Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The life of a male prostitute (yaoi,shounen ai and normal couples)

#1
The life of a male prostitute.




First dilemma : Should he stay?




Orasul agitat ca intotdeauna. Miile de persoane alergand dintr-o parte in alta de parca altceva mai bun nu aveau de facut. Soarele se reflecta in geamurile tuturor acelor cladiri mult prea inalte iar fetele zambeau amuzate la fiecare magazin ce le apareau in cale.
Pe cer doar cateva pasari mici zburau iar vantul adia usor. Toti se duceau undeva...numai un baiat nu. Ascuns sub umbra unui pervarz, cu picioarele stranse la corp si capul lasat sa cada pe genunchi, aproape adormit , un baiat de aproximativ 17 ani cu parul brunet. Camasa sa alba era sifonata iar pantalonii negrii murdari insa pe baiat nu il deranja. Era mult prea obosit si prea batut de soarta pentru a acorda atentie unui detaliu atat de nesemnificativ.

In jurul sau se auzeau cateva voci vorbind pe un ton ingrijorat si grabit. Miscandu-se usor se trezi incurcat intr-un material care ii acoperea corpul. Intreg trupul ii era transpirat si nu putea sa respire bine. Se ridica brusc in fund si atunci se facu liniste.
Langa el se afla un baiat cam de 23 de ani cu parul brunet ce il privea mirat, mai departe putin un altul mai mic , cu parul blond si ochii verzi si in coltul camerei se aflau alti doi ce se tineau in brate.
- Haha..te-ai trezit! Zambi fericit brunetul punandu-si mana pe fruntea baiatului pentru a vedea daca mai are temperatura. Ridica compresa de pe fruntea baiatului si i-o inmana unui baiat cu parul argintiu.
Baiatul se ridica in fund si incepu sa observe persoanele din jurul lui. Brunetul si blondul vorbeau despre el si aveau grija sa nu ii creasca temperatura, baiatul cu parul argintiu statea cu spatele la el si nu scotea niciunul sunet iar celalalt blond se ascundea dupa el imbratisandu-l intr-un mod cam ciudat.
- Uhm..ce.ce caut aici?
- Ah... Roro te-a gasit pe strada adormit si parasit..si te-am adus aici, explica brunetul zambind in timp ce aseza o noua compresa pe fruntea baiatului.
- Ro..ro? intreba baiatul curios care dintre ei se numea asa. Blondul de langa se prezenta ca fiind Roro si apoi disparu din camera pe pretext ca ii va aduce ceva de mancare.
- Numele meu e.. Hiroki. Multumesc pentru atentie..dar...
- Niciun dar! Ai temperatura. Ramai macar pana iti trece , ii ordona brunetul impingandu-l inapoi cu capul pe perna. Iesi din camera rapid pentru a il cauta pe Roro si il lasa doar cu cei doi.
Nimeni nu spunea nimic , doar taceau din gura. Baiatul cu parul argintiu nici macar nu se uita la el iar blondul il privea cu niste ochi rautaciosi de parca il ura sau il dorea plecat.
- Uhm...voi sunte..
- Hide, o sa ramana aici?? intreba rapid blondul agatandu-se de bratul celuilalt.
Era ceva mai mica de statura, diferenta dintre cei doi era enorma insa atitudinea lor era lucrul cel mai socant. Baiatul cu parul argintiu isi intoarse privirea spre brunet si il masura din cap pana in picioare dupa care ridica din urmeri nestiutor. Ochii lui erau de un albastru patrunzator , buzele sale rosii ca trandafirul iar parul ii stralucea intr-un mod incantator. Brunetul ramase cateva secunde nemiscat uitandu-se la cei doi . Era straniu ca doua persoane de acelasi sex sa fie atat de apropiate una de alta insa mai era si altceva ce il facea pe Hiro sa se uite cu interes la ei. Sau poate doar la baiatul cu par argintiu care refuza categoric sa vorbeasca si din cand in cand ii arunca cate o privire directa , in timp ce ochii lor se intalneau si cei albastrii ii patrundeau adanc pe cei ai brunetului.
