Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 fete din Naruto

#81
I. Sakura Haruno - La inceputul seriei Naruto nu prea imi placea de ea pentru ca era prea obsedata de Sas`ke.. Sasuke in sus, Sasuke in jos... tot asa.. Paca Sasuke era singurul lucru care exista pentru ea.. dupa aceea, mi se parea din ce in ce mai draguta. Imi place ca este inteligenta, iar acum in Shippuden o adoooor :chuu: E puternica si o ia deja pe urmele lui Tsunade.. poate o sa ajunga chiar si sannin 15 .. mai stiti de nu? 21

II. Hinata Hyuuga - Pai.. la ea imi plac ochisorii aceia indigo.. E asa draguta.. da e destul de timida dar cum vreti sa fie? Sa-i sara lui Naruto la gat de fiecare data cand il vede cum face Ino cu Sas`ke..? 21 Imi place e si ambitioasa.. la fel ca Naruto nu renunta niciodata... poate va amintiti acel episod in care s-a luptat cu Neji, iar de cate ori a cazut la pamant, s-a ridicat si a mers mai departe!

III. TenTen - De ea imi place pentru ca e puternica si draguta. Ca Sakura si ea il capaceste pe Lee.. ceea ce imi place XD .. baietii trebuie batuti.. 24 .. mi se pare puternica si ea nu isi arata dragostea fata de Neji cum fac celelalte pentru Sas`ke..

IV. Temari No Sabaku - E cea mai puternica dintre fete. Adica.. asta e parerea mea.. poate voi ceilalti credeti altceva despre ea.. nu`mi place ca a cam capacit`o pe TenTen la examenele chuunin >.<.. putea sa fie si ea mai blanda pentru ca TenTen era un genin..

V. Tsunade - Imi place de eaa :X Mai ales cand e nervoasa .. imi place ca e mai a dracu` pielea pe ea.. e destul de amuzanta si imi place cand e beata.. devine asa de nebunaa

#82
1.Temari -este cea mai puternica si plus de asta este si cea mai rebela face ce vrea si nu este indragostita nu se gandeste la baieti decat la shikamaru 10 este si o tipa ft draguta
2.Hinata hyuga -este puternica sensibila draguta si cea mai senzuala puternica este chiar mai buna decat sakura si ino la un loc
3.ino-imi place cai blonda si este si frumoasa stie ceva sa lupte si este ft draguta imi place
4.sakura-pt ca nu este asa de interesanta mereu plange si este interesata numai de sasuke si nu este chiar asa de puternica pana si hinata o intrece dar este draguta dar nici chiar asa
5.ten ten -imi place si ten ten mult fiindca este punctuala si nu tine partea nimanui dar mai ales este draguta si satena imi place dar nu este chiar asa coculetele alea 2 ma cam enerveaza SmileZuppy02

#83
Here I am ... so let's start :

*1* Sakura => pentru ca este puternica , inteligenta , iubitoare , sensibila , hotarata
*2* Tsunade => pentru ca este sensei-ul Sakurei si pentru ca este puternica , frumoasa , inteligenta
*3* Hinata => pentru ca este dulce Smile , draguta , puternica si iubitoare
*4* Temari => pentru ca este puternica
*5* Konan => pentru ca este puternica , stie ce e aia suferinta si nu visseaza cai verzi pe pereti , stie ce vrea de la viata , este inteligenta , are un scop

bye
サクラ & イタチ
=
Sakura & Itachi
[Imagine: sakuita19.jpg]

My big family :X :

My sisters : Manu , Debb' , Zummy, Kt.Kat ( • Rusk`Key • ) , Sho-yo , Verdeata
My mommy : prince
My cousin : blackspiral
My aunt : Venus-Roseta

I love them all :X:X Kiss you guys

#84
Paai...

1.Sakura
In Shippuden a inceput sa imi placa ,si plus ca e cel mai expus personaj feminin.In Naruto nu imi placea ca era foarte slaba si vulnerabila si toti o calcau in picioare.
2.Konan
Imi place foarte mult pentru ca e puternica si a putut suporta trecutului pe care l-a avut.

3.Hinata
Inainte nu o puteam suporta,fiinta mai timida si mai fraiera ca asta nu am mai intalnit,doar ca acum imi place pentru ca a avut curajul sa ii spuna lu Naruto ca il iubeste si sa se bata cu Pain pentru el.

4.Tsunade
Cea mai haioasa tipa dins serial si imi place foarte mult pentru puterea care o expune.

5.Temari.
Pentru ca stie ce vrea!

#85
1.Hinata-e destul de puternica,e draguta,timida,desteapta
2.Temari-are atitudine,si e puternica
3.Anko-eh pur si simplu imi place de ea ca personaj
4.Ino-e amuzanta cand se cearta cu sakura..in rest cam slabuta
5.Sakura-e...amuzanta cand il bate pe naruto21
[Imagine: indexge.jpg][Imagine: 44904490.jpg]
[Imagine: 20475776.jpg][Imagine: images2qe.jpg]
[Imagine: images1yw.jpg]
-/\/\/\/\/\/\/AnimeZup.Com\/\/\/\/\/\/\/-

#86
Hmm...

