Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste de muritor si de demon

#1
Capitolul 1
In ultima luna a avut loc un sir de crime sangeroase. O femeie a fost omorata fix in prima zi a lunii. Pur si simplu a fost sfasiat in bucati ca sa celelalta care au murit dupa ea. Dupa inca ceva timp a fost omorata una din colegele mele de scoala,Siera,apoi dupa ea a urmat o vecina din blocul meu. Acum eu sunt tinta.
Fug prin padure si imi este teama. Aceea creatura care omoara lumea ma urmarea pe mine fix in acest moment. Nu stiam pe unde s ao iau ca sa scap. La un moment dat am ajuns la padurea de la marginea orasului. M-am oprit si ma gandeam sa ma intorc dar un raget infiorator m-a facut sa schimb decizia. Am intrat in padure. Alergam si simteam ca nu ajung nicaieri facand asta dar nici sa ma prdau acelei creaturi si sa mor nu era o optiune favorabila. Deodata am cazut jos. Cred ca m-am impiedica de o radacina. Am vrut sa ma ridic dar ceva ma lovit cu putere in stomac,facandu-ma sa raman la pamant. Se pare ca asta imi e sfarsitul.
Am simtit cu niste ghiare ma zgarie usor pe brate. Nu vroiam sa strig pentru ca nu vroiam sa ii ofer satisfactie acelei bestii. Imediat am simtit o zgarietura uriasa pe piciorul drept. De data sta nu m-am mai putut abtine si am strigat. Cel ce ma ranea a inceput sa rada si m-a mai zgariat inca o data. Era clar ca nu mai scap. Deodata nu am mai zitit nimic. Nici zgarieturi nici durere. O doamne sunt moarta deja. Adio lume cruda! Ia stai. Simt o presiune buze. Cand am deschis ochii nu mai era nimeni acolo inafara de mine. M-am ridicat cu greu din cauza zgariturilor si am plecat spre casa. Am ajuns pana la autostrada unde am lesinat.
Dupa o ora m-am trezit intr-un pat. M-am ridicat si am vazut ca eram la inchisoare. Matusimea ma adus aici. Ea lucreaza ca sergent. Am ieit din celul si imediat matusa mea m-a luat in brate.
-Nerisa ce ma bucur ca esti bine. zice ea strangandu-ma cu putere
-Da Lolita sunt bine.
-Ok. Te duc acasa.
-Bine.
Matusa ma dus acasa. Ea trebuia sa mai stea in post la munca. Am mers in baie sa imi bandajez ranile. Fiecare atingerea a spirtului pe rani era o cruzime. M-am pus in pat si am incercat sa adorm dar nu cred ca puteam sa dorm in acea seara.
Era vreo 3 nopatea cand m-am trezit din vina unui zgomot ciudat. Am sarit ca arsa din pat si m-am asezat in pozitie de carate. Am iesit din camera si m-am uitat in toate partile inainte sa intru in living. Am ajuns acolo si am inceput sa inspectez camera. Nu era nimic acolo. Deodata am auzit un marait de dupa usa de la intrare. Imi era prea teama sa merg acolo. Habar n-a veam ce e dupa usa dar trebuia sa imi inving teama si sa ies pe holul blocului. Nu era nimeni acolo dar simteam un miros puternic de cedru. Am vrut sa intru inapoi in casa dar cineva ma tras de umar si ma aruncat pe scari. Am ramas pe jos de frica. Nu mai vroiam sa primesc si alte lovituri. Imediat mi-am dat seama ca imi sparsesem capul. Oare ce avea asta cu mine. Daca nu ma omorat din prima de ce ma chinuie acum? Am ramas acolo cu ochii inchisi fara sa ma misc. Nu ammai simtit nici mirosul de cedru si m-am gandit sa ma ridic. Am reusit cu greu sa urc pe scari si sa ajung in apartament. Era deja 4 noapte si maine mergeam cu matusa la politie ca s afiu audiata.Am reusit a ajung in baie ca s ama bandajez la cap. Dupa ce am terminat am mers in dormitor si am observat ca usa de la balcon era deschis. Era foarte frig. Am inchis repede usa si m-am bagat in pat. M-am culcat farasa mai imi pese de nimic.
Bleidy e sora mea si cine se i-a de sora mea inseamna ca sa luat si de mine si va da de necaz.

