Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18]

#1
[edit Aly]Tip Critica Permisa: Stil / Limbaj / Idei / Forma / Gramatica.

Heyyyy ppl 21 ia ghiciti 39 new fic ^_^ & Hope u like it

Capitolul I

Ma intreb... oare cat de mizerabila poate deveni viata cuiva? Sa platesti pentru un lucru pe care l-au facut altii, dar sa taci, spunandu-ti "Sunt prietenii mei"...
Eram abia la varsta de nouasprezece ani, cand credeam ca viata nu-mi poate rezerva nimic rau... Aveam o familie care ma iubea, dar nu stiu acum cat de mult le mai pasa de mine, aveam prieteni, o multime. Huh, acum s-a redus numarul la o singura persoana. Puteam spune ca viata mea e terminata, pentru ca am ajuns in locul de care, dupa parerea mea, oricine se teme, si anume: inchisoarea...
Coboram din asa-zisul autobuz, sau ce voia el sa fie, privind terifiat in acelasi timp in jurul meu. Eram absolut ingrozit. Trupul imi tremura incontrolabil, iar ochii mei erau umezi, vrand sa scape lacrimi amare, stiind ca voi petrece prea mult timp intr-un loc atat de groaznic. Niciodata nu m-am interesat de viata la inchisoare, sau ce se petrece acolo, stiam doar ce e un loc in care nu as vrea sa ajung. Se pare ca viata mea a fost gandita cu totul si cu totul altfel decat parea a fi acum cateva zile.
O cladire inalta, cu un aspect mizerabil se intindea in fata ochilor mei, facandu-mi parca in ciuda, stiind ca eu voi ajunge sa traiesc in interiorul ei urmatorii optsprezece ani. Mi-am privit incheieturile incatusate, oftand si muscandu-mi buza inferioara, inaintand cu pasi grabiti, fiind tras de catre ceilalti detinuti dinaintea mea. Eram legati ca niste caini, parca luandu-ne drepturile din a ne mai numi "fiinte umane"... De cum am intrat pe portile acelei caldiri, am vazut numai gratii, am auzit numai strigate, rasete in batjocura si am simtit numai fiori reci, de spaima, ce-mi urcau pe sira-spinarii, facandu-ma sa cred ca sunt intr-un cosmar, vrand sa ma trezesc cat mai repede...
-Hei, blondule! Abia astept sa-ti inrosesc fundu'! Striga un tip, la care nici macar nu am privit, fiind deja prea ingrozit de ceea ce ma inconjura. Stiam ca era vorba de mine... Eram singurul japonez cu parul blond si ochi albastrii din acel autocar.
Am fost bagat intr-o celula cu doua paturi suprapuse langa peterele stang, un veceu si un robinet fara chiuveta... Credeam ca mi se face rau! Cum putea cineva sa traieasca intr-o asemenea "incapere" ? Dar se parea ca aveam sa aflu si singur lucrul acesta...
-Buna... imi spune o voce de baiat. Nu-l observasem deoarece statea ghemuit sub plapuma patului de jos, dar de cum a iesit la iveala, i-am observat parul brunet, ciufulit, pe urma ochii putin obositi de un caprui inchis. Parea a fi genul tipului rebel, iar toate pierce-urile din urechi ma faceau sa-mi intaresc aceasta idee. In cea stanga avea doi cercei in lob, dintre care unul in forma unei cruci, si altul lat, de argint in pavilion. In urechea dreapta avea cinci cercei simpli, in forma de cerc, primul si ultimul fiind conectati printr-un lant subtire.
-Nu foarte buna... am rostit eu, oftand, lasandu-mi corpul spijinit de gratii.
-Inteleg cum te simti. Si eu am fost asa in primele zile de inchisoare, dar ai sa te obisnuiesti pe parcurs, imi spune el, ridicandu-se in sezut si facandu-mi semn sa ma asez langa el.
-Nu stiu cum as putea. E atat de ingrozitor aici...
M-am indreptat spre locul indicat, asezandu-ma pe suprafata moale, si retragandu-ma intr-un colt al patului, strangandu-mi picioarele la piept. Am inceput sa povestim, afland ca el era in acel loc de un an din cauza traficului de droguri, si mai avea de petrecut inca trei ani, deoarece atat a primit ca pedeapsa. Am aflat ca avea douazeci de ani si a inceput cu traficul inca de la saptesprezece, pentru a face rost de bani sa isi intretina familia. "Frumos din partea lui, dar putea cauta si o slujba normala." am cugetat eu, zambindu-i usor trist.
-Si tu? de ce ai ajuns aici? m-a intreabat el pe urma, devenind mai atent.
-Eu... pentru crima altora. Dar sincer sa fiu nu mai stiu cum s-a intamplat. Am fost drogat de cineva si nu imi mai amintesc aproape nimic din ziua aia, dar cert e ca nu sunt in stare de a omora pe cineva. Nu pot sa tai capul unei gaini care e deja moarta, apai sa omor un om! Cineva din asa-zisa mea "gasca" nu cred ca ma avea la inima, desi habar n-am ce am facut rau pentru a fii atat de mult urat de cineva...
-Huh! Nu stiu cum ar putea cineva sa te urasca. Stii, esti foarte frumos, imi spune el, apropiindu-se mai mult de mine.
-Umm... Multumesc? raspund eu privindu-l oarecum dezorientat, nefiind deloc obisnuit cu complimente venind din partea baietilor.
A chicotit amuzat, vazandu-ma asa, apoi mi-a atins obrazul cu mana dreapta, moment in care am auzit un fel de clopotel, care am aflat ca e cel care anunta timpul mesei. Nu imi era foame... De fapt nu voiam nimic altceva decat sa plec acasa, asadar l-am intrebat pe baiatul a carui nume era Shinobu, daca as putea ramane in "camera". Raspunsul a fost afirmativ, insa m-a atentionat sa am grija.
M-am intins pe patul lui, inchizandu-mi ochii sperand ca voi adormi cat mai repede, insa nu dupa mult timp, cineva isi face aparitia langa patul meu, razand in batjocura.
-Huh... Blondule, ti-am spus ca iti voi inrosi fundu'! Ha! nu stiu daca esti prost sau chiar vrei s-o iei bine de ai ramas aici, mi-a spus tipul, indemnandu-ma sa-l privesc nedumerit, insa speriat.
Era inalt, cu un corp bine lucrat, insa plin de cicatrici si tatuaje, ceea ce mi se parea scarbos. Pe langa asta, era chel si avea barba, parand a avea aproximativ treizeci si cinci de ani.
-Umm, da... Cand ai spus aia... la ce te-ai referit? am intrebat eu ridicandu-ma inapoi in sezut. Si apropo, numele meu e Kaoru, continui pe urma, zambind usor.
-Tu chiar esti tampit sau iti bati joc de mine?! m-a intrebat el rastit, prinzandu-ma de tricou cu ambele maini, ridicandu-ma cu totul de pe pat si izbindu-ma puternic de gratii.
De la acel punct incolo, trupul oncepuse din nou sa imi tremure. Ca sa fiu sincer, muream de frica, stiind la ce bataie as putea primi de la barbatul ala, asa ca, de teama, nu am mai scos niciun cuvant, sperand sa ma lase cat mai repede in pace. Dar tocmai pentru ca nu i-am raspuns la o intrebare, pe care nu am auzit-o fiind prea ocupat cu propiile mele ganduri, m-a trantit pe pat, moment in care eu am simtit o durere puternica la cap, apoi am pierdut orice contact cu realitatea...


