Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Pe cine ati vrea sa vedeti in seria a 3a? Sau ati mai vrea o serie a 3a?
Kaoru si Ren impreuna? si alte personaje noi ca sa fie mai interesant (optional sa apara si Ryo si Teru)
76.09%
35 76.09%
Kaoru si cineva nou...Ren cu cineva nou
0%
0 0%
sa moara Kaoru si sa ramana Ren cu altcineva
4.35%
2 4.35%
sa nu fie o a treia serie
0%
0 0%
sa fie cu totul alte personaje ..ca ne-am saturat de astea
0%
0 0%
sa termini ficul cu un happy ending si sa numai pui o continuare
10.87%
5 10.87%
sa termini ficul cu un sad ending si sa ne lasi in pace
8.70%
4 8.70%
Total 46 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] More than brotherly love [yaoi]

guys...mi-ar placea la nebunie sa mai lungesc acest fic insa sunt sigura ca v-ati saturat pana peste cap de el.
o alta serie nu fac nici moarta....ca in ritmul asta numai termin niciodata cu More than Brotherly love.
eventual pot sa lungesc mai mult finalul...spuneti-mi daca e bine asa.
acum..un mic "something" inainte de final

10.

Dezvaluiri si marturisiri.

Cateodata e greu sa te privesti cu adevarat si sa te analizezi din cap pana in picioare. Nu poti pentru ca apoi va trebui sa iti traiesti viata pe baza analizei pe care ti-ai facut-o. Sunt insa si momente in care trebuie sa recunosti si sa accepti cine esti.

Kaoru...Kaoru Fujimori acum.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

Sunt prima care comenteaza la fic chiar daca nu e un capitol in sine dar tot ma bucur4. M-a emotionat ce zis kaname si chiar mi-a venit sa plang. Chiar vreau ca el si Yoh sa fie impreuna si sa-i vad fericiti. Cred ca ai dreptate si nu mai are rost sa faci o alta serie din fic pentru ca pana la urma nu o sa mai aiba farmec daca ma intelegi, insa vreau sa lungesti finalul daca poti pentru ca mi-ar placea sa citesc cat mai multe capitole din ficul asta. Gambate cu finalul acela superb si abia astept sa-l citesc
bye pupicbye
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

Frumos, ador mult ce a gandit fiecare, si cum s-au exprimat ei. Mi-a placut mult ce a zis Ren (cred ca el a fost personajul meu preferat 39 ), si desigur de Kana-chan mi-a placut ce a gandit. Eu nu stiu ce sa zic, sa continui, sa nu continui, asta tu decizi, dar sigur as vrea sa fie finalul mai lung. Iti mai zic gambate cu finalul si sa scrii cat mai repede. 3 *chuu*pupic
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

ohh cum sa ne plictisim? :-O ficul asta e fantasstiicc :love:X:X te roooggg continuaaall si nu lua in condierare ce am pus la vote acolo nush ce ma apucasa XD.... oh abia astept ce se intampla in continuare :X ficul asta e cel mai tare fic pe care l-am citit vreodata :X si mia placut cea spus kaname la sf la nebunie :love: oh abia astept urmatorul capitol te rog punel cat mai repede :pls: ... ja ne :bye:

Ce de ganduri...Mi-a placut extrem de muult ce a gandit Kaname :X...Chiar sa maturizat...si il vrea tot pe Yoh 21.
E uite ce am pierdut eu 20 , de daca sunt adormita nu apuc sa comentez la timp Smile.Kaname si Ryo frati...e la asta nu ma gandeam Smile.
Pacat ca nu o sa mai continui , dar de...e alegerea ta.
Astept continuarea :bye: spor la scris pupicpupic