Roro se reintoarse in camera si aduse cu sine o tava pe care se aflau cateva farfurii acoperite si un pahar de lapte cu un altul de suc de portocale.
- Serviciu regal pentru bolnavul nostru! Zambi blondul asezand cu atentie tava in poala baiatului dupa care ii aranja servetul la piept exact cum o mama isi pregateste copilul mic pentru masa.
- Multumesc..dar..chiar nu e nevoie...
- Nu refuza. Kanon se va supara. Poate ca nu poti ramane aici insa trebuie sa te faci bine si nu te vom lasa sa pleci pana cand nu te insanatosesti. Ai auzit, Hideki?
Argintiul isi indrepta privirea spre blond si apoi accepta resemnat ceea ce ii fusese spus. Celalalt blond sari rapid in bratele lui si incepu sa se planga.
- Roro..stii ca Hide nu l-ar da afara...
- Nu..insa tu l-ai putea ruga sa faca asta. Eu am luat doar toate masurile de precautie! Zambi Roro fulgerandu-l cu privirea pe celalalt in timp ce ii facea semn baiatului cu parul argintiu sa se apropie de el.
- Hideki....stiu ca Tomo e alintat..insa..
- Stai linistit. Nu sunt jucaria lui asa ca nu am sa il ascult. Voi avea grija de musafirul vostru, rosti in cele din urma acesta reveland o voce calma si dura insa in acelasi timp misterioasa.
Blondul se razvrati imediat si il trase pe Hideki aproape de el. Isi scoase limba la Roro dupa care ii abandona pe amandoi rapid cand incepu sa ii sune telefonul.
- Hideki...stai tu cu el?
- Nu pot. Am o programare curand. Stii bine.
- La naiba..si eu... Unde e Kanon? Poate reuseste sa stea el..daca se..
- E in regula. Pot sta si singur, zambi brunetul realizand circumstantele in care se afla.
Fusese racolat de pe strada si nu i s-au pus nici macar o singur intrebare legat de cine e sau de ce se afla in acele conditii iar acum acesti baieti se ingrijorau pentru el si ii doreau numai binele. Nu putea sa plece pur si simplu, ce rau ar fi facut daca ar fi ramas putin mai mult?
Roro zambi dupa care le facu cu mana la amandoi si pleca din nou. Hideki s-a asezat pe fotoliul de langa pat si a luat o revista pentru a o citi.
Era imbracat intr-un mod ciudat pentru un baiat de varsta lui. Parea ca nu are mai mult de 20 de ani dar pentru varsta sa se imbraca mult prea rebel. Pantalonii de blug de pe el aveau gauri in cateva zone si pareau sa fi iesit dintr-un incinerator, la spate aveau un fermoar in zona dosului iar bluza sa era neagra lipsita de orice detaliu. Numai o cruciulita mica isi facea aparitia in zona gatului , venea de la lantisorul pe care il purta. Era prinsa de o sforicica mica si alba si nu se prea observa decat daca il priveai cu atentie.
Hiroki ii analiza tot corpul incercand sa scoata cateva informatii despre el insa nu reusi. Chiar si felul in care se imbraca era ciudat si plin de intriga.
- Uhm..sper ca nu deranjez..vreau sa zic..eu sunt Hiro.. voi sunteti prieteni cu totii ? Locuiti aici sau ...- se opri putin cand vazu o fotografie cu cei patru ceva mai sus pe noptiera..
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

