Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18]

#61
OMFG ! Am citit toate cele 12 capitole,profitand de fiecare litera! WoW!! Ce pot spune?! Nu-mi pasa de greseli de tipar sau alte chestii.Conteaza doar faptul ca esti cu adevarat o maniaca a Yaoi-urilor! Imi batea inima din ce in ce mai tare la fiecare cuvant care il citeam! Am stat lipita de calculator fara sa ma duc la baie,fara sa beau apa sau sa incetez sa citesc.Si m-am lasat linsa de catelusa mea 21 pe toata fata.
Dar totusi chiar a meritat! Sa il contunui ! Te rog!! Deci chiar sunt uimita! Super! [gata chiar trebuie sa incetez...incep sa exagerez].
Oh da....despre Jin e un nesimporc si un....ugh sa nu zic...
Julian O.o'!! :perv:

Saranghae hug :love:


Edit Lynn : Nu ai voie sa scrii cu culori in posturi ! Culoarea pe care o ai e cea default. Foloseste`o pe aia.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#62
Iti omori toti cititori!!

Trebuie sa pui odata next-ul!!
Haide!!
Ai ogramada de fani ce vor sa vada continuarea.

Personajele sunt bine conturate, e unul dintre fic-urile ce mi-au atras atentia.
Nu trebuie sa te lasi batuta... nu acum.
Macar spune-ne ca sa nu asteptam ca fraieri dupa o "minune" care incetaza sa mai apara.
Daca te gandesti sa mai continui sau nu fic-ul sa imi dai un comm la profil sau lasi aici cu decizia ta, ca sa stim ce o sa facem...

Cate comm'uri vrei ca sa pui un next?
Daca ai vrut sa ne lasi in suspans... sa sti ca a murit de mult.


[scuzati ca vorbesc in numele tuturor de pe Zup]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#63
OFF
@Fluffylici
Citeste regulamentul si reediteaza postul
Citat:16. Este interezisa postarea de forum a mesajelor ce contin emoticon-uri in exces sau a mesajelor scrise cu alte culori in afara de negru. Puteti folosi culorile pentru a accentua/scoate in evidenta anumite fraze sau cuvinte. Folositi-le insa cu moderatie, nu dorim sa transformam topicurile intr-un curcubeu. (regula adaugata pe 1 mai 2010)
[Imagine: aaaakip.jpg]

#64
Serket
Iart-o!
Ea nu prea da comm'uri iar fic-ul i'a placut mult si a vrut neaparat sa dea comm.
Poate a uitat de acea regula. Dar poate a vrut doar sa "sara" in ochi postul ei...
Ce sa ii faci...
Toti gresim. Uni mai multi decat alti... dar asta e.
Orcum ea nu sta mult pe Zup si chiar ma bucur ca si-a facut timp sa posteze.

Chiar vroiam sa ii spun, multumesc ca i-ai reamintit.

Sa ai o zi buna, draga mea!


EDIT: Nare nimic : - j Daca tu incalci regurile sau alceva mereu o sa iti iau aparerea, si de orce ai nevoie sa ma intrebi ca daca trebuie sa o sa ma milogesc la toti de pe Zup : X Doar pentru tine.
Nare nimic, mare scofala, tu esti mereu perfecta pentru mine... chiar daca imi vei da foc de vie tot atat de mult te voi iubi.
Lasa : - j Nu conteaza parera celorlanti, daca ii superi asta e... si ei pe noi ne enerveaza si noi nu zicem nimic XD
Gandeste mereu pozitiv.
Saranghaen!
Sa ai parte de tot ce iti doreste inimioara. (aia a ta mare si dulce ca tine)
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#65
Multumesc Dya-chan.

Si am inteles Smile N-o sa se mai intample...

