Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18]

#11
Super, bravo Kaname, superb capitolul asta :X. Wow, ce scena fierbinte a avut in fata ochilor Kaoru, saracu' de el, habar nu avea ca se poate intampla ceva de genul asta intre doi barbati. Mi-a placut reactia lui, s-a rosit la fata si s-a intors cu spatele, cred ca asa as fi facut si eu in locul lui. Julien s-a comportat ciudat, intai il respinge, apoi il saruta atat de pasional... :X. App, a fost superb sarutul de la sfarsit, sunt curioasa ce se va mai intampla in continuare. Sper sa pui cat poti de repede capitolul urmator, poveste devine din ce in ce mai interesanta. Succes in continuare si multa inspiratie. Gambate !!! kisu and ja ne

#12
In sfarsit prima!!! [sau cel putin sper sa fie asa ca nu stiu cat o sa-mi ia pana imi debiteaza mintea ceva] Cred ca ar trebui sa incep prin a-ti multumi pentru capitol, la cat de nervoasa eram, m-am calmat total dupa ce l-am citit, sau ma rog, m-am binedispus, ideea e k intotdeauna ma simt mai bine dupa ce citesc ce scri, e asolut genial. Vai ce n-as fi dat sa fiu in locul lui Kaoru ca sa-i vad pe nebunii aia doi la dus, cred ca as fi avut acelasi reactii, mai putin partea in care m-as fi holbat ca ultimul obsedat [mda, mi-ar fi placut sa fiu baiat ] Ah si cat poate sa-mi placa ca Julian e din ce in ce mai aproape de Kaoru; baiatul asta nu pierde vremea de loc, abia astept sa i-o traga lui Kaoru, va fi sublim. Uf trebuie sa-mi calmez imaginatia, desi se calmeaza ea singura in 20 de minute ca observ ca mi s-au terminat "bateriile".
Oh si inca ceva, daca te mai aud cu parerile alea proaste despre ce scri ti le indes pe unde au venit si te pun sa imi imbraci drasurile roz. Nu cred ca vrei sa sti ce frumos ti-ar sta [desi cred ca ai fi dulce cu ele:X]. Bun, cam asta a fost cu inspiratia din seara asta, mai pastram si pentru data viitoare, spor la scris si noapte bun
edit: se pare ca tot n-am fost prima, poate data viitoare21
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#13
Uhh no comment 4 Capitolul acesta a fost de`a dreptul SENZATIONAL,faza de la dush ma dat pe spate,citeam fiecare randulet asteptandu`ma la lucruri (sa zicem mai perverse).Asi avea si eu o micuta observatie (daca se poate numi asa)mi`asi dori sa descri putin din sentimentele lui Julien,asta ca sa`mi fie mai usor deoarece nu prea stiu exact ce fel de sentimente ii poarta acesta lui Kaoru,sau macar ce simte pe moment.In rest absolut totul mi`a placut si ne ar exista cuvinte care sa descrie asta.
Sper ca nu te`a deranjat commul meu 2

Bye and Kiss si muuulta bafta cu nextul pupic
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#14
New chap! abia scos de la cuptor21 hope ya like it 108

Capitolul IV

Julian a continuat sarutul, presandu-si usor buzele moi peste ale mele, si miscandu-si limba in lacasul meu umed, astfel incat m-a indemnat sa ma alatur jocului sau, cu aproape aceeasi intensitate, insa inca simteam ca ceva nu era in regula. Trebuia sa recunosc: senzatia transmisa de sarutul sau, era chiar una placuta, dar sentimentul acela se contrazicea categoric cu cel de teama, iar eu nu stiam ce anume ar fi trebuit sa fac in situatia aceea...
Cand si-a coborat mana dreapta pe corpul meu, am simtit un fior rece, strabatandu-mi sira spinarii, insa l-am prins pe brunet de incheietura, fara a-i permite sa continuie.
Am rupt sarutul, amintindu-mi cat de gresit era ceea ce eu faceam si mi-am acoperit chipul cu palma stanga.
-Nu e bine... Eu voiam doar sa-ti multumesc. Nu am vrut asta, i-am spus eu, coborandu-mi privirea spre podea.
-Si mi-ai multumit. Dar intr-un mod mai... placut, a replicat el, prinzandu-ma de barbie si indemnandu-ma sa-l privesc. Ce ai patit la brat? m-a intrebat pe urma, punandu-si mana pe locul usor vanat.
