Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Placeri interzise

#1
Hello, incerc si eu un oneshot yaoi, sper ca o sa va placa. :)
Accept orice fel de critica.




-Inca p-putin...rezista!
-D-dar...doare r-rau...
-Aaa..
-Frankie!

Este tot ce am mai zis pana sa adorm langa cel mai bun prieten din copilarie. Nu pot sa cred ca tocmai am facut acel lucru cu el, mi-am pierdut demnitatea. Cum sa mai dau ochii cu iubita mea, Alice, dupa toate astea?
Mintea mea este derutata in ultimul hal, tot ceea ce credeam si si ce speram este dus pe apa sambetei, nu mai stiu ce fac.
Mi-am pierdut orice farama de rationament in momentul in care am relizat ceea ce faceam, faptul este implinit si nu pot da inapoi,nu mai am cale de scapare.
Gandurile imi inunda mintea obosita, mii de scenarii care mai de care mai urate imi invadau putina luciditate ramasa, intr-un final, ochii mei obositi de la atatea lacrimi cate am varstat pe asternutul patului alb ca prima zapada, se inchid usor dar sigur. Adorm, dupa multa suferinta, asteptam acest moment in care ma voi detasa de cruda realitate si voi ajunge intr-un loc ferit de griji.

Sunteti probabil derutati, nu? Asa credeam si eu. Pai, haideti sa incepem cu inceputul, eu sunt Rin, am 17 ani si infatisarea mea este tipica unuia atat de tanar. Nu sunt cine stie ce mare fortos dar nici un micut soarece de laborator, pot zice ca cei 4 ani de box si-au facut treaba. Am fost un sportiv, dar probleme de sanatate de care sufar nu m-au ajutat in cariera.
Parintilor mei nu le-a pasat nici o clipa ca singurul lor fiu poate muri oricand in arena. Erau prea ocupati in casa din Spania ca sa le mai pese de mine.
De 3 ani stau singur, fara ei.
Se interesau doar de munca lor, eu trebuia sa am grija singur de mine, nu prea suna incantator, nu?

De la varsta de 5 ani, langa casa mea s-a mutat Frankie, un baiat de doar 7 ani si fratele meu de suflet. Din primele clipe cand am impartit masinutele cu care eu ma jucam, stiam ca o prietenie foarte stransa se va lega.
Frankie, este un tip destul de inalt si slab.
Chiar daca este cu doi ani mai mare, mereu va fi ca un frate pentru mine.
Majoritatea timpului pe care il petreceam impreuna ne-a facut sa ne cunoastem reciproc. Parintii lui mereu plecau in diferite locuri, munca nu le permitea sa stea intr-un singur loc, si de aceea, in lungile lor deplasari, Frankie ramanea mereu la mine. Nimeni nu era impotriva. Ambele familii erau de acord cu iubirea frateasca de care dadeam dovada.

Totul era atat de frumos, parca scos din filele unui basm asta pana cand in viata mea a aparut Alice.
Alice este o fata de 15 ani, parul sau roscat precum focul ii cadea in valuri pe umerii mici si trecandui de talia subtire. Ochii ei negrii, parca erau jarul ce ardea mocnit. Tanara mea iubita este un renumit foto-model si sunt mandru de ea.
O stiu de 2 ani, dar asta nu ne-a oprit sa ne declaram iubirea acum 6 luni.

De cand sunt cu Alice, Frankie a inceput si el sa isi caute sufletul pereche, avea la degetul mic tot felul de fete frumoase, mergeam cu el la studio, unde lucra Alice, ca sa cunoasca fete, dar nu parea atras de nici una. Le ignora spunand ca nici una nu este ceea ce cauta el la o fata, jumatate din fetele de acolo sunt lesinte cand apare el, iar lui nici macar nu ii pasa atat de mult incat sa le priveasca.
Situatia lui ma ingrijora deoarece, sa fiu sincer il cam ignoram, mereu ieseam cu Alice si pe el l-am lasat undeva in trecut. Asta pana intr-o zi, cand am auzit de la iubita mea ca o fata de acolo, vorbeste tot timpul despre el, cum ca ar vrea sa-l cunoasca si chestii. Initial nu mi s-a parut nimic dubios, toate fetele de acolo vorbeau de el, dar faptul ca fata aceea se indragosteste foarte rar de cineva m-a pus pe ganduri serios. Parea momentul perfect sa ii fac lipelea cu tipa aia, Eliza parca.