#2
woow sunt prima..ma simt foarte onorata :D
Superb :X Deja ma indragostesc de ficul asta:love: ..Imi place foarte mult ideea: originala si foarte interesanta.
Il ador pe Hideki. Pare a fi un tip suuper dragut si sper sa nu ii faca ceva rau omul ala la care s-a dus in locul lui Roro..Abia astept sa vad si pozele cu ei :X
La inceput eram putin confuza in ceea ce priveste numele lor, dar prezentarile de la sfarsit m-au ajutat foarte mult.
Stiu ca abia ai postat capitolul insa eu deja nu mai am rabdare pana vei pune continuarea..pur si simplu simt ca nu pot sa mai astept..am observat ca fic-urile tale au efectul asta asupra mea :))
Si inca o data :este superb si grabeste-te te rooog :go:
Pupici multi multi multi :*:bye:
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#3
Super tare! Un nou fic de-al tau! Wow! Ce bine! Dar titlul...daca nu ai fi tu autoarea si daca nu as fi stiut ca esti printre scriitorii mei preferati...nu m-as fi atins!(Nu ma baga in seama...sunt intr-o perioada mai Zen si prostitutia e cam dupa pentru creierasul meu din mom de fata)
Mama-mia! Ce tare! Multe personaje! Stai sa vad daca mi le amintesc: Hideki, Hiroki, Kanon, Roro, Tomo... sper ca nu am pierdu pe nimeni pe drum...
Deci...stai sa vad daca am inteles cum vine actiunea: Cei patru sunt...stii tu...si Roro l-a gasit pe Hiro pe strada si l-a luat acasa (ca pe un catelus)... Si lu Tomo nu prea-i convine pt ca e gelos! Acum cuplurile: Kanon si Roro...s ar mai fi Hide si Tomo...si mai incolo ar putea fi Hide si Hiro deoarece vad ca Hide se cam indeparteaza de Tomo si Hiro se simte atras de el (de Hide). Miar placea daca ar fi asa cum am presupus eu!
Deci ador si acest fic al tau!
Gambate la scris and Kissu! Ja'!
[center]No winter lasts forever; no spring skips its turn.
I love spring anywhere, but if I could choose I would always greet it in a garden.[/center]

[center][Imagine: 21czipi.jpg][/center]

#4
Ce avem noi aici?
Un nou fic de nota 10.Un capitol lung si foarte interesant (asa sper ca vor fi si urmatoarele)putina gelozie pe ici colo , multe personaje ...deci wow... foarte reusit primul capitol.
Am ramas fara cuvinte :X astept cu nerabdare urmatorul capitol...deci spor la scris poop :*

#5
:nh:ce triiiiiiiiiiiiiist si totusi amuzant,ma intreb ce se va intampla cu Hideki si cu Hiroki...........se pare ca Tomo e grozav de gelos,presimt ca va fi un razboi intre Hiroki si Tomo pentru el.Saracutul Hiroki cred ca o sa faca stop cardiac daca el se mai dezbraca in fata lui. :ha:
totul e suuuuuuuuuper ca intotdeauna,mai ales ca sunt mai multi baieti si cupluri.Osa pui imaginile?pliiiiiiiiiiisssssssss:pls:
astept urmatorul cap.
SULY SULY
:victorie:


#6
Hallo!

Daca vor fi si urmatoarele capitole la fel de lungi si cool cred cao sa stau 24 din 24 pe forum sa vad cand postezi coninuarea.
In sfarsit vad si eu o idee ceva mai originala (in cazul ficurilor yaoi). Mi se pare foarte interesant. Dar totusi cred ca mai ai de lucrat la descriere...Eu stiu...poate sa o faci putin mai originala ca sa zic asa...Anyway.
Greseli de tastare nu stiu daca ai...Deh...Asa-s eu le uit repede cand imi place ficul.
Spor la scris. Abia astept continuarea.
Chuu!

#7
Ma revolt..XD...Tu l-ai citit macar..?
Sunt asa multi copii acolo de nici nu mai stii care pe care cum ii cheama...Nu zic ca m-as descurca mai bine dar totusi sunt acolo mai mult de 5 copii si toti au niste nume de te baga in mormant...
Poveste e interesanta dar serios ca nu am inteles care..cum..ce...cand..Din cauza numarului mare de Nume..XD
Sunt 99% sigura ca Nici cei de deasupra mea nu au inteles nu stiu ce dar Asta am avut de spus...
-_- Incearca sa mai scapi de atatia copii...imi placea mai mult vechiul tau stil de a scrie ficurile...
Nu te prinde prea bine asta...Dialogul e...Moderat Dar descrierea e plicisitoare ..Cauta sa ne atragi mai mult in acea descriere...
Nu imi pot da seama care cum arata...si nu prea pot face diferenta intre ei din cauza descrierii ..XD
Scuze ca m-am bagat in asemenea treburi but..doar vroiam sa iti spun ca poate pe viitor..cine stie..te vei gandi si la ce am spus eu ( desi ma indoiesc...cuz' scriitori au orgoliul lor)
Poveste e interesanta..si destul de captivanta cum am mai spus..O sa vad cap. urmator..ce va fi
Pana atunci mai recitesc de cateva ori ficul..poate voi intelege..
o.o" wot

