Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18]

#21
Sper sa fiu destul de coerenta cat sa las un comm, desi simt ca voi adormi in 3 secunde21.
Nu-mi vine sa cred ca toata saptamana ti-ai facut griji pentru capitolul asta, l-ai tot modificat, ai tot scris si ai ramas nemultumita de el, dar mie mi-a placut atat de mult:X Nu pot sa inteleg asta, e peste puterea mea de intelegere. Pur si simplu a fost genial capitolul si n-ai idee cat ma bucur ca a fost atat de lung. Stii ce mi-a placut cel mai mult? [banuiesc ca da21] Ai descris totul atat de amanuntit plus ca ai facut un uke asa dulce si inocent pe care-l ador de-a dreptul. Insa, saracul de el, n-a avut parte de putina intimitate ca Shin a stat mereu pe capul lui, a fost cam penibil pentru el, dar nah asta e acum, nu avea alternativa.
Si nu-i asa ca de acum Julian o sa aiba grija de dulceata de Kaoru sa nu i se intampla nimic? Acum i-ar fi dator dupa noaptea asta, cu toate ca ma indoiesc ca lui Kaoru nu i-a placut, desi nu-si prea da el seama ce s-a intamplat.
Uff, sunt curioasa ce reactie va avea a doua zi si cum o sa se comporte Julian de acum cu el. Deja mi-ai facut chef de un nou capitol. Hai ca te las acum, sper sa scri mai repede nextul si sa nu-ti mai faci griji inutile pupic
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#22
Hey , am trecut si eu pe aici xD M-am gandit sa las insfarsit un comentariu . Iti citesc fic-ul inainte de a deveni membru al forumului , dar lenea asta ... >.< . Cred ca am asteptat pana la urmatorul capitol pentru a comenta si iata ca insfarsit a ajuns 8 .
Incepand cu inceputul =]] . Imi place mult titlul , se potriveste perfect cu continutul povestii care la randul ei e superba . Mai ales ca e yaoi , cum sa nu-mi placa ? xD . Imi place ca sti sa descri sentimentele personajelor , astfel am putut sa creez in mintea mea o imagine a tuturor personajelor xD . Imi place mult de Kaoru , atat de prostut si simpatic xDD . Shin e un tip super de treaba <33 . Adica nu cred ca cineva de acolo s-ar fi comportat cu Kaoru asa cum s-a comportat el . Mi-as dori si eu un bun prieten ca Shin >.< .
Ce pot sa spun de Julian ? Intr-un cuvant Superb . Doamne, brunetul ala 8 . Mi-a placut extrem de mult de el in ultimul capitol . Cat despre ultimul capitol ... incredibil de lung o_o si de frumos xD . Imi place cum a decurs actiunea , ai descris fiecare amanunt al acelei partide 15 Pot sa-ti spun ca am citit fiecare rand , cuvant cu cuvant xD . Nu am observat nici o greseala , deci e de bine . Ai stofa de scriitoare , ce altceva mai pot sa spun ? xD
Eu una am o groaza de intrebari pentu urmatoarele capitole , sunt chiar foarte curioasa =]] . Vreau sa vad cum o sa se simta Shin dupa acea noapte , incredibila pentru el si pentru Julian . Sper ca nu o sa nege sentimentele xDD Ca-l bat >.< Astept cu nerabdare urmatorul capitol , sper sa vina repede ^^ . Spor la scris si succes in continuare <33
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#23
Buna,ce bine ca ai pus continuarea. Mi-a placut capitolu asta,inainte sa il postezi tot ma gandeam ce treaba e rezolvata,dar acuma am aflat,desi ma gandeam ca ii ceva legat de Julian,dar nu ma gandeam la asta.Asta a fost un capitolu foarte lung si ai descris chiar tot,mi-a placut.Abia astept sa vad daca dimineata cand Kaoru se trezeste Julian mai ii langa el,dar parca presimt ca nu o sa mai fie acolo 2 Abia astept capitolu urmator si sper sa nu ne faci sa asteptam la fel demult
[center][Imagine: 4501958357_5eb3134a1d.jpg][/center]
[center][Imagine: 2a7d3ih.jpg][/center]



