Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tradarea iubirii

#31
Heey. Am ajuns si pe la ficul tau, care este absolut minunat. Actiunea nu este grabita (nu ca la mine :)) ), naratiunea perfecta, descriere multa si frumoasa, dialog care nu este sec, aici sunt de toate, mai putin ceva: dragoste adevarata si fericire :)). [Nu ma lua in serios, am vaut un pahar intreg de sampanie in seara asta.] Tot ce pot sa spun este ca vreau next :yada: :)) Mult succes la scris. Ma anunti si pe mine te rog cand pui next? Mersi :*
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^

#32
Pai nu este tot capitolul 7 ci doar o parte. Inafara de asta lectura placuta.


Capitolul 7
Nu te vreau

-Eu...
Asta este tot ce pot spune. Il privesc in ochii insa nu reusesc mai mult de cateva secunde. Imi indrept privirea catre podea si simt lacrimile fierbinti cum mi se scirg. Ma musc de buza pana la sange insa nu sterg nici macar o picatura din lichidul rosu. Aud pasii brunetului cum se indreapta spre mine si in mai putin de un minut ma prinde de maini si ma intinde pe pat, el fiind deasupra mea. Imi tine ambele maini deasupra capului si cu mana sa libera imi sterge sangele de pe buze apoi ma forteaza sa-l privesc in ochii abisali.

-Cand ai nascut?
Ma intreaba din nou insa de aceasta data pune accent pe fiecare cuvant ceea ce mie imi transmite fiori in intreg corpul. Ce sa-i spun? "Imi pare rau Sasuke insa am pierdut copilul. Ce zici? Nu vrei sa ma mai violezi inca o data sa fii sigur ca vei avea altul? ". Oricat de ironica as incerca sa fiu nu reusesc. Ce naiba? Daca ii spun adevarul ajung in patul sau in a doua secunda. Ce sa fac? De ce mi se intampla tocmai mie asa ceva? Cu ce am gresit? Ce rau am facut?

Ii simt mana cum se plimba sub bluza mea si ajung la sutien dupa care isi aproprie capul de gatul meu si-l saruta usor. Incepe sa ma pipaie iar eu incerc sa scap insa nu reusesc deoarece este cu mult mai puternic. Ma musca de gat si lasa cateva fire de sange sa atinga lenjeria patului. Gem usor dupa care ma musc de buza pentru ceea ce am facut. La naiba! Acum mai mult ca sigur se va juca cu mine. Isi ridica privirea si zambeste pervers. Acest zambet in caracterizeaza foarte bine. De ce iubesc o astfel de persoana?

Incearca sa ma sarute insa nu reuseste. Nervos ca nu poate ajunge unde vrea ma musca de buza pana o deschid usor. In cateva secunde limbile noastre se lupta. De ce ma simt asa de bine? Sangele meu ajunge pana in obraji iar acestia capata o nuanta de roz. Ii simt asa de fierbinti din cauza faptului ca sunt sarutata de Sasuke. Imi da drumul la maine si ma strange mai aproape de el. Nu mai rezist si intru in jocul sau. Imi trec mainile dupa gatul sau si-l sarut la randul meu.

Intr-un final ma desprind de el cand simt ca nu mai am destul aer in plamani. Cat a durat? Nu stiu insa niciodata nu m-am simtit atat de bine. Respir greu la fel si el si ne trimitem priviri. Se ridica de pe mine si se aseaza la capatul patului insa nu inainte de a ma trage in bratele sale puternice. Ma strange de parca nu ar vrea sa-mi de-a drumul niciodata. Se parca as fi o floare care daca este eliberata va fi purtata de vant departe. Oare tine la mine?

