Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18]

#41
YUSHH GO JULIANN!: D deci fanficul tau imi da fiori pe sira spinarii..: X il citesc de ceva timp dar n'am apucat sa postez pana acum.. xD dar, mai bine mai tarziu decat niciodata ^^deci stilul tau e genial<3 citesc fiecare capitol cu sufletul la gura si cu ochi stralucitori: D imi place mult cum descrii toate detaliile, in special saruturile si reactiile adorabile ale micutului Kaoru
personalitatile personajelor deasemenea se dezvolta gradat si natural, lucru f important intr'o poveste si destul de greu de atins39 deci felicitari! =D naivitatea lui Kaoru e..perfecta! xD mereu la timpul potrivit si la locul potrivit cat sa faca actiunea interesanta ^^ il ador si Julian e..pfoai..vreau si eu un Julian al meu21 ;3; ah si sustin demand'ul pt Shin!4 baiatul ala e atat de vrem mai mult Shin ^o^deci in concluzie, faci o treaba excelenta, tine'o tot asa! astept urm capitol cu sufletul la gura, poate niste actiune daca tot sunt Julian si Kaoru acolo, asa..4 haha, nu ma lua in seama, vbeste fana yaoi din mine 105 xD povestea e perfecta^^
[center]雅-MIYAVI- is my SUPERHERO♥
[Imagine: 95386.png]

•How high can you fly with broken wings..?•

[Imagine: hurt-11.jpg]
[Imagine: medium_94587.png][/center]

#42
Pai daca tot te-am stresat atat sa pui continuarea de ce nu as lasa si un comm? 71
Oke, acest capitol a fost asa de.... de.....plictisitor. Dap, totul a decurs asa lent, atat de nesemnificativ. Totul din ce am citit intr-o fraza mi s-a sters din minte dupa ce am inceput alta ca apoi sa se intample acelasi lucru. Nu stiu ce urmaresti dar parca actiunea s-a oprit in loc. Adica, citeste cele doua capitole anterioare si apoi comparale cu acesta. Inafara de mici schimbari actiunea a decurs la fel. Adica e clar, am inteles! Kaoru si Jullian, impreuna. Kaoru, inocet, indecis si agitat iar Jullian sigur pe el, puternic si tupeist, el face mereu regulile. Am inteles asta, acum vino cu ceva nou, cu ceva neasteptat, cu ceva care sa te faca sa ingheti pe scaun, cu mai mult suspans.

Ai si mici greseli, iata-le:
asaturi - alaturi
sprijinidu-se - sprijinindu-se
le-au - este l-au. Se refera la jullian, pe el i l-au adus.
intrevenind - intervenind

Imi place ca nu's multe, in rest ai probleme cu suspansul.
Asa cum am mai mentionat as dori sa nu mai stea actiunea pe loc ci sa decurga normal, sa continue, sa ne surprinda. Bineinteles, acum sa nu grabesti actiunea exagerat, dar nici sa ramana teapana. De trei capitole incoace se intampla cam acelasi lucru, m-am plictisit. Intr-adevar, relatia dintre ei e deosebita si se pare ca e nucleul de energie al acestui fic, dar as vrea sa intampine si obstacole. Lucruri care sa duca acest fic la un nivel care sa nu fie numit banal.
Bafta si multa inspiratie. Astept capitolul urmator!
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#43
Oricat de mult mi-ar fi placut sa-ti las aseara comm ca sa fiu prima m-a rapus lenea/somnul si totusi la 3 m-am culcat [si m-au trezist imebecilii de papagali la 620((] Revenit al fic, incep sa-l ador, stai, asta e de mult, acum sunt addicted to my fav. fic:X Abia astept sa mai scri ceva la el, imi plac la nebunie ideile tale:X
Si stii ce mi se pare extrem de adorabil si care nu am mai intalnit pana acum in niciun fic? -sinceritatea lui Kaoru. El fiind foarte naiv, sensibil si dulce in acelasi timp, cand incepe sa-si spuna gandurile si sa vorbeasca de sentimente, raman de-a dreptul in transa...Nu stiu cum sa explic senzatia asta, nici nu stiu daca ai inteles ceva21, sper ca da. Imi imaginez ce fericit trebuie sa fi fost Julian cand i-a spus Kaoru ca e posibil sa simta si el ceva.... adica mie imi da impresia ca tine cu adevarat la pusti, defapt ca il iubeste chiar, desi e cam devreme sa poata spune asta..nah dragoste la prima vedere 105
Nu-i asa ca-i faci sa se culce impreuna in urmatorul capitol? 5 Te rooooog...ai mila de o obsedata de yaoi [mda am constatat ca inca mai sunt desi se manifesta doar la yaoi-ul "de calitate"21] Eu sper ca n-o sa ma lasi iar cu ochii in soare [cum iti e obiceiul dom'soara45]...spor la scris & Kiss upupic
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#44
Heeeey ^^ scuzati de intarziere 108