#24
Hi(^.^)
Am citit si eu capitolul si nu pot decat sa te laud.
Este foarte foarte frumos. Deci nu imi vine sa cred ca in sfarsit au facut-o:]] mititelul de Kaoru a fost devorat de ingerasul asta pervers*daydreaming* Ahhh cat il pot adora, de ce trebuie ca toate personajele de sex masculin sa fie asa de frumosi si de interesanti numai in ficuri>.< Vlea si moi un astfel de baiat, barbat nvm ce o fi=]]
In timp ce am citit capitolul asta cred ca nici nu m-am miscat de pe scaun:]] e prea hot... I love it!!!
A fost totusi cam jenant ca a ramas si Shin cu ei:]] nu a putut si ala sa plece putin in vizita la celula lui Jin=]] Oricum totul a fost magnific 38 Mai vrem astfel de capitole!! Cat mai multe:]] sigur nu se supara nimeni
Sunt totusi curioasa ce se va intampla in continuare cu cei doi ingerasi ai mei(mda deja sunt ai mei, i-am cumparat=]] ) adica daca Iulian s-a culcat cu Kaoru nu inseamna neaparat ca il iubeste cu adevarat(desi cred ca este foarte greu sa nu te indragostesti de asa o scumpete de baiat) vreau mai mult*cry* please hurry up with the next chapter 'cause I need to find out what's going on108
Gambatepupicpupicpupic
Cya
:bye:

Btw nu o sa mai scrii nici un oneshot? Am tot cautat peste tot oneshot-urile tale si le-am gasit la older *cry* asta inseamna ca nu o sa aflu sfarsitul la *Loyal servant*? Din cate imi amintesc ai zis ca vor fi trei capitole:[[
To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.

#25
GATA! Calmeaza-te, e gata doar ciocolata mea care s-a topit asa de frumos in timp ce citeam eu fanteziile tale...Omule, tu vrei sa murim aici? Crede-ma, citeam cu sufletu` la gura sa nu cumva sa pierd un cuvant, da` numa` unu` singur-ca eu muream [sigur] XD. A fost asa de frumos,fiecare moment, fiecare secunda, fiecare clipa te lovea la inima. Simteam cum mi se facea pielea de gaina atunci cand citeam, iar sufletu-mi crestea de bucurie <3!!!!
It`s true! Capitolul a fost lung, si spre fericirea noastra am avut ce sa citim.
Nu-mi vine sa cred ca o faceau in timp ce cineva e deasupra lor [O.o] ..eram ceva gen: "OMG! Sai ca mai e si unu` pe sus in timp ce ei si-o trag!"...sincer si uitasem de Shin XDDD daca nu zicea ceva 10
Sunt tare curioasa cum se simte acu` Kaoru, faza cu toata minunea asta cu inchisoarea si cu iubitul lui..cred ca-l va deruta, dar cine stie, poate i-a placut, exeptand durerea prin care a trecut...

Ce sa mai zic...decat: hurry up! ca vin cu pompieri pe tine! XD
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#26
Am trecut si eu pe aici, doar sti cat iti iubesc fic-urile 38.
Imi place ideea in sine, personajele sunt bine caracterizate si ador cum descrii slabiciunile umane. Descrierea, avand in vedere ca fic-ul este la persoana I, este excelenta. Dialogul nu e deloc sec si chiar iti poate oferii detalii despre atitudinea personajelor. Imi place cum fixezi actiunea, luandu-ma mereu prin surprindere, niciodata nu pot prevede ce se va intampla.
Ai mici greseli de tastatura, iata-le: terbuie - trebuie
capu - capul
managaindu-ma - mangaindu-ma
propiile - propriile
ceve - cele

Cam astea le-am vazut. Greseli obisnuite deci nu ai de ce sa te ingrijorezi, mai grav ar fi fost daca ar fi existat de gramatica dar nu sunt 10.
Am savurat fiecare capitol, fiind scrie cu mare atentie pentru a oferi cititorului exact ce isi doreste si ce se asteapta de la un fic yaoi, felicitari.