***

Incercam sa-mi deschid lent ochii, auzind o voce si simtind mana cuiva ce-mi statea asezata pe obraz, si de indata ce am reusit, am vazut un chip de barbat... Parul era negru, precum cea mai intunecata noapte, incadrand un chip frumos dar masculin, iar ochii lui imi aduceau in minte imaginea unui ocean intins, nemarginit, privit atunci cand soarele apune, oferindu-i acea culoare de albastru inchis. Am clipit de doua ori, apoi am zambit...
-Uau... un inger? Am intrebat, fiind oarecum fascinat, pe urma i-am auzit rasul si observat zambetul, el amuzandu-se pe seama cuvintelor mele.
-Baiete... Daca eu eram un inger, lumea asta se ducea de rapa, mi-a spus el, continuand sa chicoteasca. Te simti bine? m-a interabat pe urma, ridicandu-ma in capul oaselor, facandu-ma sa realizez ca ne aflam pe pat.
-Nu stiu... Ma doare capul, am rostit eu, ducandu-mi mana la frunte. Cred ca m-am lovit.
-Asa e. Dar ai noroc, tipu' ala nu a avut destul timp la dispozitie pentru a te viola, mi-a spus el, ciufulindu-mi parul.
-Cum adica? Vrei sa spui ca barbatii pot face asa ceva? Intre ei?! Am intrebat, al naibii de confuz, facandu-l pe el sa se uite la mine cu ochii bulbucati.
-Iti bati joc de mine? Evident ca pot! Pe langa faptul ca pot, o si fac. Tu chiar ai optsprezece ani? A intrebat pe urma, ridicand o spranceana.
-De fapt am nouasprezece... Douazeci voi face in cinci decembrie, de ce?
-Si n-ai habar despre asa ceva? Ha... Rar se intalnesc persoane ca tine, mi-a spus, abia abtinandu-se sa nu rada.
-Scuza-ma ca nu sunt informat! Stiu despre relatiile baiat-fata. De ce sa ma intereseze numai de baieti? Habar n-aveam ca... Oh Doamne! Inseamna ca as putea fi violat?! De ce m-ar viola cineva?! sunt baiat! Am tersarit eu, imediat la acel gand, desi habar nu aveam ce s-ar putea intampla.
-Te-ai uitat vreodata intr-o oglinda? In ochii fetelor esti frumos, iar in ochii celor de aici esti "perfect pentru sex". Si nu prea cred ca vrei sa incerci asa ceva cu brutele de aici, deci trebuie sa ai mare grija daca nu vrei sa ajungi prada cuiva prea curand... Nu are sa-ti placa.
-Ce ma fac?! Daca tipul acela a vrut sa ma violeze, poate vor mai incerca si altii! De ce sunt dezbracat?! am strigat eu, deja in culmea disperarii, abia observand ca hainele lipsesc de pe mine, incercand pe urma sa-mi acopar zona intima cu ambele maini, si simtind cum obrajii incepeau sa mi se incalzeasca.
Inainte sa-mi dau seama, barbia mea a fost cuprinsa intre degetele lui, iar buzele mele acoperite de ale sale, lasandu-ma absolut socat. Dar simteam cum pulsul inimii se accelereaza, si nu parea sa-mi displaca nici macar atunci cand limba lui s-a strecurat in lacasul umed, explorand liber fiecare centimetru. Simteam cum trupul incepuse sa-mi tremure, insa de data aceea nu era din cauza fricii...