Capitolul X

De cum am rupt sarutul, i-am putut observa in ochi o privire arzatoare, patrunzatoare... ma speria, si totusi, nu puteam sa ma indepartez de el. Nu reuseam sa ii inteleg gandurile, si aveam impresia ca nu as fi izbutit sa o fac niciodata, de aceea, ma atragea intr-un fel anume... Voiam sa stiu ce gandeste, cum gandeste, voiam sa il inteleg, dar ochii ii erau doar o cortina pentru ceea ce se ascundea in spatele mintii lui, o cortina care nu voia a fi trasa de un necunoscut. Asa e... inca ne eram straini unul altuia, doar trupurile noastre se cunosteau, si atunci, nici ele foarte bine. Ma inrosisem la amintirile din acea noapte care mi-au revenit in minte mult prea intortochiate, si totusi din care intelegeam absolut totul. Chiar si memoriile imi erau intoarse impotriva mea...
-Spui de mine ca nu vorbesc... dar tu ce faci? a intrebat el, trezindu-ma din visare.
-Imi cer scuze, eu...
-Nu trebuie sa te scuzi pentru asta, m-a intrerupt, zambindu-mi bland, reusind sa ma cutremure.
Am dat afirmativ din cap, lasandu-mi privirea in jos, insa i-am simtit mainile calde cuprinzandu-mi obrajii inrositi, indemnandu-ma pe urma sa intalnesc din nou acel zambet. Abia in momentul acela am realizat si eu ca atunci cand era el prin preajma, intr-un mod sau altul, tot sangele mi se aduna in obraji, infierbantandu-i. Insa eu mi-am dat seama cu mult prea tarziu..
-Esti de obicei atat de rosu in obraji, sau doar cand esti cu mine?
Intrebarea lui ma lovise precum un fulger. Dar cat de adevarat era! Voiam sa fug, sa ma ascund dupa ceva, pentru ca nu aveam cum sa il mint. Nu as fi putut, pentru ca orice minciuna a mea se transforma intr-un esec in urmatoarele secunde, cand pe chipul meu se putea citi absolut totul...
-Nu sunt asa de obicei, am raspuns eu, evitand a doua intrebare, dar care, pana la urma urmei tot mi-a fost repusa.
-Deci doar in preajma mea?
Am dat afirmativ din cap, privind intr-o cu totul alta directie, insa acel zambet de pe buzele lui parca ma indemna sa il urmaresc cu coltul ochiului, iar eu nu intelegeam de ce parea fericit pentru niste cuvinte nerostite...
-Kaoru, trebuie sa mergem. Imediat va aparea celalalt gardian, mi-a transmis Shin, care astepta stand rezemat de perete.
Am clipit des la auzul vocii lui, apoi mi-am indreptat privirea spre el, indepartandu-ma incet de barbatul brunet ce-si avea mainile asezate pe obrajii mei. De indata ce ajung langa Shin, toti ceilalti barbati au aparut si ei.
Mergeam pe acelasi drum spre celule, insa amicul meu nu se oprise in locul unde trebuia, ci urmase traseul lui Jin, pana mai departe de celula noastra. Locul in care satenul isi petrecea timpul nu era cu nimic mai diferit sau mai bun decat al nostru, si nu intelegeam de ce i-am urmat, insa am facut-o fara sa ma mai gandesc. La urma urmei nu am realizat acel lucru decat atunci and eram deja acolo...
La sugestia lui Shin, m-am urcat in patul de sus, insa in scurt timp, acesta a fost chemat de alti doi barbati undeva inafara celulei, eu ramanand doar cu Jin, care pentru cateva momente a stat in fata paturilor, cu capul ridicat spre mine si cu mainile in buzunar. Mi se parea ciudat. Nu intelegeam de ce facea aia, dar statea si privea asa cum obisnuia si Julian, ceea ce ma cutremurase pentru o secunda. Nu a trecut mai mult de un minut, ca l-am vazut agatat de scarita patului, urcandu-se grabit langa mine. Mi-am rezemat spatele de perete, tragandu-mi picioarele la piept. "Ce vrea?" m-am intrebat eu, nestiind la ce anume se gandea, insa aveam impresia ca nu avea sa fie ceva de bine in orice caz...