Astept capitolul urmator cu nerabdare.
Multa inspiratie si spor la scris!
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#27
Va rog sa ma scuzati pentru intarzierile mele exagerate -_-" acum urmeaza un nou capitol ^^ sper sa va placa
Kissezpupic

Capitolul VI


Mi-am deschis lent ochii inca obositi, si, privind langa mine, am observat ca locul in care a ramas Julian in noaptea trecuta era gol.
"La ce ma asteptam? Ceea ce s-a intamplat a fost... nimic. Nu inseamna nimic! Asa si trebuie sa ramana..." am cugetat eu ridicandu-ma in sezut, vrand pe urma sa vad daca Shin era treaz, insa nu am reusit sa stau mai bine de cateva secunde, ca o durere mi-a strapuns partea de jos a trupului, indemnandu-ma sa scot un scancet, pe care Shin il aude si tresare imediat.
-Kaoru, mai bine ramai in pat, mi-a spus el, coborand si asezandu-se langa mine.
-Si Julian? El... unde e? am intrebat eu, nestiind de ce imi faceam griji mai intai pentru el si nu pentru mine.
-A plecat cu mult inainte ca tu sa te trezesti. Si spune-mi, cum a fost? m-a intrebat el, zambindu-mi larg.
M-am asezat cu chipul pe suprafata pernei, afundandu-mi capul in ea, mormaind pe urma cateva cuvinte de neinteles.
-Haide, Kaoru. Doar nu iti e rusine de Shinobu, mi-a spus pe un ton rugator, referindu-se la el ca la o alta persoana, dupa care se intinde langa mine, stand intr-o parte sprijinit pe brat.
-Ba da.. De fapt sunt extrem de jenat, mai ales ca ai fost nevoit sa asisti la asa ceva, am rostit eu, sprijinindu-mi capul in palme si simtind cum sangele mi se strangea in obraji, facandu-i sa arda.
Shin a tacut cateva clipe, insa pe urma l-am auzit razand, dupa care si-a asezat mana in parul meu, ciufulindu-ma.
-Esti tare dragut, stii? Imi place ca esti sincer, a spus brunetul, indemnandu-ma sa-mi intorc chipul spre el pentru a-i zambi.
-Nu obisnuiesc sa mint. Dar daca nu vreau sa spun adevarul, de obicei, schimb subiectul de discutie, am recunoscut eu, continuand sa-i zambesc.
-Asa deci... Iti place Julian?
-Ce tot spui? Inca nici macar nu-l cunosc... si pe deasupra, e un barbat! Ce s-a intamplat noaptea trecuta nu trebuie sa insemne nimic, nu-i asa? am intrebat eu, parca uimindu-l oarecum pe Shin.
-De ce spui asa ceva? Si totusi nu mi-ai raspuns la intrebare...
-Spun asta pentru ca ai zis ca ma va invata, si era vorba de o noapte, nu? deci e acelasi lucru cu un "one-night stand"...
-Oarecum, dar stii ca exista situatii in care acel "one-night stand" poate evolua intr-o relatie de lunga durata? Si am spus "in noaptea asta" dar aia nu inseamna ca nu vor mai fi si altele.
-Vrei sa spui ca...? Dar nu mai vreau... a durut atat de tare, incat, la un moment dat, aveam impresia ca sangerez de... acolo.
Stand si cugetand asupra a ceea ce am spus, m-am rotit, lipindu-ma de perete cu spatele, si privind curios mijlocul patului, care intr-adevar era patat de cateva picaturi rosii.
"Ce jenant..." am rostit eu in sinea mea, asezandu-ma la loc si afundandu-mi din nou chipul in perna, evitand sa-l privesc pe Shin.
-Kaoru, niciodata nu e placut pentru prima oara... Nici a doua... Bine, poate nici a treia, dar asta depinde.
-Depinde?! Shin, nu sunt un fan al durerii! Ma mir cum am rezistat in momentele acelea, m-am plans eu, inca fara a-mi privi amicul in ochi.
-Dar ai rezistat. Julian stie ce face, si pana la urma nu a fost atat de rau in bratele lui, nu-i asa?
