Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

♂Pe Culmi Interzise ♂ (+18)

#1
Hi! Aceasta este prima mea incercare, primul meu fic si desii am indoieli in legatura cu subiectul, sper sa va placa, iar eu promit sa ma perfectionez in arta exprimarii. Astept sa va aflu parerile, sunt foarte curioasa.

[attachment=1778] Dylan
[attachment=1779] Randy Carson

Capitolul 1 (Randy)

Glasul enervant al profesorului ma trezeste ca de obicei din visare, parasind lumea imaginara plina de masculi si cai verzi pe pereti, si intrand pe portile mari si ruginite ale lumii reale, unde tot…dar chiar tot este posibil.
Stau ca de fiecare data cu coatele pe banca, barbia sprijinita in palme si cu ochii pe pereti la ora plictisitoare si enervanta de fizica, unde, profesorul ne vorbea de notiunea campului electro-magnetic si de teoria electomagnetizmului. “Cu ce se mananca astea, nu stiu!” Incerc sa fiu atent la explicatiile lui, dar nu pot, deoarece colegul meu de banca, fiind si cel mai bun prieten al meu, cu care ma tineam mereu de sotii, i-mi tot spunea lucruri interesante "cel putin asa crede el" despre noul sau telefon Iphone 4, unul de toata splendoarea. Uitandu-ma cum degetele sale lungi si subtiri butoneaza tastele telefonul ,si imi arata niste imagini pe care le-a descarcat ieri, (cand s-a dus la prietenul sau Darius in varsta de 17 ani, el era cu un an mai mare, avand 18) mi-a atras privirea tinuta lui. Avea un tricou mov largut si lung cu un imprimeu ciudat de zici ca erau hieroglife, niste pantaloni de trening cu dungi galbene pe latura inferioara a piciorului si niste adidasi nike originali, alb cu negru, un lantisor dublu in jurul gatului, suvitele sale argintii alunecau la baza acestuia, iar bretonul lungut atarna obraznic pe chip, deranjandu-l la fiecare miscare ametitoare a capului sau. O tinuta buna avand in vedere ca azi aveam sportul, si, ca de obicei, eu eram singurul care nu ma derajam sa ma schimb.
Ma amuzam sa vad cat de preocupat era cu explicatiile, era ca un copilas,purtandu-se de nenumarate ori in felul asta, copilareste, dar mie imi placea, si de altfel era un baiat dragut, cu un fizic de invidiat. Puteai observa cu usurinta orele obositoare petrecute la sala. Ochii sai erau in mai multe noante de albastru metalizat, si inchis si deschis, o culoare intradevar deosebita. Ochii lui spuneau multe, chiar daca el nu le dadea voie in intregime, sentimentele nu pot fi controlate de tine, cand si daca apar trebuie sa te tii bine de ele, sa stii sa le asculti, sa le urmezi. Desii nu am trait asa ceva, stiu,si sunt de accord cu lucrurile astea. Sunt firesti!...Parul lungut in scari, de nuanta argintului si buzele acelea apetisante ma tentau la mai mult. Sentiment asta nu-l inteleg. f**k!
Copilul asta ma inebuneste complet, nu stiu cum s-a ajuns aici, insa stiu ca tin foarte mult la el, si ca daca ar patii ceva nu mi-as putea-o ierta niciodata, ca nu am putut face nimic, as muri de dorul lui…Sa fiu al dracu, pustiul asta imi excita toate simturile!

