Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Personajul preferat?
Chris
36.84%
14 36.84%
Ales
18.42%
7 18.42%
Colin
26.32%
10 26.32%
Jean
10.53%
4 10.53%
Kiril
5.26%
2 5.26%
Claire
2.63%
1 2.63%
Total 38 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Tendințe Interzise (+18)

Cam tarziu, dar merge. ( ma refer la mine, ca ajung de abia acum aici ) :-<

Citat:- De ce faci asta? Şi tu, şi Claire, credeţi că sunt un monstru amoral, da? Eu chiar simt ceva şi poate nu arăt asta cum trebuie, cum vreţi voi, dar o fac cum pot, cum cred că e mai bine! zise bărbatul, privindu-l de sus.
Deci replica asta aproape m-a facut sa bufnesc in plans. Tu...:| Tu stii ce imi faci ? Acum inteleg ca eu defapt pe Colin il plac ca personaj, pentru ca, ei bine, cat de prost se simte Chris acum si cat de bine i-ai descris sentimentele, mai miscata am fost de data asta la Colin, decat in capititolul trecut la Chris.
Stiam eu ca Kiril asta e un nenorocit. Il urasc atat de mult! Stiu ca e personajul tau preferat si l-ai creat cum ai vrut tu, apreciez asta ^^, insa eu, ca persoana, pe el il urasc. Sper ca intelegi :-s
Vreau ca Colin sa se gandeasca bine, nu stiu ce va alege, defapt nici eu nu stiu ce as fi ales. Il iubeste pe Kiril, insa el mereu a fost asa cu el. T^T
Ca adusesem vorba de Chris, ma bucur ca iese si el afara, adica ca se duce sa isi cumpere haine si restul. Am impresia ca o sa se intalneasca cu cineva acolo ^^ Oare sa fie Alex?

Mulţumesc mult, dragelor. Iată şi contul, pervers şi dulce, aşa cum îmi place mie. *blush*