-A fost ciudat. A venit un tip si i-a spus lui Shin ca are treaba cu mine, si m-a luat de brat de era sa ma zboare la ce putere avea, dar...
Inainte de a putea sa-mi continui propozitia, am simtit din nou cum tot sangele mi se urca in obraji, facandu-i sa se incalzeasca si sa roseasca puternic, din cauza gardianului. A prins usor de bratul meu, aducandu-si buzele aproape de zona invinetita, pe urma sarutand-o bland.
-Jin ce pazea? a intrebat, repetand actiunea de dinainte, dupa care a urcat spre urechea mea.
-A... asta incercam sa-ti spun... A venit el si l-a speriat pe tipul ala, am raspuns eu, inghitind in sec.
Aveam un sentiment ciudat. Era prima data cand ma aflam intr-o asemenea postura cu un barbat, si totusi inima mea o lua razna. Parca eram rapit si aveam multe oportunitati de evadare, insa nu am facut-o... nu am vrut.
Era un sentiment placut, dar care ma speria destul de tare, doar gandindu-ma la ce se poate intampla intre doi barbati.
-Trebuie sa plecam. Din pacate pe alte drumuri acum, mi-a spus el, revenind la chipul meu. Eram atat de apropiati incat imi era rusine sa il privesc in ochi, insa m-a prins de barbie, indemnandu-ma sa-i intalnesc chipul. M-a sarutat scurt, pe urma a pus din nou stapanire pe buzele mele, trecandu-si in acelasi timp degetele prin parul meu blond, iar dupa ce a rupt sarutul, s-a indepartat, luand un prosop dintr-un dulapior subred, care parca statea sa cada. S-a intors spre mine, punandu-mi prosopul pe cap, si incepand sa-mi stearga parul ud cu miscari rapide. Cand a realizat ca puteam face si singur acel lucru, mi-a zambit, apoi mi-a spus ca ne vom mai vedea, dupa care s-a intors, indreptandu-se spre iesire. Am continuat prin a-mi sterge trupul de apa, dupa care mi-am infasurat materialul in jurul taliei, urmand pasii lui Julian pana inafara incaperii, unde ma astepta Shinobu impreuna cu Jin.
-Pari cam ingrijorat, Kaoru... ti-a spus Julian ceva? m-a intrebat Shin, asezandu-si mana pe umarul meu.
Intr-adevar, eram ingrijorat pentru mine, sau mai bine spus, pentru sentimentele mele extrem de confuze. Acolo nu facusem nici cel mai mic efort pentru a-l indeparta pe acel barbat, iar asta era total gresit. M-a sarutat, m-a atins, insa nu am fost in stare nici macar sa rostesc un "Nu" amarat. Pe langa asta, tot nu am reusit sa-l intreb de ce s-a purtat urat cu mine in curte...
-Nu s-a intamplat nimic, am raspuns eu, putin intarziat, privindu-i pe cei doi, care nici nu observasem cand anume s-au luat in brate. Ei erau deja imbracati, asadar mai eram eu cel care trebuia sa le urmez exemplul, asa ca mi-am luat hainele pe mine, indrepatandu-ma impreuna cu Shin spre "camera" noastra.
-Si ce ati vorbit? M-a intrebat brunetul, de indata ce am ajuns la locul nostru, unde ne-am asezat pe patul de jos.
-Vorbit? Daca mai nou se numeste asa, atunci subiectul nostru a fost "Saruturile pe care le primeste Kaoru". Shin, ma simt ciudat. Nu e bine ca l-am lasat pe Julian sa faca aia...
-Cum adica te simti ciudat? a intrebat cu zambetul pe buze, de parca stia oarecum raspunsul ce urma sa i-l dau.
-Nu stiu, dar atunci pe moment, cand ma saruta, corpul incepuse sa-mi tremure, si inima sa-mi bata mai tare, dar cel mai ciudat a fost ca... mi-au placut.... sarutarile lui blande, atingerile si asa mai departe, am raspuns eu, rezemandu-ma cu spatele de peretele langa care era asezat patul.
-Asa... deci il placi, a concluzionat el prompt, facandu-ma sa tresar de indata ce i-am auzit cuvintele.
-Sa nu spui asa ceva nici in gluma! O relatie de genul asta e impotriva naturii... e anormal! Nu as putea niciodata...
-O fi... Dar aminteste-ti ce ti-am spus cand am vorbit despre greseala asta, care poate fi una ce te face mai fericit decat ai fost vreodata, mi-a rostit el, ridicandu-se de pe pat si anuntandu-ma ca merge la Jin.