Stam asa cateva minute bune insa revenim cu picioarele pe pamant cand usa este trantita de o persoana. Ma elibereaza si se indeparteaza de mine dupa care se ridica in picioare si priveste persoana care tocmai si-a facut aparitia in incapere. Este aceasi roscata care era cu el acum cateva luni. Ma priveste urat dupa care se linguseste pe langa brunet. Acesta nu i se opune ba chiar din potriva, o trage mai aproape de el daca este posibil asa ceva. Ii privesc uimita.
-Vreau sa-mi dai copilul. Il voi creste impreuna cu Karin, imi spune acesta fara a-i pasa de ceea ce s-a petrecut intre noi acum cateva clipe.

Il privesc socata dupa care ma uit la roscata care are un zambet victorios pe chipul sau palid. Strang in pumni cearsaful dupa care ma ridic nervoasa din pat.
-De ce m-ai lasat insarcinata daca tot esti cu ea? il intreb nervoasa si incerc sa nu las picaturile sa se plimbe pe chip.
-Motivul este simplu. Ma voi intoarce in sat insa pentru a nu fi pedepsit de batrani am nevoie de ceva...

Raman precum o statuie la cele auzite. Il privesc fara a clipi. Deci eu am fost violata doar ca el sa se intoarca in sat cand are chef cu usuratica asta? Uchiha iti va parea rau de toate lucrurile pe care mi le-ai facut pana acum. In coltul gurii imi apare un zambet iar cei doi ma privesc ciudat. Inainte ca Sasuke sa ma intrebe incep sa rad isteric. Am innebunit. Insa ce-mi pasa? In incapere doar rasul meu se aude iar cei doi se uita la mine de parca ar fi descoperit o noua tara sau poate un jutsu legendar.
-Sasuke, citeste-mi pe buze pentru ca nu voi spune de doua ori aceasi lucru. Am pierdut sarcina!

Ultima propozitie aproape am silabisit-o dupa care zambesc precum o cretina. Brunetul ma priveste uimit si nervos in acelasi timp. Incerca sa se aproprie de mine insa parasesc incaperea in fuga. Alerg cat ot de repede.

_______________________________
____
Pai, cam atat. Nu vroiam sa-l postez pe doua parti insa am fost nevoita. Cred ca am cam grabit actiunea >.<

#33
>:) Trec si eu pe la ficul tau...
Ce mi-a placut capitolul asta.
Bwahaha ce l-a lasat Sakura masca pe Sasuke >:) Asa ii trebuie daca a violat-o. In rest, nu am ce comenta pentru ca stii deja cat de perfect descrii totul.
Astept cu nerbdare urmatorul capitol. Sa ma anunti si pe mine cand pui nextu', pwease :3
Aaa, da..si mercii ca m-ai anuntat :*

Gambate si sper sa te loveasca imaginatia in cap! >:D< ♥♥

#34
Esti sadica :(( :(( :(( , sau mai bine Sasuke e sadic... ce doamne.. a violat- o pe Sakura doar ca sa vina cand vrea in sat? Nu inteleg.. adica putea sa aiba copilul si cu Karin nu? Dar cata nesimtire sa- i zica in fata Sakurei ca va creste copilul impreuna cu Karin. Este si o parte buna, totusi, ca Sakura a pierdut sarcina. Ahh.. nu poti sa- mi spui ca totul e o minciuna?? Dar acele momennte in care Sasuke a sarutat- o pe Sakura si a luat- o in brate.. ce s- a intamplat cu ele. Am impresia ca Sasuke nu vrea sa afle ca na' simte cv ptr. Sakura ( vise) , dar nu stiu cum as putea explica indepartarea brusca alui Sasuke, atunci cand a venit Karin in camera.
Vreau mai mult.. :)) .. :((
Mi-e foameee!!!

#35
Aaaaa, cum a putut Sasuke sa faca asa ceva? Vrea sa se intoarca cu fazanoaica de Karin? Cred ca a innebunit el nu Sakura. Cum poate sa profite in asemenea hal de Sakura? Sa revenim, capitolul are tot ce-i trebuie, descriere, naratiune toate sunt bune si frumoase, dialogul nu este in exces si este la locul lui, iar actiunea nu este grabita. Astept nextul :x
Ja ne!