Multumesc pentru avertizare .__. Asa cum spune si Dya-chan cateodata: ''Nimeni nu-i perfect''.
Am sa ma folosesc de culoarea default Smile Daca asa spun regulile.
Inca o data iti multumesc Dya-chan ca mi-ai luat apararea si ca ai cerut scuze in locul meu...dar nu cred ca de acum incolo va mai fi nevoie.Nu vreau sa ai probleme din cauza mea,si nu vreau sa enervez pe nimeni 10
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#66
Mai, nu s-a enervat nimeni O.o Blaq, ti-am editat postul si ti-am spus ce s-a intamplat. Nu e nevoie sa-ti ceri scuze or smth unu la mana, doi la mana avertizarea inseamna warn eu doar ti-am zic ce s-a intamplat. Puteam sa-ti editez postul si descopereai ca cineva ti-a editat postul si nu stiai cine. + nimeni nu are probleme ._. ' Chill ppl postati in continuare si gata.
Deci Blaq nu e avertizare, eu doar am editat postul si gata cu off topicurile.

Serket : Stiam o limita la emoticoane de 10. Acum nu stiu stiam ca pe forum e de 10.
Edit : Marina zice ca de 5 O.o per post normal. Kay . . .
-

#67
Imi cer iertare ca am intarziat (din nou) atat de mult T^T dar va anunt: nu abandonez ficul, deci fiti linistit [iar daca o voi face, va anunt 21]
Next ^^ & tank 4 teh comments ^.^