Capitolul 12

Era o decizie grea, dar... la dracu, care decizie? Ce era de gândit aici? Absolut nimic, totul era clar încă de la început. Când venea vorba de Kiril, Colin nu avea tărie de caracter şi nici mândrie. Acum se va înjosi mai mult ca niciodată şi spera din suflet că Kiril nu se va dezămăgi. Vicleanul ştia prea bine că el nu va putea să plece, că nu e în stare să facă una ca asta şi a profitat.
Colin îşi lăsă ochii în jos. Nu-i venea să creadă că obrajii săi au devenit umezi. Era bărbat la urma urmei sau ce naiba? Era insuportabil să stea aşa, neputincios, şi să plângă din cauza acestei neputinţe.
- Nu pot pleca, ştii asta foarte bine, dar încep să te urăsc. Eşti un nemernic, Kiril, un ticălos!
"Şi eu sunt o curvă fără demnitate. Ne potrivim de minune" gândi el distrus, dar nu zise asta tare. Era clar şi aşa, s-a confirmat de data asta, strălucit, pentru totdeauna.
- Ştiu, dar sunt nemernicul tău, zise rusul şi surâse blând.
- Nu e adevărat! Cum poţi să rosteşti aceste cuvinte?! O placi şi pe ea...
- În privinţa ei simt altceva, va trece repede. Eşti unicul, încă nu ai înţeles asta? Claire e doar o fetiţă care mă atrage nespus de mult, dar nu se compară cu tine. Tu eşti iubitul meu şi vei rămâne întotdeauna pe locul întâi. Vrei să-ţi demonstrez asta? Vrei să divorţez? întrebă Kiril sigur pe sine.
- Nu vorbi prostii, nu am de gând să-ţi permit să-ţi pătezi cariera din cauza mea, şopti Colin şi îşi ridică privirea.
Dorea să înţeleagă dacă minte sau nu minte, dacă se joacă sau nu... era prea complicat. Acest bărbat era un rebus greu de rezolvat şi lui Colin îi era frică să nu ajungă peste câţiva ani tot cu creionul în mână, căutând răspunsuri. Era fără sens, dar încerca să creadă şi să nu se gândească la rău. Trebuia să facă asta, pentru binele său, pentru binele lor.
- Să nu ne mai gândim la viitor, căci îmi apare negru în faţa ochilor, zise Kiril dintr-o dată şi îşi lipi buzele de ale iubitului său, formând un sărut mult mai tandru ca cel dintâi. Îşi trecu mâna prin părul parcă confecţionat din mătase al lui Colin şi apoi îl sărută fugitiv în creştetul capului. Simţi o aromă plăcută, dulce, de fructe. Îi plăcea la nebunie, mai ales în combinaţie cu mirosul acela îmbătător al pielii sale.
- Mă înebuneşti, ştii asta? Pe zi ce trece, tot mai mult şi mai mult şi mai mult...
Colin începu să-i mângâie pieptul. Simţea sfârcurile tari chiar şi prin materialul dur al cămăşii partenerului său, iar Kiril îl săruta neîncetat, cu mai multă pasiune, ferindu-se din când în când ca să-i şoptească vorbe dulci, promisiuni şi complimente.
- Dezbracă-te, zise Colin, simţind că încă puţin şi moare de excitare.
- Nu vrei să mă ajuţi? răspunse celălalt cochet.
Mişcări repezite şi atingeri fierbinţi. Erau ambii goi, jos pe blană şi se sărutau nebuneşte, flămânzi şi însetaţi. Kiril trecu cu mâna de-a lungul penisului său erect, iar Colin trase brusc aer în piept. "Erecţie" nu era cuvântul potrivit, pentru că încă puţin şi va exploda. Era insuportabil, o senzaţie puternică plasata undeva între durere şi plăcere.
- Vreau să văd cum te masturbezi, rar am ocazia să savurez aşa privelişte, zise Kiril serios şi se ridică de jos.
- P... poftim? întrebă Colin, pentru că nu înţelese nimci din şoaptele iubitului său.
Erau tulburaţi ambii, dar niciunul nu a luat droguri înainte de întâlnire. Şi totuşi efectul era asemănător. Kiril s-a apropiat de patul imens din cameră şi s-a aşezat cu faţa la Colin, acomodându-se, apoi zise clar şi tare:
- Vreau să văd cum îţi mângâi penisul, cum îl strângi în mână, cum degetele tale subţiri alunecă de-a lungul său, cum îl freci din ce în ce mai repede, cum gemi de excitare, între timp ce obrajii tăi ard. Masturbează-te, Colin, acum.
Brunetul făcu ochii mari. Pentru prima dată i-a spus direct să facă una ca asta, nu se aştepta în niciun caz.
- Kiril, nu vezi în ce stare sunt? Vrei să mor, da? Nu am chef de jocurile tale acum, te vreau în mine! exclamă el enervat.
- Sigur că nu vreau să mor, vreau doar un singur lucru la moment şi ţi l-am adus la cunoştinţă. Fă-o pentru mine, te rog.
Colin înghiţi în sec. Îşi linse buzele şi îşi atinse organul cu mâna. Mm, nu mai avea răbdare. Gemu uşor şi începu să facă ce i s-a ordonat. Desigur era să fie mult mai bine dacă mâna îi aparţinea lui Kiril, dar totul devenea din ce în ce mai interesant. Kiril îşi va muşca degetele pentru că a început acest spectacol. Se masturba intens şi îşi dădu seama că îi place să facă asta în faţa lui. Îşi duse mâna la testicule şi le-a masat uşor. Respiraţia i se rupea şi nu mai avea aer. Când simţi că e aproape gata, îşi ridică ochii la Kiril. Dumnezeule, cum îl privea! Pupilele rusului se măriră de tot şi ochii păreau negri ca tăciunea. Nici nu clipea din gene, parcă ar fi fost hipnotizat. Cum putea să suporte aşa tensiune? Era nebun!
- Eşti şi masochist, murmură Colin, observând în ce stare era bărbatul şi începu să se mângăie cu mâna liberă pe corp.
- Dacă simt durere, mai bine să fie cauzată de tine sau în cazul dat - de imaginea ta. Nu ai idee cât de frumos eşti, Colin, mă vei duce în mormânt, zise Kiril pe un ton jos.
Savurând încă un compliment, Colin hotărî să schimbe tactica. Se acomodă în poziţia căţeluşului şi acum Kiril avea în faţă un tablou de invidiat, sexualitatea în persoană. Acum vedea tot, absolut tot şi fiind conştient că acest "tot" îi aparţine doar lui, îşi muşcă buza inferioară şi se ridică de pe pat. Devenea din ce în ce mai nervos, nu mai putea rezista. Asta a fost clar definitiv atunci când amantul său a început să se joace cu degetul arătător în zona anusului, gemând cu voce tare, ca un nebun. Ambii şi-au pierdut minţile, dar era perfect aşa.
- Termin, şopti Colin cu vocea plină de dorinţă.
- Stai! Nu te mai atinge! strigă Kiril şi într-o secundă era jos, lângă acea minune ascunsă în corp uman. Colin simţi respiraţia fierbinte acolo. Oare va face Kiril una ca asta? Rar îi făcea rimming, destul de rar, putea număra toate ocaziile pe degetele de la mâini. O, da! În următoarea clipă îi simţi limba acolo şi spuse nerăbdător:
- Ah, mai repede, lasă, te vreau în mine!
- Nu de data asta, avem o grămadă de timp la dispoziţie. Acum vei termina aşa, zise Kiril şi surâse provocator.
Au fost de ajuns câteva secunde şi Colin simţi că izbucneşte. Kiril a înţeles asta şi şi-a dus mâna sub el, apucându-i penisul şi lăsând sperma iubitului său să ţâşnească în mâna sa. Apoi linse acele picături, zâmbind pervers. Sexul era o metodă superbă pentru a face stresul să dispară măcăr pentru o anumită perioadă de timp. Fie acelea şi câteva ore, în schimb erau câteva ore extraordinare.
***