********************************************


~Beep. Beep. Beep~
-Ce zici frate? Ai treaba in seara asta?
-Nu chiar, de ce intrebi? Vrei sa imi faci vreo vizita?
-Defapt, am inchiriat o camera de hotel pentru tine si o fata, Eliza. In seara asta, la 7 sa fii frumos imbracat in fata hotelului "Excalibur".
-Stai frate! Cum adica, esti nebun? Nu vreau sa merg.
-Ba vei merge, te vei distra, si daca e poate iese ceva. Ma doare frate sa te vad cum suferi din cauza timpului in care tu esti singur, doar pentru ca eu am mereu planuri cu Alice. Frate, ai nevoie de o fata, de fata asta!
-Frate, esti dus, eu nu ma duc nicaieri. N-am nevoie de o pipita sa fiu fericit. Stiu ce e mai bine pentru mine.
-Ba te vei duce!
-Eu intru in dus, o sa te mai sun bine?
-Nu schimba subiectul!
~Beep~

Prostul mi-a inchis, mereu imi face asa. Nu pot sa fac nimic altceva decat sa astept sa vina ora la care i-am spus.
Am planificat sa fim amandoi acolo inainte ca Eliza sa ajunga cu doua ore. Trebuia sa fiu sigur ca am decorat perfect dormitorul. Doar ce naiba, sunt un Cupidon in devenire.

Ceasul de pe peretele meu alb indica ora 5:30, deci nu mai era mult si trebuia sa ma duc sa ma intalnesc cu Frankie sa vada camera de hotel.
Decid sa intru in dus. doar na, ce pot face eu o ora pana sa plec?

Intru in baia de la etaj, doar o vila cu doua etaje nu era completa fara baia de la etaj si cea de la parter. O baie decorata cu bun gust ca si restul casei de asemenea.
Gresia albastra venea in contrast cu faianta alba, jacuzzi-ul asezat in mijlocul baii era piesa ce completa parca imensa oglinda, ca doar na, gusturile nu se discuta.
Arunc hainele ce pareau asa de grele, acestea fiind pijamalele mele verzi, la spalat si intru in cada plina cu apa. Am uitat sa mentionez ca ii dadusem drumul apei pe cand vorbeam la telefon cu Frankie? Uitucul de mine...

~Tic, Tac. Tic, Tac. Tic, Tac.~

-Ahh, ceas enervant. Stiu si eu ca trebuie sa plec, nu trebuie sa faci atata galagie!

Tac brusc cand realizez ca vorbesc cu peretii si aunc o ultima privire in oglinda din hol. O oglinda mare cat sa ma vad cu tot cu incaltari. Sunt bine imbracat deoarece afara a inceput sa ploua. Lacrimile cerului cadeau rapid din norii tot mai desii si plumburii.
Asfaltul ud era brazdat de picioarele grabite ale oamenilor ce fugeau disperati de furtuna.
Eu, pe de alta parte mergeam relaxat cu o umbrela deasupra mea.
Mergeam agale, lanturile de pe blugii mei nergii miscandu-se in ritmul picioarelor, in timp ce o mana o tineam in buzunarul hanoracului alb.

Dupa o jumatate de ora, adica la 7 eram in fata hotelului. Asteptam nerabadator sa il va cum vine de dupa colt, cu mersul lui lejer si freza lui smechera. Sa stiu ca m-a ascultat si ca vine, increzator ca de fiecare data.