Probabil il jignisem, desi nu era intentia mea, dar in orice caz, nu credeam in acea "greseala care te face fericit". Sigur, el spunea lucrurile acelea din cauza ca era fericit alaturi de Jin chiar si in inchisoarea aceea... Dar aici putea fi vorba doar despre norocul lor si faptul ca accepta ce simt.
M-am urcat in patul meu, asezandu-mi perna sub cap si incercand sa atipesc macar pentru un scurt timp, desi nu stiam daca ar trebui, avand in vedere ca la ora aceea, celulele erau deschise, iar detinutii liberi sa iasa in curte. Nu dupa mult timp, am fost trezit de un sunet putin perceptibil, care semana cu pasii cuiva, si mi-am deschis ochii brusc. Am observat un barbat inalt, bine facut, cu parul brunet, scurt si ochii verzi, insa cu o expresie intr-un fel inspaimantatoare. Am tresarit, intrebandu-l cine e, insa el m-a linistit, spunandu-mi ca Jin a fost cel care l-a trimis, pentru a fi cu ochii pe mine, pentru orice eventualitate. Am aprobat, apoi mi-am asezat din nou capul pe suprafata moale, inchizandu-mi ochii.

***

Am fost trezit de vocea lui Shin, care imi pronunta numele in soapta, in acelasi timp miscandu-ma usor, pentru a-mi ridica pleoapele care-mi pareau mai grele decat doi saci de cartofi. Dupa ce in sfarsit am reusit sa ma ridic din pat, am fost la cantina, impreuna cu el si Jin pentru a lua masa, insa, ca sa fiu sincer nici macar nu stiam daca era cea de seara sau amiaza... habar nu aveam cat am dormit. Dar vazand ca afara era deja intunecat, atunci situatia mi-a devenit mai clara.
-Kaoru, a inceput Shin, afisand o expresie serioasa. Stii, aici in locul asta nu e la fel ca afara. Adica, in ciuda faptului ca Jin este cel care te apara, nu va putea fi mereu langa tine, iar dupa cum vezi, eu nu sunt indeajuns pentru a te apara, mi-a spus el, lasandu-si mancarea deoparte.
-Da, inteleg, dar totusi, ce vrei sa-mi spui prin asta?
-Priveste putin in jurul tau, si realizeaza cat de multi barbati de aici te vad ca pe un obiect sexual, iar tu ai fi o prada foarte usoara pentru oricare dintre ei.
-Spui asta, dar vad ca de tine nu se ia nimeni si asta din cauza ca esti aparat de Jin...
-Spun asta, pentru ca nu vreau sa ti se intample acelasi lucru ca si mie. Inainte de a-l stii pe Jin, si cand am ajuns in inchisoarea asta, primul lucru care mi s-a intamplat a fost sa fiu violat de cinci barbati. Cred ca tu ai cel mai mare noroc din lume ca esti aici de doua zile si nu ai patit asa ceva, dar nu va tine asa la nesfarsit. A fost un lucru teribil, si pana si in ziua de astazi imi amintesc fiecare detaliu si fiecare expresie satisfacuta de pe chipurile alora. In timp am invatat sa ma fac respectat, si chiar daca sunt privit ca "femeia" lui Jin, lucrul asta nu ma afecteaza cu nimic, ci dimpotriva, ma ajuta.
-Femeia lui Jin? ce prostie mai e si asta? am intrebat eu, privindu-l nedumerit, insa m-am lamurit de indata ce in minte mi-au revenit imaginile cu ei doi la dus si asa mai departe. Si ce ar trebui sa fac? am continuat apoi, ciufulindu-mi parul.
-Nu-ti face griji, treaba e rezolvata, dar trebuia sa stii lucrurile acestea, mi-a spus el, ridicandu-se de la masa.
Ma intrebam ce anume tot indruga, pentru ca eu nu intelegeam absolut nimic, si nici nu a vrut sa-mi explice atunci cand l-am intrebat. Ce treaba era rezolvata? si ce nonsensuri vorbea? Incepusem deja sa fiu mai agitat si nervos din cauza lui, insa tot ce puteam face era sa astept...