-Stii, se pare ca ai o porecla acum, a inceput el, asezandu-si o mana pe genunchiul meu. Amicul meu ti-a spus "Mao", a continuat pe urma razand, explicandu-mi apoi ca numele de "Krain" era doar o porecla, si ca, defapt acel barbat era chinez, in limba lui, mao inseamnand "pisica"...
-Ce prostie. Pentru ce porecla asta? si pentru ce oricare alta? nu ajung niste nume simple? am intrebat eu, incrucisandu-mi bratele la piept. Oricum, nici macar nu inteleg de ce mi-ar pune asa o porecla, am continuat apoi, indreptandu-mi privirea spre Jin.
-Oh, dar ti se potriveste! Ti-ai scos ghearele imediat cand pareai atat de bland... exact ca o pisica atunci cand o enenevezi, mi-a spus el, zambind discret. Am tacut amandoi pentru cateva clipe, pana cand mana lui care se afla pe genunchiul meu, a coborat intre picioare, indemnandu-ma sa tresar speriat.
-Jin... Ce faci?! am intrebat eu, privindu-l temator, indepartandu-ma putin d el.
Nu mi-a raspuns intrebarii, ci mi-a cuprins incheieturile, intinzandu-ma pe suprafata patului, fara a-mi da sansa de a obiecta.
-Doar fi cuminte si accepta, mi-a spus el, afisand un zambet hain, care ma speriase, dandu-mi seama de intentiile satenului, care incepuse a-mi saruta gatul.
-Ce..? de ce?... Shin! Cum ramane cu Shin? am intrebat eu speriat, incercand sa gasesc o portita de scapare, dar se parea ca numele asa-zisului sau partener nu-l afecta cu nimic.
-Mda... ce-i cu el? Pot sa am pe cine vreau, asadar care e problema lui in asta? a intrebat Jin de parca vorbea despre un "nimeni in drum".
-Dar... el te place, stii? Te rog, da-mi drumul, am rostit eu, incepand sa ma zbat sub el, insa nu imi putem elibera mainile sub nicio forma.
-Asa, si ce propui? a intrebat el pe un ton ironic, aratand ca nu-i pasa deloc de Shin, care spre deosebire de el, il iubea... stiam asta, chiar daca brunetul nu a recunoscut-o...
Ma speriasem ingrozitor atunci cand tricoul ce-mi acoperea partea de sus a trupului a fost rupt de o singura mana de a lui, iar buzele sale, prin saruturi apasate, imi parcurgeau pieptul, in ciuda rugamintilor mele. Continuam sa ma zbat, dar nu izbuteam sa scap, mainile mele fiind imobilizate deasupra capului.
De ce facea asa ceva? Nu il puteam intelege. Il avea pe Shin, care tinea intr-adevar la el, dar lui se parea ca nici macar nu ii pasa. Nu era asa cum mi l-a descris Shin, nu era de treaba!
Ma opuneam fiecarei cereri a satenului, insa acesta nu se oprea, iar intr-un final, saturat de incapatanarea mea, m-a cuprins cu mana stanga de gat, tinandu-mi inca inchieturile cu cea dreapta, indeajuns de puternic si de dureros ca eu sa nu mi le pot elibera.
-Ti-am spus sa fi cuminte, baietas! Cuminte, sau te dau la "lupi" sa vezi cat se vor satura dintr-unul ca tine... Asta e datoria ta fata de mine pentru ca trebuie sa te am in grija, asa ca ai face bine s-o platesti din bunavoie.