Am dat afirmativ din cap, simtind insa cum din nou, obrajii aveau sa-mi ia foc, apoi mi-am adancit iar capul in perna moale, nevrand sa fiu vazut astfel.
Dupa ce am fost la cantina pierzand ceva timp acolo, ca si in celelalte zile de altfel, am iesit afara, asezandu-ma pe o bancuta alaturi de Shinobu si Jin.
L-am observat pe Julian stand de vorba cu unul dintre colegii sai, insa, de indata ce a ramas doar el, Jin s-a ridicat de pe banca, indreptandu-se spre gardian si salutandu-l printr-o strangere de mana. Eu am continuat sa povestesc cu brunetul de langa mine, insa, cu coada ochiului, trageam pe furis cate o privire catre cei doi barbati. Eram putin curios despre ce anume vorbeau, dar in acelasi timp incercam sa fiu atent la ceea ce-mi spunea Shinobu. In cateva minute, Jin s-a intors la noi, asezandu-se langa brunet, punandu-si pe urma bratul in jurul gatului sau.
-Ce ati vorbit? a intrebat Shin curios ca de obicei.
-Am intrebat ce mai e nou, dar se pare ca nimic interesant. Ah si blondule... in jumatate de ora sa mergi la biblioteca. Lucifer te va astepta acolo.
-Pe...Pe mine? Am intrebat eu de parca nu era destul de evident ca eu eram cel asteptat.
-Nu. Era vorba de cioroiu' ala... Clar ca pe tine, doar esti singurul blond din preajma!
Am aprobat din cap, apoi m-am ridicat de pe banca, si m-am indreptat impreuna cu Shin spre celula noastra, unde ne-am aruncat amandoi pe patul de jos. Nu am indraznit sa-i spun ca nu eram capabil sa merg la biblioteca pentru a ma intalni cu Julian, asadar am evitat pe cat de mult posibil acel subiect. Partea de jos a trupului inca ma durea, chiar daca trecuse destul de mult timp de cand Julian ma facuse al lui... Din fericire insa, durerea nu mai era la fel de intensa ca la inceput. Shin m-a anuntat ca era timpul sa ne indreptam in spre biblioteca, unde el va ramane afara pana cand eu aveam sa termin de vorbit cu gardianul.
M-am ridicat ezitant de pe suprafata moale, urmarindu-l pe amicul meu cu aceeasi nesiguranta in timp ce ma indreptam spre locul in care eram asteptat. Am pasit in incapere, inspirand mai intai aerul inchis al camerei, apoi am inaintat. Nu puteam sa ma vad cu Julian... imi era jena doar la amintirea noptii precedente. Simteam ca daca avem sa-l revad nu as fi putut sa-i vorbesc si nici sa-l privesc. M-am strecurat printre rafturile prafuite, de indata ce i-am observat o parte din uniforma, vrand sa ma fac nevazut. De cum am reusit sa ma ascund, ii aud vocea, adresandu-i-se prietenului meu.
-Ce faci, Shin? a intrebat el, apropiindu-se de brunetul care se apucase de citit o carte.
-Julian? Nu trebuia sa fii cu Kaoru? Tocmai a intrat aici... a zis Shin, inchizand cartea, privind curios in jur, parca incercand sa dea de mine.
-Desigur... Cred ca acum sunt privit ca ticalosul care s-a folosit de trupul lui pentru propria placere, nu? a intrebat el, mimand un zambet.
Cum ajunsese la concluzia aia? Eu nu am spus asa ceva, si nici nu gandeam in felul acela. Probabil ca si-a creat o alta impresie din cauza ca nu am vrut sa il vad . Dar nu... nu era asa! In timp ce Shin incerca sa-mi gaseasca o scuza - desi simteam cum inima avea sa-mi iasa din piept - mi-am facut curajul sa ies dintre rafturi cu privirea in pamant.