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#15
Acum chiar ca nu mai are cine sa mi-o ia inainte doar daca nu cumva citeste cu viteza luminii ceea ce ma cam indoiesc ca ar fi posibil. Revenind la capitol, mi-a placut scena de la dus, mi-as fi dorit sa fie ceva mai mult...insa ma multumesc sa stiu ca o sa mi se satisfaca si dorinta aia cat de curand. Oricum vad ca deja s-a indragostit Kaoru si nu-si da seama, dar nu va mai dura mult chestia asta. Ceea ce m-a surprins e ca a inceput sa vorbeasca cu Shin despre cum s-a simtit in acele momente de-a dreptul intime, adica nici macar nu-l stie ca lumea pe Shin si ii "toarna" tot21. Ori e prea naiv si are incredere oarba in oameni, ori e prea disperat sa-si dea seama ce i se intampla...dar nu cred ca o sa mai conteze asta cand Julian o sa-l transforme in "femeia" lui21. Mda macar asa va fi si aparat de restul prizonierilor, cred ca la asta se referea Shin sau cel putin asa am dedus eu.
Hm...ce pot sa spun decat ca deja astept continuarea si iti urez sa ai inspiratie si sa scri mai repede nextul pupic
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#16
Buna , de ce esti atat de rea ? De ce ai scris putin ? Nu te supara ,dar nu ai scris ceva timp.Imi place cum scrii .ai niste idei minunate si stii sane tii in suspans cateva zile. sper ca in curand vei scrie si un capitol la celalalt fic yaoi.
Imi place de Lucifer (ador aceasta porecla) ,felul cum se comporta ca barbat mister , desi nu pot sa-i inteleg sentimentele. Il vrea Pe Kaoru ca pe jucarie de sex sau incepe sa se indragosteasca de el, cred ca pentru inceput e prima. Nu imi place de Kaoru ,e prea naiv si prea incet.
Bafta si iti doresc multa inspiratie la scrierea unui nou capitol !!!
[Imagine: aaaakip.jpg]

#17
Ah..as fi vrut sa continuie mai mult acel sarut si sa duca spre altceva21dar , decat nimic ,a fost bine si acel kiss :X Insa voiam mai mult108 nu e asa ca o sa ne dai in curand ceva mai piperat?108
Sunt insa, foarte curioasa, cu ce vorbea Shun pe acolo, am niste banuieli, dar le pastrez pentru mine, vreau confirmarea, si nu vreau sa ma amagesc singura, deci vreau sa pui nexu cat de curand , ca sa mi se indeplineasca si mie dorinta, o sa mi se indeplineasca nu? nu? Sper...
Apropo ti-am mai spus k ador porecla lui Jiulian? Dar si numele lui? Parca ti-am spus, dar iti mai zic inca o data, sunt minunate8 Si ce imi place inocenta lui Kaoru:X
Asteptarea e tare greau21 vreau sa aflu ce se petrece in continuarea, asa ca Kana-san pune repede nexu

Kissu si bye bye
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#18
Kaname de ce esti asa de reaaaaa?? 20 Te`ai oprit exact in momentul culminant,taiandu`mi tot maul. Of in fine, Jiulian e prea fumos,suuuper si dragutz sa fie doar un gardian. Pentru el asi intra si eu la inchisoare (bine,poate nu asi ajunge chiar atat de departe 24 )Imi place de Kaoru,a inceput sa prinda putintel curaj. Sper doar ca Shun sa`i fie un adevarat prieten...Deci vino repede cu nextul si ceva hot. Asta ca sa te pransformi din fata rea in fata buna 4. pwp duulce pupic
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#19
Hi there^^
Am aterizat si eu pe aici10
Ficul l-am citit cred ca inca din momentul in care ai postat prima data dar nu am avut posibilitatea de a lasa un amarat de com...:[
Soo eu pur si simplu il ador pe Kaoru aa si sa nu il uit pe Lucifer. Ah primul e prea scump, iar Iulian e prea atragator.Omg he is just too sexy and too hot... I love him =p~ Sti ca te ador pentru ca scri ficuri yaoi nu? In ultima vreme parca sunt tot mai putine ficuri care sa fie BxB asa ca povestea ta este binevenita. Imi place mult ideea pe care ai construit-o.
Sper ca micutul meu Kaoru sa nu pateasca ceva printre atatia zebzeci >.< are noroc ca au ceilalti grija de el, dar totusi ei nu pot fi non-stop in preajma lui:[[ M-ai cam lasat in ceata pentru ca iar ai intrerupt totul la momentul cel mai important si ne-ai lasat cu ochii-n soare:]] Oricum voi afla in curand... sper:]]
Grabeste-te pls cu urmatorul capitol caci nu prea am rabdare 108
Ciuspupicpupicpupic
:bye:
To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.

