Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 fete din Naruto

#41
1. Temari - cea mai normala fata din tot anime-ul xD
2. Tsunade - draguta si puternica in acelasi timp . In general cele mai dragute sunt duse cu capul 24
3. Tayuya - fata rea cu ochi frumosi 15
4. Anko - foarte amuzanta cu un caracter puternic
5. Konan - parul ei e adorabil o.O E foarte draguta si foarte puternica .

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#42
Stiu ca am mai postat o data, dar cu avansarea manga-ului s-au mai schimbat parerile:

#1 Hinata --> linistita, iertatoare si saraca dupa ce a adunat curajul sa recunoasca in fata lui Naruto sentimentele ei, pur si simplu s-a uitat de ea in poveste (I hate that -_-')

#2 Konan --> singura fata din Akatsuki. Ma interesa personajul chiar inainte sa o vad propriu-zis.

#3 Karin --> recunosc, e putin enervanta, dar prea ma amuza si chiar a inceput sa-mi placa personajul ei.

#4 Temari --> e cred ca singura fata din anime care de la inceput mi s-a parut a fi mai normala. Ma amuza ca este o fire destul de incapatanata si baietoasa

#5 Ten Ten --> desi nu prea apare mult, mi se pare simpatica si cum am mai spus, e membra a celei de a doua echipe favorite ale mele (prima a devenit Taka/Hebi)

#43
1. Hinata: Este timida,protectoare, o prietena adevarata si membra a clanului Hyuga.

2. Ino: Este simpatica, medical ninja si in Shippuden s-a maturizat mult.

3. Temari : Este matura,puternica si stie ceea ce vrea.

4. TenTen : Este o colega buna,inteligenta si cu capul pe umeri.

5. Tsunade : Este Hokage, sannin , medical ninja si foarte inteligenta.
[Imagine: hinata_naruto.jpg]






#44
1) Haruno Sakura - kyaaaaa imi place acest personaj :X
2) Hyuuga Hinata - este o fata de treaba 21
3) Tsunade-sama - imim place caracterul ei impunator 21
4)Temari - pur si simplu imi place fata aia
5) Iamanaka Ino - nush, nu m-am putut gandii la alcineva :- ??
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#45
1) Sakura - mi se pare o fata dragutza, puternica, desteapta! mai ales ca se schimba extraordinar de mult in shippuden :X
2) Tsunade - nu numai ca este Hokage dar este si un exemplu extraordinar pentru Sakura 4
3) Hinata - imi place cand se inroseste de fiecae data cand Naruto ii pronunta numele sau pur si simplu vorbeste cu ea 4
4) Konan - ador culoarea albastra, acesta fiind motivul pentru care imi place atat de mult!
5) hmmm.... greu de spus.... cred ca Ino - pentru ca este de frumoasa, dar are mare nevoie de ajutor la antrenamente 29

sub clasament ar fi Temari si Tenten... nu ca as avea ceva cu ela... dar pur si simplu nu ma prea atrag aceste doua personaje 4
P.S.: Ăăă... nimic 4
[Imagine: 40241432_UBASAWIFV.jpg]

#46
1. Hinata-Timida dar super sweet.Si imi parea mereu ca,ascunde o putere imensa 10
2. Sakura-La inceput in Naruto nu-mi placea deloc.Mi se parea prea obsedata de Sasuke,prea copilaroasa,prea isterica,dar in Shippuden mi-am schimbat radical parerea despre ea.
3. Temari-Dura fata...poate fi unul din motivele care-mi place.Dar e si frumusica.
4. Konan-Imi place freza ei...si mi se pare o fire calma.
5. Tsunade-The best hokage!Mi se pare foarte simpatica cu ceilalti.Este foarte draguta,de asemenea.
[Imagine: funny-2.gif]

My gaia avatars:
[Imagine: 147d576.png][Imagine: 6522781.png]
The stars lean down to kiss you,
And I lie awake I miss you,
Pour me a heavy dose of atmosphere.
Cause I'll doze off safe and soundly,
But I'll miss your arms around me
I'll send a postcard to you dear,
Cause I wish you were here.

I watch the night turn light blue,
But it's not the same without you,
Because it takes two to whisper quietly,
The silence isn't so bad,
Till I look at my hands and feel sad,
Cause the spaces between my fingers
Are right where yours fit perfectly.

#47
1.Sakura -la inceput nu mi-a placut de ea dar acum este personajul meu preferat
2.Temari -imi place atitudine ei si in plus e draguta si puternica
3.Konan -imi plac personajele negative
4.Tsunade -pt. ca este hokaghe si un exemplu al Sakurei
5.hmmmmm........nu stiu cred ca TenTen

#48
Sakura :X - Mia placut de ea de cand am vazut-o :
* e amuzanta
* se enerveaza repede 24
* e puternica :X
Hinata - e si ea draguta ... imi place felul ei dea fi
Ino - pai imi place de ea in Shippuden
Temari - e draguta si puternica ... si in Shippuden , e foarte de treaba .
Ten-Ten - ca si la Temari e draguta , puternica si il place pe Neji 15 ... iar in Shippuden e mai draguta ... ;x

#49
1.Temari- imi place mult atitudinea ei de fata dura
2.Hinata- e foarte sweet, dar cam timida
3.Sakura- imi place mai mult cum e in shippuden
4.Ten Ten- e foarte draguta
5.Ino- e mult mai de treaba in shippuden
[Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go3_400.gif] [Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go5_400.gif]

#50
So...uitați și topul meu:
1. Temari- Deoarece este cea mai puternică fată din anime și are și un caracter la fel de puternic. Se aseamănă destul de mult cu mine.
2. TenTen-Pentru că e și ea puternică, dar nu cât Temari de aceea e pe locul doi în topul meu^^
3. Konan- Pentru că întotdeauna m-au atras personajele negative.
4. Hinata- E destul de puternică. Singurul lucru care nu-mi place la ea este caracterul. dacă ar fi fost mai îndrăzneață ar fi urcat în topul meu înaintea lui Karin.
5. Sakura- Nu e printre personajele mele preferate, dar nu mai aveam pe cine să pun. Nu prea îmi place nimic la ea, dar ce urăsc cel mai mult la ea este părul acela...roz! Uff, cât pot să detest culoarea asta!
Mda...cam asta ar fi topul meu^^
Ca un om sa iubeasca pe altul e probabil cea mai grea sarcina care ne-a fost incredintata, sarcina suprema, examenul final, opera pentru care toate celelalte sunt doar un preludiu…. Iubirea e un imbold pentru fiecare sa se desavarseasca, sa devina cineva, sa devina o lume el insusi de dragul cuiva. – Rainer Maria Rilke

[Imagine: Tamaki-Kousaka.jpg]

Cel mai bun crainic al bucuriei este tacerea. As fi prea putin fericit daca as putea spune cat sunt. - William Shakespeare



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.893 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.371 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)