Respiratia mi s-a oprit pentru o secunda, atunci cand ochii mei albastrii precum o mare tulbure i-a intalnit pajistea verde din privirea lui.

~A venit! Nu imi vine sa cred ca a venit!~

Privirea imi cadea pe usor pe corpul sau acoperit de niste blugi albi asortati cu o jacheta neagra de piele si pe dedesubtul acestea avand un simplu tricou negru. In picioare, adidasii negrii pareau destul de uzi din cauza ploii torentiale de afara. Nici macar umbrelele noastre nu faceau fata la ce furtuna era afara. Freza lui aranjata pana si in cele mai mici detlii te facea sa crezi ca nici cel mai bun salon nu scoate o asemenea capodopera.

Il privesc cum se apropie destul de incet, urmarindu-i mersul relaxat. Nu dura foarte mult si acesta ajunge in fata mea, fiind mai inalt ca mine cu putin eram nevoit sa-l privesc de jos.
Mi-am atintit privirea mea albastra in frumoasa priveliste verde ce parca ma hipnotiza.
Eram parca vrajit de el, dar acest gand a fugit la fel de repede precum a venit, cand vocea lui groasa mi-a inundat urechile facandu-ma sa ma trezesc din visare.

-Rin!
-Frate! Nu credeam ca ai sa vii.
-Ma rog, deci unde e tipa?
-Te-am chemat aici cu doua ore inainte de intalnirea propiu-zisa deoarece vreau pararerea ta despre cum am decorat totul.
-La ce etaj ai inchiriat?
-La ultimul, voiam sa aveti cea mai frumoasa priveliste din fata geamurilor imense ce stau in loc de zid catre frumosul nostru oras.
-Esti nebun? La ultimul? Are 99 de etaje hotelul, cum te astepti sa fie romantic la cucurigu' de deal?
-O sa-ti placa!
-Nu am de ales decat sa te cred...

Il apuc de incheietura libera si il trag cu putere dupa mine. Nu comenta.
Stia ca nu are cu cine sa se certe.

Deschid imensele usi de sticla de la intrare si ma opresc putin buimac intr-un hol imens. Multimea de oameni ma faceau sa ma pierd cu privirea, trebuia sa ajung la receptie ,dar, valul de oameni ma speria.
Dupa putin timp de gandire ma simt tras cu forta in stanga mea, privind spatele prietenului meu, Frankie, care ma tragea dupa el.

Ajunsi la receptie cer cheia de la camera pe care o inchiriasem. Odata vazut cu micutul obiect in mana, il urmez pe Frankie catre liftul hotelului.
Mana lui tot nu mi-a dat drumul, deci nu aveam de ales decat sa il urmez in liniste.

Ajunsi in hol, ochii mei cautau inscriptia de pe usa, adica acelasi numar de pe cheia din mana mea.
Odata ce gasesc usa , introduc in broasca cheia, reusind astfel sa patrund in apartamentul cu pricina.
Frankie,tot mai nerabdator ,mi-o ia inainte pentru a vedea de ce l-am tarat pana aici.Sta doua minute, ma priveste, si, cu un ton ridicat mi se adreseaza "Frate! esti nebun!"
Cuvintele lui ma bucurau,era exact ceea ce vroiam sa aud de la el,si fara sa vreau afisez un zambet de satisfactie.
-Iti place?" intreb eu,stiind deja raspunsul.
"Normal!!"imi raspunde el,este exact pe gustul meu .

Frankie statea in dreptul usii deschise, cu privirea atintita la dormitorul imens pe care erau asezate bland niste petale de trandafir de culoare rosu aprins, un rosu senzual si romantic.
Ochii imi straluceau.
Privirea lui Frakie se indrepta spre geamul imens de pe care se vedea peisajul hipnotizant prin stropii de ploaie.
Sta neclintit. Nu spune nimic.
Stiam ca asta o sa-i placa cel mai mult,de aceea am si ales camera asta. Frankie ramasese o clipa fara cuvinte,dar m-am gandit sa stric acel moment de liniste.