#20
Asa, in sfarsit am reusit sa postez capitolul cinci 43 credeam ca tampesc in fata monitorului >.< Deci jur ca asta cred ca e unul din cele mai lungi capitole ale mele21 sper ca compenseze faptul ca am intarziat atat de mult si sper sa citit si sa comentati in continuare ^^
Kiss pupic

Capitolul V

Urmand a se da stingerea, ne-am indreptat spre celula noastra, insa nu stiam din ce motiv, Shin a marit pasul mergand inaintea mea. L-am privit nedumerit pe intreg parcursul drumului, iar cand am ajuns la locul nostru, el s-a intors spre mine si mi-a ciufulit parul cu zambetul pe buze.
-Kaoru, nu stiu daca te vei supara pe mine, sau poate ai sa intrebi de ce, si cu ce drept, dar e simplu, a inceput el, reusind sa-mi capteze atentia, continuand pe urma: In primul rand, tu ai nevoie de protectie mai mare, pentru ca Jin nu poate fi cu ochii pe amandoi. In al doilea rand, imi esti tare simpatic, si chiar nu vreau sa patesti acelasi lucru ca mine...
-Si ce vrei sa-mi spui? Cum adica? am intrebat eu fara a reusi sa inteleg la ce anume se referea.
Am privit in spatele lui Shinobu, unde, rezemat de perete, statea Julian, relaxat si cu bratele incrucisate, insa fara uniforma, purtand niste haine normale, precum un tricou negru si blugi inchisi la culoare. Am revenit cu privirea la Shin neintelegand ce se intampla, insa nu am primit explicatia pe care o doream.
-Ti-am spus ca e rezolvat.
-Ce e rezolvat?! Despre ce tot vorbesti?! Explica! Am izbucnit eu, ajungand deja in culmea curiozitatii, vrand sa aflu care era ideea si ce cauta gardianul in celula noastra.
-In noaptea asta, el te va invata, mi-a spus brunetul, indepartandu-se de mine.
-Ce sa ma invete? am intrebat eu, dandu-mi pe urma seama la ce anume se referea. Stai putin! Adica eu si cu el? De ce? Stii doar... ti-am spus ca nu as...
-Kaoru! Spune-mi, preferi sa fi violat de o gasca de barbati pentru prima ta data? M-a intrebat Shin, ridicand putin tonul.
-Nu... Dar de unde stii ca se va intampla?
-E indeajuns o clipa de neatentie si atat! Ti-am spus, e o minune ca nu s-a intamplat pana acum. De aia, terbuie sa fi pregatit, si ma gandesc ca asta e modul cel mai potrivit, nu va fi asa de rau, si in plus, el nu e genul tipului violent. La Julian ma refer, mi-a spus Shin, soptindu-mi ultimele cuvinte si facandu-ma sa inteleg ca nu trebuia sa se afle ca el era in celula noastra.
-Dar... de ce el? am intrebat eu, vrand sa trag de timp, desi stiam ca pana dimineata avea sa treaca mult timp.
-Kaoru, stiu ca iti e teama, dar acum nu ai motive... Sau preferi pe altcineva?
-Nu, dar...
Inainte de a-mi putea continua propozitia, s-a anuntat stingerea, iar in urmatorul moment, intunericul a pus stapanire pe intreaga cladire, singurele lumini care au mai ramas fiind cele ale lanternelor cu care gardienii de plimbau de colo-colo. Abia puteam observa ceva in intunericul incaperii, iar pe Julian il vedeam precum o umbra care se indrepta lent inspre mine. Adevarul e ca mi se facuse intr-adevar teama, desi nu stiam exact ce se va intampla... adica stiam, dar nu stiam cum va fi... Ce puteam spune? Eram extraordinar de confuz.
I-am simtit mana putin rece atingandu-mi obrazul si am tresarit usor, lasandu-mi capu in jos, rusinat, insa el m-a prins cu doua degete de barbie, ridicandu-mi chipul...
M-a sarutat scurt de trei ori, pe urma a pus stapanire pe buzele mele de indata ce i-am raspuns putin timid la ultimul sarut. Si-a strecurat limba in lacasul meu umed, invitandu-ma sa-i urmez jocul la care m-am alaturat, insa incetul cu incetul...