Suuuper!!! Deci eu plang cand ma gandesc ca Mtbl se va termina in curand...sunt foarte trista!
Mi-a placut cum ai realizat gandurile lor, ce profunzime sentimentala a atins fiecate, ce siceritate cu sine insusi...sunt sigura ca nu ar zice niciodata toate acele lucruri cu voce tare...in afara de Kana-chan...
Ador ca te-ai gandut sa ne dezvalui cum gandeste fiecare...
Imi pare bine ca Ren tine cu Kana-chan si sti ca micutul Kaname, asemeni lui insusi, nu va reninta la Yoh pre usor. Asa cum nici Ren nu a renuntat la Kaoru niciodata....ca buna dovada ca inca are remuscari in ceea ce priveste suferinta ce a simtit-o Kaoru cand Xe a intrat intr-o faza de idiotenie absoluta!
CEEEEE?!POFTIIIIIM!???????? CRED CA GLUMESTI!!!! TREI ANI JUMATE?~!?!?!?!?!?!???? Atata timp nu s-au vazut? Sfanta Macaroana...cred ca as fi innebunit daca as fi fost in locul lui Kana-chan! Sau in locul lui Yoh...app...gandurile lui Yoh de ce nu le-ai publicat(ca sa zic asa)? Eram curioasa ce gandeste blondul meu(adik al lui Kana-chan) dupa moartea scorpiei aleia de Ayaka si dupa trei ani jumate in care nu l-a vazut pe Kaname...sunt foarte curioasa! Nici nu o sa-ti vina sa crezi cat de curioasa sunt(si stiu ca am inceput sa ma repet rau de tot).
Gambate la scris and Kissu! Astept cu nerabdare nextu! Ja'!
P.S.: In legatura cu promisiunea mea: de data asta nu ai avut greseli sau nu le-am vazut eu dar sunt 99,99% sigura ca nu ai avut nicio greseala!
[center]No winter lasts forever; no spring skips its turn.
I love spring anywhere, but if I could choose I would always greet it in a garden.[/center]

[center][Imagine: 21czipi.jpg][/center]

G

Felicitarile mele sincere! Ai creat ceva de milioane si sunt foarte mandra ca am reusit sa asist la evolutia ta in scris ,care este foarte vizibila. Vreau sa ccites ultimul capitol.Vreau sa vad ce se intampla cu Yoh si Kaname .Gambate! Felicitari din nou! Esti o scriitoare grozava! Ficul tau este printre preferatele mele si eu am citit sute de ficuri . Mi-r fi placut mult sa continui insa daca esti hotorata sa-l termini aici n-aveam ce comenta Smile Astept cu nerabdare ultimul capitol si urmatoarele reatii ale tale. Felicitari pentru realizarile curente :bye:
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

imi cer scuze pentru greselile ce pot aparea aici. e ora 12 si am scris capitolul acum pentru ca nici eu numai aveam rabdare sincer.
mai am un capitol inafara de asta si s-a terminat.
ultimul nu stiu exact cum va fi insa sper sa iasa bine.
urarile voastre imi dau senzatia ca ma aflu la un interviu sau o inmormantare...si intr-un fel e inmormantarea acestui fic. sper sa va placa ultimele doua capitole.
va poop.

11.

Close to the aim

[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

:cry: Nu se poate... inca un capitol, si e gata :cry: As mai vrea o continuare :cry: La inceput, nu mi-am dat seama cine gandeste, dar pe parcurs mi-am dat seama ca e Yoh, si se pare ca nu a uitat de Kana-chan, si de fapt ar vrea sa il revada. Dar cand am citit partea cand Clara ii zicea "iubitule" am ramas :no:, doar nu are iubita? Dar am rasuflat usor dupa ce am vazut ca e doar secretara. :pfiu: Iar Tatataro, (haios "nume" i-a gasit si Yoh 21), nu credeam, de fapt nu imi imaginam deloc ca era Kana-chan, dar cand ai descris ca si-a dat ochelarii jos in baie atunci mi-am dat seama ca e el, si pur si simplu m-am bucurat foarte mult ca era el, si nu altul. o//o Cat a putut Kana-chan sa il tenteze pe Yoh, ca de fiecare data m-a pufnit rasul, dar pana la urma cand a citit fisa lui, si si-a dat seama ca era el, a fost totala faza. Iar "aventura" in birou a fost super hot :hot:, dar mi-a placut :perv:. Umorul si sarutul de la sfarsit, magnifice. o//o Prea frumos. Deea astept finalul, si gambate la scris. (si eu pe la ora asta stau treaza.... offff) Ja ne! *chuu* :bye:
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.844 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.798 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.173 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.051 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.648 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.727 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.674 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.588 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.683 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.250 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)