Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Un zambet ce nu se uita niciodata

#11
Pentru un inceput plin de plictiseala iti zic un rece Hallow! =))

Imi place ficul tau^^. Nu am mai dat cam de mult pe la Fan Fic si cand am aterizat am vazut titlul. Acesta ma atras :P. Imi place ideea nush de ce dar imi place. Am vazt greseli de tastare dar nu leam loat in seama pentru ca sa inteles ce ai vrut sa zici, toate bune si frumoase si cam atat [ innafara ca ador ficul ^^ ca de obikei:)) ] In fine voi incepeti cu maratonul comurile=)) si tu cu scrisu:P
[Imagine: Jun0xCa.png]

#12
Heey^_^ Imi pare rau ca nu am dat comentariu la fic mai devreme dar lenea =_=" . Ce ma atras cel mai mult pe mine la ficul asta a fost titlul ... dar in rest ... mda =_= . Straduieste-te si vei vedea ca vei avea niste ficuri foarte frumoase , cu descrierea si naratiune din plin ... si bineinteles fara dialog sec O_O . Eh ... in ficul tau nu pot spune ca gasim naratiune si dialog calumea . Mai cauta pe net expresii ... sau chiar din cele invatate de la scoala :-?? . Te vor ajuta mult . Dialogul este cam sec . Incearca sa-l mai dezvolti si sa mai tai din el . Nu da bine asa mult dialog intr-un fic , chiar daca ficul are o lungime considerabila . Greseli de tastare si exprimare am vazut . In toate capitolele pot spune . Incearca sa recitesti ficul inainte de a-l posta .
"-Sakuraa?????
-Sasukee????" => Aici ajungea un singur semn al intrebarii , hai chiar doua . Dar nu forta nota . Nu arata asa bine . "intreba baiatul brunet inca socat." nu stiu cum vi se pare voua aceasta fraza dar mie una nu prea imi suna bine .. de ce nu stiu >,< . Cum a spus si ¤Lissa¤ ... ai camn exagerat ... "-Sakuraaaaaaaaaaaa!!!..." si "...muuult!..." .. era suficient doar un "u" . Ai grabit actiunea .... da rau =_= . Acum faceau aia acum faceau cealalta . Incearca sa nu o mai grabesti asa . Scrie capitolele/capitolul cu randu ... daca nu mai ai chef de el fa-l in alta zi , nu arunca acolo pe "pagina" niste "cuvinte" si spui ca asta este ficul .
Sper sa nu te fi suparat citica mea ... as prefera totusi sa citesti acest comentariu ;) poate te va ajuta . Iti urez succes in postarea urmatoarelor capitole . Chuu & Kissu '



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Zambet de trandafir [ YAOI ] Kohoko-sama 4 3.834 03-01-2014, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [+18] Niciodata 100% sigur. Alexandra Miau 2 2.321 28-06-2012, 01:33 PM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Ultimul zambet Addeh 53 31.458 17-10-2011, 02:57 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Ura nu va fi niciodata Dragoste [yuri... + 16] Liar 5 4.278 03-08-2011, 01:15 PM
Ultimul răspuns: Liar
  Uita de tot si aventureaza-te cu mine Zăpă 47 23.996 10-02-2011, 07:57 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Niciodata sa nu spui "Adio" ! Marina. 24 14.316 27-11-2010, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Tradarea doare dar o poti uita! akadella 5 3.972 24-08-2010, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Paradox 。◕‿◕。


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)