High and mihty color,Good Bye:
http://www.youtube.com/watch?v=04x9dnP0f2A

[Imagine: chibi_4812.gif]
, chibi-ul lui Yoko-sama

#2
Buna. Deci pentru inceput vreau sa'ti spun ca eu nu ma pricep la ficuri si nu stiu sa comentez foarte bine , dar chiar si eu pot observa ca actiunea este grabita . Fara suparare dar inceraca sa descrii sentimentele fetei atunci cand e urmarita , zgariata , s.a . Mai trebuie lucrat pe ici pe colo , dar nu fi trista , toat alumea greseste la inceput(din greseli se invata) . Asa dialogul este putin cam sec , dupa parerea mea , descrierea bunicica la fel si naratiunea , daca gresesc eu cu ceva , sumimasen :"> Asta e parerea mea nu vreau sa te superi pe mine , in orice caz eu astept next-ul sau edit'ul ca sa vad cum scrii in continuare . Apropo spor la scris :*

#3
Domo ne !!
Am trecut si eu pe aici.. titlul mi-a atras privirea asa ca uitama.. :3

Ok nu pot spune ca sunt foarte buna la ficuri.. inca mai invat..dar asta nu inseamna ca nu am vazut greseli.. :3

Deci ideea este foarte buna.. imi place foarte mult :X:X .. eu sper sa continui ficul pana la sfarsit.. dar sa ai mare grije la scris deoarece ai mai avut cateva greseli minore.. dar cine nu are :]mereu cand termini sa iei de la capat ficul si sa-l corectezi.
Actiunea este foarte grabita..sare de la una la alta.. prea repede le face pe toate.. oricum incerca sa explici ce se intampla.. detaliaza mai mult , fane pe noi sa intelegem pe unde e cum este ea si demonul ala.. dar mai avem pana ajungem sa-l cunoastem pe demon .. XD

Astept cu nerabdare nextul.. sper ca nu te-ai suparat pe mine pentru ce am spus.. incerc sa te ajut..
In general ficul e foarte fain.. e o idee buna.. :3
Succes la tot :*:*

#4
Buna si pe mine m-a astras titlul..
Nici eu nu sunt o experta dar cred ca comentariul meu va fi mai dur..daca te deranjeaza ceva zi-mi si il sterg...

Actiunea -grabita
Naratiunea-buna
Descrierea-cam lipseste cu desavarsire
Dialog-cam sec
Greseli de tastare/exprimare sunt dar nu le zic acum ca imi e sila
Sper ca nu team suparat :X:X

#5
Cand am zis continuarea d ela capitolul 1 am vrut sa zic ca am editat si am mai pus ceva la capitol.Oricum o sa continui desi nu cred ca va fi o continuare buna.