Wow, ce next. Nu pot spune ca nu m.am asteptat ca Colin sa nu plece, insa ce a continuat m.a lasat cu gura cascata, la propiu. Am savurat fiecare cuvintel, frumos scris. Ahh si voiam sa mai continui putin, macar putin. Sunt curioasa ce se va intampla in continuare, chiar sunt. Vreau sa continue, vreau sa continue:3 Bun, sa revenim cu picioarele pe Pamant, trebuie sa fug, insa sa stii ca astept nextul cat mai curand.

Zbye and see ya later ^^
Time you enjoy wasting, was not wasted.

Pot sa spun, fara sa mint ca a fost cel mai tare capitol citit dintr-un fic vreodata :| Vorbesc foarte serios O__O Poate chiar trebuie sa te iau de sotie :-? Pff...varsta tampita >__> Nu puteam sa fiu mai mare? T^T
Ard , ard, ard in flacari pentru tineeee *singing* stii prea binee :))...Arde, uite cum ardeeee :)) Am inebunit de la capitolul asta....uh..chiar e cald , nu stiu daca aceasta caldura vine de afara sau e de la ce am citit mai sus. Am nevoie de aer cred ca deschid toate ferestrele :)) In seara asta dau petrecere :]] Esti pur si simplu geniala, ce geniala, gresesc cumva? Nu esti geniala, esti super-mega-hyper geniala, acum stiu si eu de ce te iubesc asa de mult T^T.
Eu inca sunt prin spatiu momentan, deci nu ma lua in seama xD
Good Luck my honey <333
Dau un edit maine cand o sa revin pe pamant -_-"
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

Ow, ow, ow...Fierbinte, fierbinte, fierbinte. Ce faci tu din mine, nebunatico? Vrei sa mor aici? A fost asa de...Ouch, m-am ars! :)) Mi-a placut la nebunie modul in care ai explicat. Nu-mi puteam lua nici-o secunda ochii de la monitor. Scena asta dintre ei a fost atat de "diferita". I like It! Cate explicati, credeam ca ma pierd prin ele pe acolo. Pana la urma tot nu-mi vine sa cred ce pervers mai este si Kiril asta. :x
Iti urez noroc in continuare si te astept cu nextul! :p
Bye!
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

Bună!

Acum am apucat să citesc ultimele două capitole şi îmi place acţiunea .
Îmi pare rău de decizia lui Colin , adică îi apreciez caracterul , dar are o slăbiciune mult prea mare pentru Kiril şi nu mi se pare un lucru tocmai bun .
Cât despre scena dintre cei doi : incendiară ! :>

Spor la scris şi aştept următorul capitol !