Piiics:

Kaoru <-- din punctul lui de vedere povestesc

Shinobu

Julian <-- numele lui apare numai in capitolul 2, dar el este cel care il saruta pe Kaoru ^_^

din nou Julian xD
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#2
wow, super poveste. Kaname Gackt, m-ai dat pe spate. E superrrrrb!!! Deja ard de nerbdare sa citesc urmatorul capitol, care cu siguranta va fi foarte special. Despre descriere, ce pot spune, e foarte buna. Dar n-am putut fi atenta atat de mult la descriere, pentru ca actiunea m-a coplesit. Povestea e de-a dreptul fantastica. Astept cu nerabdare nextu si sper sa-l pui cat mai repede. 4pupic

#3
O.M.G *O* Pericol de incendiuuuu! XD
Nu am mai citit de multicel un fan fic yaoi, si pot spune ca mi-a lipsit ~_~..dar tu, nu ce magie ai facut pe acolo, dar mai lasat ceva de genu O.O. S-a si speriat tata de mine vazandu-ma asa atenta. xD

Mi-a placut la nebunie cum ai descris, cum ai narat, iar replicile sunt asa de sweeeet :3
Mama..la poza lu` nenea Kaouru..crede-ma am stat 5 minute salivand continuu *O*..mi l-am mai pus si pe desktop XD..deci..sunt dusa, dar e asa de hot!!!!!

Mi-a placut cum ai inceput, ai alunecat usor, facandu-ma sa imi doresc sa stiu ce se va intampla peste 5 secunde..and waw! O.o..nici nu mi-am dat seama ca s-a si terminat [mai ca plangeam XD...dar la poza aia hot..salivam *O*]

Imi place ideea, e originala. Actiunea se va derula in spatele gratiilor. Sunt curioasa ce evadari planuieste, sau...va scapa de nebunii aia [de aia rai...ca aia buni sunt bunaciuniii :3] Si cu "prietenii" lu` Kao, care l-au bagat la zdup...ce va fii? 8D

Imi placeeee! Asa ca fa bine si misca degetele, si posteaza nexu` ca iti tabacesc partea dorsala!

Nu ma lua in seama..neuronii mei saliveaza, am nevoie de o interventie salutara care sa trimita inapoi pe Terra... xD
with.much.love.Kagome :]
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#4
Primul meu comm pe care il dau sub acest tampit nume( ma refer al meu: )Asa deci, kame , ficul tau nu e superb, e inuman21e magnific, mirific, absolut senzational, extraordinar. Sti, doar ca ador modul tau de a scrie, de a crea caracterul personajelor, si ce personaje delicioase, uhhh...ce as gusta si eu putin din ei. Imi place mult dialogul tau , e interesant si chiar ma face sa rad21 mai ales la cat de naiv e Kaoru ah, ce scump e4 foooarte scuuump. Si descrierea e foarte frumoasa, nu ma plictiseste, adevarul e ca eu niciodata nu am suportat descrierea, ma enerva, dar nu in cazul tau, deci m-ai facut sa o plaac4 deci te iubeeee( hai ca iti fac declaratie alta datapupic )Deci vreau next, urgent, urgent , da? asa ca pune mana pe treaba ca de nu. te x_X deci fac urat
Kissu si spor la scris!!!!
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#5
Buna!Waw insfarsit vad o persoana care e interesata si de partea foarte neplacuta prin care trec unele persoane.In general inchisoarea este evitata de persoane deoarece sentimentele si nenorocirile din acel loc sunt greu de descris. Insa tu ai reusit perfect sa descri incaperea si nedreptatea pe care o fac unii persoanelor apropiate.Sunt curioasa,vreau sa aflu mult mai multe lucruri despre Julian mi se pare un tip ok,dar cine stie cum e el in realitate. In rest astept cu nerabdare nextul si iti urez spor la scris!bye and kiss
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#6
Yo mai lipseam de aici, dar nam stiut ca ai de gand sa scri atat de repede ficul ca poate imi faceam timp mai devreme ca sa fiu prima care citeste, insa important e ca am ajuns pana la urma 71. Oricum ideea e ca imi place foarte mult si inceputul pare destul de promitator. Ma tot gandesc de cate o sa aiba parte saracul Kaoru in inchisoare...parca mi se face putina mila de el, dar nu indeajuns ca sa te rog sa il lasi "teafar" 21. Hm...nu stia cum pot sa se culce 2 baieti impreuna? Asta imi aduce aminte de mine la 10 ani parca, auzisem prima data si statea si ma gandeam eu cum ar veni asta si ma gandeam ca nu au cum21 . Eh copil ce sa-mi faci...dar 20 de ani? Asta chiar e ciudat.
Imi place ca Julian nu pierde vremea, l-a si sarutat asa fara niciun fel de restrictie si vad ca si lui Kaoru ii place. Presimt ca va iesi ceva intre ei, daca nu cumva o sa ajunga chiar iubiti, ar fi dragut. Ah da, uitasem, daca tot va fi violat vreodata Kaoru [banuiesc ca da] macar sa fie cu un tip bun, nu cu un mos dement si tatuat65
Acum poti posta nextul [asta a sunat a nesimtire, stiu, dar chiar voiam sa las comm4] Spor la scris pupic
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#7
Thanks girls 4 teh comments 108
Hope ya like the next chapter :3