-Nu. Nu e asa... Imi pare rau, Julian, dar... imi e atat de rusine dupa ceea ce s-a intamplat! am recunoscut eu fara a-mi ridica privirea, tinandu-mi in acelasi timp mainile lipite una de alta, acestea incepand sa-mi transpire. Imi pare rau! Nu e vorba ca te urasc sau ceva de genul acesta! Stiu ca voi imi vreti binele, am rostit, simtind cum obrajii mi se aprindeau mai tare cu fiecare secunda in care privirile amandurora erau atintite spre mine. Mi-am ridicat lent ochii spre cei doi, observandu-l pe Shin care parea uimit, insa totusi amuzat, iar Julian... el era serios, dar a zambit discret de indata ce mi-a vazut chipul inrosit si privirea ingrijorata.
-Imi vine sa te strang in brate ca pe un ursulet de plus! a spus Shin, incepand pe urma sa rada cu pofta.Ne-a anuntat ca avea sa ma astepte afara, si a iesit pe usa bibliotecii cu tot cu acea carte pe care o avea in mana.
De acolo incepuse adevarata provocare: eu, din nou singur cu Julian...
Am inghitit in sec, apoi mi-am intors privirea in alta parte, incercand sa evit contactul cu ochii brunetului. Acesta inainta spre mine cu pasi lenti, parca intentionand sa ma nelinisteasca mai mult decat era cu putinta. Inca ii simteam caldura trupului si atingerile din noaptea trecuta, iar lucrul acela ma tortura atat pe dinauntru cat si pe dinafara. Pe dinauntru, pentru ca imi rastalmacea indeile, imi accelera pulsul, uitam ce voiam sa-i spun, iar lucrul acesta ma ingrijora destul de mult. Corpul meu resimtea totul si incepusem a tremura la fel ca in noaptea petrecuta impreuna... Nu ma puteam stapani. Se intamplase ceva cu mine... cu trupul meu, si nu puteam da uitarii acea intamplare.
De cum a ajuns inaintea mea si s-a oprit, mi-a ridicat barbia doar cu varfurile degetelor, indemnandu-ma sa il privesc, lucru aproape imposibil pentru mine. De fiecare data cand imi faceam curaj sa-i intalnesc ochii, ceva ma indemna sa ma feresc din nou de ei. In schimb, tot ceea ce facea el era sa stea si sa ma priveasca, sa ma analizeze ca pe un tablou.
Nu mi-a adresat niciun cuvant, insa, in cateva clipe, si-a unit buzele cu ale mele, ducandu-si palma dreapta in spatele capului meu. Mi-a prins usor intre degete cateva suvite din parul meu blond, in timp ce mana stanga imi inconjura talia, tragandu-ma aproape, asa incat trupurile noastre sa fie lipite. Mi-am intredeschis buzele, permitandu-i sa-si strecoare limba printre ele, si sa cerceteze lacom fiecare centimetru. Am tresarit cand unul dintre picioarele sale m-a atins in locul sensibil, indemnandu-ma sa ma dau un pas in spate, apoi altul. A continuat pana cand ma izbisem de pervazul jos si lat al geamului cu gratii pe care am cazut, scapand un scâncet. Sarutul nostru nu a fost intrerupt, probabil pentru ca Julian isi pusese in gand ceea ce urma sa se intample si a continuat mai grabit, mai hapsan decat inainte... Parca mi se lua respiratia, simtindu-i mainile coborand pe corpul meu si atingand aceleasi locuri, cu aceleasi miscari...
Stiam ca nu era bine ce faceam, dar nu puteam opri absolut nimic. Nu voiam... Eu ii aprobam jocul si nu regretam, pentru ca simteam ceva diferit, ciudat, si totusi placut...
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#28
BUNA Smile si URA sunt prima care comenteaza 4 victorie
Cred daca mai aveai sa intarzii cu cateva zile ,nu aveai sa gasesti pe nimeni Smile pentru ca termini fiecare capitol la un punct culminat si si murim cu incetul incercand sa-si imagineze ce se va intampla ?
acest lucru sau altul . Te inteleg ca esti ocupata , asa ca te iert pentru intarzierile ,suntem oameni si intelegem .