-Sincer nu credeam ca o sa iti placa,nu esti genul romantic..
-Fiecare dintre noi avem laturi pe care nu le exteriorizam,dar ma bucur ca tu esti primul care afla. Si, cine e tipa pentru care mai adus aici?
-Eliza o cheama,e o fata super.O sa-ti placa.
-Ok, vom vedea.Cand ajunge?
-La 9,ma va suna daca e ceva.

Din nou un moment de liniste.
Amandoi ne asezam in pat,fara sa ne vorbim, unul langa altul. In capul meu e o explozie de ganduri, nici unul la care sa ma opresc.
Aveam o senzatie ciudata...pe care nu am mai avut-o pana acum. In acel moment dadeam orice sa aflu ce gandeste el.
Simt in dreapta mea o furnicatura.
Era mana lui Frankie care mi se aseza bland pe piciorul meu ,urcand din ce in ce mai mult pe corp si oprindu-se la fata mea,trangand-o salbatic spre a lui.
Buzele noastre astfel facand 'cunostinta'. Ii simteam buzele moi si umede presandu-se peste ale mele, limba lui fina ma invita la un duel romantic.
Era un sarut cu adevarat dulce, parca de mult asteptat.

In timp ce Frankie ma saruta ,acesta imi face vant sa ma intind cu spatele pe pat, tinandu-mi capul grijului si gentil. Incerc sa ma impotrivesc, nu stiam ce dorea sa faca, ganduri negre imi invaluiau mintea in timp ce el, nerupand sarutul format, continua sa ma impinga pe spate. Mainile mele se presau de pieptul sau tare in timp ce acesta reusise sa ma intinda pe spate in pat, peste toate petalele de trandafir.
Mainile lui coboara incet pe corpul meu,saruntandu-ma in acelasi timp. Inima imi batea din ce in ce mai tare . Brusc, acesta rupe sarutul si ma priveste in ochii.
Rosesc. Privirea lui parca ma macina, parca imi transmite ganduri necurate ce ma faceau sa ma infior.

Simt cum mainile lui coborau atat de mult cat sa apuce de marginea hanoracului si sa-l traga in sus de pe mine. Numai ca, tricoul meu alb care era pe dedesubt era tras odata cu hanoracul, ceea ce ma face sa-l prind repede de maini. Incheieturile sale se aflau in palmele mele si privirea mea o mustra pe a sa pentru fapta de mai devreme.

-Ce ai de gand sa fa...

Nu am mai apucat sa spun nimic deoarece acesta deja trase de hanorac si tricoul meu, nu mai puteam respira din cauza buzelor sale atat de moi. Incep sa ma zbat dar, inainte sa imi dau seama, el deja se afla peste mine si isi dadea si el tricoul jos. Jacheta lui era de mult undeva pe podea.
Acesta isi infige mainile in suvitele mele aurii in timp ce privirea de un verde crud imi inspecta intreaga fata. Obrajii ma ardeau din cauza lui.
Greutatea corpului sau peste al meu imi provoca o oarecare teama. Teama de a nu face ceva necugetat, desi in momentul de fata, amandoi fiind la bustul gol intr-un pat frumos decorat nu era tocmai cel mai indicat moment sa raman calm.

-Frankie, ce faci?

Da stiu, este o intrebare deplasata dar speram din tot sufletul sa spuna ca a fost doar o gluma si sa isi ia inapoi tricoul pe el. Dar ce era mai rau se intampla si acesta doar continua sa ma sarute cu insistenta.
Mainile lui dibace imi inspecta intreg bustul, in timp ce pielea mea se infiora la fiecare atingere a sa. Ii simteam buricele degetelor cum se joaca cu sfarcurile mele inatrite de la placerea provocata.

Incerc sa il opresc cand nu mai am posibilitatea de a respira dar acesta mi prinde incheieturile mainilor deasupra capului pe pat, stragand de ele.