Cate am ratat, mama. Gome sti tu cum e in vacanta si cand nu ai calculator.:(
WTF? Ce sa intamplat cu cuplul fericit si cu KIrin si Colin :((. Nu pot sa cred cate probleme, saraci de ei, saracii de noi. Te rog nu-i lasa asa mai aleds pe dragul meu Chris care sufera. Pun pariu ca Jean a intervenit intre Alex si Chirstian. Vai, daca il ptind jur ca il omor x-(. NU-i corect.
Niste capitole superbe, sorry pentru intarziere.
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


Thank you for your comms.

Capitolul 13

Cu câteva clipe în urmă a apărut Colin, având afişată pe chip o expresie ciudată. Parcă zâmbea, parcă nu era aşa...
Claire nu ai înţelegea nimic. Bărbatul a dispărut în dimineaţa asta şi s-a întors seara, fără să zică nimic, nici măcăr nu a salutat-o. Nu avea nevoie de explicaţii, dar putea să fie mai amabil, dar el din contra, parcă nici nu o observa. Oare totuşi era supărat? Fata nu mai ştia ce să creadă.
- Am pregătit pui cu ciuperci şi te aştept peste zece minute în sufragerie, dacă vrei să mănânci, desigur, zise fata şi ieşi din cameră.
Simţi că se face mai cald şi îşi dădu imediat seama că exagerează. În ultimul timp îi era frică de orice, să nu-l dezămăgească pe Colin, să nu-l rănească pe Colin, să nu... numai Colin şi numai el era prezent în mintea sa.
Bărbatul a tresărit, căci chiar a uitat de fata ce trăia la el. Era foarte îngândurat şi îi roiau o mulţime de imagini în minte, interzise minorilor. Kiril l-a transformat într-un pervers şi nu avea nici cea mai mică remuşcare. Poate nu era normal, dar era atât de... eh, era în stare să accepte totul, mai ales că şi lui îi plăceau ideile trăsnite ale amantului său. În pat era raiul pentru amândoi, nu altceva.
A fost cam supărat la început, chiar şocat şi atmosfera era tensionată, dar situaţia s-a reglat după ce a dat un răspuns la acea întrebare dură. Sigur că dorea să rămână împreună cu Kiril, îl iubea până la disperare şi niciodată nu şi-ar fi iertat dacă pleca atunci. Era să sufere toată viaţa, căci Kiril sigur nu avea să se întoarcă.
Peste zece minute brunetul şi-a făcut apariţia în sufragerie. Nu dorea să o supere pe Claire, dar îi era şi foame. După astfel de partide de sex mereu simţea gol în stomac.
- Claire, scuze, eram îngândurat, zise el şi se aşeză la masă.
- Pentru ce îţi ceri scuze? întrebă ea pe un ton indiferent.
- Pentru că nu ţi-am vorbit când am intrat în casă, explică bărbatul.
- Da? Nici nu am observat, dacă sincer...
De fapt a observat ea totul, dar era prea mândră ca să recunoască că a atins-o chestia asta. Colin zâmbi, dar în următorul moment a fluierat de uimire. Bucatele de pe masă aveau o aromă nemaipomenită şi imediat i s-a făcut apă în gură.
- Unde ai învăţat să găteşti? întrebă el mirat.
- Sunt o mulţime de reţete pe net, Colin.
El o privi suspect.
- Cred că nu te vei otrăvi, am gustat, e normal...cred, rosti ea nesigură.
Colin începu să râdă cu poftă. Era comică fata şi se vedea de la o poştă că îşi face griji şi e interesată de părerea lui. Acum era sigur, chiar dacă mâncarea va fi oribilă, îi va spune că îi place, mai ales că s-a străduit. Colin nici nu credea că domnişoara cu pricina e în stare să facă aşa ceva.
- Parcă ai zis că nu poţi să găteşti, ţin minte bine, spuse el şi surâse.
- Ţi-am explicat, internet, reţete, repetă fata încă o dată.
- Ok, ia loc şi tu, că mi-e foame de mor, zise el şi o aşteptă să se aşeze la masă.
Ea zâmbi sarcastic, dar se abţinu şi nu zise nimic. Au mâncat în tăcere. Mâncarea chiar era bună, dar puţin sărată. Colin nu a dat atenţie la aşa mărunţişuri şi a savurat-o din plin. Se gândea, oare pentru el a gătit? Ar trebui să o urască, pentru că ar putea să-i strice relaţia cu iubitul său, dar nu dorea. Nici nu era în stare.
- Încă nu am căzut nici unul fără cunoştinţă, înseamnă că sunt bună de bucătăreasă. Cu "studiile" mele serioase, aş putea să capăt doar aşa serviciu sau să fiu măturătoare de stradă, zise ea ironic.
- Nu vorbi prostii, ÅŸopti Colin iritat.
Îl enerva la culme pesimismul ei molipsitor. Aici nu semăna deloc cu Kiril.
Brusc îi veni o idee genială, la prima vedere. Îşi şterse mâinile cu un prosop şi îşi mută privirea la chipul fetei.
- Vrei să înveţi? întrebă el cu seriozitate în voce.
- Pff, nu ţi se pare că e prea târziu? spuse fata şi îl privi nemulţumită.
- Există profesori particulari, vei învăţa acasă elementarul şi după asta... îţi vei alege o facultate. Oare tatăl cui e director universitar, a? întrebă el ironic.
Claire îl privi mirată şi nu ştia ce să zică, pentru că nu s-a gândit niciodată la o problemă ca asta.
- Eu cred că e o idee bună, trebuie să vorbim cu Kiril. Va angaja câţiva profesori, crede-mă, are mulţi prieteni şi cunoscuţi care te vor pregăti bine, continuă Colin cu azart.
- Dar cum aşa, direct la universitate, fără şcoală generală şi liceu? întrebă ea neînţelegătoare.
- Nu va fi o problemă, Claire, fii sigură. Ai încredere în mine, nu eşti proastă, vei înţelege repede ce şi cum. Te voi ajuta şi eu, mai bine spune la ce facultate vrei?
- Încă nu ştiu nimic, nu mă grăbi, trebuie să mă gândesc! exclamă ea nervoasă.
- Mai ai timp, mâine vorbim cu Kiril, hotărî bărbatul de parcă asta era o problemă mondială.
Ea nu mai zise nimic, încă puţin şocată. Era în ceaţă şi nu credea că asta e o soluţie. Colin se ridică de la masă şi îi mulţumi, iar apoi a făcut ceva la care nu s-a aşteptat niciunul dintre ei... şi-a lipit buzele de obrazul fetei.
***