E prea naiv Kaoru si nici faptul ca e inchis pe nedrept nu-l face mai rau ci invers mai moale . O fi vina lui Lucifer :?? M-a amuzat faptul face orice ca sa nu-l supere pe el. Lucifer e super si e misterios , pacat ca nu stim de viata lui ceva mai amanuntit si ar fi bine ca relatia lor sa fie mai mult decat amanti.

Bafta si multa inspiratie la scris !!!!!!!!!!
Grabestet-te cu nextul. te rog !!!!!!!!
bye
[Imagine: aaaakip.jpg]

#29
Cat te-am sacait sa pui acest capitol, hi hi hi. Ma bucur enorm ca l-ai postat.
Hmm, nu a fost unul dintre cele mai deosebite capitole, avand actiunea un pic dar un pic grabita. La un momendat a devenit putin monoton, ca si cum totul era un vis, iar el urma sa se trezeasca imediat. Ma asteptam la ceva tensiune, drama, ceva care sa animeze si sa dea un dinamism actiunii. Ceva care sa starneasca emotii si nu simple dorinte de a afla ce se intampla, daca ceea ce iti doresti va aparea daca continui sa citesti. Sincer, naivitatea lui Kaoru, in unele momente devine enervanta. Dar gandindu-te la unele situatii in care el ar putea fi pus, cu acea naivitate, ar deveni adorabil. Acum imi pun intrebarea, vor exista momente cand naivitatea lui va fi pusa in punctul de a devenii adorabila?
Oricum, as vrea sa te axezi mai mult pe Julian aka Lucifer, are o personalitate ce starneste interes si mi-as dori sa aflu mai multe despre el. De asemenea, as dori mai multa tensiune, ceva care sa insufleteasca acest fic. Vreau sa-mi trezeasca emotii, sentimente de ura pentru anumite personaje si sentimente de adoratie pentru altele. Intelegi tu 10...

Am gasit mici greseli, iata-le:
indeile - ideile
apropae - aproape
tersarit - tresarit

Nu's grave, dar au si ele o importanta in a fi mentionate. Capitolul, cum am mai spus, nu e excelent dar merita citit. Incearca doar sa faci totul mai interesant.

Multa inspiratie si astept capitolul urmator.
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#30
Buna...Inainte de toate,vreau sa spun ca,imi place la nebunie acest fic....
Kaoru este atat de dulce,offf,prin ce trebuie sa treaca.....saracutul,dar toate sunt spre binele lui,chiar si el a admis acest lucru 4
Shin este un foarte bun prieten pentru Kaoru,nu vrea sa treaca prin ce a trecut si el,sincer....este foarte norocos...ma refer la Kaoru....adica,sa aiba un asemenea coleg de celula?....cine stie cu cine putea fi?.....poate cu o "gorila" din aceea...4 .....dar nu..."Dumnezeu" a vrut sa fie cu Shin...
C-am atat pentru moment....Julian,sau cum i se mai spune,Lucifer,este in regula....Jin de asemenea...deci,totul este ok....Inca ceva Kaname...as vrea sa te ntreb ceva...cat de repede poti posta continuarea? adica,cat de mult dureaza ca ideiile tale uimitoare sa-ti invadeze mintea pentru a posta un nou capitol uimitor,ce ne lasa stupefiati?(stupefiati,in sensul bun al cuvantului 3 )...te rog mult Kaname...grabestete....caci,mor aici...emotiile ma cuprind incetul cu incetul,nedorindu-mi pacea dulce....pacea sufleteasca 71...apropo...imi poti raspunde la intrebare,indata ce vei posta o noua "speranta" pentru noi.....Cu siguranta,ti-ai dat seama despre ce ma refer cand spun "speranta".....
Kaname....noi suntem aici....asteptand si asteptand si asteptand cu sufletul in gat .... 21
Nu...acum serios...te asteptam pe tine sa vi cu speranta dulce,dulce si buna...te asteptam pe tine sa vi cu rezolvarea tuturor problemelor noastre... sa vi tu .... daca vi tu...toate emotiile vor disparea......Te asteptam draga Kaname,te asteptam cu sufletul la gura....
Bun.....cu siguranta,acest comentariu nu pare a fi un comentariu,ci o declaratie de dragoste....insa,am spus tot ceea ce am simtit.....imi place foarte mult acest fic,si cu siguranta,nu sunt singura.....astept cu cea mai mare nerabdare din lume...... nextul!

Jasmine:Te invit sa dai o tura pe la reguli.
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.399 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.088 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 131.254 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 98.960 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 57.800 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 124.759 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 111.100 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 49.949 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.312 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.463 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)