Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Pe cine ati vrea sa vedeti in seria a 3a? Sau ati mai vrea o serie a 3a?
Kaoru si Ren impreuna? si alte personaje noi ca sa fie mai interesant (optional sa apara si Ryo si Teru)
76.09%
35 76.09%
Kaoru si cineva nou...Ren cu cineva nou
0%
0 0%
sa moara Kaoru si sa ramana Ren cu altcineva
4.35%
2 4.35%
sa nu fie o a treia serie
0%
0 0%
sa fie cu totul alte personaje ..ca ne-am saturat de astea
0%
0 0%
sa termini ficul cu un happy ending si sa numai pui o continuare
10.87%
5 10.87%
sa termini ficul cu un sad ending si sa ne lasi in pace
8.70%
4 8.70%
Total 46 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] More than brotherly love [yaoi]

:cry:,plang de fericire,nu mai pooooooot,simt ca explodez de bucurie si imi place noul Yoh,atat de dragut,dulce si tandru..........
Sper ca Alice sa nu intervina ca o omor!!!!!!!!!!!!!Zuppy16
grrrrrrrrr
Un fic cu multa iubire si veselie(cateodara tristete)asa cum imi place mie
astept cu nerabdare urmatorul capitol
victorie


o//o Frumos, frumos capitol, se vede ca deja a venit Craciunul la personajele noastre... o//o Deea, te-ai intrecut pe tine cu capitolul, a fost asa de frumos ca imi vine sa plang... Imi pare rau de Yoh ca a avut o copilarie asa de dura, si sper ca pe viitor sa ii mearga si mai bine, caci vad ca acum ii merge destul de bine o//o. Kaoru & Ren, Teru & Ryo sunt asa de dulci, imi plac cum isi petrec timpul. Sfarsitul a fost grozav, si de abia astept urmatorul capitol, so de asemenea fic-urile tale. (daca sunt mai multe, daca nu, atunci fic-ul tau 4) Sarbatori fericite si succes la scris. :bye: *chuu*pupic
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

Un capitol reusit (ca toate celelalte de altfel 4 )
Imi pare foarte rau pentru trecutul lui Yoh, insa ma bucur ca cineva a reusit sa-l scoata din acea stare de depresie..Macar asa si-a dat si el seama cat de mult il iubeste Kaname. Juramantul pe care l-a facut blondul m-a impresionat foarte mult "avea sa omoare pe oricine il ranea pe Kaname" ...oare asa va fi? si stim noi cine vrea sa il raneasca pe brunet..bine macar ca o sa scapam de scorpie..abia astept :...:
Cred ca o sa-ti fie greu sa scri 3 ficuri, insa noi te sustinem moral 4..
Pun pariu ca o sa-mi placa si acelea..cel putin la fel de mult cum imi place MTBL.
Ce sa-ti mai spun?.. Succes la scris si un Craciun Fericit
:bye:
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

Citat:Oare chiar asa avea sa fie?

cum sa nu fie..daca le faci ceva te bat..21

Ce captole..^_^nu am cuvinte...din cate stiu eu japonezi nu sarbatoresc Craciunul in decembrie..^^ dar tu i-ai facut jamatate americani21
Sper sa fie si in continuare povestea asa de frumoasa...

Abia astept urmatorul cap..hug

uuuuu o//o a fost graaaguuttzzz . Atat ma bucur ca Yoh il iubeste pe kana-chan , adica 2 dupa cat il iubeste kaname pe yoh...2...capitolul asta aproape ma facut sa plang a fost suuupeeerrb o//o si atmosfera de craciun :X ai descriso foarte bine ^_^ felicitari ^_^.. oh abia astept capitolul urmator ja ne :bye:

Yes!! Un nou capitol...dar, hey! Eu stiam ca vei posta!
Wow! Ador si acest capitol...si nu imi vine sa cred! Adik...Teru chiar credea ca Kana-chan il iubea pe Ryo?! Maica Sfanta! O astfel de aberatie nu am mai auzit de vineri dupamiaza cand colega mea...las-o balta!
Ce tare! Ce tare! Ce tare! Yoh il iubeste pe Kaname si o va rani pe Ayaka!!! Asta e cea mai buna veste pe care am primit-o pe ziua de azi! Ce bine-mi pare ca Yoh si-a dat in sfarsit seama ca il iubeste pe scumpul ala de Kaname! Ce bine ca Kana-chan a reusit sa-l inveseleasca pe Yoh!!! Imi pare foarte bine pentru ei! Sper care Ren si Kaoru sa nu se supere cand o sa afle! Pana la urma...asa erau si ei la inceput...mrg...relativ...relatia lor a evoluat mult mai repede...dar amandoi au fost idioti la inceput deci nu au voie sa comenteze!!!
Omg!!! Imi joaca mie feste primirea sau tatal lui Yoh chiar a facut...nu, e imposibil! Niciun om, fie el oricat de lipsit de scrupul sau noblete nu ar face-o! E imposibil! Nu are voie sa o fi facut! Deci daca acel criminal nu a murit ar fi bine sa il omoare cineva inaintea mea! Il urasc pe tatal lui Yoh!
Ce bine ca Kana-chan a mai uitat de scorpia aia de Ayaka!(eu tot scorpie ii zic chiar daca in acest capitol nu a mai facut nimic rau...pt mn e tot o scorpie nenorocita!!!)
Crititci:
am observat ca n loc de "..." pui ".." si in loc de "!!!" pui "!!"...ceea ce pe mine uneori ma cam deranjeaza...dar ma indoiesc ca poti corecta orice detaliu minor dintr-un capitol...nimeni nu poate...
Deci, cum am mai zis... iubesc si capitolul asta si astept nerabdatoare continuarea!
Felicitari ca ai un fic grozav!
Kissu si gambate la scris! Ja'!
[center]No winter lasts forever; no spring skips its turn.
I love spring anywhere, but if I could choose I would always greet it in a garden.[/center]

[center][Imagine: 21czipi.jpg][/center]

Ce dragut din partea lu Kane ca sa gandit sa il scoata pe Yoh din acea stare 71.Dar e bine ca Yoh il iubeste pe Kaname :X.
Felicitari...ce alceva mai pot spune , acest capitol a fost :X:X:X ceva de vis.
Spor la scris , cred ca e destul de greu sa scri 3 fic-uri insa sper sa te descurci de minune ca si pana acum pupic

guys...one of the last chapters.
please enjoy.


8.