Capitolul II

Sarutul a fost unul lung si... incurcat, in sensul ca eram putin confuz, neintelegand ce anume se petrecea intre mine si barbatul acela, dar as fi mintit daca ziceam ca nu imi placea. Limba lui o mangaia pe a mea intr-un mod bland si placut, iar buzele sale le presau usor pe ale mele... dar ceva era gresit.
-De ce ai facut asta?! am intrebat prompt, de indata ce buzele mele au fost eliberate, ridicandu-ma in acelasi timp de pe pat.
-Expresia ta a cerut-o, a raspuns afisand un zambet nonsalant, ridicandu-se si el de pe suprafata moale. Ai grija, in locul asta, ti se poate intampla orice, oricand. Sarutul acela a fost ceva nesemnificativ, fata de ce ai putea patii aici, si ar fi pacat sa ramana cineva ca tine traumatizat, nu-i asa?
Abia cand se ridicase in picioare i-am observat imbracamintea, si era una de politist, o uniforma, aceea ma facea sa cred ca este unul din gardienii acelei inchisori. Cum inca nu uitasem ca sunt dezbracat, inca imi acopeream zona intima cu ambele maini, lasandu-mi parul blond sa-mi cada pe chip, incercand totusi sa nu mai par atat de rusinat de situatia in care ma aflam.
-Cineva ca mine? intreb eu, usor confuz.
-Exact, a rostit el, prinzandu-mi barbia intre degetul mare si aratator. Te-am observat inca de cand ai coborat din autocar, si m-ai interesat. Dar acum, ma interesezi si mai mult, poate din cauza ca... esti mai inocent decat pari.
-Eu nu sunt inocent! am ripostat imediat la auzul cuvintelor lui. Ce prostie, fapta aceea m-a facut sa par si mai copil in fata lui.
-Nu zau... a spus el, zambind din nou amuzat. S-a indepartat de mine, spunand ca era timpul ca el sa plece, apoi s-a facut nevazut in cladirea aceea imensa. Mi-am luat grabit hainele pe mine, urcand pe patul de sus, si asteptand ca Shinobu sa vina . Eram curios cine se presupunea a fi barbatul acela, iar el putea cu siguranta sa-mi spuna ...
In mai putin de doua minute, colegul meu si-a facut aparitia , trantindu-se pe pat , scapand in acelasi timp un oftat adanc.
-Hei, Shinobu... stii cumva vreun gardian care sa fie cam de un metru optzeci si cinci, brunet cu ochi albastri...
-Cu chip frumos, corp bine cladit si o voce patrunzatoare? a intrebat el sigur pe sine, continuand pe urma: Oh da! E Julian. Tipul e foarte tare. Ne da voie sa facem ce vrem, adica, intelegi tu... Droguri, chestii de astea. Dar sa nu deschizi gura in privinta asta, mai ales de fata cu alti gardieni.
-Serios? Deci e un politist corupt? Chestiile astea nu sunt numai in filme? Nu e un lucru periculos? am intrebat eu, devenind din ce in ce curios.
-Oh, ba da! E foarte periculos, Mai ales ca exista doua grupuri pe aici, care nu-l suporta, pentru ca ei voiau sa fie cei respectati pe aici si mor de ciuda ca un gardian le-a luat-o inainte si e mai respectat decat ei toti la un loc.
Ascultam cu atentie fiecare cuvintel pe care brunetul il rostea, devenind interesat de absolut tot ce imi spunea, deoarece, cu fiecare secunda ce trecea, aflam cate un lucru despre acea persoana, care in urma cu doar cateva minute si-a unit buzele cu ale mele.
-Si, spune-mi... Ce vrea sa insemne atunci cand cineva iti spune ca il interesezi? am intrebat din nou, rezemandu-ma cu spatele de perete.
-A spus Julian asta? Ah, si apropo, pe aici i se mai spune si "Lucifer"... asta in caz ca auzi si nu stii despre cine e vorba.
-Da, asta a spus... Lucifer?"ingerul cazut", am rostit eu, imediat, aducandu-mi aminte de acea legenda a ingerului alungat din Rai, si totusi, aveam impresia ca acea porecla i se potrivea de minune, desi abia il cunoscusem.