-Te rog, stai!
-Nu, Rin, e deja tarziu sa ma mai opresc, imi place. Si tie, recunoaste.

Ii simteam respiratia fierbinte pe fata mea in timp ce imi soptea cuvintele pe care nu le speram de la el.
Continua sarutul ce-l rupsese mai devreme si simt cum mana sa libera cobora incet pe abdomenul meu apropiindu-se de linia boxerilor unde mai apoi isi muta saruturile.

Buzele sale imi parcurgeau intreg bustul, tragand cu mana dreapta libera de nasturele blugilor mei.
In zadar il rugam cu lacrimi in ochi sa inceteze deoarece nu imi face nici un fel de placere, dar se pare ca vorbeam cu peretii. Nu ma baga in seama, el doar isi continua treaba reusind sa imi deschida si fermoarul blugilor . Simt cum sangele imi urca in obraji atunci cand materialul a fost indepartat, dar si usurat deoarce mainile mele au fost in sfarsit eliberate
.Il apuc de incheieturii, dar in zadar, pentru ca acesta reusise sa imi indeparteze boxerii albi cu dintii.
Saruturile lui nu au incetat in zona mea intima pana cand acesta nu a fost oprit de vocea mea tremuranda.

-Nu te opri!
-Poftim? Zice acesta cu privirea spre mine, oprindu-se din "treaba".
-La naiba! Doar continua... Zic cu o voce stinsa, plina de o dorinta foarte bizara si neexperimentata de mine.

Acesta ma asculta in tocmai si isi continua "treaba" inceputa mai devreme.

Simt un fior in intreg corpul cand buzele acestuia fac contact cu varful amicului meu "Jerry".
Un val intreg de placere ma loveste atunci cand acesta il primeste intre buzele sale primitoare.
Gura mea era un vulcan plin de gemete de placere ce ii incantau auzul in timp ce limba lui imi parcurgea intreg organul intarit.
Mii de fiori imi inunda rapid trupul in timp ce acesta isi plimba mainile pe coapsele mele iar gura sa dezmierdandu-ma.

Imi afund mainile in suvitele sale negre si ii trag capul spre mine sarutandu-l.
Acesta ramane uimit de fapta mea dar nu voiam sa il mai las acolo jos.

Cu privirea fixata in a lui, mainile mele ii mangaiau pieptul apoi coborand rapid spre blugii sai. Nu mai aveam rabdare, oricum nici unul nu se mai putea opri in acest moment.
Ii desfac nasturele si ii trag de fermoarul blugilor dar inainte sa ii trag in jos, acesta se ridica in genunchi si ma prinde de maini.

-Hai sa te ajut...

Se ridica putin de pe mine, astfel incat sa aiba loc pentru a-si inlatura si el materialul incomod.
Raman surprins la vederea organlui sau deja destul de excitat, se vede ca nu va mai pierde mult timp doar cu saruturi banale deja.
Desi este primul barbat care imi fura sarutul, va fi si primul barbat din viata mea. Pana acum conceptul de "gay" era doar un subiect de vorba pentru mine, acum insa, descopar adevaratele taine ale acestei metode de iubire.

Il vad cum ma priveste intrebator apoi sopteste cu glasul sau atat de duios :

-Sigur?
-Nu stiu...

Eram atat de indecis, mintea mea era doar o foaie de hartie alba, fara nici o idee, fara nici un gand, totul era parca sters, doar asteptam momentul in care toata acesta treaba se va termina.
Ii simt buzele cum le acopera pe ale mele in timp ce el se intinde este mine incet.
O data ce mintea mea a inteles ca suntem goi si ne sarutam in patul imens, stiam ca nu mai pot face absolut nimic.
Mainile lui ma apuca de incheieturi si le duce protector pe spatele lui. Deschid ochii ramand surprins.

-Daca te doare rau, poti sa ma zgarii. Nu ma deranjeaza.

