Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tradarea iubirii

#91
Yeeee xD Nu m-ai uitat ^^ Cat ma bucur! Multam fain ca m-ai anuntat [de data asta :))]. So, wow ce capitol hot =P~ . Descrierea mi-a placut foarte mult. Este in cantitati potrivite. Ar mai fi mers oleaca dar merge si asa. Naratiunea e la fel de frumoasa ca si descrierea, actiunea sincer mie nu mi s-a parut grabita, dialogul nu a fost nici pe departe sec. Greseli de tastare am mai vazut dar nu sunt grave. Aaaa ce as mai putea spune? Astept nextul si nu uita sa ma anunti cand il pui. Buh bye! :*
[Imagine: EnvYQ.png]

#92
hello dear, mersi ca mi-ai spus si scuze ca am intarziat. Iti iubesc ficul, logic ca si pe tine te iubesc :love:. Asa sa revenim...cum ziceam, ti-am citit acest capitol si mie nu mi se pare ca actiunea e grabita intr-un fel, e chiar linistita., greseli nu am vazut, iar modurile de expunere se imbina la patru ace si sunt ok. Asa...Imi place la nebunie acest capitol, tu mica perversa ce esti:perv: Acesti 2 nebuni, Sasuke&Sakura nu pot trai unu fara altul, eram sigura. Chiar vreau sa vad fata lui Neji si a lui karin cand vor afla :ha: sa crape de ciuda ca cei 2 se iubesc :yes:, voi rade cu lacrimi, asta daca doresti tu sa se descopere aceasta noapte de amor dintre ei. Sasuke stiam ca esti un amorez;;)...totusi durerea aia de burta a lui Sakura, ce e cu ea...oare e insarcinata cu Neji?:-? nuu:)) cu Sasuke da..
Atat am avut de spus, astept nextu si te rog mult sa ma anunti :pls:
Spor la scris
:bye:
[Imagine: h8v.gif]
 

#93
Yeiiii, prajiturica mea gustoasa a pus continuareaa :)) Stii cat de mult am asteptat-o.
Uh, deci... sa revenim: Mi-a placut foarte, foarte, foarte mult acest capirol, insa nu cred ca trebuia sa mai spun asta pentru ca tu stii deja:>
Actiunea chiar nu mi s-a parut deloc grabita... defapt, mie nu mi s-a parut in niciun capitol actiunea grabita... cred ca ti se pare tie.
Greseli de tastare... ei bine, am uitat daca ai avut deoarece acest capitol l-am citit aseara, insa mi-a fost prea somn sa-ti las comm, dar tot n-am uitat, vezi?!:> :))
Celelalte figuri de stil sunt frumoase, imi plac.

"-Esti sigura ca asta vrei? Nu stii cum as putea sa ma comport maine."
Oh, stiu asta si imi e frica de ce se va intampla in capitolul urmator:))
Stii, chiar imi place cum se comporta Sasuke. Adica... cand e doar el cu Sakura, e altfel, nu rece si indiferent ca intotdeauna:X Il ador, ador ficul asta si... nu in ultimul rand, te ador pe tine prajiturica mica:))

Astept nerabdatoare continuarea. Spor la scris lenesa mica [mda... cine vorbeste:))]
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Tradarea Miranda. 9 5.703 04-02-2011, 11:12 PM
Ultimul răspuns: Reveuse
  Tradarea doare dar o poti uita! akadella 5 3.972 24-08-2010, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Paradox 。◕‿◕。


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)