-Presupun ca te place. Ai noroc. Niciunul din inchisoarea asta nu a pus mana pe el , cu adevarat. In sensul ca se intampla o singura data, si atat. Nu pare a fii vreunu cu relatie stabila. Mai ales cu detinuti...
-A zis ca a devenit mai interesat din cauza inocentei mele. I-am spus ca habar nu aveam ca barbatii pot face aia intre ei...
-Adica sex? A intrebat el degajat, moment in care eu mi-am miscat capul in semn pozitiv. Precum ma asteptam, el a facut acelasi lucru ca acel gardian, marindu-si ochii, apoi incepand sa rada cu pofta, dupa care mi-a pus aceeasi intrebare: Tu chiar ai optsprezece ani? Pana si un baiat de paispe' e la curent cu asa ceva...
-Nu am optsprezece, ci nouasprezece, si voi face douazeci in decembrie! Ce nu intelegeti? Pur si simplu nu stiam... Eu nu mi-am umplut capul cu tot felul de perversitati. Am niste parinti foarte exigenti, motiv pentru care eu eram nevoit sa invat mult pentru a ajunge ce vor ei. Oricum, se pare ca i-am dezamagit... doar sunt aici, nu? Si crezi ca am avut timp sa ma interesez si de altceva? Abia ca puteam iesi cu prietena in weekend si sa petrec ceva timp cu gasca....
-Aha... Deci de asta a spus de inocenta ta. Mi se pare dragut.. dar aici e o problema. Trebuie sa fii sub protectia cuiva, asta daca nu vrei sa se ia careva de tine, adica sa fii batut sau violat. E ingrozitor, si ar fi un mare pacat.
A inceput pe urma sa-mi povesteasca despre un anume "Jin" care pare a fi un tip de treaba, dupa spusele lui Shinobu, si care ii oferea lui protectie. M-a intrebat daca voiam sa ma prezinte acelui barbat, iar eu am ezitat putin inainte de a da un raspuns, insa pana la urma, am acceptat.
In acea "pauza" in care toti detinutii au ocazia de a iesii in curte, eu impreuna cu Shinobu am profitat de ocazie, pentru a lua o gura zdravana de aer, stand relaxati pe una din bancile de langa gardul inalt. Ii priveam pe toti ceilalti cum jucau baschet, se antrenau, sau cum isi adunau gastile, planuind cine stie ce...
-Hei, Jin! Striga Shinobu, facand cu mana unui tip inalt si bine facut. Pe masura ce barbatul se apropia, ii puteam observa fiecare detaliu al chipului sau corpului. Ochii ii erau caprui, asemanatori cu ai noului meu amic, iar buzele pline si uscate. Avea o cicatrice pe obrazul drept care se intindea din josul ochiului, pana inainte de buza, si un cercel in urechea stanga. Parul lui saten era lung, insa prins intr-o coada la spate, lasand doar cateva fire sa-i cada pe ochi.
-Hei, Shin! a salutat barbatul la randul sau, cu zambetul pe buze, intrebandu-l apoi pe brunet daca se intamplase ceva, timp in care l-a apucat usor de dupa gat, acoperindu-i pe urma buzele cu ale sale.
Desi mi se intamplase acelasi lucru in acea zi, nu puteam sa raman indiferent, adica Shinobu chiar "alimenta" acel sarut in loc sa il respinga, si mai mult, si-a asezat bratele in jurul gatului acelui Jin, tragandu-l mult mai aproape... si asta in fata tuturor.
-Vreau sa ti-l prezint pe Kaoru. E nou aici, a rostit Shinobu, nedezlipindu-se inca de barbatul acela. Si vreau sa te rog ceva, adica sa ai grija si de el pe langa mine... Te rog? Si nu-ti face griji... pot sa platesc dublu, ca sa nu fie el nevoit, a continuat apoi, afisand o expresie de catelus.
Arata de parca ii placea foarte mult de acel tip, si totusi, nu reuseam sa il inteleg. Erau amandoi barbati! Asta nu e gresit? Totusi, satenul a acceptat, insa abia m-a privit, si cand a facut-o, mi-a facut cu ochiul, apoi l-a mai sarutat o data pe cel din bratele sale, dupa care a plecat spre un grup de aproximativ zece persoane, facandu-se nevazut printre ei.


Piiic!!