Let the problems begin


Lumina intra printre micile jaluzele si ilumina chipului brunetului care dormea profund. Toata noaptea zambise fericit pentru ca se putea afla alaturi de Yoh si nimic nu avea sa ii strice bucuria. Inca. Se ridica in fund si incerca sa se trezeasca si incepu sa il caute cu privirea pe Yoh care parea sa numai fie in camera. Isi puse pantalonii rapid si iesi in holul mare sperand sa il gaseasca inca pe Yoh.
Incepu sa tremure usor dupa care se lasa la pamant cu spatele sprijinit de usa camerei blondului si mai avea putin si plangea.
Usa de la intrarea mare s-a deschis si a intrat blondul cu niste sacose de cadouri frumoase insa s-a oprit imediat , a lasat sacosele jos si a fugit la baiat prinzandu-l in brate.
- Kaname, esti bine? Intreba blondul ingrijorat vazandu-l pe brunet plangand. Kaname se prinse de hainele blondului si il imbratisa puternic dupa care refuza sa ii mai dea drumul.
- Esti aici, Yoh..am crezut ca iar ai plecat...
- Nu stiu eu multe despre iubire insa, cand iubesti nu iti lasi iubitul singur dupa ce faci dragoste cu el si pur si simplu dispari. Sau da?
Kaname il saruta usor pe buze insa blondul il prinse in bratele sale si isi strecura limba in gura lui continuand sa il sarute mai apasat si mai pasional dupa care il ridica in brate ca pe o printesa si il aseza pe unul din fotoliile din camera. S-a intors dupa sacosele frumoase si i le-a inmanat zambind. Brunetul incepu sa caute prin sacose si pe langa haine gasi si o cutiuta mica.
O deschisa rapid si gasi o bratara cu lantisor. Bratara era firava si din argint iar intr-o parte avea o jumatate de inimioara zimtata pe care scria K iar lantisorul cealalta parte de inimioara pe care scria Y. Cele doua se uneau daca erau puse una langa alta si se transformau intr-o inimioara frumoasa foc asa ca brunetul incepu sa planga din cauza emotiei dar si a fericirei.
- Ce e? E stupid?? Femeia a zis ca e un cadou dragut pentru persoana iubita..ma duc sa returnez! Se ambala blondul ridicandu-se rapid de pe fotoliul de langa cel al brunetului insa mana baiatului il opri si apoi acesta ii zambi foarte fericit.
- E numai un set , nu? Atunci..tu primesti bratara si eu raman cu lantisorul. Haha...asta imi aminteste de parintii mei.. incepu sa rada brunetul amintindu-si ca Ren ii oferise lui Kaoru un lantisor cu initiala numelui sau si ca de atunci amandoi isi cumparau bijuterii pereche.
- Ma...bucur... recunoscu oarecum timid blondul imbujorandu-se putin la fata.
- Yoh, ce e cu hainele astea?
- Ah...ma gandeam ca ai dori sa petreci revelionul cu mine. Insa e in regula daca stai cu parintii!!! Chiar nu ma supar!!! Oricum va fi o receptie de adulti si...
- Yoh...ai vrea sa fiu acolo? Intreba Kaname pe un ton dulceag facandu-l pe blond sa inghita in sec. Daca era ceva pe lumea asta care il facea sa isi coborare garda de tot si sa se inmoaie , era tonul dulce si copilaresc insotit de chipul frumos al brunetului.
Kaname s-a intors zambind acasa insa s-a oprit la usa si s-a inrosit tot la fata dupa care a hotarat sa faca cale intoarsa.
Ii zarise pe Ren si Kaoru tinandu-se in brate asa ca era probabil mai bine sa ii lase singuri.
Luminitele de la brad se reflectau in geamuri iar pe masa se aflau cateva cani cu ciocolata calda ramase de cu o seara inainte cand inca se mai aflau Teru si Ryo.
- Nn...Xe..nu ai auzit un zgomot? Gemu satenul printre saruturi continuand sa guste din buzele roscatului si sa ii atinga limba cu a lui.
- Ntsu...mormai Ren in timp ce ii ridica usor puloverul si isi lasa mana sa ii mangaie pielea iubitului sau. Ii mangaie usor trupul pana a ajuns la sfarcurile satenului dupa care incepu sa il sarute usor pe gat si mai jos pe piept.
- Kana-chan...el..
- E probabil la prietenii lui sau la iubita lui... spuse rapid roscatul muscandu-l usor de buza pe Kaoru. Ii ridica puloverul peste cap dupa care isi trecu limba peste sfarcurile lui si incepu sa ii sarute pieptul fara a tine cont de faptul ca se aflau in sufragerie.
Il ridica usor in sus pentru a ii descheia nasturii de la pantalonii dupa care isi desparti picioarele pentru ca satenul sa se poata aseza in fund pe fotoliu. Kaoru incepu si el sa ii ridice bluza insa stramba din nas cand observa ca Ren mai avea un alt tricou pe dedesubt pentru a ii tine cald.
Il ridica in brate si il urca la etaj dupa care il lipi cu spatele de usa inchisa si incepu sa il sarute. Lasa in urma buzelor sale senzatii fierbinti care il faceau pe saten sa gafaie si sa doreasca sa ii sarute buzele rosiatice.
Ren ii atinse usor pielea si incepu sa isi plimbe mainile cand pe pieptul lui Kaoru cand pe spate dupa care hotara sa isi coboare mana dreapta direct in boxerii lui si sa maseze acea zona. Il ridica usor in sus si ii indeparta picioarele dupa care il ajuta sa se prinda de gatul lui si sa se stabileasca intr-o pozitie comfortabila. Il patrunse usor savurand fiecare moment dupa care ii acorda cate o privire jucausa satenului si cate un sarut scurt.