#36
Capitol nou >:-P Multumesc inca o data ca m-ai anuntat!
Sa trecem la treaba :)) Actiunea, cel putin mie nu mi s-a parut grabita, descrierea suuuper iar naratiunea si mai si. Dialogul nu a fost deloc sec, Sakura a fost cea mai tare din lumea, iar Sasuke a ramas cred ca avea falcile in pamant. :ha: Chaaa!! Cine e cea mai tare? Sakura! Yeee! :love: :))
Mult succes la next! O sa trec si singura (cred) pe aici ca sa te scutesc de o treaba in plus :)) Multa bafta! :bv::bye:
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^

#37
am citit de cv vreme ficul tau dar nu am comentat nimic pana acum... imi place ideea foarte mult si felul in care descrii si chiar sunt curioasa sa citesc continuarea
Atunci cand o sa plangi si o sa-ti para rau... sa-ti amintesti un singur lucru: Tu mai lasat sa plec! Zuppy11

#38
Edit
Din nou un capitol uimitor :chuu:. Nu ma asteptam ca Sakura sa reactioneze asa.:bv: adică, bravo fato. Actiunea nu mi sa parut grabita, greseli de tastare si de exprimare nu am vazut dar nici nu am stat sa le caut pentru ca am fost prea absorbita de tot ceea ce se intampla. So astept nextu spor la scris si multa imaginatie kiss. Bye , bye.:-h

#39
Stii nu-mi pasa daca ai grabit acctiunea sau daca ai greseli sau altceva ....doamne :)) . Cat asteptam capitolul asta il astept si pe urmatorul si pe urmatorul . Vaaaaaiiiiiiii, Sakura ia zis adevarul nu ma asteptam ... dar faza cu rasul si chestiile alea vreau sa-ti zic ca e exact atitudinea pe care ar trebui sa o aiba Sakura xD .

Esti un geniu :> !


Kiss !


P.S : Te rog anunta-ma cand pui next-ul xD

Pam-pam-pam ... Intelegi ?!


#40
Pai am adus continuarea capitolului.



Alerg plin ploaia rece. Picaturile care sunt revarsate de cer imi ajung pana la piele. Insa nu-mi pasa. Exteriorul meu nu mai conteaza atata timp cat interiorul sufera. Auzi la el. M-a lasat insarcinata doar ca el sa se intoarca in sat fara a fi nevoit sa fie sa fie pedepsit. Este un nenorocit. Pentru el acest copil era doar o unealta. De ce m-a facut sa sufar in acest hal? Ce naiba i-am facut?

-Te urasc! tip cat ma tin plamanii cand ma aflu la iesirea din sat.
Cei doi paznici care se afla la portile satului ma privesc. Cel mai probabil ma cred o nebuna. Insa cred ca asta a fost idea sa. Sa-mi ia copilul si sa ma innebuneasca. Incep sa fug din nou, de aceasta data prin copaci. Vreau sa ajung in sat. Vreau ca tot ce mi s-a intamplat sa fie doar un cosmar. Mi-as dori sa nu-l fi cunoscut niciodata! Lacrimile imi inunda chipul amestecandu-se cu picaturile de ploaie.

Cum am reusit sa-i spun ca am pierdut sarcina? De fata cu el am reactionat precum o cretina insa acum ma simt...Nici nu pot gasi cuvantul perfect pentru a descrie ceea ce se afla in inima mea. In toti acesti ani l-am iubit neconditionat. De ce sunt asa o prosta? De ce? Ma urasc! Imi doresc sa sterg toate aceste clipe cu el desi au fost foarte putine. Imi ridic privirea si observ o persoana care se afla la cativa metri in fata mea. Din cauza intunericului nu-mi pot da seama cine este. Imi scot un kunai si pregatesc chakra in caz ca este Uchiha insa spre surprinderea mea este Naruto.