Capitolul 2
Dimineata cand m-am trezit eram foarte obosita. Daca nu trebuia sa merg la audiere nici nu mas fi trezit. Si mai aveam si scoala dar cred ca azi puteam sa chiulesc. M-am dat jos din pat si am mers la oglinda. Bandajul de la cap era plin de sange. Mi-am pieptanat parul si m-am imbracat intr-o pereche de blugi si o bluza alba. Cand am iesit pe usa am vazut ca la vecina mea era un echipaj de medici legisti. Din moment ce eram nepoata sergentului aveam dreptul sa intreb ce sa intamplat. Cand am auzit ca vecina mea fusese omorata am inghetat de frica. Intr-un fel era vina mea. Daca aca chestie ma omora pe mine acum vecina era in viata. Am coborat pe scarile blocului si am ajuns in 6 minute la politie. cand am intrat toti politisti tineri apropiati de varsta mea care tocmai fusesera recrutati m-au asaltat. Ma tot intrebau ce mai fac,cum ma mai simt si daca pot sa le dau numarul de telefon. Bine inteles ca nu ii bagam in seama. Cand am ajuns la matusa aceasta mi-a explicat procedura si a inceput sa dea cu intrebari.
-Ce sa intamplat?
-Am fost atacata.
-Cand?
-Dupa scoala,la ora 18:30.
-Cine a fost atacatorul?
-Nu stiu.
-Unde sa intamplat atacul?
-Pai,la inceput am fugit din fata scolii iar restul a continuat in padure.
-Ce? Ai fost in padure la 6? Te omor! a strigatmatusa mea nervoasa
-Lolita! Aste interogatoriu sau stabilire a lucrurilor bune si rele pe care le-am facut?
-Scuze dar ti-am zis s anu mergi acolo. Ok,Valeri. Nu prea mai am intrebari. Daca se mi intampla ceva sa vi sa ne anunti.
-Am inteles. Pa matusa.
-Pa.
De data asta nu a durat asa mult. Am mai fost interogata o data cand am prins un hot. Am mers acasa si mi-am luat ghiozdanul. Pe drum spre scoala ma tot gandeam la ce se intamplase ieri. Nu am mai avut timp sa ma gandesc pentru ca o motocicleta a trecut fix pe langa mine si mi-a intrerupt sirul gandirii.
-Idiotule! am strigat eu
Motociclistul a oprit si si-a dat casca jos. I-am observat ochii verzi. In momentul ala mi-am adus aminte de ochii acelei chestii. Erau tot verzi. Motociclistul s-a apropiat de mine.
-Vreo problema? intreaba el
-N..Nu.
Baiatul a vrut sa plec dar m-am trezit din visare.
-Stai! Ba este o problema. Era sa dai peste mine!
-Cine te pune sa mergi pe mijlocul drumului?
-Pot sa merg pe unde vreau! Matusa mea lucreaza la politie. Ma scoate ea din incurcatura.
-Da cum zici tu.
Motociclistul s-a urcat repede pe motocicleta si a plecat. Am continuat sa merg. Am ajuns la scoala si acolo erau toate prietenele mele. Mari,Lola si Margie. Am stat la taclal ramada pana sa intram in scoala. Cand am ajuns in clasa ne-am asezat fiecare in banca ei. Bine inteles ca stateam in grup. Eu si Mari intr-o banca,iar Lola si Margie in fata noastra. Diriginta tocmai intrase in clasa iar in spatele ei a venit un baiat cu parul negru si ochii verzi,imbracat cu o pereche de blugi,o camasa alba si o geaca de piele neagra. L-am recunoscut imediat. Era idiotul cu motocicleta. M-a observat si mi-a zambit intr-un mod pe care nu l-am putut intelege. Diriga normal ca la asezat aproape de mine. In pauza am mers la ala.
-Buna ma mai ti minte?
-Da. Tu esti tipa pe care era sa o lovesc.
-Da deci iti aduci aminte. Apropo nu te-ai prezentat.
-Intai zi tu nemele.
-Bine,daca ai de gand sa imi zici si tu.
-Bine.
-Ma cheama Valeri.
-Numele meu e Demon.
-Frumos nume. zic eu sarcastica. Apropo stiu ca tu esti.
-Ce sunt?
-Cel care ma atcat ieri. Te faci ca nu sti?
-Pai chiar nu stiu.
-De parca te-as crede ca nu sti. Mincinosule.
Deodata Demon m-a luat de mana si a inceput sa ma traga. Am ajuns pe un coridor intunecat unde Demon ma dat cu capul de un perete si ma trantit pe jos.
-Daca ma mai acuzi de ceva o sa fie mult mai rau.
A plecat si ma lasat acolo. M-am rdicat si am mers in clasa. Imi era teama. Tot restul timpului am incercat sa ma feresc de Demon si cand am terminat orele am fugit acasa. Cand am ajuns acasa am observat un bilet de la matusa. Spunea ca azi sta mai mult in tura. Ca de obicei eram singura. Dupa o ora am auzit ca cineva suna la usa. Am mers sa vad cine e si cand am deschis am ramas incremenita. Era Demon. Am vrut s ainchid repede usa dar nu am reusit pentru ca idiotul s-a pus fix intre toc si usa.
-Stai. Vreau doar sa vorbim. a zis el
-Ok. Ce e?
-Vroiam sa imi cer scuze pentru ce am facut azi.
-Bine acum pleaca.
-Pa.
-Pa.
S-a prefacut ca pleaca dar s-a intors repede si ma sarutat. Sarutul era la fel ca cel pe care il primisem ieri seara de la acea creatura. Demon a fugit si ma lasat pur si simplu in fata usii.Am inchis usa si m-am dus sa imi fac baie. Eram foarte speriata. Am scris tot ce s-a intamplat in jurnal si dupa ce mi-am facut temele am mers la bucatarie. Vroiam sa imi fac o ceasca de ciocolata calda. Am pus laptele la fiert si am inceput sa topesc ciocolata. Era deja vreo 21:00. Nici nu imi dadusem seama ca timpul trecuse. Am luat ciocolata si m-am dus in camera. In camera aveam un televizor si tocmai incepuse un fil de groaza. Se numea Vineri 13. Pe la jumatea filmului a fost o scena foarte urata. M-am speriat asa de tare ca am sarit de pe pat. Imediat atunci becul de la veioza s-a spart si am fost trantita de pat de o persoana. Am inceput sa tremur. Am vazut ochii verzi de care imi era atat de teama. Nu stiam ce sa fac. Am incercat sa ma ridic dar nu puteam. Deodata am fost din nou zgariata ca in celelalte dati. De data asta nu m-am mai gandit sa tac si am tipat cat de tare am putut. Omul sau ce o fi fost el s-a ridicat si a sarit pe geam. Luna i-a luminat putin chipul dar nu am putut vedea bine. Am oprit televizorul si m-am culcat.
Dimineata cand m-am trezit era sa intarzii la scoala. Am luat repede pe mine o bluza si o pereche de colanti si am plecat. Cand am intrat in clasa am observat un bilet pe banca mea. Am inceput sa citesc: "Draga Valeri,
Sper ca nu te-am suparat prea tare dragut-o dar chiar imi place sa iti aud strigatele disperate de ajutor. Te asigur ca ne vom mai intalni."
Biletul era cu adevarat infricosator. Bineinteles ca nu era semnat. Trebuia sa aflu cine a scris biletul.