Imi tineam mainile pe pieptul meu, cu pumnii strans inchisi, nestiind unde altundeva sa mi le asez, iar ochii imi erau pe jumatate deschisi, parca fiindu-mi frica sa-i inchid, chiar daca oricum nu vedeam mai nimic. Julian m-a prins de incheietura mainii stangi, indemnandu-ma sa-mi deschid palma, asezand-o pe obrazul lui. Acelasi lucru l-a facut si cu mana mea dreapta, pe care a pus-o pe umarul lui, rupand pe urma sarutul si indreptandu-se spre urechea mea. Mi-a soptit cateva cuvinte, probabil neinsemnate, insa care mi-au adus fiori pe sira spinarii:
-Poti sa ma atingi, nu te devorez... inca.
Dupa ce a rostit acele cuvinte, mi-a acaparat din nou buzele intr-un sarut mai intens decat cel de dinainte, si cuprinzandu-ma usor in brate, si-a coborat mainile pe spatele meu. A prins de tricoul alb, ce-mi acoperea partea superioara a corpului, scapand de el intr-o clipa, apoi a facut acelasi lucru cu al lui, revenind apoi la buzele mele. Tremuram... si probabil era de teama, fiind atat de nesigur pe ceea ce faceam cu barbatul acela... sau era teama de ceea ce urma a se intampla.
Si-a lipit trupul cald de al meu, muscandu-ma usor de lobul urechii, coborand apoi pe gat, si sarutand bland fiecare particica pe care buzele lui o atingeau. Am scapat un geamat, dupa care mi-am muscat buza inferioara, nevrand sa mai aud asemenea sunete rusinoase venind de le mine, insa nu aveam sa reusesc ceea ce mi-am propus...
M-a prins de mana, indepartandu-se lent de mine, insa in acelasi timp mi-a spus "Vino", indemnandu-ma sa-l urmez incet, cativa pasi mici. Chiar si fara lumina, el parca stia exact unde, cum si ce trebuia sa faca, iar eu nu indrazneam sa realizez o miscare in plus fata de cele la care m-a indrumat el, fiindu-mi teama sa nu gresesc cu ceva. S-a asezat pe pat, si i-am urmat exemplul, ezitand inainte, fiind inca nesigur pe faptele mele. Simteam cum inima isi marea ritmul batailor in fiecare clipa, obligandu-mi trupul sa tremure incontrolabil. Imi doream ca Julian sa nu remarce acel lucru, desi practic era imposibil...
Am inghitit in sec, si din nou i-am simtit mana pe obrazul meu, managaindu-ma bland, parca vrand sa ma linisteasca. Eram insa indeajuns de emotionat si in acelasi timp speriat, incat sa nu-mi pot stapani corpul care continua sa vibreze si propiile emotii.
S-a apropiat mai mult de mine, atat de mult incat ii puteam simtii respiratia calda, si mi-am inchis ochii, incercand sa ma calmez. "In fond, cat de rau poate fi?" am cugetat eu, simtindu-i pe urma buzele presandu-le pe ale mele, si greutatea corpului sau intinzandu-ma pe suprafata moale a patului. Mainile lui au coborat pe corpul meu, pana la pantalonii pe care i-a prins cu ambele maini tragandu-i de pe mine si lasandu-i sa cada pe podeaua rece. Si-a desprins buzele de ale mele, coborand lent pe gatul meu si, muscand de pielea sensibila, am scapat un scancet scurt apoi mi-am deschis ochii, asezandu-mi in acelasi timp dosul palmei pe buze. Un semn rosiatic si-a facut aparitia in zona aceea muscata, care pe urma a fost supta si linsa de buzele si limba brunetului. Acesta si-a continuat apoi drumul mai jos pe trupului meu, ajungand la piept, unde a prins cu dintii de unul din mugurii intariti, indemnandu-mi vocea sa scoata un alt sunet pe care am incercat sa-l opresc in zadar...
In timp ce cobora pe corpul meu, a continuat a saruta anumite locuri, de care nu stiam pana atunci ca ma puteau face sa scap gemete. In acelasi timp, boxerii imi erau trasi de pe mine, ajungand si ei in locul unde zaceau pantalonii. Nu credeam ca voi ajunge vreodata sa-mi fie rusine sa stau dezbracat inaintea unui barbat, plus ca era intuneric si nu se vedea nimic, si totusi, simteam ca obrajii aveau sa-mi ia foc intr-o clipa...
Si-a trecut degetele de-a lungul organului meu, revenind apoi cu chipul la nivelul buzelor, si prinzand usor de mana care inca o tineam presata pe ele, a indepartat-o, sarutandu-ma scurt.
-Uite ce pervers esti. De la cateva sarutari, ai devenit atat de tare, mi-a soptit Julian la ureche, dupa care m-a muscat de lob, razand usor si scurt.