So, --->this is Jin<--- 4 .... imaginati-va si cicatricea de pe obrazul stang 21
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#8
Wow, ce capitol interesant. A fost bestial, pana si Shinobu are pe cineva in inchisoarea aceea. Deci, Julien e foarte tare, l-a sarutat pe Kaoru fara nicio retinere, se pare ca il place intr-un mod deosebit. Jin se implica si el in prietenia lui Shinobu cu Kaoru si se pare ca-l va proteja pe blond, da! asa e bine, daca pateste ceva Kaoru, il omor cu mana mea virtuala pe acel detinut care se va lua de el. E foarte buna povestea, astept cu nerabdare nextu' si sper sa-l pui cat poti de repede. Succes in continuare. Kisu

#9
Uf iar am uitat sa dau comm fir-ar sa fie108. Am zis ca las mai tarziu si daca nu-mi aduceam aminte acum, ramaneam pe dinafara22. In fine, ma bucur ca am reusit sa postez ca doar imi place la nebunie capitolul si merita toata aprecierile:X. Dialogul e exact cum ma asteptam, interesant, face povestea usor de citit si nu ma lasa sa adorm pe mine asteptand sa vina sfarsitul [ca mi s-a intamplat chiar si la yaoi, dar niciodata la ceea ce scri tu si nu mint deloc], si chiar sunt curioasa cum o sa evolueze actiunea.
Well...faza cu Lucifer imi aduce aminte ca asa ii spunea frati-meu lui Luminor pt ca a zis ca seamana22 Asa ca acum cand aud il vad pe Julian ca pe "mumia" aia ambulanta21. Dar mi-a placut asemanarea cu "ingerul cazut din cer" intotdeauna mi s-a parut interesanta povestea asta si acum ca e imbinata cu marea mea pasiune, yaoi-ul e si mai pe gustul meu. Ah si se pare ca o sa mai fie un cuplu, sau cel putin asa sper, mie mi-ar placea sa descri cateva scene si dintre Shinobu si Jin doar mi s-a promis " Si nu-ti face griji... pot sa platesc dublu, ca sa nu fie el nevoit" 108
Hm...succes la scris in continuare si multa inspiratiepupic
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#10
Hello5 new chapter :] Hope ya like it 108