#8
i know ca sunt multi copii..dar nu pot scapa de ei :-s scuze...
si mi-am dat si eu seama ca nu prea pot fi deosebit si din cauza asta am ales sa produc transformari de infatisare
true...am un orgoliu pana la un anumit punct. prezentarile de la sfarsit ar fi trebuit sa clarifice oarecum problema persoanelor ... cat despre restul...recunosc ca ai dreptate
dak ai probleme cu concentrarea si retinerea numelor mananca ciocolata :D
guys: i know ca nu e un fic de nota 10 asa ca :P poze am sa pun acum. descrierea camerei v-a lasat rece, nu? nu prea eram inspirata =)))

ceea ce ma deranjeaza cu adevarat e ca sunt considerata incuiata si incapabila sa primesc un sfat si sa il iau in consideratie...dar in fine...dak vi se par incuiata asta e...

some picz :D
Kanon : [Imagine: kanon.jpg]
Roro: [Imagine: roro.jpg]
Hiroki: [Imagine: hiroki.jpg]
Hideki : [Imagine: hideaki.jpg]
Tomo: [Imagine: tomo.jpg]




Second dilemma : Should they be friends?

Ceasul statea agatat in perete , nemiscat, insa acele lui se invarteau fara pic de rusine. Ticaitul lor era enervant si in acelasi timp cauza din ce in ce mai multa tensiune in incaperea in care se afla Hiroki. Statea ghemuit in fotoliu si fara sa vrea se gandea numai la Hideki. Era normal pentru ca se afla in camera lui, imbracat in hainele lui si ba mai mult, era inconjurat de tot ce ii apartinea baiatului cu par argintiu.
Roro ajunse acasa si se intinse in patul sau asteptand cu nerabdare reintoarcerea lui Hideki.
Era obosit insa nu se putea compara cu munca pe care o depunea in acel moment prietenul lui cu parul argintiu. Oonuki era un barbat de 50 de ani cu un fetis pentru baietii frumosi si mai tineri. Prima oara cand el a fost acolo si l-a intalnit , a fost legat la maini si de picioare de pat si apoi patruns cu unul dintre acele obiecte folosite de perversi.
Desi in mod obisnuit nu agrea atingerile nimanui si i se facea scarba cand era atins de altii , existau doua exceptii: ar fi dat orice sa scape de Oonuki pentru ca numai gandul la el il scarbea, ar fi murit pentru numai o singura atingere din partea lui Kanon pentru ca il iubea din toata inima.

Usa de la camera a fost intredeschisa usor si de usa s-a proptit Kanon care il privea pe blond cu foarte mare atentie. Roro nici nu il observa. Statea in continuare intins pe pat cu pantalonii si camasa descheiata ,chipul ii era acoperit cu mana dreapta in timp ce cealalta statea intinsa pe pat pe langa corpul lui.
- Obosit? Intreba brunetul incet si lent pentru a nu il speria pe blond.
- Putin,.
- Ce ti-ai folosit mai mult azi? Gura sau fundul? Intreba usor enervat brunetul inchizand usa de indata ce intra in camera.Se sprijini de perete si isi incrucisa bratele asteptand un raspuns.
- Kanon... susoti blondul stiind perfect ce anume se petrecea in mintea brunetului. Era gelos si furios in acelasi timp pentru ca Roro trebuia sa faca asta. Ar fi dorit sa il pastreze numai pentru el si sa il inchida undeva cu un lacat insa nu putea si tocmai asta il facea pe Kanon sa se urasca.
- Ei?
- Kanon, inceteaza. Stii deja ca numarul clientilor mei e foarte mic si sunt mereu aceeasi asa ca..
- N-am de ce sa ma tem...da ..stiu, aproba brunetul dorind sa plece insa blondul il opri dupa ce se ridica rapid din pat.
- Kanon, nu pleca. Tu esti singurul care vreau sa ma atinga, marturisi blondul sprijinindu-si capul de spatele brunetului.
- Chiar vrei sa raman? Esti obosit..
- Vreau. La sfarsitul zilei dupa ce termin de facut mizeria asta , tot ce imi doresc e macar o atingere a ta. Doar o atingere,Kanon.

