Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Pe cine ati vrea sa vedeti in seria a 3a? Sau ati mai vrea o serie a 3a?
Kaoru si Ren impreuna? si alte personaje noi ca sa fie mai interesant (optional sa apara si Ryo si Teru)
76.09%
35 76.09%
Kaoru si cineva nou...Ren cu cineva nou
0%
0 0%
sa moara Kaoru si sa ramana Ren cu altcineva
4.35%
2 4.35%
sa nu fie o a treia serie
0%
0 0%
sa fie cu totul alte personaje ..ca ne-am saturat de astea
0%
0 0%
sa termini ficul cu un happy ending si sa numai pui o continuare
10.87%
5 10.87%
sa termini ficul cu un sad ending si sa ne lasi in pace
8.70%
4 8.70%
Total 46 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] More than brotherly love [yaoi]

Ayaka... Tot timpul trebuie sa se amestece grr Mai bine ar fi omorat-o 78
Ma bucur nespus de mult ca Ren & Yoh au ajuns la timp 71 A fost foarte tare cum i-au batut pe aia 21 Ma bucur ca Ren a acceptat relatia lui Kaname cu Yoh, in schimb Kaoru mi s-a parut excesiv de grijuliu 39 Nu stiu daca asta e cuvantul potrivit...
I loved Yoh's present. So sweet! ^__^ Sunt curioasa cum va evolua relatia lor :]

So, spor la scris si bafta in continuare... Pacat ca sunt ultimele capitole broken heart

Alice... ai noroc ca nu i-ai facut nimic lui Kana-chan, caci altfel nu cred ca mai supravietuiai pana in urmatorul capitol... 45 La inceput hot :hot: , iar pe parcurs not.... adica not fiindca ce i-a facut lui Kana-chan, chiar daca nu i-au facut nimic aproape, pentru ce era sa ii faca... mi-a placut cand au intrat cei trei si i-au luat la rost pe aia, mai ales Ren si Yoh o//o, iar faza cand a vrut sa ii faca felul lui Alice, si l-a rugat sa nu o faca o//o prea dulce.... Deea astept next-ul si gambate la scris (asa de ocupata sunt k am stat sa scriu aproape un sfert de ora, nu puteam scrie un cuvant ca eram deranjata, fir'ar -_-) *chuu* :bye: pupic
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

duuuuuuuulce si totusi sunt deacord cu Moody chiar trebuia sa moara!!!!!!!!!!!!GRRRRRRRRRRRRRR..........fsssssssssss,dar Saracutul Yoh,in ce situatie l-a pus Alice.....Zuppy08Zuppy12buh
ma intreb de ce a plecat,cand putea sa-l sarute pe Kaname si de ce roscatul l-a oprit pe Kaname sa-l opreasca(si-a dat seama de relatia lor)dar,nu trebuia fiinca a facut lucrurile complicate,dar ma bucur ca este asaZuppy08si sunt curioasa de urmatorul cap,mor de curiozitateZuppy03
SULY SULY
victorie[posturi unite]
P.S:CRACIUN FERICIT TUTUROR!!!!!MULTE CADOURI SI BUCURII!!!!SURPRIZE PLACUTE!!!!Zuppy25Zuppy23


Tare!! Scz ca am intarziat dar am fost ocupata cu mancarile de Craciun...m-am si taiat in timp ce tocam carnea...
Deci ador si acest capitol, ca de obicei...si nu imi vine sa cred!!! Deci o urasc pe nenorocita aia! E o diavolita, o idioata, o nebuna si o urasc, o urasc,o urasc!!! O URASC! De ce scumpul de Yoh nu a impuscat-o cand a avut ocazia? De ce fraierul de Kaname l-a oprit? De ce? De ce? DE CE?! Nu inteleg cum Kana-chan al lui Yoh a putut s-o ierte pe Mrs Taniuchi dupa tot ce i-a facut! Chiar ca e super naiv!
Deci daca nu moare repede te omor eu in bataie si daca nu pot sa te bat cibernetic o sa te caut si in gaura de sarpe!
Adik nu imi vine sa cred ca i-a vazut atunci, pe balcon! Adik Kaname chiar a prins mult tupeu daca a avut curajul sa ii faca stii u ce lui Yoh acolo, cand exista sansa sa ii prinda oricine! Imi place si asta...dar Teru nu putea, pentru numele lui Dumnezeu, sa taca din gura? Akm Ren si Kaoru au aflat si chiar nu stiu ce o sa zica cand Kana-chan o sa le zica tot ce s-a intamplat!
Urasc suspansul in care ma lasi!!!
Gambate and Kissu! Astept nextu! Ja'!
[center]No winter lasts forever; no spring skips its turn.
I love spring anywhere, but if I could choose I would always greet it in a garden.[/center]

[center][Imagine: 21czipi.jpg][/center]

9.