Capitolul XIII

Luminile s-au stins, lasandu-i drum liber lui Julian, care se apropiase de mine, prinzandu-ma de mana pentru a ma trage in bratele sale. Ma agita prezenta lui, mai ales ca stiam ce avea sa urmeze. Desi in acea situatie, nu m-am putut abtine sa nu il intreb de colegul meu de celula...
-Stii... cumva ceva despre Shin?
-Stai linistit, maine, pana te trezesti, el va fi aici. Se simte mai bine, mi-a raspuns acesta , asezandu-si palma pe obrazul meu cald.
-Si... Cum de te-ai intors astazi? Maine trebuia sa vii...
-Am terminat mai repede. Nu conteaza, acum sunt aici, a rostit acesta, unindu-si buzele calde cu ale mele, inconjurandu-mi pe urma talia cu bratele, si lipindu-mi trupul de al sau. Simteam cum intreg corpul imi tremura, pe masura ce deveneam mai agitat, iar Julian cu singuranta isi dadu seama ca era din cauza lui, insa nu imi spuse nimic, ci doar ma indrumase spre patul de jos... Dar nu! Eu nu voiam asta. Nu voiam sa experimentez din nou acea durere si acea situatie penibila in care urma sa fiu pus.
-Julian, imi pare rau, nu vreau sa fac asta! am spus eu pe un ton jos, lasadu-mi privirea cazuta. Nu mai vreau sa fiu Kaoru acela prost si credul! Vreau sa ma schimb si cred ca incep bine. Imi pare rau...
Dupa ce am spus acele cuvinte, m-am ridicat de langa el, crezand ca va deveni furios, insa nu il cunosteam. A tacut pentru un scurt timp, dupa care am auzit scartaitul patului, semn ca si el se ridicase in picioare, si l-am simtit apropiindu-se din nou de mine.
-E bine, Kaoru. E foarte bine... dar nu eu sunt cel de care trebuie sa te feresti.
Am auzit zgomotul unor chei, apoi caldura acelui corp se indepartase de mine. Descuiase celula, si a iesit, incuind-o pe urma la loc, fara a-mi mai adresa un alt cuvant. Am oftat adanc, apoi m-am reasezat pe suprafata moale, incercand sa dorm. Ma intrebam mereu daca nu cumva facusem o greseala?
Nici macar nu stiu de ce imi ocupam mintea cu asa ceva, pentru ca era evident ca am facut un lucru bun sa il refuz. Voiam sa ma schimb, desi mi se parea extraordinar de greu sa nu mai fiu eu. Dar, cum se spune, "Nu strica sa incerci". Desi Julian avea dreptate, si nu el era cel de care trebuia sa ma feresc, trebuia totusi sa imi pastrez mandria ca barbat si nu sa fac pe... femeia. Mi-am afundat capul in perna, gandindu-ma la cat de bine va fi cand Shin va veni inapoi in sfarsit.
Adormisem destul de greu in acea seara, insa cand dimineata si-a facut aparitia, urechile mele au fost deranjate de zgomotul iritant al usii de metal a celulei. Mi-am deschis lent ochii, privind somnoros in jur, si imediat am auzit o voce...
-Ti-a fost atat de dor de mine, incat dormi in patul meu? M-a intrebat Shin, asezandu-se langa mine.
-Shin! Oh Doamne, cat ti-am mai simtit lipsa zilele astea! am replicat eu, ridicandu-ma in capul oaselor. Cum te simti? am intrebat pe urma, apropiindu-ma de el.
-Mult mai bine. Dar nu prea vreau sa dau ochii cu Jin... Nu inca.
-Shin, el nu te merita! De ce i-ai acceptat toate umilintele? Si de ce ai ramas cu el? Nu te inteleg...
-Kaoru, nici nu ma astept sa intelegi perfect, dar nu pot sa stau departe de el. Il iubesc in ciuda tuturor obiceiurilor sale agresive. Poate vei zice ca sunt prost, dar nu pot explica sentimentul asta. In fine, vreau sa trecem peste acest subiect, si de preferabil sa nu-l mai aducem in discutiile noastre.
Parea a fi o zi destul de buna, avand in vedere ca daca Shin era langa mine, nu mai aveam de ce sa imi fac griji, insa logica mea nu a fost deloc corecta. Fiind ora mesei am iesit din celule, mergand spre cantina, insa pe drum spre incaperea cea mare, Jin ne iesise in cale, apucandu-l pe brunet de brat si tragandu-l aproape. Shin nu parea ca voia sa riposteze, iar satenul parca doar avea de gand sa ii vorbeasca, dupa cum am perceput eu situatia. Am stat de-o parte pentru cateva clipe, dar aceea a fost una din cele mai mari greseli ale mele. Ma indepartasem de ei, pe masura ce ma plimbam cu pasi mici pe coridorul imens, si, brusc, constiinta mea se pierduse undeva pe drum, odata ce am simtit o lovitura puternica in partea din spate a capului.
M-am trezit intr-o incapere infecta, auzind mai multe voci in jurul meu, si mi-am deschis ochii speriat, realizand ca eram complet dezbracat, avand un material legat strans in jurul capului, pe post de calus. Am privit in jur, observand trei barbati, dintre care recunoscusem doar unul, si anume, pe acel "Shooter" pe care l-am vazut violand un baiat si care ma lovise peste fund, dupa ce a savurat din trupul sleit de puteri.
Am vrut sa ma ridic, insa cu o lovitura puternica din partea unuia dintre ei, am fost aruncat la podea, apoi imobilizat de un altul. Imi tinea mainile intr-o stransoare puternica deasupra capului, in timp ce acela care ma lovise, mi-a indepartat picioarele, plasandu-se intre ele cu un ranjet hain. Am dat din cap in semn negativ, rugandu-l din priviri pe cel dinaintea mea, care nu parea deloc impresionat. Ma agitam, scotand sunete neinteligibile, insa nimic din toate acestea nu ma ajutau.
-Deci tu esti papusa lui Lucifer, hm? Abia asteptam sa vad pe ce bunaciune o mai pus mana, a spus Shooter, care era un barbat inalt, cam cat Julian, cu parul roscat si ochi caprui. Expresia lui nu parea infricosatoare precum a multor altora, insa mintea lui era la fel de manjita. Inima imi batea cu atata putere, aproape sa imi iasa din piept, din cauza spaimei care a pus stapanire pe mine, iar lacrimile mi se ascundeau dupa colturi, nerabdatoare parca sa se faca vazute inaintea tuturor. Da, eram ingrozit! Eram fara scapare, si mai ales, fara idei de evadare! Ma panicam si ma miscam in incercarea de a ma elibera, insa tot ce faceam eu, ii enerva mai mult pe cei trei barbati, indemnandu-l pe cel roscat sa ma loveasca in stomac cu pumnul, indeajuns de tare incat sa imi provoace o durere groaznica care ma facuse sa scancetez lung. Acesta s-a asezat ghemuit in partea mea stanga, punandu-si mana pe pieptul meu, coborand lent si apasat pana pe abdomen.
-Da. Imi place, a rostit el, privindu-ma ca pe o bucata de carne proaspata. Da-i drumul, Ken, pregateste-l, adauga pe urma, ridicandu-se in picioare.
Mi-am lasat capul pe spate, inghitind in sec, intuind ce avea sa urmeze. Cel dinaintea mea prinse cu mana stranga de piciorul meu drept, ridicandu-l pentru a-l mentine apoi suspendat in aer, pe urma cu cealalta mana isi desfacuse slitul pantalonilor, pe care ii trase mai jos, scotandu-si la iveala barbatia, trecandu-si in acelasi timp limba peste buze.
-Drace, Ken! Mereu ti se scoala inainte sa ii faci ceva baiatului! spuse cel care imi imobilizase mainile.
-Oh, dar sunt nerabdator inca de cinci minute. Abia astept sa-l fut! Pun pariu ca inca e stramt ca dracu'!
Imi era atat de scarba de acele persoane, incat parca mi se intorcea stomacul, si totusi... de ce trebuia sa fiu tocmai eu in raza lor? "Poate asta mi-e rasplata pentru ca Shin a intrat in spital din cauza mea..." am gandit, cautand un motiv pentru intrebarea mereu pusa "De ce eu?". Din pacate in momentul acela, nici de gandire nu aveam timp, preferam sa fiu mort! Cand l-am simtit pe acel barbat penetrandu-ma fortat, am scos un scancet lung si puternic, lasandu-mi lacrimile sa-mi cada pe obrajii palizi. Intreg trupul incordat imi tremura terifiat din cauza spaimei si durerii, iar eu pentru prima oara credeam ca doar moartea m-ar scapa de ce mi se intampla...
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#68
Sunt prima!!! ce bine imi pare 4 Ma bucur foarte mult ca ai pus continuarea,abia asteptam sa vad ce se mai intampla,dar m-ai uimit.Eu ma asteptam sa citesc despre o noapte fierbinte intre julien si kaoru... 2 .Bietul Kaoru,ultimul lucru care ii mai lipsea era sa fie violat de tampitu ala (sau mai bine zis tampitii).Oare ce va face Julien cand va afla?
Imi place foarte mult ficul asta si sper din tot sufletul ca il vei continua.E pacat sa te opresti acum pentru ca ai idei bune si interesante (si o minte foarte perversa asa ca si mine)
Deci multa bafta la scris si posteaza mai des.Pupici

