Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 fete din Naruto

#61
Pai ar cam fi asa:
1)Temari-draguta,puternica,chiar daca e aroganta cu cei din jur.
2)Hinata-simpatica,[in prima serie nu mi-a placut de ea pentru ca era prea timida,dar in a doua mi-a placut pentru ca a devenit mai puternica],curajoasa[mai ales cand e vorba sa il ajute pe Naruto21],face parte dintr-un clan puternic.
3)Tsunade-e puternica si frumoasa pentru varsta ei,e al cincelea hokage.
4)Ten Ten-draguta si curajoasa
5)Sakura-am pus-o pe ultimul loc pentru ca in prima serie nu prea mi-a placut de ea pentru faptul ca era o plangacioasa[ca altfel nu stiu cum s-o numesc],era obsedata de Sasuke si din cauza asta tragea echipa in jos,dar in a doua serie mi-a placut ca a devenit puternica si nu mai era enervanta.
Pai cam acesta ar fi topul meu 4
:bye:
Fi intotdeauna ceea ce esti, iar daca aceasta nu e deajuns pentru cineva, acel cineva nu e deajuns pentru tine!
Get your own at Pokeplushies! [Imagine: 2673256.gif]
Click here to feed me a rare candy !
[Imagine: 6bca372.png]

#62
1. Sakura- pentru ca ador faptul ca ii pocneste pe toti2119
2.Hinata-e super draguta fata si foarte puternica19
3.Ten Ten-de gasca ca sa spun asa..
4.Ino-seamana la trasaturi fizice cu mine ..DOAR la trasaturi fizice!71
5.Temari-stiu ca e aroganta dar imi place ca mereu il sacaie pe Shikamaru1921
:]
[Imagine: 785221jsouazkpi8.gif]
[Imagine: 443890s90k8wp5tg.jpg]


#63
Topul lui Sisi:
1. Konan- Chiar daca nu are rol foarte important in anime/manga, cred ca ea este cea mai draguta dintre fete. Adica, de ce nu?^^ E machiata,e din Akatsuki si este foarte puternica. Imi place foarte mult, mai ales ochii si parul ei
2. Temari- Si ea mi se pare simpatica, poate fiindca ii ador technicile de lupta. Imi place si costumatia ei(foarte sexy21) si evantaiul ala e superb:X Si in Shippuden arata foarte bine in costumul negru.
3. TenTen- Este draguta si imi place foarte mult bluza ei. In plus, manuieste acele arme foarte bine, asta o face sa para foarte puternica(si coditeeele sunt super:X)
4. Kurenai- Chiar daca la inceput mi s-a parut a fi o....aham...parasuta, de cand am vizionat mai multe episode in care ea a aparut, mi se pare ok. Imi place foarte mult imbracamintea si lookul ei, mai ales ca acei ochi rosii imi amintesc de Sharingan<3
5. Hinata- Cred ca am sa inchei topul cu dom'soara Hyuuga. Pai trebuia sa o includ si pe ea, fiindca mi se pare draguta ca este timida si o admir fiindca incearca mereu sa dovedeasca ca e mai buna decat Neji. So, Hinata e pe locul 5.
(No Ino-pig and Saku-bitch xD)
[center][Imagine: 140ae5t.png][/center]
Mersi Mimisor!
[center]Ahaha.Nu.
[/center]


#64
1:Sakura pt. a trecut prin multe dar tot sa straduit si a devenit foarte puternica
2:Tsunade este si foarte frumoasa,curajoasa,inteligenta atunci cand trebuia sa il opereze pe lee a spus ca sansele ar fi de 50% si a facut multe schite si a ajuns la 57% si ganditiva operatia ia reusit
3:TenTen este foarte frumoasa si curajoasa
4:Temari pt. este singura care a trecut examenul
5:Hinata Pt a devenit mai puternica doar sa o observe NARUTO

#65
1. Sakura- mi-a placut de ea de la inceput, nu stiu de ce si in shippuden a dovedit ca poate sa faca ceva, nu numai sa ingreuneza misiunile echipei
2. Konan- imi place mult cum arata 65
3. Temari- e rebela, sigura pe sine si are tehnici bunicele 39
4. Tsunade- ma face sa rad, desi poate fi foarte serioasa cand vine vorba sa ia decizii bune pentru sat.
5. Hinata- e cam timida, dar foarte draguta
Life is not about finding yourself, is about creating yourself!