Story end?


[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

Sunt curioasa! Ce o sa faca Kaname? Ce ani o sa se mai scurga? Cum se va termina povestea(desi eu as vrea sa mai continue)??? Stiu ca eu incep intotdeauna sa comentez finalul dar, mrg!
Ms, ms, ms!!! Ms moooooolt! Iti sunt profund recunoscatoare ca ai omorat-o pe nenorocita aia! Si imi pare bine ca te pot face sa te amuzi! Asta si incercam!
Poftim?! Frati?! Am banuit eu ceva!!! Stiam eu! Am stiut mereu!(imagine: intr-o pozitie haioasa de yoga, cu picioarele la ceafa, cu o figura uimita si "atotstiutoare")
Imi pare bine ca Ren si Kaoru il inteleg pe Kaname si ca Teru a renuntat la geloziile lui prostesti!
Ador si acest capitol si de-abea il astept pe urmatorul! Si sut super happy pt ca-s prima!
Gambate and Kissu! Ja'!
[center]No winter lasts forever; no spring skips its turn.
I love spring anywhere, but if I could choose I would always greet it in a garden.[/center]

[center][Imagine: 21czipi.jpg][/center]

Sincer, adyna si pe mine ma amuzi, imi place felul tau de a fi, si tine-o tot asa.
Capitolul a fost grozav, dar intreb si eu: cati ani o sa se scurga, ce o sa faca Kana-chan, ce o sa fie? 20 trebuie sa astept, stiu grr... Super tare capitolul, mai ales Ren a fost super haios in capitol, si cum facea el ca un copilas, chiar mi l-am imaginat. 21 Iar Kana-chan si Ryo frati? Wow, chiar nu ma gandeam la asta, m-ai surprins. Astept nextu-l, gambate la scris, Craciun fericit si *chuu* pupic

P.S. si eu vreau sa continui, fiindca e super fic-ul 3
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]


Yupy inca un capitol care-mi place mult. I think that this chapter is a beautiful Christmas present. M-a uimit faptul ca Ryo si Kaname sunt frati pentru ca nu ma asteptam la asta, insa e mai bine ca Kana-chan a ramas copilul lui Ren si al lui Kaoru. Ce bine ca a scapat in sfarsit lumea de nenorocita aia de Alice si ce ma bucur pentru ce i-a facut Endou ( stiu ca nu e bine sa ma bucur pentru asta dar nu ma pot abtine si e mai bine ca a murit ca facuse prea mult rau). Imi pare rau ca in curand se termina ficul asta, dar dupa cum am mai spus sunt sigura ca vei scrie la fel de frumos si celelalte ficuri asa ca voi avea ce sa citesc4. Ma intreb cum va fi end-ul sper ca va fi un happy end, insa oricum presimt ca voi plange ( de ce? nici eu nu stiu dar de fiecare data cand se termina o poveste frumoasa incep sa plang4). Astept sa vad ce se mai intampla intre Kaname si Yoh si Craciun fericit!:X Zuppy25
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE a murit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sunt super fericita,dar si trista,putin.Sper ca timpul sa treaca repede,astfel il omor!!!!!!(timpule!!te omor!!!te iau de barba si trag de ea pana cedezi!!!!:haSmile.
(scuze ca nu scriu prea mult,dar se pare ca mi-am sucit umarul si piciorele de 2 ori,nu e grav:ha:dar se pare ca am fost impiedicata si era sa daram si pomul de craciun:haSmile
astept urmatorul cap.
SULY SULY
Zuppy25
CRACIUN FERICIT!!!!!MULTE CADOURI SI SURPRIZE PLACUTE,BANANS IN VIATA,IUBIRE INFINITA SI VIATA DIVINA!!!!!PENTRU TOTI.Zuppy25:ang:




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.839 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.759 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 164.985 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.921 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.595 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.391 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.611 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.493 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.568 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.115 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)