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#69
NUUUUUU!!!!!!! DE CEE???!!! De ce sufera atat de mult Kaoru? De ce? Unde-i gardianu' ala cand ai nevoie de el? 20 Saracutzul Kaoru :mean: Prin ce este nevoit sa treaca 2 ....Nu este el vinovat de acea crima...Ohh 19 Am in gand tot felul de tampenii...Cum ca Kaoru ii ucide...Ochii-i devine rosii...Este un luptator care s-a pierdu memoria...etc....Dar aici este atata tristetze...
Vreau continuareaaaaa!!!! 108 20 108
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

#70
WTF? Iti bati joc de mine?

Nu a vrut el dar ma ofeream eu in locul lui Lucifer...
Doamne, daca pun mana pe ala care il fute... il fac bucati si il arunc la pume. Cum adica? O face inaintea mea?
E lasa daca nu il bantui eu toata viata, sa imi zici ce'o vrei.

Si unde e Lucifer? ( doamne numele e exact ca melodia de la SHINee)
Sper sa continue violul, de ce? Pai cand "catelusul" e pus in asemenea situati... imi vine sa ma altur si eu lor.

Stiu...

Sper sa continui, noi aici stam cu sufletul pana in pamant si ne rugam sa pui next-ul.
Ar trebui sa ne facem o biserica = ]] Dar Dumnezeul sa fie inlocuit de yaoi.

A da... era sa uit, ai gresit acolo in loc de "pe" ai scris "p".
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.174 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.840 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 133.018 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.874 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.883 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.386 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.427 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.909 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.905 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.782 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)