Va urma

Capitolul 3 va fi un fel de continuare a actiunii din capitolul 2.
Bleidy e sora mea si cine se i-a de sora mea inseamna ca sa luat si de mine si va da de necaz.

High and mihty color,Good Bye:
http://www.youtube.com/watch?v=04x9dnP0f2A

[Imagine: chibi_4812.gif]
, chibi-ul lui Yoko-sama

#6
Waa ce mi-a placut asa de mult :X:X:X.. nici nu-ti dai seama ca ma tii in suspans.. e acuma as putea spune ca ai avut ceva greseli.. trebuia sa te corectezi de doua ori.. e dar cine nu mai greseste.. mi-a placut mult actiunea din el foarte faina.. dar incerca sa descri mai mult.. ca ea de exemplu atunci cand a fost zagariata .. imediat dupa ce a plecat asa demonul ea nu s-a bandajat sau na direct s-a pus in pat si s-a culcat.. a fost prea repede, trebuia sa mai pui ceva ..:) oricum fata de primul capitol se vede ca ai facut mai bine si chiar ma bucur.. imi plac idee ile tale sa nu te lasi indiferent de critici.. oricum eu nu te critic ci critic ficul..sa nu crez ca zic asa doar sa te enervez din contra vreu sa te ajut.. :)

Astept cu nerabdare nextul...dar sa nu te grabesti sa stii ,stai calma scriel corecteazal ;)

succes.. :*

#7
Hei xD Ti-am promis ca iti voi da comm , nu ,d eci iata'ma aici , a naibii scoala X( Asa , deci hm ideea iese din ce in ce mai mult la iveala :> Auzi daca nu sunt cam curioasa ai putea pune 2 poze sa vad si eu cum arata persoanjele principale ? Pleasee [-O< Arigatou xD Asa la sfarsitul dialogul ala sec m-a supaat , puteai sa narezi si sa descrii si uite asa aparea mai multa descriere , si naratiune xD Da' nu'i nimic . Hm...Demon ala e cam perv :> Nu crezi ?:)) Ce sa mai zic eu astept continuarea , te rog sa ma anunti cand pui next'ul asa , iti urez spor la scris si imaginatie , si la mai multa descriere si naratiune xD Buh-biee :-h

#8
Ok voi pune cateva poze desi nu cred ca se potrivesc
Valeri: http://www.animewallpapersclub.com/image...ars-1.jpeg
Demon: http://media.photobucket.com/image/anime...imeBoy.jpg
Bleidy e sora mea si cine se i-a de sora mea inseamna ca sa luat si de mine si va da de necaz.