1. Sakura- Nu pot sa nu recunosc ca imi place mult personajul asta. In Shippuden, pentru ca in Original e oribila. Nu stie decat lucruri de baza si renunta usor. In plus era foarte aroganta pentru ca se gandea doar la Sasuke. Plecarea lui a maturizat-o, iar in Shippuden a devenit matura si responsabila. Tine mult la Naruto si uneori ma intreb daca nu e mai mult de atat.

2. Hinata- ma bat mult ca sa decid daca ea sau Sakura sunt pe primul loc, dar am decis sa fie pe al doilea pentru ca uneori ma deranja cand lesina in preajma lui Naruto. Dar era amuzanta si simpatica. Ma bucur ca a avut curajul sa ii spuna lui Naruto ce simte si cu ocazia luptei cu Pain a dovedit ce puternica e. Tocmai de asta o admir si e pe locul 2.

3. Kushina- Nu stiu daca stiti despre cine vorbesc. E vorba de Kushina Uzumaki, mama lui Naruto. Imi place mult temperamentul ei, seamana cu Sakura (si la par aproape) si sa fiu sincera ma recunosc in Kushina. Merita locul 3.

4.Tsunade- Este unul din personajele mele favorite datorita personalitatii ei. Se infurie repede dar tine mult la oameni si de cele mai multe ori stie cum vor decurge lucrurile doar dupa firea omului. Ma bucura ca are multa incredere in Naruto.

5. Ten-ten- Personajul care apare cel mai putin in original, apare mai des in Shippuden. Un personaj amuzant, buna luptatoare, vrea sa arate ca poate fi puternica. Tine la Neji desi nu o arata si in plus e foarte simpatica :X
[Imagine: zo71ux.jpg]

Zambeste cand viata pare sa nu iti mai ofere nimic. Cine stie ce apare peste un minut?

#87
Sakura Haruno-pai o sa vi se para ciudat dar mie una mi-a placut si la inceputul seriei decat Ino mai bine ea desi Hinata nu prea aparea a doua varianta ea era. In Shippuuden a dat dovada de mai mult curaj si de faptul ca nu mai e asa obsedata de Sa'ske asa am inceput sa o plac si mai mult.
Temari- sincer nu stiu dar imi place e asa "misterioasa" si glumeata cand e impreuna cu Shika-shake71. Sunt foarte hilari cand aia doi sunt impreuna, modul in care isi arunca replici taioase chiar ma fac sa rad cu pofta.
Hinata-aa fata e draguta si rusinoasa insa da dovada de multa putere ceea ca mi-a schimbat parerea despre ea cu 180 de grade. Inainte nu stiu ma cam enerva pana la meciul ei cu Neji, o credeam slaba pana la acel eveiment.
Ino- dap Ino cititi bine. Chiar incepe sa imi placa din shippuuden. Nu numai faptul ca nu mai e obsedata de Sasuke dar si pentru ca invata acele jutsuri medicale ca Sakura.
Ten Ten- nu prea pot spune multe despre ea, imi place cuafura asta e cel mai important21.
Just the
way you know me..

#88
1.Hinata-mereu a fost preferata mea,este frumoasa,timida,dar totusi foarte curajoasa si nu se lasa batuta,este perseverenta
2.Tsunade-ffffoarte puternica
3.Sakura-nu-mi prea place mie de ea foarte mult,inteleg ca-l place pe Sasuke,dar e o iubire ce iti face doar rau
4.Temari-imi place de ea,are un farmec aparte
5.TenTen-imi place stilul ei
:bye:


#89
Destul de dragut topicul.
1) Sakura Haruno- Pai, nu pot sa spun ca o ador. Imi place ca stie sa se lupe si sa foloseasca jutsu medical. E prea...roza21 Asta nu-mi place.
2) Temari- Mi se pare putin diferita de celelalte, nu stiu de ce.
3) Hinata- Imi place cum se lupta, esteinteligenta. Si-mi place ca nu arata ca este indragostita de Naruto. Reseste putin, bine utin mai mult candilvede, dar noroc ca Naruto e mai prostanac si nu-si da seama.
4) Kurenai- Imi plac ochii si parul.
5) Ten Ten- Hmm..Sincer nu-mi place asa de mult, dar na...
[Imagine: Hm757.png]





#90
1. TenTen-E puternica si imi place caracterul ei. Seamana cu mine la caracter.
2. Sakura- Sa fiu sincera, nu stiu de ce imi place. E destul de puternica in seria Shippuden, dar nu-mi place ca e prea obsedata de sasuke si se poarta urat cu Naruto>.>
3. Hinata- E destul de puternica si imi place caracterul ei chiar daca e mai timida. Imi place ca nu e asa obsedata de Naruto ca Sakura de Sasuke.
4. Temari- E foarte puternica si are tarie de caracter.
5. Kurenai- Imi place foarte mult, dar nu ma intrebati de ce21 Bine, nu ca nu ar avea ea calitati...
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.881 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.369 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)