Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Iti place ficul?
Da
86.79%
46 86.79%
Asa si asa
7.55%
4 7.55%
Nu
5.66%
3 5.66%
Total 53 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

The Demon's Paradise [yaoi]

#41
ok, yaku-chin good job, multumesc in numele tuturor cititorilor pentru gestul tau de caritate
acum sa revenim la capitol care a fost foarte tare avand in vedere noua idee pe care ai introdus-o
mi-a placut la nebunie de Mark care e foarte prietenos cu bodyguarzii lui, avand in vedere ceea ce spusese Daemon
a fost foarte funny sa-l vad pe "inger" planganduse de durerea din corpul lui
desigur Daemon este cu siguranta un animal foarte pervers, nu se poate abtine sa nu-l aiba pe Mark chiar daca este prin telefon
oricum astept next-ul poopz :*:*:*
(yaku-chin ai grija de capitolele noastre, te sustin) :))
[Imagine: 641488.jpg]
^_^Oh tu dulcele meu tiran... oare cand vei intelege ca "te iubesc"...^_^

#42
Wow, ce convorbire, m-au luat toate transpiratiile. Asta e cu adevarat picanta. Mi-a placut forte mult. Doamne, nu-mi vine sa cred ca Mark a uitat ce i-au facut cei doi "gardieni", si mai era si prietenos cu ei, foarte tare :D.
Ce sa zic, a fost foarte frumos si nu m-as mai fi saturat sa citesc, ai descris superb si nu prea am vazut greseli cine stie ce importante.
Astept cu nerabdare nextu' si sper sa vii cat poti de repede cu el.
Succes in continuare si multa inspiratie ;).
bye and kisu :*:-h