High and mihty color,Good Bye:
http://www.youtube.com/watch?v=04x9dnP0f2A

[Imagine: chibi_4812.gif]
, chibi-ul lui Yoko-sama

#9
Ideea este destul de interesanta. Dar ar trebuii sa incerci sa adaugi descriere mai ampla, o actiune mai lenta, proportonata cu descrierea. Legatura dintre naratiune si descriere nu ar trebuii sa fie ca un hotar. Trebuiesc imbinate. Si ce sa mai zic... incearca sa folosesti sinonime, nu mai folosii un cuvant de mai multe ori in aceeasi structura. Am observat si cateva greseli gramaticale, de exemplu "dragut-o", care se scrie legat pentru ca "dragut" nu e verb, iar "-O" acolo nu este pronume. Alta chestie, atunci cand narezi, incearca sa nu mai folosesti cuvinte pe care le zici zi de zi, de exemplu "ala". Suna vulgar si infantil. Dialogul, este cam sec. De ce? Pai fiecare dialog contine putine cuvinte. Doar o propozitie sau doua. Ar fi frumos ca dupa ce termini ce are personajul de zis, sa pui virgula si sa continui asa: "spuse ea privindu-ma uimita, caci intamplarea fu prea socanta, pentru ea, dar mai ales pentru mine." Si ai grija cu greselile gramaticale, si incearca sa colorezi putin aceste capitole.
Iti urez succes in continuare ^^. Ti-am zis ador ideea, dar trebuie lucrat la stil. Si sper sa nu iei in nume de rau ceea ce ti-am zis, pentru ca nu ti-am zis cu rautate, ba chiar vreau sa te ajut, caci m-ai lasat in suspans si vrreau sa vad ce se intampla.

#10
Capitolul 3
Ma tot uitam in clasa dupa Demon,dar nu il puteam gasi. Sunt sigura ca el lasase biletul. Ca nu vroia sa recunoasca e alt lucru. Nici pe hol nu il vazusem. Trebuia sa astept pana se suna. Cand s-a sunat toti au intrat in clasa,dar nici urma de Demon. Fete ma tot intrebau daca l-am vazut. Pana la urma m-am saturat si am inceput sa strig si sa injur. Pai ma intrebi o data,de doua ori dar a treia oara da-ma dracu ca ma enervez. Diriginta a venit si can a vazut ca Demon nu a venit m-a trimis pe mine sa il astept in curtea scolii. Nu aveam ce face decat sa merg. Oricum diriginta era profesoara de desen deci n upierdeam nimic important la lectie desi imi placea mult pictura. Am iesit afara si am inceput sa astept. Am asteptat in jur de vreo 40 de minute si m-am hotarat sa ies din curteolii si sa vad daca idiotul vine. Nu amiesit bine pe poarta ca vad o motocicleta care se urca pe trotuar fix in fata mea. Am caznut pe jos din cauza ca roata era sa ma calce pe picior. Bine inteles ca Demon era pe acea motocicleta si imediat a inceput sa faca misto de mine.
-Ce e printesa nu iti poti tine echilibrul? ma intreaba el razand
-Ia mai taci si treci in clasa! strig eu luandu-l de mana si tragandu-l dupa mine.
-Ce ai de esti asa nervoasa?
-Vrei sa iti enumar?
-Da.
-Pai 1.Diriga ma trimis pe mine sa vad de ce mama dracu nu vi tu. 2.Era sa dai iar cu motocicleta peste mine si de data asta nici nu eram pe strada. 3.Nu vrei sa recunoasti ca tu esti idiorul care ma ataca. Si apropo cum mama dracu mi-ai lasat biletul ala pe banca?
-Ce bilet nebuno? Ti s-au zdruncinat creierii de la cazatura?
-Biletul asa tontule fara minte! zic eu aratandu-i biltu
Demon a zmuls foaia din mana mea si a inceput sa citeasca.
-Nu eu l-am scris! striga el. Si nu pot sa cred ca insinuezi ca eu te atac.
-A,faci pe ofensatul. Las ca tot dovedesc ca tu esti.
-Doamne esti nebuna. Dute la psihiatru!
-Idiotule! Voi doveni ca tot ce zic despre tine e adevarat si atunci iti vei inghitii fiecare cuvant!
Strigam asa tare incat toate clasele au iesit pe hol sa vada ce se intampla. Eu si Demon ne iuram unul pe alte mama focului. Deodata diriga a venit si ne-a calmat pe amandoi. Ma rog inainte sa ne calmeze si-a primit cate o lovitura de la amndoi si am ajuns in detentie cu prostu ala. Eram asa nervoasa. Dupa ore m-am dus acasa. Trebuia sa ma schimb si sa plec la detentie. Nu stiu din ce cauza dar imi era cam frica sa stau in aceeasi camera cu Demon. Am pus pe mine o bliza verde deschis cu maneci larbi si o pereche de blugi. Am plecat spre scoala. Cand am ajuns Demon era deja acolo. Am intrat amandoi in clasa. Eramsinguri si am observat ca Demon se uita la mine zici ca vrea sa ma omoare. M-am ridicat din banca si am inceput sa ma plimb pe langa banca lui Demon. Deodata s-a ridicat si a vrut sa se puna in fata mea. Eu nu stiu cum am facut dar am alunecat si am cazut fix la el in brate. Am observat ca si el mirosea a cedru. Am vrut sa ma dau mai incolo dar Demon ma tine foarte strans in brate.
-Demon da-mi drumul. Esti surd?
Demon nu spunea nimic. Deodata am simtit o mica zgarietura pe spate. Am ridicat privirea si am vazut ca ochii lui Demon erau rosii. Am reusit sa il fac sa imi dea drumul. Eram tare speriata. Am vrut sa fug pe usa dar era inchis.
-Nu te obosi. Nu ai cum sa scapi. mi-a zis el aproape razand
-Ce vrei de la mine? intreb eu aproape tipand
-Credeam ca e clar ca vreau sa te omor.
Cand am auzit am luat un scun si am spart unul dintre geamuri care deasemenea era inchi. Eram la etajul 3 dar trebuia sa sar. Am urcat pe pervazul geamului si am darit intr-un copac. Demon se uita de la geam la mine.
-Poti sa fugi dar nu te poti ascude printeso.
A inceput sa rada iar eu am fugit acasa. Cand am ajuns acasa ma tot gandeam ce sa fac. Sa il denunt la politie nu puteam. Ce era sa zic? Cel care ma ataca e un demon si vrea sa ma omoare. Nici macar Lolita nu o sa ma creada. Am baricadat usile si ferestrele si am incercat sa ma calmez.Deodata in jurul meu a aparut un fum negru. Pana sa imi dau seama ce se intampla Demon ma tine in brate.
-Ti-am zis ca nu te poti ascunde. a soptit el
-Lasa-ma in pace. Nu e clar ca nu vreu sa mor?
-Si crezi ca imi pasa mie ca tu nu vrei sa mori?
-Oricum de ce vrei sa ma omori pe mine? Exista si alta lume.
-Asta e personal.
-Ce e asa personal? ce ti-am facut?
Nu mi-a raspns dar m-a aruncat intun perete. Sangele imi curgea de la cap. In cateva minute mi-am pierdut cunostiinata. Singurul lucru pe care l-am mai simtit era teama.
Bleidy e sora mea si cine se i-a de sora mea inseamna ca sa luat si de mine si va da de necaz.