-Ah? Eu, eu nu... Eu.. Ia... Iarta-ma, am rostit eu, devenind atat de jenat incat nici nu stiam ce sa mai spun.
-De ce iti ceri iertare? a intrebat brunetul, pe un ton care parea amuzat, dupa care a continuat la fel: In ritmul asta, tu singur ma obligi sa te devorez cu totul.
Fara a mai pierde din timp, a coborat unde a ramas, limba lui trasand o linie umeda pe mijlocul abdomenului meu, alunecand spre acea zona sensibila. Fara nicio ezitare, si-a continuat traseul, iar eu am scapat alte gemete, care m-au determinat sa-mi reacopar buzele cu dosul palmei. Doar cu buricele degetelor, Julian imi parcurgea membrul, si au fost indeajuns acele mici si blande atingeri, pentru ca eu sa simt ca nu mai aveam sa rezist mult.
-Psst! Sub perna, in dreapta! a susotit vocea cuiva, care mai apoi am realizat ca era a lui Shin.
-Oh, Doamne! am tresarit eu. Shin e aici, si noi...
-Nu-l deranjeaza. In plus, vrea sa se asigure ca totul va fi bine, asa ca o sa reziste el, mi-a spus Julian, dupa care l-am auzit pe cel din patul de deasupra noastra afirmand.
Situatia a devenit instantaneu mult mai jenanta pentru mine, deoarece Shinobu trebuia sa asiste la "spectacolul" nostru, in care sunetele mele injositoare ajungeau si la urechile lui.
Julian a bagat mana sub perna, in partea dreapta, asa cum i-a fost indicat,insa nu am putut sa vad ce anume a luat de acolo pentru ca percepeam obiectul ca pe o umbra, care semana oarecum cu o sticluta.
-Ce e? am intrebat eu curios, insa nu am primit raspunsul dorit.
-Ai sa vezi, mi-a spus brunetul, sarutandu-mi scurt buzele. Poti sa ma desfaci la pantaloni? m-a intrebat pe urma, punand obiectul deoparte, asezandu-se deasupra mea, stand sprijinit in pumni. Am inghitit in sec si mi-am indreptat ezitant mainile spre fermoarul blugilor sai, pe care am reusit sa-l deschid usor, insa mainile imi tremurau, iar palmele imi erau prea transpirate pentru a izbuti sa desfac si nasturele. Practic nu-mi facuse nimic, insa imi simteam trupul arzand in toate locurile pe unde buzele lui au trecut...
M-a apucat de mana cu care incercam sa razbesc in a face ceea ce el imi spusese, sarutandu-mi dosul palmei, si punandu-se apoi in sezut. A scapat de restul obiectelor vestimentare, revenind apoi asupra mea, indepartandu-mi picioarele si asezandu-se intre ele, facandu-ma sa devin din ce in ce mai agitat si speriat. Nu stiam daca aveam motive de teama, insa asta simteam, si nu era cale sa schimb acel lucru...
-Nu te speria, asta nu o sa doara, a rostit el, luand luand acea sticluta in mana, desfacandu-i capacul, apoi turnand un lichid in palma dreapta.
"Durere? Shin nu mi-a spus nimic de nicio durere..." am gandit eu, devenind mai speriat decat inainte.
I-am simtit mana coborata intre picioarele mele, si acel lichid rece si alunecos pe piele. Am tresarit usor cand a presat cu unul din degete zona dintre fese impingandu-l apoi incat sa patrunda in locul stramt. Vocea mea scapase un scancet slab, care a fost urmat apoi de altul, de indata ce l-am simtit inaintand in interiorul meu. A adaugat pe urma inca un deget, provocandu-mi o durere suportabila, insa din cauza careia au urmat inca alte cateva scancete.
-Trebuie doar sa te relaxezi, mi-a soptit Julian, sarutandu-mi pieptul, incepand pe urma a-si misca alternativ cele doua degete.
-Dar... nu pot, am spus eu, scotand un sunet infundat, cand miscarea a devenit mai rapida.
S-a oprit dupa un scurt timp, acaparandu-mi buzele intr-un sarut lung, si asezandu-mi picioarele pe antebratele sale. Nu mi-am dat seama ce anume avea de gand...
-Ce faci? Am intrebat eu, nedumerit, moment in care l-am auzit razand, ca si cum era ceva prostesc sa intreb... si chiar a fost.