Ma oprec la o distanta micuta de el iar acesta ma priveste speriat. Ce cauta el aici? Ma uit in ochii sai care exprima tristeze insa in acelasi timp ingrijorare. Ma musc de buza si nu spun nimic. Nu pot face nimic. De unde a stiu unde sunt eu? Nu ma intereseaza! Acum, mai mult ca oricand am nevoie disperata de el. Ii sar in brate si incep sa plang in hohote. Acesta imi raspunde si imi spune ca totul va fi bine. Chiar va fi? Voi putea trece peste tot ce mi s-a intamplat? Ma despart de el si-l privesc in ochi. Nu stiu ce m-as putea face fara Naruto. Ii multumesc dupa care il rog sa plecam.
Vreau sa uit toate aceste lucruri si o voi face!


-Neji!

Strig cat pot iar baiatul se intoarce spre mine. Ma analizeaza dupa care zambeste. Ma opresc in fata sa si-l intreb unde este Hinata. Acesta imi spune ca este la intalnire cu Naruto dupa care ma trage de mana si ma forteaza sa ma aproprii de el. Ii zambesc dupa care il sarut dulce iar el imi raspunde. Neji mi-a fost alaturi in aceste luni. El m-a facut sa-l uit pe Sasuke. El mi-a aratat ce inseamna sa fii iubit. Nu stiu de cat timp ma place insa stiu un singur lucru. Doar el se afla in acest moment in inima mea.

Ma desprind de el dupa care chicotesc usor. Imi zambeste dulce dupa care imi strange mana si imi spune ca in aceasta seara la opt sa fiu gata. Il privesc ciudat iar acesta imi spune ca este o surpriza dupa care pleaza. Il sarut pe obraza dupa care o luam pe drumuri diferite.

Nu m-am simtit niciodata asa de bine ca acum. Il iubesc pe Neji. Chicotesc din nou cand imi dau seama ca datorit mie Naruto si Hinata sunt imptruna. Cat de geniala pot fi. Uneori ma uimesc singura. Ma uit pe la magazinele micute dupa care vad floraria familiei Yamanaka. Intru si o caut cu privirea pe blonda. O gasesc la tejghea si se pare ca vorbeste cu...Sai? Cand ma vede acesta isi ia la revedere de la fata dupa care ma saluta si pe mine.

Fig spre ea si o intreb din priviri ce se intampla. Aceasta roseste si incearca sa nu se uite in ochii mei insa fara folos deoarece in cateva secunde o intreb, de aceasta data cu voce tare. Ma priveste dupa care se joaca cu pixul din mana sa. Ii este greu sa-mi spuna. Imi dau seama foarte usor. Asta esti ticul ei.
-Pai, stii Sakura, ma gandeam ca nu este corect ca doar tu si Hinata sa aveti cate un iubit, imi spune dupa care radem amandoua.

Ii zambesc dupa care mai vorbim lucruri de-ale noastre. In scurt timp ajungem la subiectul Neji si ma intreaba cum mai este cu relatia noastra. Ii spun ca are o surpriza pentru mine iar blonda la auzul acestor cuvinte isi da jos sortul albastru pe care il purta si ma ia de mana. Incepem amandoua sa alergam dupa care ne oprim in fata unui magzin mic care abia a fost facut. Cel mai probabil este al unuia dintrei cei care s-au mutat de curand in sat deoarece magazinul pare a contine numai lucruri bune in adevaratul sns al cuvantului si numai cei care s-au mutat de curand au atatia bani.

Ma uit la blonda si o intreb ce cautam aici. Aceasta ofteaza dupa care intram in cladire.
_______________________________

Pai cam atat. Sper sa va placa. Si daca tot am adus ambele parti in aceasta seara si impreuna per total ar face cat un capitol mai lung pot intarzia cu urmatorul.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Tradarea Miranda. 9 5.703 04-02-2011, 11:12 PM
Ultimul răspuns: Reveuse
  Tradarea doare dar o poti uita! akadella 5 3.972 24-08-2010, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Paradox 。◕‿◕。


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)