Kaoru ii arunca o privire suparata si confuza dupa care hotara sa ia fraul in mainile lui , isi apropie buzele de cele ale roscatului si il saruta in exact aceeasi maniera in care era si el sarutat. Isi strecura mana in pantalonii lui Ren si il zgarie usor cu unghiile facandu-l pe roscat sa scrasneasca din dinti.
Xe il tranti cu putere in usa dupa care incepu sa il penetreze rapid si cu putere provocand in acelasi timp durere dar si imensa placere barbatului ce gafaia cu putere si se agata de trupul roscatului ca de un colac de salvare.
Era sufocant, plin de pasiune si dureros insa satenului ii placea. Adora sa simta trupul bine facut al roscatului peste al sau, buzele lui dulci cuprinzandu-le pe ale lui si mai ales ...ii era dor de acele penetrari pasionale de care nu a mai avut parte de mult timp. Inainte de a se casatori atingerile oferite de Ren erau pasionale si uneori brutale insa dupa au devenit gentile si pline de iubire. Nu spunea ca nu ii placea asta insa uneori avea nevoie sa simta pasiunea roscatului pentru a se simti inca dorit.
Spre seara Kaname s-a intors acasa zambind pe ascuns stiind ce anume au facut cei doi in absenta lui.
Minute mai tarziu au aparut Teru si Ryo insa asta nu a fost tocmai o idee buna.
- Uhm...Kaoru...mi se pare mie sau Kaname are urme de saruturi pe gat? Intreba oarecum jenat blondul desi se aflau la masa si mancau insa curiozitatea era mai puternica decat el . Kaname se inrosi la fata si isi duse mana repede la gat incercand sa acopere urmele.
- Lasa-l. E tanar...probabil are iubita... glumi roscatul incercand sa il scoata din situatia jenanta in care se afla.
- Totusi, Ren. Ar trebui sa te interesezi cu cine iese, sugera brunetul foarte serios.
- Asa am sa fac, Ryo.
- Cel mai bine ar fi sa aflii numarul lor de telefon si adresa.
Pe Teru il bufni rasul si nu se putea stapani . De fiecare data cand brunetul intra in starea de ingrijorare paternala devenea incredibil de amuzant si arata si caraghios. Lui Ren ii statea bine si in ochii satenului capata din ce in ce mai multa importanta insa dintre toti cinci probabil cel care se comporta cel mai grijuliu si atent era Kaoru. Discutia a continuat alte cateva zeci de minute pe acelasi subiect insa Kaname a scapat numai dupa ce a facut o promisiune. Daca lucrurile deveneau serioase trebuiau sa ii cunoasca persoana iubita.
Kaname se prezenta in ziua de revelion in apartamentul lui Yoh insa nu indraznea nici sa zica nici sa se miste de teama sa nu il faca de rusine pe blond.
In schimb, barbatul era amabil cu toata lumea si din cand ii arunca cate o privire jucausa baiatului pentru a ii aminti ca stie ca e acolo si ca nu a uitat de el.
Kaname o observa pe Ayaka-san asa ca a fugit repede in balcon incercand sa se ascunda de ea si atunci Yoh incepu sa rada amuzat dar si gelos in acelasi timp.
Yoh o ignora total pe sora sasi incet incet se indrepta si el spre balcon. Deschise usa fara sa fie vazut si il cauta cu privirea pe brunet insa nu il gasi. Se aseza pe scaunul din balcon care era ascuns dupa un copacel plantat intr-un ghiveci si a oftat adanc nemultumit de situatia in care se afla.
Brunetul ii facu semn si il intreba daca era bine sa se apropie iar blondul il primi in bratele sale ocrotindu-l de privirile indiscrete ale oamenilor.
Kaname ii atinse buzele usor cu degetul mare dupa care le mangaie pret de cateva secunde nestiind daca ar trebui sa indrazneasca sa il sarute sau nu. Yoh ii prinse barbia in mana dreapta si il saruta usor dupa care isi introduse limba in gura lui si incepu sa ii exploateze intreaga cavitate. Kaname il stranse usor in brate dupa care incepu sa il sarute pe blond pe gat si sa isi strecoare degetele printre locurile libere de la camasa alba. Se cobora in genunchi si pret de o clipa il privi seducator pe blond dupa care ii desfacu fermoarul de la pantaloni.
Yoh il privea uimit si imediat si-a intors privirea spre living pentru a vedea daca e vreo persoana ce ii priveste insa nimeni nu ii putea vedea din acel unghi pentru ca acel mic copacel ii ascundea pe amandoi.
Ghinionul facu ca Alice sa observe absenta fratelui sau si sa se apropie prea mult de balcon. Il vazu pe Yoh aproape de tot inrosit la fata si chipul brunetului ceva mai jos , amandoi zambind
Blonda isi stranse pumnul si se indeparta cu viteza de balcon dorind sa paraseasca receptia insa de indata ce a ajuns la lift s-a lovit de o persoana cu parul cenusiu ce aducea mai mult a femeie.
Privirea lui era seducatoare si jucausa si se putea vedea clar ca era pus pe sotii si ca ii placeau lucrurile perverse.
Blonda ii zambi fericita ca isi gasese un partener pentru aceea noapte si impreuna cu noul ei amic , Endou, parasi apartamentul.
Lucrurile nu aveau sa ramana asa si atat fratele lui cat si pustiul aveau sa o plateasca. 4 iepuri dintr-o impuscatura in loc de doi.
Doua zile mai tarziu , Yoh se afla in apartamentul sau verificandu-si lista de mailuri cand observa un email tocmai de la sora lui.

