.
- Amice, imi puteai spune de la bun inceput, ai tinut totul in tine, numai tu ai suferit si nu-i corect, la naiba ! Haide, gata, iti alaturi. Imi pare rau ca... am tipat la tine, scuze.
Eu inca avand chipul brazdat de acele dare umede specifice, soptesc usor un Multumesc.


Ma revansez cu mai multe surprize data viitoare :-"

PS: Melodia care mi-a dat inspiratie pentru acest fic; urmariti versurile cu atentie si veti vedea de ce... http://www.youtube.com/watch?v=jZ3X-cdfvIY

#39
E scurt si nu se petrec prea multe.
Dar asa mi-a placut, totusi puteai amplifica mai mult descrierea, care avea la baza o idee foarte buna - aceea de suferinta, minciuna... chestii, trestii. *laughs*
Sper ca intelegi ce vreau sa spun. Off si eu nesimtita cum sunt am uitat sa salut...Iar am intrat ca zmeul peste tine.

Yo!! :3 *laughs*

Si revin, pai pe langa ca totul a fost scurt, sincer mi se pare simplu de tot, nu doar ideile dar si modul in care ai desfasurat totul:
-descrierea
-actiunea...so weiter.

Mergea sa mai amplifici... In fin`. Nu mai dezamagit sau altele, nup. :-j
Imi place ficul si sincer aia doi o sa moara, pe mana mea. >:)

#40
He he next. Si zici ca te revansezi data viitoare :> Well cel putin kawaiiu de Rahve a aflat. Si asta il va ajuta pe Yarin sa treaca mai usor peste violuri. E genul de fic mai pervers care imi plake XD ma good twin. Greseli... cred ca ai mancat pe undeva un cuvant s-au nu am analizat eu bine propozitia. Well ca si celelalte capitole, mi-a placut si nu mai zic nimic din cauza temelor X( trebuie sa imi programez pentru fiecare chestie timp.

Psycho XD :bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Zambet de trandafir [ YAOI ] Kohoko-sama 4 3.834 03-01-2014, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Ultimul glonÅ£ [ YAOI ] Me†al. 31 12.736 17-05-2011, 10:02 PM
Ultimul răspuns: Mad Hatter
  Un zambet ce nu se uita niciodata ¿ Misterious Girl ¿ 11 9.028 12-09-2010, 08:30 PM
Ultimul răspuns: ▌▒ Zยzzααα ▒▌


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)