Blog :]
Nebunie in cuvinte! <3

#66
1. Tsunade--> arata destul de bine, si mai ales imi place comportamentul ei fata de Jyraia xd 19 Tipa asta chiar e penala rau de tot.
2. Temari--> pur si simplu imi place ca nu renunta usor, si ca este indrazneata.
3. Hinata--> Pe Hinata o admir doar pentru firea sa mai blanda si mai rusinoasa, insa-mi place totusi ca incearca sa persevereze
4. Sakura--> La inceput prea nebuna dupa Sasuke, ajungand sa se bata si cu Ino..ahh..prea de tot. Insa totusi s-a schimbat considerabil.
5. Ino--> Nu este cine stie ce, dar imi placea cand o tachina pe Sakura xd

#67
1. Anko - pur si simplu e diferita fata de toti si e destul de puternica . E amuzanta si il cam baga in sperieti pe Naruto .
2.Temari- este puternica si este si inteligenta
3. Sakura- in prima parte a anime-ului mi se parea fata protuta si cu caramizi lipsa de pe acoperis. Insa , in shippuden chiar dovedeste ca este capabila de multe lucruri .
4.Hinata- pentru ca se straduieste sa devina mai puternica si este chiar draguta
5. Ten Ten- e simpatica si chiar stie sa lupte
Desi trebuie sa recunosc ca si Tsunade ar trebui sa fie in acest top, deaorece este o femeie puternica si prima care a devenit Hokage.
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
There was a time
When I was so broken hearted
Love wasn't much of a friend of mine
The tables have turned, yeah
Cause me and them ways have parted

[Imagine: 2iv08c4.jpg]
weakness ??[/i][/b]

#68
Well...this is my top:
1)Temari-draguta,puternica,chiar daca e aroganta cu cei din jur.
2)Hinata-simpatica,[in prima serie nu mi-a placut de ea pentru ca era prea timida,dar in a doua mi-a placut pentru ca a devenit mai puternica],curajoasa[mai ales cand e vorba sa il ajute pe Naruto],face parte dintr-un clan puternic.
3)Tsunade-e puternica si frumoasa pentru varsta ei,e al cincelea hokage.
4)Ten Ten-draguta si curajoasa
5)Sakura-am pus-o pe ultimul loc pentru ca in prima serie nu prea mi-a placut de ea pentru faptul ca era o plangacioasa[ca altfel nu stiu cum s-o numesc],era obsedata de Sasuke si din cauza asta tragea echipa in jos,dar in a doua serie mi-a placut ca a devenit puternica si nu mai era enervanta
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

#69
Iata ce cred despre fiecare:

Locul 1 - Temari:Este o fata draguta si puternica,dar si foarte feminina.
Locul 2 - Ten-ten:Talentata si foarte puternica.
Locul 3 - Sakura:S-a-s-u-k-e.Literele care o lasa fara cuvinte.Este cam visatoare,dar devine puternica si o mosteneste pe Tsunade in Shippuden.
Locul 4 - Karin10uternica dar nebuna dupa Sasuke :?? . Ea apare doar in Shippuden , in Akatsuki.
Locul 5 - Hinata:Talentul care nu si-l cunoaste.Nivelul ei urca incredibil in Shippuden.
Locul 6 -Ino: Draguta,femina dar la putere mai stau sa ma gandesc....:ask:
As vrea sa le adaug si pe Tsunade,una dintre sannini si prima femeie Hokage
Anko:A lucrat in trecut cu Orochimaru si stie tehnicile lui.Bine,aproape toate:study:
Mai stau sa ma mai gandesc si la altele...:bye:
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#70
Bine, iata topul meu:
I. Konan
Imi place la nebunie cum arata, imi place jutsul ei cu hartia, imi place cam totul la ea. E bine ca exista si o femeie in Akatsuki.
II. Temari
Ce-mi place cel mai mult la Temari e faptul ca e cea mai matura dintre fetele din Konoha. Apoi ar mai fi modul in care se lupta si felul in care arata. Imi plac toate outfit-urile ei si imi place ca arata bine mereu.
III. Tayuya
Imi place parul ei, imi plac puterile ei, imi place ca e in slujba lui Orochimaru, imi place personalitatea ei. Cu siguranta unul din personajele mele preferate.
IV. Anko
Nu prea am ce sa zic de ea. Imi place pur si simplu.
V. Mikoto Uchiha
Cred ca e cel mai dragut personaj din anime. E asa de iubitoare si intelegatoare si imi place si cum arata.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 28.069 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.392 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)