#43
Capitolul 14.Partea a 2-a

Ii aud vocea lui Daemon, rostindu-mi numele in soapta, continuand apoi sa vorbeasca si indemnandu-ma sa ma simt atat de jenat, si totusi... caldura ce mi-a pus stapanire pe corp, nu vrea sa dispara, iar Daemon nu prea are de gand sa lase acest lucru sa se intample... Continua sa-mi vorbeasca pe acel ton, care pur si simplu imi da fiori si imi face trupul sa tremure la auzul fiecarei silabe rostite aproape soptit. Ce fac? nu stiu sigur, dar cel putin in momentul acesta, contactul meu cu ratiunea cred ca e pe sfarsite, pentru ca simt ca nu mai pot rezista prea mult timp fara a face.... ceva in legatura cu ceea ce imi creste in pantaloni fara voia mea.
Inca imi tin ochii inchisi, ascultandu-i vocea si tinand telefonul lipit de ureche. Mana ce o am intre picioare mi-o strecor in pantaloni, prinzand de zona sensibila care raspunde la vorbele lui, rostite fara pic de rusine...
Imi las mobilul blocat intre umarul meu si cap, eliberandu-mi mana si continuand sa ascult ceea ce mi se spune.
-"Observ ca incepe sa iti placa. Iubire, spuneai ceva de perversitate? Pentru ca nu ai vazut nimic pana acum..."
-Ce vrei sa spui? intreb eu, scapand apoi, din neatentie, un geamat.
-"Unde crezi ca as vrea sa te sarut acum? E acelasi loc pe care ti-ai pus mai inainte mana... Si nu intreba de unde stiu. Am intuit."
Vorbeam de rusine... dar eu ce fac? Doar auzindu-i vocea am ajuns in starea asta... Cred ca inebunesc! Incep sa-mi misc mana care o am in pantaloni, dand uitarii faptul ca ma simt al dracului de jenat. Daca tot incep sa fac asa ceva, scap de pantalonii care imi stau in cale, si la fel fac si cu boxerii mei albi, pe care ii las sa cada, undeva langa pat, continuand ceea ce am inceput. Doar vorbe rostite... dar deja simt ca nu mai am mult pana cand ating orgasmul. Jenant? Deja am inceput sa ma obisnuiesc cu ideea. Apas pe un buton al telefonului, activandu-i difuzorul si lasandu-l apoi langa mine, simtind ca am nevoie de mai mult decat atat.
-Sa nu crezi ca lasam partea din spate nesatisfacuta. Ar fi mare pacat, spune Daemon, probabil ranjind in modul acela pervers.
-Nici nu aveam de gand sa o las, rostesc eu, scapand un geamat, apoi astupandu-mi gura cu celalata mana, nevenindu-mi sa cred ca eu tocmai am spus asa ceva. Aud chicotul lui Daemon, insa in scurt timp revine la acel ton...
- Simti cum imi indrept mainile spre spatele tau, apoi le cobor? Abia astept sa te penetrez incet si placut...
Ma rotesc, ajungand cu fata la perete, stand in genunchi si sprijinit cu o mana de tablia groasa a patului, pe care asez si telefonul, pentru a-i putea auzi clar cuvintele ... Vorbele lui vin in continuare, ca pe banda, indemnandu-ma sa fac ceea ce el spune si sa ma ating intr-un mod atat de depravat, incat am impresia ca nu mai sunt eu, Mark, ci un altul cu alt fel de ganduri.
Imi introduc doua degete in gura, trecandu-mi limba peste ele, jucandu-ma, si umezindu-le cat de mult posibil, ca pe urma sa le indrept spre locul stramt dintre fesele mele, pe care il patrund cu un singur deget, scapand un sunet aproape imperceptibil. In scut timp, il adaug si pe al doilea, impingandu-l inauntrul meu, moment in care un geamat se face auzit, fiind apoi urmat de altul, pe masura ce imi misc degetele. Trupul imi tremura incontrolabil, si am in continuare impresia ca sunt mainile lui cele care ma ating...
Doar in cateva secunde, ma eliberez de lichidul albicios printr-un geamat lung, avand in minte imaginea lui Daemon, care imi face asta, cu expresia lui satisfacuta si privirea care denota acelasi lucru. Ma intind din nou pe pat, luandu-mi inainte telefonul in mana, si incercand sa-mi opresc gafaielile pentru a putea vorbi cat de cat normal.
-Daemon... din vina ta, am... murdarit tablia patului, rusesc eu sa spun cu greu, si inghitind apoi in sec.
-Nu consider ca e o problema. Pentru gemetele alea... ti-as cumpara un pat nou. Si mie o patura noua. Nu esti chiar singurul care s-a simtit bine. Din pacate acum, trebuie sa plec. Am ceva marfa de luat. Buona note, angelo mio. Ti amo...
Nu mai asteapta un raspuns, probabil pentru ca stia ca nu va primi niciunul, asa ca a inchis, lasandu-ma pe mine cu un alt gand si cu obrajii rosiatici. Chiar a facut ceea ce cred eu? Ei bine, fiecare are cate o nevoie...
Ma ridic de pe suprafata moale, luandu-mi boxerii pe mine, apoi pantalonii, si ies din camera, intrand rapid in bucatarie pentru a lua o carpa. Ii anunt pe cei doi baieti ca am sa fac un dus, apoi ma fac nevazut, intorcandu-ma in camera mea.



