Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tipul de user care va place

#21
Imi plac:
~ useri ce isi argumenteaza posturile
~ useri cu idei originale
~ useri care nu fac spa
~ useri care sunt prietenosi
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#22
Majoritatea de aicia au spus ca le plac user-ii care sunt inteligenti si nu fac SPAM ,ei bine nu sunteti singuri care aveti aceasta preferinta in materie de user ,sunt la fel si eu ca voi imi palc user-ii care stiu ce inseamna distractia si stiu sa aprecieze un lucru bun si frumos,imi plac cei cu idei noi si bune si cei care nu sunt cu doua fete iar cand eu le spun un lucru mai secret ei sa dea cu "goarna' pe tot forum-ul s-au sa ma vb. de rau.
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#23
Well aceasta este o intrebare minunata.Desi nu as vera sa fac referinta sau discriminari din acest punct de vedere.Userii care imi plac mie?Bineinteles cei care stiu sa fie seriosi cand este cazul si amuzanti cand este nevoie.Cei ce stiu sa argumenteze si sa faca posturi interesante.Aceia sunt userii care mie imi atrag in mod special atentia.Sunt multi useri pe acest forum care mi-au captat atentia din acest motiv.Desigur cei ce nu fac SPAM,ce stiu sa argumenteze.
Desi aici ar trebui sa mentionez si userii care fac ficuri indiferent de posturile pe care le au in alte parti.Daca ficurile lor sunt frumoase automat sunt niste persoane ce stiu sa vorbeasca si sa argumenteze.Nu sunt chiar genul de persoana care sa critice intruna ceea ce as putea spune este ca daca un user nu se incadreaza in aceste " conditii" de user "placut" pentru mine asta nu inseamna ca nu ma pot intelege bine cu userul respectiv.Dar pentru ceilalti chiar nutresc o admiratie deosebita si sper sa pot fi si eu ca ei ^^

#24
Mi-ar place un user perfect, dar nu exista asa ceva, right?
> Sa fie realist. Si aici ma refer la faptul ca trebuie sa cunoasca latura urata a vietii si sa nu o tina pe a lui cum ca toata lumea e buna & blah, blah. -.-'
> Sa nu posteze de n ori pe zi la un topic doar pentru a avea cat mai multe posturi sau o reputatie cat mai buna. >< E stupid.
> Sa nu se planga sau sa se laude pe unde-apuca. Sa fie cat mai discret cu viata lui.
> Sa fie nesimtit intr-un mod pozitiv. - adica sa spuna totul verde in fata.
> Sa nu fie lingusitor. ^_^ De fapt, nu ma refer doar la useri, ci la persoane in general. ^^'
> Sa aiba un gram de creier si sa-si argumenteze posturile.
And so on.
“Always forgive your enemies - nothing annoys them so much.” -Oscar Wilde



#25
Mie imi plac useri care sunt de treaba , care te ajuta cand faci o prostie pe forum si nu sare pe tine ca animalu ca ai gresit , sa nu faca spam sa deschida topicuri interesante si sa fie activ . Sincer mie una imi plac cel mai mult useri care sunt de treaba , sociabili si vor sa se imprieteneasca cu toti . Ma enerveaza cei care se cred mai si tari si nu's prietenosi >.>
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#26
Pai nu e numai tipul de user, tipul de om, vreu ca persoana aia sa nu ia alta infatisare cand intra ca user aici..de asta zic tipul de om...
-Sa fie serios
-Sa fie de treaba
-Sa nu faca pe desteptul/a
[Imagine: 2ro6s1k.jpg]

#27
Intotdeauna am caracterizat un user dupa Nick . I don't know why .
Un nick misterios imi inspira inteligenta ascunsa. omg21)
Si multe altele..
Pana intr-o zi cand nu a mai fost asa , m-am inselat si nu mi-a mers asa de bine.
Intotdeauna mi-a placut genul de user amuzant, cu limita bunului simt.
Adoram acel user ca dorea sa se imprieteneasca cu tine din prima clipa. Sunt sociabila dar nu agreez persoanele fara vlaga.
Concluzia este ca imi place orice user care stie sa se faca observat.

#28
Mie imi place tipul de user care are simtul umorului si care e prietenos
Nu imi plac inganfatii,cei care se dau mari si tari sau certaretii >.>

#29
Imi plac foarte mult userii activi, cu posturi inteligente* adica nu scrise ca mi-a venit sa scriu 22 * , cei care scriu fic-uri foarte bune * de exemplu Yoruichi are multi fani, nu comunica cu toti dar e ok 4 * , imi plac cei originali, cei care posteaza chestii funny etc 10

#30
ok...sa vedem...
pai imi plac userii activi,prietenosi,cu simntul umorului,care isi traiesc viata din plin,mareu happy 4,care stiu sa-si spuna parerea intr-un mod frumos si fara sa jigneasca pe nimeni,care nu se cearta,si cam atat...4



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce trupa/piesa iti place sa asculti cand iti faci temele? tattva 5 4.079 29-10-2013, 02:37 PM
Ultimul răspuns: Sunshine
  Care este cel mai penibil lucru pe care l-ai facut? KarinaD 22 13.557 09-07-2012, 08:07 PM
Ultimul răspuns: Peppers
  Tipul de user care va displace Heratcher.21q 34 18.191 05-03-2012, 09:57 AM
Ultimul răspuns: Cersei
  User/Staff Talking Topic Aly 32 17.882 15-10-2011, 01:48 AM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)