"Plata"... Despre asta era vorba cand Shin spusese "Pot sa platesc dublu ca el sa nu fie nevoit". Nu era vorba de bani, si se parea ca Jin dorea sa fie platit de fiecare persoana in parte. In momentul acela, nu ma gandeam la nimic altceva decat siguranta mea, dar care siguranta? cand Jin facea asa ceva...
Am renuntat. Luat de el, sau de altii, ce mai conta? aveam impresia ca oricum tot asa voi ajunge... tot in aceeasi situatie mizerabila! Intr-un fel sau altul. Mi s-a pus un nod in gat odata ce am incetat sa ma zbat, iar pieptul ma durea, indemnandu-mi ochii sa se umezeasca. Am scapat doua lacrimi, care insa nu il impresionase cu nimic pe cel ce isi continua traseul, presandu-si buzele pe pielea corpului meu, cauzandu-mi un dezgust imens, in niciun caz placere... Mi-a eliberat mainile, apoi am scapat doua scancete odata ce a prins cu dintii de pielea sensibila din jurul sfarcului drept. Alte lacrimi mi s-au prelins pe obraji din ochii ce ii tineam strans inchisi, vrand sa nu vad imaginea satisfacuta a "invingatorului". Mi-a dat jos pantalonii in ritmul lui alert, iar trupul incepuse a-mi tremura din toate incheieturile stiind ca in curand, aveam sa suport din nou acea durere, si probabil mult mai intensa...
A urcat cu buzele pana la ale mele, cuprinzandu-le violent intr-un sarut, pe care insa, nu aveam de gand sa il accept... Avem senzatia ca mi se facea scarba!
-Nu! Nu vreau! Am strigat eu, dezlipindu-mi buzele de ale sale, intorcandu-mi capul in partea opusa de indata ce i-am simtit limba incercand sa se strecoare in interiorul gurii mele.
-Tu... a inceput el, fiind insa intrerupt de vocea cuiva, care statea si privea scena de o perioada scurta de timp.
-Jin! Ce dracu' crezi ca faci?! Intreba Shin, ridicand mult tonul vocii, aproape urland. Mi-a privit chipul ce-mi purta o expresie de-a dreptul speriata, brazdata de lacrimi.
Nu stiam daca trebuia sa-i multumesc lui Dumnezeu ca Shin a aparut, sau ca trebuia sa ma rog ca nu cumva Shin sa creada ce eu voiam sa fac toate acele lucruri cu satenul. Cu siguranta colegul meu nu era multumit de ceea ce ochii ii vedeau. Era incruntat, iar expresia lui ranita, pe mine ma durea...
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#45
In primul rand as vrea sa-mi cer scuze pentru ca nu ti-am mai lasat un comentariu de ceva timp. Am gasit capitolul asta superb si nu m-am putut opri din citit. Actiunea devine din ce in ce mai interesanta, iar saracutul Kaoru se simte din ce in ce mai ciudat acolo. Daca nu erau Shin si Julian, ce s-ar fi facut el?
Nu-mi vine se cred ca Jin a vrut sa-i faca asta, chiar e o bestie. Noroc ca Shin si-a facut aparitia repede si l-a scapat (cred) din toata nebunia la care urma sa fie supus.
Cat despre Julian, ce sa spun, imi place din ce in ce mai mult cum se comporta tipul asta cu blondinul. Cred ca pana la urma Kaoru isi va da seama ca de fapt e indragostit de misteriosul gardian.
La forma in care scrii ideile capitolelor te descurci foarte bine, stii sa narezi fara sa incarci actiunea cu detalii sau sa o grabesti, iar dialogul respecta regulile foarte bine. Si la descriere se pare ca ai evoluat foarte mult, pentru ca ai prezentat din ce in ce mai bine scenele dintre Kaoru si barbatii cu care a luat contact (nu neaparat sexual, sau referitor la sex).