Dupa mica noastra "escapada" la telefon, adun patura ce acopera patul si o arunc intr-un colt al camerei, sperand ca o camerista sa vina sa-l ia, si chiar nu ma intereseaza daca e curioasa cu ce anume l-am murdarit. Inca am prosopul pe umeri, iar celalalt care se presupunea a-mi ascunde ... "bogatia", e cazut pe langa pat, dar cui ii mai pasa? Ma ridic, luandu-mi din bagaj niste haine obisnuite, ceea ce inseamna o camasa alba si o pereche de pantaloni, pe care le imbrac rapid, nevrand sa intarzii la locul de intalnire.
Imi aud numele rostit de catre un barbat, care tocmia a intrat pe usa apartamentului meu. Este putin mai scund decat mine,slabut, cu parul vopsit in culoarea cireselor, iar ochii ii sunt de un verde ca al smaraldelor. E imbracat la patru ace, el find patronul hotelului si amicul meu pe deasupra, care mi-a asigurat cele mai bune conditii in acest hotel. Daca nu l-as fi intalnit pe Mark, atunci se alegea praful de fundul roscatului astuia, dar nu se poate compara cu ingerul meu...
-Andres, baiete, tu mai ai habar sa ciocani la usa aia inainte sa intrii, sau e pusa doar de forma? intreb eu, cu zambetul pe buze, apropiindu-ma de el.
-Ah da, era o usa acolo, uitasem, spune el, afisand aceeasi expresie ca a mea, continuand apoi, putin mai serios. Totusi, ce e cu patura aruncata acolo ca ultimul gunoi?
-Hmm... am patat-o, spun eu, zambind incat sa mi se vada toti dintii de parca as fi un copil care tocmai a scapat inghetata pe covorul bunicii.
-Si cu ce anume ai patat-o? intreaba roscatul, incrucisandu-si bratele si ridicand o spranceana.
-Cu lapte, raspund eu scurt, aruncandu-ma pe patul moale, asezandu-mi mainile sub cap.
-Ce lapte? De unde naiba lapte?
-Lapte... de taur. Adica de vaca! Hai lasa-ma, ca te porti ca buna-mea! Zici ca e minunatia hotelului. Vrei sa vezi cum ti-o gauresc si ti-o calc in picioare? intreb eu, deja putin enervat, de intrebarile lui stupide.
-Relaxeaza-te prietene. Eram doar curios. Nu vrei sa pun pe cineva sa iti aduca marfa? intreaba el, analizandu-ma discret din cap pana-n picioare.
Il refuz, spunandu-i ca eu imi rezolv singur treburile, asadar nu am nevoie de ajutorul lui sau de al altcuiva. Desi daca ar fi fost vorba de alte servicii, cine stie... Nu arata rau, dar din pacate pentru el (sau poate din fericire) Mark e de neinlocuit...

______
Scurtut.. dar o sa ma revansez eu.. sper. In capitolul urmator xD
Kissez ^.^
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#44
Am citit de dimineata inainte sa plec la liceu, dar nu am avut timp si sa las comm ca altfel adio engleza [nu ca mi-ar fi parut rau:-?] In fine, eram prea curioasa si nu m-am putut abtine sa nu citesc asta dupa ce mi-ai spus ce va face mark:)) Cand am vazut capitolul parca eram posedata:)) dar sa trecem la subiect.
Pai nu stiu ce as putea sa-ti spun decat ca mi-a placut la nebunie...ce pervers zace in micutul si inocentul de Mark, mda foarte inocent saracul:-" Dar acum serios vorbind chiar mi-a placut cand s-a masturbat:> O.o si Daemon la fel, la el nu ma asteptam, dar pana la urma de ce nu? Faza cu laptele de taur, adica el se considera bou sau cum?:)) Nu ma intelege gresit, nu am nimic impotriva taurilor doar e zodia mea, dar a fost funny :] O sigura obiectie: e prea scuuuurt:o3. Eu nu ma satur nici dintr-un capitol imens, dar apoi din ceva asa mic, deci nu se accepta, sa nu te mai prind ca iti rup picioarele >:).
In rest, succes la scris si multa inspiratie kiiiiss:*
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#45
Heys kana:)) sti cine sunt eu nu?:))) Si sti ce parere am eu despre tot ce scrii tu nu?:)) dak nu....te bumbacesc
In fine, sa spunem inca ceva( caci am zis muulte pe messs ) despre acest capitol absolut super pervers si minunat:)) care te face sa inrosesti:))
Eu ti-am zis k ma taia un cutit in stomac cand citeam si ca eram rosie la fatza mai rau ca racul saau rosia ( leguma;) )
Oricum mi-a placut mult faza cu laptele de taur:))
Astept nexu si sper sa fie cat de curand. Dar voi incerca sa te stresez cat mai mult, desi te inteleg si cu scoala asta idioata, dar nah...
Kissu , hugs:X si bye bye