Incep sa ma panichez cand imi spune ca ma va durea, dar nu vreau sa ii fac rau. El e bland si iubitor si eu sa il ranesc? Nu pot face asa ceva.
Simt cum o lacrima isi face aparitia in coltul ochiului drept in momentul penetrarii. O durere acuta se imprastia precum un drog in corpul meu. Il simt acolo, in partea de jos a corpului, il simt impreuna cu durerea ce ma facut sa scap printe buze in geamat infundat si unghiile mele se infig in carnea lui.
La contactul unghiilor, de pe buzele lui a fugit un geamat scurt, trebuia sa recunosc ca incepuse sa imi placa durerea provocata.
Gemetele mele infundate erau oprite de catre buzele lui Frankie, ce ma saruta incontinuu. Lacrimile de durere ce le-am varstat pana in prezent au devenit lacrimi de placere, miscarile lui de dute-vino ma urcau pe culmea placerii, in timp ce buzele lui imi dezmierdau pielea mea incinsa. Il simteam adanc acolo, stiu ca momentul final va fii curand, dar parca nu-mi doream sa se opreasca vreodata, cuvintele sale dulci ce le soptea ma faceau sa tremur mai rau. Chiar adoram sa il stiu asa aproape de mine, cu siguranta asta nu va fii ultima noapte de genul. Sunt sigur de asta.

-Inca p-putin...rezista!
-D-dar...doare r-rau...
-Aaa..
-Frankie!

Este tot ce am mai zis pana sa adorm langa cel mai bun prieten din copilarie.
~~ Just because You know my NAME doesn't mean you know Me!~~
\TrUsT YoUr CrAzY iDeAs/

L, did you know Death Gods only eat apples??

#2
Buna, dupa cum ti-am promis m-am apucat si eu sa iti citesc ficul yaoi...pai ce pot spune in afara de faptul ca mi-a placut cum a decurs actiunea :).Si cel mai mult mia placut ca, desi este primul tau oneshot yaoi, a iesit destul de bine, dar exista cateva probleme pe care detest sa le aduc in discutie, dar nu am de ales...
In primul rand ai avut doar o greseala/sau mai multe(sunt prea obosit la ora asta ca sa mai stiu ce si cum)de exprimare ("fiind mai inalt ca mine cu putin eram nevoit sa-l privesc de jos") si una care nu avea logica ("Il apuc de incheietura libera si il trag cu putere dupa mine")
Iar in al doilea rand cateva greselute gramaticale care ma fac sa cred ca ai facut acest fic in graba.
Cat despre asezarea in pagina pot spune ca ai mici probleme cu alineatul. In fata fiecarei idei noi sau paragraf nou exista un alineat...
Descrierea a fost la locul ei, desi mi-ar fi placut sa stiu mai multe despre sentimentele lui Rin, iar dialogul a fost foarte bine pus, dar nu prea am auzit tonul pe care a spus cineva ceva, spre exemplu:
"-Esti nebun?incepu el deodata sa ridice tonul la mine. "
Iar semnele de punctuatie nu le precizez ca nu prea sunt atent la ele deocandata
Ce altceva as mai putea spune?
Spor la scris in cotinuare si nu uita ca astept cu nerabdare urmatorul tau oneshot>:D<
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  TendinÈ›e Interzise (+18) Wolves 255 54.037 02-09-2011, 08:52 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  ♂Pe Culmi Interzise ♂ (+18) alexutzy97 35 11.492 08-08-2011, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Viata de ninja presarata cu iubiri interzise [+18] RouXiss Đx 5 3.950 10-06-2011, 10:05 PM
Ultimul răspuns: DiamondZ
  Zei printre muritori ~Vise interzise~ Strawberry*Lipstick* 0 2.366 18-12-2009, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Strawberry*Lipstick*
  Sunetul unei iubiri interzise(shounen-ai) Mitsukai Yoru 5 4.466 18-08-2008, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Nidryne


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)