Uiii ai adus nextul ^^ Uitasem sa salut, Heya there. Si acum revenim la capitol, imi place sarutul dat de Colin fetei, desi a fost doar pe obraz, eh trebuie sa asteptam si sa speram ca ceva mai mult va aparea intre cei doi. Ca de obicei, nu ai avut probleme la povestirea celor intamplate s.mi place asta la tine. Tot nu.mi vine sa cred ca brunetul nu a plecat atunci cand Kiril ii oferise sansa, dar era de asteptat asta, in fond il iubeste prea mult. Dar cu Alex, Jean si Chris ce se mai intampla? Nu ai mai adus vorba de ei si sunt curioasa ce se va intampla intre ei, o confruntare directa ar fi interesanta. Bun, nu mai spun nimic, te las sa scrii in continuare si sa aduci nextul cat mai repede (la toate ficurile).

Zbye and see ya later.
Time you enjoy wasting, was not wasted.

Imi pare tare rau ca nu am comenat dar am fost plecata si nu am net la laptop in afara apartamentului meu. Acum sa revenim la cele 2 capitole. Primul ... suuuper pervers =P~ (adica pe gustul lui je :))). Vreo 2 greselute minore dar se iarta. Al doilea nu ma observat greseli. Ori nu sunt ori sunt adormita eo :)). Scuze daca e scurt comentariul dar credema trebuie se scriu la multe fic-uri comentariile.

Super capitolele si succes in continuare :bv:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Placeri interzise Prevented :D 1 2.293 17-10-2013, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  ♂Pe Culmi Interzise ♂ (+18) alexutzy97 35 11.522 08-08-2011, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Viata de ninja presarata cu iubiri interzise [+18] RouXiss Đx 5 3.956 10-06-2011, 10:05 PM
Ultimul răspuns: DiamondZ
  Zei printre muritori ~Vise interzise~ Strawberry*Lipstick* 0 2.369 18-12-2009, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Strawberry*Lipstick*
  Sunetul unei iubiri interzise(shounen-ai) Mitsukai Yoru 5 4.466 18-08-2008, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Nidryne


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)