Succes!si bafta
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#46
Capitolul 15: Scumpa reintoarcere

Cele trei zile in care a trebuit sa il astept pe Daemon, au trecut atat de incet, incat la un moment dat, am crezut ca s-a oprit timpul in loc, iar el nu mai avea sa apara. Desi majoritatea timpului l-am petrecut defiland, si facand poze pentru diverse reviste, parca totusi nu e la fel ca inainte. Simt nevoia sa-l am pe Daemon aproape, iar asta ma macina pe dinauntru.
Acum ma indrept impreuna cu Mario si Ryan spre un local, pentru a da un interviu, ce avea sa apara la televizor si sunt oarecum tensionat. Cum el nu s-a intors inca din Venezuela, sunt si putin ingrijorat, ceea ce ma face mai nesigur pe propria persoana.
Intram intr-un club, "Nadine" si urcam apoi niste scari care ne duc in fata unei usi duble de fier. Pasim in acea incapere, observand toate acele aparate necesare filmarilor, pozelor si asa mai departe. Acolo ne intampina o domnisoara cam de varsta mea, care imi indica locul pe care ar trebui sa ma asez. Iau loc pe un scaun inalt, asteptand sa inceapa filmarea si sa-mi fie puse intrebarile pentru a scapa cat mai curand, iar Mario si Ryan au iesit din camera, nevrand sa-mi stea in cale.
Adevarul e ca vreau sa plec cat mai repede deoarece nu vreau sa ratez cumva vre-un telefon de la Daemon... n-am mai vorbit inca din prima zi in care a plecat. avand in vedere ca nu am voie sa-mi aduc mobilul la filmari, a trebuit sa-l las acasa din pacate, si acum stau ca pe jar, asteptand sa ma ridic si sa plec naibii acasa.
In scurt timp a inceput filmarea, iar eu trebuie sa fiu foarte atent la ceea ce raspund, ca nu cumva sa spun vre-o prostie. Majoritatea intrebarilor sunt despre modeling, ce anume imi place la aceasta meserie, mesajul meu pentru alti adolescenti care si-ar dori sa lucreze in acest domeniu si alte bla bla-uri neinteresante, din punctul meu de vedere.
Spre final urmeaza intrebari despre viata mea, si nu am habar ce ar trebui sa raspund cand ma va chestiona in legatura cu faptul daca am vreo iubita.
-Si ai pe cineva pe care iubesti? urmeaza din senin, interbarea care ma framanta si pe mine, lovindu-ma ca un traznet.
-Uhm, ingan eu, nestiind ce anume sa spun, insa imediat imi vine o idee buna, asadar continui calm: Este... o persoana foarte importanta pentru mine. Si cred ca sentimentul e reciproc.
Desi a cerut si alte detalii, am refuzat sa le ofer, insa cu zambetul pe buze, cum mi s-a spus sa fac inca de cand am inceput sa lucrez ca model.
In scurt timp, interviul ia sfarsit, iar eu sunt nevoit sa mai stau inca cinci minute, deoarece trebuie sa-mi fie facute poze pentru nu stiu ce revista, iar cand in sfarsit pot sa merg acasa, respir usurat, deoarece alta zi de munca s-a incheiat cu succes, cred.
Mario si Ryan ma asteapta afara, iar eu urmez drumul spre usa, iesind apoi toti trei din local si indreptandu-ne spre apartamentul meu.
-Si cum a fost? ma intreaba Ryan, afisand din nou acea expresie serioasa.