Capitolul III

In ziua urmatoare, am fost trezit dintr-o data de zgomotul pe care Shinobu l-a produs, scapand o carte din mana. Mi-am deschis lent ochii, dar inca speram ca ziua precedenta sa fi fost doar un cosmar. As fi vrut sa cred ca nu am ajuns in acel loc ingrozitor, insa dorinta mea nu s-a implinit...
-'Neata Kaoru, si scuze ca te-am trezit, mi-a spus brunetul, ridicand obiectul de pe jos, si asezandu-se apoi pe pat.
-Nu-i nimic, oricum sunt destul de odihnit, am replicat eu, ridicandu-ma in capul oaselor.
Am ramas pentru un scurt timp nemiscat, gandindu-ma la ziua de ieri. L-am vazut din nou pe acel gardian... Julian, insa cand m-am apropiat sa-i vorbesc, vrand sa-i multumesc pentru faptul ca m-a ajutat, el mi-a aruncat o privire in scarba, spunandu-mi sa-mi vad de treaba. Am ramas oarecum perplex, gandindu-ma in acelasi timp la motivul comportamentului sau, adica eu ma purtasem frumos cu el, si asa-mi primeam rasplata...
Shinobu m-a tras de langa barbatul acela, vrand sa-mi spuna cateva lucruri despre cei din gasca lui Jin, dar nu am reusit sa retin nici macar un nume amarat, deoarece eram cu gandul intr-o cu totul alta dimensiune.
-Shinobu, vreau sa te intreb ceva, am spus eu, coborand pe podea si asezandu-ma langa brunet.
-Ascult. Si spune-mi Shin. E mai scurt, a replicat el, lasand cartea deoparte si indreptandu-si atentia spre mine.
-Shin, tu... il iubesti pe barbatul ala? Am intrebat eu, ezitand putin la inceput, nevrand sa-l supar cu indiscretia mea. A zambit, apoi si-a mutat privirea inspre podea.
-Poate "a iubi" e prea mult spus. Mai degraba il plac... Dar stiu ca nu e numai al meu, a rostit apoi oftand.
-Dar... sunteti amandoi barbati. Asta nu e gresit?
-Gresit? Poate fi gresit, dar odata ce ajungi sa cunosti placerea si sentimentul acela reconfortant cand esti imbratisat de persoana pe care o placi, nu te mai gandesti daca e sau nu bine ceea ce faci... Te lasi pur si simplu purtat de val, si devine la un moment dat ca un fel de drog pentru tine si pentru corpul tau... Devii dependent de caldura celuilalt, de mangaierile lui, sarutarile... Ahh! Gata, ca ma faci sa devin sentimental, si e naspa! s-a rastit el, tresarind si gesticuland, incepand apoi sa rada, indemnandu-ma si pe mine sa zambesc discret in coltul gurii.
-Deci asa... Stai linistit, sentimentalule, numai eu stiu cat de "poet" esti, i-am spus in gluma, incepand pe urma sa rad si eu odata cu el.
In scurt timp, am putut iesi din celule pentru a merge la cantina, unde a trebuit sa mananc piure de cartofi si ceva carne... in ritmul ala ajungeam si mai slab decat eram deja, pentru ca nici macar nu imi placea. Dar nu puteam sa mor infometat...
Toti se uitau la mine de parca as fi fost un exponat la gradina zoologica, unii ma priveau batjocoritor, iar altii curiosi, insa incercam sa-i evit cat de mult posibil... Stateam agatat de Shin, urmandu-i pasii, insa eram vizibil deranjat de faptul ca locul acela imi displacea incredibil de mult. Auzeam vocile detinutilor, care nu se sinchiseau sa vorbeasca in soapta, ci indeajuns de tare incat sa-i pot auzi si eu, iar tot ceea ce intelegeam erau lucruri despre "tipul blond, cel nou". Ma rugam in sinea mea sa nu fiu eu personajul din discutiile lor, deoarece acele vorbe nu erau tocmai de bine, iar eu observam cum ma priveau insistent. Chiar inainte sa iesim din cantina, in fata noastra s-au asezat cinci barbati inalti si bine claditi, indemnandu-ne sa ne oprim din mers si sa-i privim.
-Voi ce vreti? intreaba Shin neimpresionat de expresiile lor fioroase, in schimb eu am inghitit in sec si nu am scos nici un cuvintel din gura, asteptand sa putem pleca si sa scapam de matahalele alea.
-Nu avem treaba cu tine, Katagiri, a spus barbatul din mijloc, care parea a fi capul grupului. Nu stiam numele intreg a lui Shin, insa il aflasem fara a-l mai intreba... desi preferam sa nu-l aud de la un tip care ma inspaimanta. Pe el il vreau! a continuat pe urma, prinzandu-ma de brat si tragandu-ma din spatele brunetului.
-Ia-ti labele de pe el! Nu vezi ca il ranesti?! s-a rastit Shin, care m-a prins de cealalta mana.
Intr-adevar, stransoarea mainii lui era foarte puternica, eram putin suspendat in aer, iar bratul ma durea cumplit din acea cauza. Ma simteam ca un obiect de care oricine s-ar putea folosi in voie, iar pe chipul meu se puteau observa usor expresiile de teama si durere. Amandoua combinate imi obligau inima sa bata cu putere, parca iesindu-mi din piept.
-N-ai inteles ce a spus baiatu'? s-a auzit o voce din spatele meu, continuand pe urma, apropiindu-se din ce in ce mai mult: Nu ti-a ajuns bataia de saptamana trecuta, amice?
-Jin! Ce bine ca ai venit... Spune-i sa-i dea drumul! Tampitu' asta o sa-i rupa bratul lui Kaoru! a spus Shinobu, tragandu-l pe Jin de mana, aducandu-l in fata mea si a celor cinci barbati.
-Vrei sa repet? a intrebat satenul, punandu-si mainile in san si privindu-ul victorios pe cel care ma tinea strans de brat. Mi-a dat drumul, impingandu-ma astfel incat sa cad pe podeaua murdara si rece, dupa care le-a facut semn celor de langa el, care l-au urmat, eliberandu-ne calea.
-Kaoru, esti bine? m-a intrebat Shin, ghemuindu-se inaintea mea, intinzandu-si apoi mana pentru a ma ajuta sa ma ridic.
Am aprobat din cap, apoi m-am repus pe picioare cu ajutorul brunetului, continuandu-ne drumul impreuna cu Jin. Urma sa mergem la dus, insa satenul a propus ca ar fi mai bine ca noi sa ramanem la urma, pentru ca s-ar putea intampla multe lucruri neplacute. A spus ca nu va avea nimeni nimic impotriva, deoarece el deja vorbise cu gardianul din zona dusurilor si au cazut la un acord...