-Ce crezi ca as putea face acum? Exercitii de mate? a intrebat el, continuand sa rada, dupa care a reluat acel sarut tandru si lung, insa in acelasi timp penetrandu-ma lent. Senzatia de durere intensa mi-a pus stapanire pe partea de jos a corpului, marindu-se pe masura ce el inainta. Am scapat un tipat scurt si infundat, apoi doua lacrimi mi s-au prelins pe obrajii incalziti, si in scurt timp, am rupt sarutul, neputand sa-l mai continui, deoarece atentia mea era indreptata mai mult asupra durerii.
-Nu... nu mai vreau... Doare, Julian! m-am plans eu, acoperindu-mi ochii cu antebratul drept, incercand sa-mi opresc lacrimile, si in acelasi timp sa-mi reglez respiratia sacadata.
-Partea buna este ca ai sa te obisnuiesti cu timpul... Dar daca erau altii, crezi ca mai tineau cont de asta? Crede-ma, nu-ti vreau raul, mi-a spus el, sarutandu-ma scurt pe buze, apoi de indata ce mi-am indepartat mana de pe ochi, si-a lipit fruntea de a mea, continuand sa vorbeasca: Sper ca stii ca nu am motive sa te mint. Pune-ti mainile pe umerii mei, strange-ma, zgarie-ma daca te doare prea tare, si ma voi opri. Nu trebuie sa-ti fie frica de mine.
Nu imi mai era teama de el, ci rusine, insa nici asta nu-i puteam spune... Ezitant, mi-am asezat mainile dupa gatul sau, tragandu-l mai aproape de mine, indeajuns incat reuseam sa-i vad chipul. M-a sarutat bland, apoi a avansat incet inauntrul meu. Nu am reusit sa opresc scancetele ce-mi scapau pe masura ce il simteam inaintand, insa nu inteleg de ce, faptul ca il imbratisam, oarecum ma calma. Plangeam, intr-adevar de durere, dar lacrimile sarate ce mi se prelingeau pe obraji, se contopeau cu buzele lui moi, dispareau odata ce erau sarutate. Durea, insa nu i-am dat deloc de inteles ca voiam sa se opreasca... Nu puteam concepe o relatie intre doi barbati, si pana in acel moment, nu stiam ce presupune una, si uitasem de principiile mele, insa nu stiam cum si de ce. Il simteam miscandu-se lent in mine, buzele sarutandu-mi gatul, muscandu-ma pe alocuri, si stiam ca ma privea mereu, desi eu nu indrazneam sa o fac. Uitasem pana si de colegul meu de "camera" care era chiar deasupra noastra, si probabil resimtind miscarile facute de cel de peste mine... Atunci am reusit sa il inteleg, de ce uitase de mine in momentele in care era impreuna cu Jin, si nu il judecam, dar desi credeam ca il inteleg, defapt nu o faceam in intregime.
-Bine, incepi sa te relaxezi, mi-a spus Julian, cu voce soptita, moment in care am realizat ca durerea nu mai era aceeasi, lacrimile nu-mi curgeau, si chiar daca il simteam adanc inauntrul meu, scapam gemete de placere, pe care nu incercam sa le opresc, ci se faceau auzite in mod natural, la fel ca gafaielile brunetului.
Bratul drept il tineam in jurul gatului sau, iar mana stanga am coborat-o pe lenjeria ce acoperea patul, strangand-o puternic in pumn.
A pus stapanire pe buzele mele, cercetand lacom fiecare coltisor, iar in timp ce miscarile sale deveneau din ce in ce mai rapide, eu stiam ca totul avea sa se sfarseasca in curand. Un geamat tragea dupa sine altul, fiecare mai lung decat celalalt, si i-am rostit numele in soapta, doar pentru auzul lui. Mi-am arcuit spatele eliberandu-ma de lichidul albicios, scapand un tipat scurt, si tragand de lenjeria alba. Insa pe urma am revenit prompt la buzele brunetului, parca simtind nevoia de a le gusta din nou. Respiram cu greu, gafaiam, iar Julian a continuat sa se miste pentru inca putin timp, pana cand, printr-un geamat scurt, a atins punctul final, lasandu-si apoi corpul fierbinte sa cada langa al meu. Statea intors spre mine, si mi-a sarutat fruntea protector, spunandu-mi apoi sa inchid ochii. L-am ascultat si mi-am asezat capul pe bratul sau, adormind intr-un timp foarte scurt, depasind linia subtire trasa intre lumea reala si vis...
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.901 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.579 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.313 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.465 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.533 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.071 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 112.760 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.694 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.781 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.675 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)