Iti urez succes in continuare si astept cu nerabdare urmatorul capitol. Kisu and bye pupicbye

#46
Si uite in sfarsit capitolul:X:X...totusi nu credeam sa-l termin asa repede, dar mai bine ca ai fost harnicuta...Simt ca-l strang de gat pe nenorocitul ala de Jin sa nu mai indrazneasca alta data sa se atinga de Kaoru. Ce...imbecil!! Adica Shin tine la el, poate chiar s-a indragostit si "parasuta" asta incepe cu mistourile de genul "asa, si ce propui?" [propun sa-i dam cu o caramida in cap, se mai inscrie cineva?5] Din cate imi amintesc, Shin e chiar dragut si exact tipul de iubit pe care ti-ai dori sa-l ai..si atunci de ce naiba Jin isi cauta "partide noi" ? [n-o sa inteleg niciodata barbatii XD]
Mi-a placut in schimb de Kaoru care e asa de timid incat se da singur de gol ca e indragostit pana peste cap de Julian...vai si ce draguuuuuti sunt impreuna..formeaza cuplul perfect..mie imi place de obicei cuplurile ""imposibile" in care cei doi nu se potrivesc de loc ca si personalitate/gusturi..e mai palpitant21
Hm...succes la scris, te-am pupatpupic
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#47
Capitol nou <3 Cat ma bucur ca ai pus continuare , nu am vazut-o mai devreme xD . Nu cred ca imi pot gasi cuvintele potrivite in acest moment xD Chiat nu pot . Adica ... m-am indragostit total de fic-ul tau , scri superb , ai niste idei de ma dau pe spate . Originalitatea te caracterizeaza si nu mint ^^ . Eu una nu m-as fi gandit niciodata la asemenea idei , prea geniale din punctul meu de vedere . Cu siguranta nu numai eu gandesc la fel xD
So...revenind la capitol , intr-un cuvant : perfect . Am observat doua greseli de tastare "bând" - bland ; "enenevezi" - enervezi . Cu siguranta au fost doar din neatentie , deci nu este un pacat . Mi-a placut cum ai descris sentimenele lui Kaoru in acel moment romantic alaturi de Julian <3 Cei doi fac un cuplu perfect , prea genial . Le sta bine impreuna , parca se completeaza unul pe celalalt . Am inteles perfect ce simtea blondinul in acele momente , mai ales cand a recunoscut ca se inroseste doar cand e brunetul prin preajma .
Am ramas complet uimita cand Jin a vrut sa il violeze pe Kaoru , saracu baiat . Jin e o bestie , fara inima T.T L-a facut pe Kaoru sa-si schimbe total parerea despre el , nu credea cu siguranta ca i-ar putea face un asemenea lucru . Nici eu nu credeam , nu imi dadea prin cap ca ar fi in stare de asa ceva . Credeam ca are sentimente fata de Shu .Dar cu siguranta Kaoru nu urma sa sufere , singurul care va fi ranit o sa fie Shin , mai ales ca a intervenit peste cei doi . Il iubeste prea mult pe Jin , nu merita sa primeasca asta T.T Saracu baiat T.T Prea trist ... sper sa nu creada ca Kaoru avea vreo legatura cu asta , deoarece singurul vinovat este Jin . Il urasc ! Deja incep sa il detest pentru ce i-a facut lui Shin T.T
Astept cu mare nerabdare urmatorul capitol , chiar daca nu ma crezi eu chiar il astept xD Nu mai am rabdare sa vad ce se va intampla cu Shin , saracul de el , sper sa nu sufere prea tare , deoarece oricum va fi distrus dupa cele vazute T.T Succes in continuare <33 Chiar imi place cum scri .
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#48
Of.....Kaname20( ce rea poti fi! Deci serios vorbind, ma gandeam ca poate tii si tu putin la personajele tale, macar putintel de tot cum sa le faci mai una ca asta? In primul ran Kaoru, si apoi Shin, ai mai2 Ce tris! Serios vorbind, nu ai idee cat de tare ma doare pentru amandoi. Off..si pot spune ca imi placea Jin, nu zic ca acum nu imi place65 doar ca m-a enervat rau! Ahh...tris! Si totusi prima parte a capitolului mi-a placut asa muuult. Stii doar ca eu ador absolut orice scrii, fiindca iti iese minunat! Si pentru asta trebuie sa te felicit de mii si miii de ori, a da si sa imi cer scuze ca nu dau comment mereu21lenea asta! Insa citesc si pur si simplu ma indragostesc de felul cum scrii, de personajele tale care sunt absolut divine si nu in ultimul rand, de povestea ta care e absolut mega ultra tarrre, si originala3
Deci ce pot sa iti spun mai mult? decat Succes! si scrie repede urmatorul capitol!!! Da?4 Ca de nu..bataia doare71tare!

