Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 fete din Naruto

hey! desi sunt fata, iti voi trimite si eu un top 5 fete
deeci...
1) hinata
pt ca este o fata puternica in shippuded . s-a antrenat si si-a invins timiditatea. a luptat cu pain ,desi nu avea nici o sansa , pentru a-l apara pe baiatul pe care il iubeste!

2)sakura
este o fata simpatica si puternica , este indragostita de sasuke si ar face orice pt el... mda desi a cam incercat sa il omoare
In plus 30% dintre momentele in care rad(cand ma uit la naruto, evident!) sunt datorita ei


3)temari
este foarte puternica ,este singura fata de la chuunin, este sora lui gaara , si ,desi nu ni s-a aratat , cred ca il place pe shikamaru...sigur intr-un ep va urma o poveste de dragoste intre ei!


4)tsunade
a trecut prin multe, dupa moartea iubitului ei...sau a fratelui ei... este foarte curajoasa si spune lucrurile pe fata

5)hotaru
este o fata fff curajoasa care a facut multe sacrificii pt satul ei
a acceptat acel jutsu si a luptat f mult fara sa renunte


OK...va poop...[posturi unite]
(04-11-2010, 09:58 PM)Isuzu A scris: La mine topul se schimba cu sezonul vad 21

#1 Karin -a ajuns sa-mi placa foarte mult de ea. E destul de independenta, chiar daca ii place de un baiat stie sa se gandeasca si la altceva. Abilitatile ei nu sunt pentru lupta si cu toate acestea nu e complexat de acest lucru. Stie ce poate si se mandreste cu asta. Inca un lucru care imi place la ea e ca nu ii era frica sa se rasteasca la Sasuke. Momentul cand a devenit preferata mea a fost cand i-a zis in fata ca e slab si el nu a facut decat sa-i ofere o explicatie. Inca un lucru ce-mi place la relatia cu el: ii zice pe nume, nu Sasuke-kun, ceea ce denota ca desi il place/placea/whatever il trata ca de la egal la egal, nu simtea nevoia sa-l giugiuleasca.

#2 Temari -chiar are potentialul sa devina un personaj destul de reusit, dar deh o vedem destul de rar.

#3 Anko -too funny

#4 Hinata - destul de simpatica, dar incepe sa ma lase rece

#5 Ino - pentru ca site ce inseamna prietenia

in ce ep i-a zis ca e slab?cred ca nu l-am vazut...
________________________________________________________________________________________________________________________________

I am here for Love stories and for fun

________________________________________________________________________________________________________________________________

1. Temari
E o tipa super si imi plac momentele alea cand il enerveaza pe Shikamaru, ca sa nu mai zic, ca e si sora lui Gaara.
2.Tsunade
Baba Tsunade. Pentru mine ea este un personaj puternic mai este si frumoasa si are multe alte calitati, dar are si puncte slabe : bautura si jocurile de noroc. Woa, chiar si atunci cand a facut pariul acela cu Naruto ca nu o sa invete tehnica, el a reusit si Tsunade a ramas incremenita(dar o fost fain episodul<3)
3.Sakura
La inceput nici mie nu mi-a placut de ea(in prima serie) dar, dupa ce a inceput seria a 2a s-a schimbat. In prima serie ea era exact cum a spus Sasuke, enervanta si pe asta o zic eu plangacioasa. Dupa ce Sasuke a parasit orasul ea l-a facut pe Naruto sa-i promita ca-l aduce inapoi, ntz,ntz,ntz(e din nou egoista!) si Naruto nu a reusit asa ca s-a intors(pe patul de spital). Astfel Sakura se antreneaza cu Tsunade si pe langa ca devine un medic extraordinar puterea ei creste(la fel si mintea). Mai tineti minte episoadele alea cand Naruto s-a dus dupa Gaara? Ce forta a avut Sakura sa-l infranga pe Sasori al nisipului. Deci pot sa zic, ca acum imi place de ea(dar nu tot timpul).
4.Hinata
Imi place pur si simplu pentru ca in a doua serie s-a schimbat si arata mult mai bine, timiditatea ei(uneori) si pentru ca a avut tupeul sa-i spuna lui Naruto ca il iubeste(in batalia aia cu Pein cand a intervenit si ea) dar dobitocul ala nici nu i-a raspuns <.<
5.Anko
Anko, imi place de ea mult mai ales ca instructor. Ce faceti "viermilor". Episoadele acele cand erau in timpul testului cu Anko o sa fie de neuitat. Pe langa asta si ea si Sasuke au semnele blestemate, dar ea a fost prinsa in seria asta de nemernicul acela Kabuto x(. Sper sa scape.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.593 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.338 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)