[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

Sa inteleg ca se apropie de sfarsit..pacat..chiar imi placea bleahlt;
Capitolul a fost sweet. Imi venea sa urlu de fericirire cand au inceput Ren si Yoh sa ii bata pe tipii aia.Iar cand i-a impuscat nu mai zic...cred ca am citit de vreo 3 ori fragmentul si tot nu ma satur.:chuu:
Intr-un fel imi pare bine ca nu a omorat-o pe Ayaka..poate s-o linisti si ea intr-un final..
Ma bucur ca Ren a acceptat relatia fiului sau cu Yoh..si oricum..dupa cum a zis si el, nu avea nici un motiv sa il judece.
Aproape ca era sa uit sa zic ceva despre scena de dragoste dintre Kaname si Ren...foarte dulce..Imi place cum descri tu aceste scene..detaliile acelea picante sunt exact pe gustul meu ( doar sunt obsedata de yaoi :perv: )
Pup pupic
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

Saracul Kaname22 era sa fie violat din cauza nesuferitei aleia de Alice. Mai bine ar fi impuscat-o si pe ea Yoh si scapa lumea de o fiinta atat de...inumana cum e ea. Ma intreb daca pana la urma Kaoru si Ren o sa accepte ca Yoh sa fie iubitul lui kaname. Cred ca o sa-i lase in pace avand in vedere ca si ei sunt cam in aceeasi situatie ceea ce ma bucura foarte mult. Capitolul a fost minunat :love:, nu am ce sa critic la el pentru ca mi-a placut mult de tot la fel ca si celelalte de fapt. Abia astept sa pui nextul si sunt curioasa cum o sa fie mai departe. Nu-mi vine sa cred ca ai de gand sa termini ficul pentru ca devenisem obsedata de el, insa e bine ca acum o sa poti scrie si alte ficuri pe care presimt ca o sa le ador.
ja ne :bye:
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.850 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.866 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.299 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.122 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.731 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.902 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.758 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.808 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.845 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.337 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)