Kissssu si huuuggzz!!:X
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#49
HelloSmile Sry ca nu am mai dat comm de mult,dar lunile acestea am avut multe pe cap si chiart daca am citit in continuare ficul,la ore tarzi din noapte,eram prea obosita sa`mi las o parere.
Revenind la fic:-imi place cum a decurs actiunea,te axezi mai mult pe sentimentele momentane ale personajelor si mi se pare o idee foarte originala.
-o chestie pe care nu o stiu (sau poate am omis`o) sunt date cu privire la vaiata de afara a lui Kaoru,adica nu prea stiu nimic despre el din viata obisnuita pe care o ducea inainte sa vina la inchisoare 4
Nu pot sa cred Jin e atat de ticalos,mi`ar placea sa pateasca ceva rauuu pentru ceea ce a facut. Iar cu privire la Julian,e prea ciudata atitudinea lui de "baiat bun"in fata lui Kaoru,cred ca pune ceva la cale 106

Enjoy! Bafta in continuare si grabeste`te cu nextul pupic
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#50
He he, am citit de mult acest capitol dar nu prea avem starea necesara de a lasa un comentariu. Ma bucur ca ai tinut cont de sfatul meu si ai adus ceva nou, neasteptat cat si surprinzator. Reactia lui Jin e total surprinzatoare si nu se intelege ce urmareste, dar nu ma asteptam de la el sa faca asta. Cum am mai observat, cand se intampla ceva mai deosebit, chiar cand cititorul astepata ca acel moment sa devina mai...exagerat, atunci tu te opresti. Jin putea sa-l violeze, dupa ce se satisfacea pleca fara sa-i adreseze nimic. Kaoru fiind speriat de ce s-ar putea intampla nu ar spune nimanui nimic dar ar avea un comportament mai ciudat cat sa-i trezesca suspiciunui lui Julian iar acesta sa-l foarteze prin mijloace cat mai neasteptate sa-i spuna ce s-a intamplat.
Cam asta ma asteptam, ca a venit Shu chiar nu-mi pot imagina cum va derurge actiune, pe ce te vei baza, dar voi citi in continuare.

Bafta si astept urmatorul capitol.
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.396 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.082 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 131.249 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 98.950 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 57.796 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 124.751 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 111.093 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 49.943 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.310 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.460 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)