High and mihty color,Good Bye:
http://www.youtube.com/watch?v=04x9dnP0f2A

[Imagine: chibi_4812.gif]
, chibi-ul lui Yoko-sama



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Demon si inger DanteObs3ssion 1 2.156 30-06-2013, 03:52 PM
Ultimul răspuns: CyBeR
  InuYasha-astazi om,maine demon Matt 0 1.843 24-12-2011, 10:38 PM
Ultimul răspuns: Matt
  Love the feeling of joy-An demon and an angel! Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ 5 3.299 01-07-2011, 10:41 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  Iubirea dintre un vampir si un muritor.... i_love_anime 5 3.744 02-02-2011, 08:09 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Lacrimile unui demon Dufresne 11 6.329 02-02-2011, 06:20 AM
Ultimul răspuns: Danb
  Inger Vs Demon yaoi maniac 0 1.982 27-06-2010, 05:46 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  The passion of an angel and a demon ...:::Hana Arakida:::... 2 2.802 10-03-2010, 12:59 AM
Ultimul răspuns: ...:::Hana Arakida:::...
  The Demon's Paradise [yaoi] Yaoi Queen 54 35.067 07-03-2010, 02:59 AM
Ultimul răspuns: myuu
  Dragostea in inima unui demon (InuYasha X Kikio) Annya 6 4.628 01-05-2009, 07:54 AM
Ultimul răspuns: Sasuke Uchiha is the best
  Sasusaku o iubire intre un demon si un inger Who said i have to be normal 13 11.457 17-10-2008, 05:58 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)