Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lacrimile unui demon

#11
Din prima mi-a sarit in ochi acel 10 . De acum incolo sa scrii cu litere .

Innafara de asta sunt complet impresionata.Asa de bine descrii sentimentele,incat si eu simt acele sentimente. Greseli de tastare nu am vazut nici una . Ai diacritice , imi place , chiar daaca este un lucru minor. Imi place foarte mult ca dialogul nu este mult si sec . Actiunea este perfecta m este pe placul meu . Nu stiu unde ai putea sa o mai incetinesti . Ador cum ai incheiai capitolul . Deci este partea mea preferata . Mult noroc in continuare . Te pupa Zuzu.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#12
Hi , am un com si pentru tine Sophie ;] ... daca tot am trecut si pe la fic-ul tau.

Poi , in mare e ok. As minti daca as spune ca e " genial " sau " fantastic " ... E doar ok [ ceea ce inseamna ca se poate si mai bine , mult mai bine , extraordinar de bine ... ]. Ideea e interesanta [ cam ca a oricarui film de actiune de la TV , mai nou ... Ce aveti toti de torturati copii cu moartea parintilor lor ? - chiar daca e doar in imaginatia voastra ].

Ai cateva greseli de exprimare [ care te fac sa pari incepatoare , ceea ce ma indoiesc ca vrei ] si momente precum acesta : " Am luat un fel de pansament şi l-am legat la gură ca să nu poată vorbi " - zau ca rad acum - care sunt fara sens ! Suna foarte prost si e foarte banal , nici nu are rost sa comentez aceasta fraza.

Ca tot am adus vorba de fraze ... cred ca ar suna mai bine pentru un cititor si ar curge mai usor firul epic al intamplarilor , daca ai scrie fraze mai lungi [ cu mai multe subiecte si predicate ... te-ai prins tu ] , cel putin asa cred eu.

Referitor la asezarea in pagina ... Ori am doar eu impresia asta , sau chiar e asa ... dar pentru mine e o dezordine :|. Nu stiu de ce am impresia asta , dar mi se pare cam neordonata. Fine , nu`i bai asta.


Deci , eu astept next-ul. Succes in continuare , gambate !





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Lacrimile petalelor de cires Kimera 30 17.862 19-09-2013, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Kimera
  Demon si inger DanteObs3ssion 1 2.155 30-06-2013, 03:52 PM
Ultimul răspuns: CyBeR
  InuYasha-astazi om,maine demon Matt 0 1.837 24-12-2011, 10:38 PM
Ultimul răspuns: Matt
  Love the feeling of joy-An demon and an angel! Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ 5 3.292 01-07-2011, 10:41 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  Dragoste de muritor si de demon Yoko-sama 22 12.212 06-02-2011, 08:09 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Inger Vs Demon yaoi maniac 0 1.982 27-06-2010, 05:46 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  The passion of an angel and a demon ...:::Hana Arakida:::... 2 2.796 10-03-2010, 12:59 AM
Ultimul răspuns: ...:::Hana Arakida:::...
  The Demon's Paradise [yaoi] Yaoi Queen 54 35.056 07-03-2010, 02:59 AM
Ultimul răspuns: myuu
  Dragostea in inima unui demon (InuYasha X Kikio) Annya 6 4.613 01-05-2009, 07:54 AM
Ultimul răspuns: Sasuke Uchiha is the best
  Sasusaku o iubire intre un demon si un inger Who said i have to be normal 13 11.447 17-10-2008, 05:58 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)