-A fost bine, dar daca nu iti schimbi starea asta de seriozitate, jur ca iti dau un pumn un gura! Macar asa o sa pari ranit, si nu serios, ii spun eu, incrucisandu-mi bratele si privindu-l incruntat, continuand sa merg cu pasi mari si repezi.
Nefiind atent la drum, Mario se impiedica, insa isi recapata echilibrul imediat, si doar acum il vad pe Ryan zambind. Ciudat tip... Cred ca are nevoie de o tragedie ca sa rada in hohote. Uitand asta, incepem toti trei sa conversam, iar drumul spre apartament parca s-a scurtat foarte mult, avandu-i pe ei langa mine.
Ajungand in sfarsit acasa, descui usa si pasesc pe hol, intrand apoi in living. Observ ca cineva sta pe canapea, privind filmarea care tocmai o incheiasem, si ma apropriu uimit.
-Daemon? intreb eu, observandu-l mai bine.
-M-am intors, spune el ridicandu-se pe suprafata moale si intreptandu-se spre mine, cu zambetul pe buze. Marko, Ryan... puteti pleca acasa. Ma descurc eu de aici, continua, apoi, inclestandu-si degetele mainilor intre ale mele si tragandu-ma mai aproape.
Un val de cladura simt ca imi strabate corpul, si parca tot sangele mi se aduna in obrajii, care cu siguranta au devenit mai rosii decat insusi sangele.
-Cum ai intrat? intreb eu, curios, insa nu primesc raspuns, ci doar acea privire seducatoare, care imi inspira un singur lucru, si anume: dorinta...
-Credeam ca innebunesc in astea trei zile nenorocite, rosteste el, apropiindu-se si mai mult de mine, lipindu-si fruntea de a mea, apoi sarutandu-mi apasat buzele, cat sa le simta savoarea. Stii ca va trebui sa recuperam zilele astea, nu-i asa? intreaba pe urma, zambindu-mi in modul acela atat de pervers, care, zic eu, il caracterizeaza cel mai bine.
-Atunci... ce-ar fi sa incepem de acum? spun, eu, asezandu-mi bratele in jurul gatului sau, si sarutandu-i scurt buzele.
-Hmmm... prima oara cand faci asta... si imi place la nebunie, rosteste in soapta, apropiat de urechea mea, indemnandu-ma sa merg cu spatele, fiind indrumat de el, spre camera. Imi indeparteaza tricoul, aruncandu-l pe jos, iar eu ii desfac nasturii camasii, care pe urma ii aluneca pe brate, cazand pe podeaua rece. De cum imi urc mainile pe umerii sai, simt un alt material infasurat pe bratul drept, asadar imi mut privirea spre acel loc, observand un bandaj alb.
-Ce ai patit?! intreb eu putin speriat, ferindu-mi mana, nevrand sa il ating, sau sa il ranesc din greseala.
-Cred ca nu le-a convenit pretul marfii si au incercat sa ma traga pe sfoara, spune el calm... chiar zambind. Stai linistit... nu e nimic grav, doar o zgarietura, continua pe urma, observandu-mi expresia ingrijorata, reluand apoi saruturile lacome si pasii ce se grabesc spre camera goala.
De cum ne asezam pe pat, pantalonii dispar din "poveste" deodata cu boxerii nostri, trupurile noastre ramanand sa se incalzeasca unul pe celalalt...