In aproximativ douazeci de minute, detinutii au intrat in celulele lor, ceea ce ne-a lasat noua drum liber pentru a ne revigora trupurile. Am scapat de haine, si am pornit apa calda a dusurilor, lasand-o sa ni se prelinga pe trupuri. Shinobu impreuna cu Jin stateau sub acelasi dus, deoarece incepusera deja a-si oferi sarutari din ce in ce mai lungi si mai pasionale, ignorand faptul ca mai exista o persoana in acel loc.
Mi-am intors privirea, vrand sa-mi continui dusul, si sa uit ca doi barbati se sarutau nebuneste chiar langa mine. Trebuia sa ma obisnuiesc cu ideea, avand in vedere cat de mult timp aveam sa-mi petrec alaturi de el, insa mi se parea oarecum dificil. Adevarul era ca nu imi inspirau scarba si nici repugna, dar pur si simplu inca nu puteam concepe ideea relatiei dintre doi barbati.
Am auzit un geamat al brunetului, pe care l-a scapat atunci cand Jin si-a coborat mana intre picioarele sale, iar eu m-am simtit jenat, motiv pentru care obrajii mei au prins o culoare rosiatica.
-Jin, nu ar trebui... nu aici, a spus Shin, probabil amintindu-si ca ma aflam si eu in acea incapere.
S-au oprit din ceea ce faceau, insa nu indrazneam sa-mi intorc privirea spre ei, deoarece stiam ca as fi aratat stupid atat de rosu in obraji numai din cauza unor sunete. Continuam sa-mi spal parul, incercand sa-mi concentrez atentia asupra dusului, si in niciun caz asupra lucrurilor perverse care se petreceau la doar un metru distanta de mine.
-Jin... ai spus ca ai cazut la un acord cu gardianul din zona asta. Despre ce e vorba? a intrebat Shin, facandu-ma si pe mine sa devin mai curios si mai atent la ceea ce ei doi conversau.
-E Lucifer, a raspuns satenul, indemnandu-ma sa-mi intorc putin privirea inspre ei de indata ce am auzit acea porecla. Are treaba cu amicul tau blond, a continuat pe urma, determinandu-ma sa ma intorc cu totul inspre ei, fiind putin nedumerit.
-De fapt, si eu vreau sa-l intreb de ce mi-a vorbit asa in ziua de ieri. Chiar nu a fost foarte frumos din partea lui, am replicat eu, incrucisandu-mi bratele la piept, si amintindu-mi de cum mi-a taiat scurt firul, spunandu-mi sa-mi vad de treaba.
-Blondule, eu nu prea cred ca...
-Julian? Atunci nu trebuie sa-mi fac griji, l-a intrerupt Shin, strangandu-l in brate pe cel dinaintea sa.
Nu am inteles ce anume a vrut sa spuna, insa inainte de a-l putea intreba, amandoi si-au indreptat privirea spre usa dubla care se deschise cu un scartait deranjant. Era Julian, care a inaintat lent, apropiindu-se din ce in ce mai mult de noi. In acelasi moment, l-am auzit pe Jin soptindu-i ceva lui Shinobu, dupa care si-au luat cate un prosop cu care au inceput sa-si stearga corpurile ude.
-Shin! Eu nu sunt inca gata, i-am spus brunetului, incercand sa ma clatesc mai repede.
-Nu conteaza. Te vor astepta, a intervenit gardianul, continuand sa se apropie. Nu intelegeam insa de ce deveneam mai tensionat pe masura de distanta dintre noi se micsora... credeam ca era din cauza faptului ca stiam ce as fi putut pati intr-un astfel de loc, insa el era un gardian, iar Shin a spus ca este de incredere. Atunci ce anume era in neregula?
M-am intors pentru a opri apa dusului, insa am tresarit imediat la auzul sunetului provocat de palma brunetului izbita de faianta alba. Nu stiam ce ar fi trebuit sa fac, asa ca am tacut, ramanand cu spatele la el si asteptand ceva... insa habar nu aveam ce anume. Am inghitit in sec si m-am intors lent inspre el, hotarat sa spun ceva, insa fara a incerca sa-l privesc in ochi.
-Ieri am vrut sa-ti multumesc pentru ca m-ai ajutat, dar...
-Cu placere, mi-a raspus el, fara a-mi da voie sa-mi termin propozitia, desi voiam sa-l intreb de ce s-a purtat asa cu mine, din moment ce eu nu am facut nimic rau...
Buzele ii erau arcuite intr-un zambet discret, iar ochii sai ma priveau insistenti, parca obligandu-ma sa ma jenez de situatia in care ma aflam. Ce ironie... A doua oara cand eram numai noi doi, iar eu stateam din nou dezbracat inaintea lui.
Inca nu puteam intelege ce fel de "treaba" avea cu mine, dar tot ce facea era sa ma priveasca, iar din cauza faptului ca simteam cum obrajii incepeau din nou sa mi se incalzeasca, eu nu puteam face acelasi lucru.
-Te inspaimant chiar atat de tare? a intrebat el, asezandu-si palma pe obrazul meu, marindu-si zambetul de pe chip.
-Nu! Nu ma intelege gresit! tresar eu, vrand a-l face sa inteleaga faptul ca nu acela era modul in care gandeam. Mi-am ridicat in acelasi timp privirea pentru a-i urmari chipul, continuand apoi sa vorbesc: E doar faptul ca sunt putin jenat in momentul asta si nu stiu...
Inainte de a-mi putea termina propozitia, m-a prins de barbie, unindu-si buzele moi cu ale mele. Primul meu impuls a fost sa ma dau un pas inapoi, insa imi statea in cale faianta alba, de care mi-am lipit spatele, scapand imediat un scancet infundat din cauza contactului cu suprafata rece. Limba lui s-a strecurat printre buzele mele, cautand-o pe a mea, iar eu mi-am asezat mainile pe pieptul sau, ideea principala fiind aceea de a-l impinge de langa mine, insa nu am facut-o...
Buzele lui le sarutau tandru pe ale mele, bland, parca nevrand sa ma sperie, sa ma indeparteze, insa eu simteam cum trupul incepea sa-mi tremure, si nu stiam daca era din cauza fricii...
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.380 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.070 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 131.214 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 98.559 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 57.765 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 124.728 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 111.056 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 49.924 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.301 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.451 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)