Roro ii atinse usor pieptul si apoi il mangaie lasandu-si intreaga palma sa simta caldura trupului brunetului. O cobora incet pana la slitul pantalonilor si dori sa o strecoare inauntru insa fu brusc oprit.
Kanon i-a intors mana la spate si apoi l-a lipit de trupul lui. Si-a apropiat buzele de gatul lui si l-a muscat cu grija lasandu-i semn. I-a tras bluza jos si apoi i-a intors capul spre el pentru a il putea saruta. Isi cobora mana libera in pantalonii blondului si il apuca strans de
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

#9
So, am citit si ficul asta imediat ce am vazut cine e autoarea lui si pot sa spun ca mi-a placut. La inceput m-am cam incurcat in personaje dar din al doilea capitol am inceput sa integ cum stau lucrurile. Ce m-a surprins cel mai mult a fost ideea ficului care mi se pare interesanta. Hideki cred ca e cel mai dragut dintre toti sau pote ca imi place mie de el si am impresia ca Hiroki este atras de el.Nu stiu daca doar mi se pare mie, dar incep sa cred ca am dreptate sau...nu. Oricum abia astept sa vad continuarea pentru ca sunt curioasa ce o sa se intample si sper s-o postezi cat mai repede. A...era sa uit sa te felicit pentru ficul asta pentru ca stiu ce inseamna sa-ti "storci crierii" pana gasesti o idee apoi sa o pui in pagina, iar tu te-ai descurcat foarte bine.
pwp:* ja :-h
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#10
E prima data cand las un com la povestea aceasta..si pot spune ca e interesanta... doar ca ai greseli...de exprimare si de tastatura dar mai multe ai de exprimare...nu pot sa-ti dau acum un exemplu ca tre sa iau dinou toata poveste la citit si cap sunt cam mari deci imi va lua 30 de minute daca vreu sa-ti gasesc toate greselile de exprimare. Ori ci cum in urmatorul cap daca mai gasesc le notez direct.
Si inca ceva...nu stiu cum intentionezi sa faci uratorul cap dar ma gandeam..ca poate descri mai mult viata baietilor...adica de mici pana in prezent..cum au ajuns in casa aceea...cum au ajuns sa-l cunosca pe acel om...cine a fost primu si etc. Ca povestea e interesanta dar la sfarsitul unui capitol iti vin multe intrebari fara raspuns si...chear daca nu sunt esentiale iti doresti sa le sti raspunsul.

Oky..pai astept cap uramtor asa ca spor la scris ;).
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Moments of Life - kame.'s Yaoi OneShots kame. 1 2.079 13-04-2013, 02:46 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Invata-ma sa fiu normal [yaoi +16] Liar 1 2.265 03-09-2011, 10:32 PM
Ultimul răspuns: Liar
  The best damn thing [shounen-ai/yaoi] Michyio 2 2.913 09-07-2010, 03:48 PM
Ultimul răspuns: Alixa
  Seven Lights ~Shounen-ai/Yaoi~ Yaku-chin 33 16.444 26-05-2010, 11:36 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  My life is a huge disaster [yaoi] Yaku-chin 33 20.803 18-12-2009, 01:13 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Flames of passion [+16] [shounen-ai / yaoi] Hetalia 3 3.474 04-11-2009, 01:08 AM
Ultimul răspuns: Sukisyo
  Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai] Aliss_anime 22 12.975 31-10-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Fructul interzis [+18] [ shounen-ai / yaoi ] Lithium-Angel 44 22.780 05-08-2009, 10:57 AM
Ultimul răspuns: I hate maths.
  Once upon a time- Gravitation [Yaoi and normal couples] aoixtenshi 36 23.321 24-07-2009, 06:39 PM
Ultimul răspuns: love_anime
  Iubire cumparata [shounen-ai / yaoi] Ice_angel_234 32 25.555 23-07-2009, 11:08 PM
Ultimul răspuns: Aiumy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)