Ii simt greutatea trupului presand asupra mea, iar buzele lui trecand lent peste gatul meu, sarutand fiecare loc in parte, apoi coborand pana la pieptul meu. Prinde intre dinti mugurii mei intariti, trecandu-si apoi limba peste ei, si indemnandu-ma sa scap un geamat lung, pe care Daemon il percepe si zambeste multumit. Ii prind suvite din parul saten in pumni, tragandu-l lent inspre mine, vrand cu disperare sa-i simt buzele contopite cu ale mele, iar cand primesc ceea ce imi doresc, il gust cu blandete. Mana stranga ii coboara intre picioarele mele, masandu-mi acea zona sensibila, si facandu-ma sa scap gemete scurte, in timp ce mana dreapta imi mangaie obrazul, trecandu-si degetul mare pestre buza mea inferioara, ca apoi sa ma sarute lung si pasional, parca devorandu-ma in totalitate.
Imi indeparteaza picioarele, asezandu-se intre ele, iar privindu-ma in ochi, ma patrunde lent, si isi inchide ochii, scapand un geamat de placere.
-Mmm... Ce bine e cand simt ca te am, amore mio , imi sopteste el, inaintand si indemnandu-ma sa scap doua scancete. Ma cuprinde pe urma in brate, ridicandu-se cu mine si asezandu-se in capul oaselor, moment in care sunt penetrat in intregime. Imi las capul pe spate, simtindu-l atat de adanc inauntrul meu, iar trupul incepe sa-mi vibreze cu o si mai mare intensitate, deoarece ma aflu intr-o pozitie in care ar trebui sa actionez cumva, iar eu ma simt prea stajenit pentru a o face...
Imi asez mainile pe pieptul lui, aplecandu-ma inspre el, si unindu-mi sfios buzele tremurande cu ale sale, care le cuprind hotarate pe ale mele in acel joc al patimii... Nu stiu ce sa fac. Pulsul inimii s-a accelerat considerabil, iar mintea mea este de un alb total in acest moment.
-Nu trebuie sa te simti jenat. Sunt doar eu aici, imi sopteste el, trecandu-si degetele prin parul meu si sarutandu-mi usor gatul.
-Tocmai... pentru ca esti tu, ma simt asa, rostesc eu, cu tonalitate scazuta si strangandu-l puternic in brate.
Abia imi iau inima in dinti pentru a ma misca, iar cand o fac, scap un geamat lung, arcuindu-mi spatele, moment in care el imi saruta pieptul, trecandu-si apoi limba peste sfracurile mele si trasand cerculete umede in jurul lor. Ma simt din ce in ce mai bine, pe masura pe ma misc, iar sfiala de dinainte se transforma in curaj... perversiune si dorinta pentru mai mult. Ce am devenit? Sa tanjesc dupa afectiunea unui barbat... dupa mangaieri si sarutari, ba chiar eu sa-l invit pentru a ma face al lui. Parca nu mai mai recunosc...
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#47
Buna!In primul rand ma simt onorata sa fiu prima care comentez :p
Am citit acest fic de la inceput si pot sa spun ca il adoooooor :X (mai ales partile yaoi)care sunt fenomenal de bine descrise (aproape ca si vezi momentul,nu numai k il citesti)Daemon e un tip foarte dragutz dupa descriere,insa nu stiu de ce dar park nu sunt in totalitate convinsa de faptul k il iubeste cu adevarat Mark :( cred k pune el ceva la cale (sper sa ma insel)imm totusi park Alex a cam disparut din peisaj si asta e bine,cred.Imi place foarte mult cum scri si plssss sa nu te lasi niciodata de asta,se vede k ai TALENT cea ce e foarte special.
Abea astept nextul,sa vi repede cu el!!!!!

Multa inspiratie si bafta...kiss :*
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#48
Da, nu-i nimic, Marko, dragule, Daemon e prea bun la pat ca se te abtii de la "desert" :>
Revenind pe pamant, nu-i coreeeeeect, de ce tocmai acum, de ce? Nu puteai sa mai scri inca putin, ce te costa? Dar nu, tu intotdeauna imi faci asa, o sa cedez nervos, serios :)) Acum pana o sa postezi continuarea o sa mi se albeasca parul de griji, de o face puiul mamii, Marko:o3. Aaa...se pare ca totusi am gresit planeta pe care trebuia sa aterizez, in fine.
Gata sunt serioasa:D. Mi-a placut scena yaoi, a fost absolut minunata ca intotdeauna, nici nu ma asteptam la altceva, dar nu banuiam ca-i aduci asa repede pe frumosii astia 2 impreuna. Ma tot gandesc daca rana pe care o are Daemon e intr-adevar doar o "zgarietura" sau ceva mai serios...dar pana la urma trece orice ar fi...deci cred ca e bine.
Hm...atat am gandit, sau mai bine spus nu am gandit, deci astept alt capitol [deja:))] :bye:
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#49
Hey!Nu am mai lasat comm de ceva timp -.-

Mi-a placut capitolul, desi te-ai oprint unde era mai interesant.Sper sa nu iti faci un obicei din asta, nu vreau sa mor :-?
Citat:-Nu trebuie sa te simti jenat. Sunt doar eu aici, imi sopteste el, trecandu-si degetele prin parul meu si sarutandu-mi usor gatul.
-Tocmai... pentru ca esti tu
Ador partea asta:perv: Zau ca Mark e asa scump!Iti vine sa il mananci.Daca as fii in locul lui Daemon, l-as devora.
Scena a fost absolut hot, la fel si partea cand Mark s-a masturbat X_X
Stii, ar fii fost interesant daca Mario si Rayan i-ar fii facut ceva scumpului model.Yeah, I know, Daemon i-ar fii omorat.

So, habar nu am ce sa mai spun.Cred ca stii si tu ca ai un fic superb, si sper sa vii repede cu nextul.Mult noroc in continuare si spor la scris.Ja-ne!:bye:
I'm Kira.

#50
Iata-ma si pe mine intr-un sfarsit. Adevarul e ca nu am mai intrat de ceva timp ...Oricum sti doar ca ma bucur ca ai scris si sunt fericita ca am avut ocazia de a citit acest capitol. Sti doar cat de mult ador eu stilul tau de a scrie , si povestea asta.
Imi place mult. Insa la starea mea de spirit nu prea stiu sa imi exprim asa mult fericirea , dar chiar sunt fericita, mi-ai imbunatatit starea de spirit, cred, cel putin ma bucur ca cei doi sunt fericiti, macar de ar fi adevarat, poate ca din cauza k aceasta poveste a ta nu e adevarata sunt putin trista, fiindca e absolut divina, dar nah, realitatea e ca naiba.
Oricum ma bucur foarte mult ca cei doi au petrecut in sfarsit ceva timp "conectati";))
Succes la scris si sper sa vi repede cu urmatorul capitol.
:)
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Demon si inger DanteObs3ssion 1 2.188 30-06-2013, 03:52 PM
Ultimul răspuns: CyBeR
  InuYasha-astazi om,maine demon Matt 0 1.896 24-12-2011, 10:38 PM
Ultimul răspuns: Matt
  Love the feeling of joy-An demon and an angel! Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ 5 3.347 01-07-2011, 10:41 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  Dragoste de muritor si de demon Yoko-sama 22 12.345 06-02-2011, 08:09 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Lacrimile unui demon Dufresne 11 6.407 02-02-2011, 06:20 AM
Ultimul răspuns: Danb
  Inger Vs Demon yaoi maniac 0 2.000 27-06-2010, 05:46 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  The passion of an angel and a demon ...:::Hana Arakida:::... 2 2.840 10-03-2010, 12:59 AM
Ultimul răspuns: ...:::Hana Arakida:::...
  Dragostea in inima unui demon (InuYasha X Kikio) Annya 6 4.661 01-05-2009, 07:54 AM
Ultimul răspuns: Sasuke Uchiha is the best
  Sasusaku o iubire intre un demon si un inger Who said i have to be normal 13 11.560 17-10-2008, 05:58 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Raining in Paradise [shonen-ai] Kaoru Fuji 9 7.122 04-05-2008, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)