Nu eram niciunul din clasa atent la tabla. Profesorul nu avea decat sa scrie pana ii cad ambele maini stangi, nu aveam treaba cu el, vorbeam intre noi fara sa ne pese de lectiile sale incetosate sau de ceva din jurul nostru. Fiecare cu treaba lui! I-l priveam pe argintiu nonstop, insa se pare ca nu sunt singurul. Stand pe randul din mijloc, in ultima banca, nu am putut sa nu observ privirile indecente si pline de dorinta ale colegelor, ce se delectau cu trupul frumos si bine intretinul al lui Dylan, dar si cu al meu. Nu sunt genu de persoana laudaroasa, oricum adevarul se poate vedea doar uitandu-te la mine. Eram un adevarat armasar din toate punctele de vedere si la fel de sexy ca prietenul meu, parul de un roscat-caramiziu, scurt la baza gatului, ochii verzi acopertiti de suvitele-mi rascate, tenul frumos bronzat-ce mai combinatie-trupul pachetele tot, desii mergeam rar la sala, mai mult ma antrenam acasa cu fratiorul meu mai mic, Alex. Nu prea avea micutul la ce sa ma ajute dar imi tinea companie, astfel omorandu-ne timpul impreuna.
Aveam pe mine o camasa in carouri gri cu roz, pe corp, cu maneci scurte, ce imi scotea muschii in evidenta, blugi de un albastru deschis cu taieturi si lanturi, mulati pe fund, si bineinteles niste tenesi alb cu gri. Ma uitam atent ca un obsedat la argintiul meu analizandu-l din cap pana in picioare, atentia cazandu-mi mai ales in locul acela ascuns din pantaloni. Observ cu mirare, materialul fiind accesibil, ca este foarte umflat, si habar nu aveam de ce. Ma uit si la fata lui ce era axtrem de rosie. “Ce dracu` se intampla???” Se opri brusc din vorbit si se uita cu ezitare, apoi fix in ochii mei, buzele lui apetisante deschizandu-se incercand sa spuna ceva, dar…
-Domnule Carson, cat timp ai de gand sa mai vorbesti? ma intreaba profesorul enervat la culme de discutiile noastre din timpul programului, aproape scotand flacari pe nari si pe urechi. Ora viitoare tu, punand accent pe ultimul cuvant, si inca cativa idioti de elevi problema, veti fi ascultati din aceasta lectie, unul cate unul! Si de data asta fara scuze idioate de genu: “mi-a mancat cainele caietul”… sau, “dupa ore mi-a cazut caietul in lac si… s-a udat,”si aici vorbesc cu tine Randy. Ma ameninta taranul, lund catalogul visiniu si iese din clasa furtunos, imediat sunandu-se de iesire.”Ci-n se mai crede si asta, miss ascultatorul de obraznici 2011???Nu stie cu cine are de aface... Stati asa...m-a facut pe mine idiot?!?Pe el nu se vede?” imi spun razand in sinea mea de tupeul imposibil a lu` ala si ma ridic in picioare, iesind din banca.
-Buna ziua! spun badjocoritor profesorului, colegii incepand sa rada imediat de parca as fi spus cea mai misto si mai amuzanta gluma posibila. “Ce idioti sunt si astia.” Imi indrept privirea zambitoare spre Dylan, care se mai linisti un pic, revenindu-i culoarea initiala in obraji, si spun:
-Parca voiai sa-mi spui ceva, te ascult!


Lectura placuta!:D
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#2
foarte frumos ficu.imi place cum descrii totul si dialogul nu l-ai facut sec.din perspectiva mea este bine.deci esti geniala si se pare ca prin ce ai scris ai reusit sa fii prima persoana ce a putut sa ma faca foarte euforica:ang:,cea ce se intample destul de rar.chiar mi-a placaut pomportamenul de baiat rau a lui randy:love:.chioar te descurci si succes in continuare.vino cu next cat poti tu de repede.:bye::bye:
[Imagine: chibi_5534.gif]
hairote juniper, chibi-ul lui
[Imagine: 267221.jpg]Chiar daca lume iti spune sa nu privesti in urma nu o sa ii asculti insemnand sa lasi un prieten in urma,NU-I ASA [Imagine: 316209.jpg]O sa fii intotdeauna ALATURI DE EL desi asta ar insemna sa te scufunzi in intuneric ALATURI DE EL.

#3
Hello, dear >:D< Cum am vazut un nou fic yaoi, cum am venti si eu aici si sunt gata sa comentez. pentru inceput imi place ideea, titlul m-a atras, la fel si numele si pozele personajelor. Dylan pare asa inocent si timid, iar Randy mi se pare un porc in adevaratul sens al cuvantului xD Buut... imi place comportamentul sau, insa si numele *blush*.
Sa vedem. Am ceva cu greselile de tastare si ortografie azi, si sper ca nu te supara daca fac niste precizari. Vreau doar sa te ajut si sa vad cum te perfectionezi cu fiecare capitol postat :*

cu un fiziiiic de invidiat. - cu un singur 'i' era de ajuns, sa stii :))
era ca un copilas…purtandu-se de nenumarate oriin frelul asata - oh, oh cate greseli aici. In primul rand se pun trei puncte de suspensie, apoi, dupa ele se lasa spatiu si se incepe cu litera mare.
oriin - ori in
frelul- felul
asata - asta
Fii mai atenta cu greselile astea de tastare :*
el nu l-e datea voie in intregime - el nu le dadea voie
Copilul asata - Copilul asta
Incearca sa nu mai pui anumite lucruri in paranteza rotunda, chiar daca vrei sa le evidentiezi mai mult sau mai putin, ori le pui intre virgula, ori linii de pauza gen "-".
dar i-mi tinea companie - dar imi tinea companie
Am vazut ca pui cratima pe unde nu trebuie. Incearca sa o inlocuiesti cu o vocala, de exemplu : să-ţi, adica să îţi. Cratima este inlocuita de vocala 'î'. Intelegi?
foarte unflat - umflat, inainte de f se pune 'm'.

Ideea imi place, mai ales ca deja ma gandesc intre cine se va forma yaoi-ul.
:perv:
Sper ca nu te-au deranjat aceste critici, dar zic eu ca iti prind bine, fiind vorba ca e prima lucrare de genul asta. Imi pare rau daca te-a suparat cu ceva acest comentariu si mi-ar palcea sa imi spui personal ca sa stiu sa ma las de critica data viitoare daca am fost prea dura ( dar zic eu ca nu :P ). Succes darling la urmatoarele capitole caci sunt curioasa ce avea Dylan sa ii spuna lui Randy ^^

Bye :-h

#4
Pai ca in fiecare poveste yaoi, trebuie sa existe Miss Tupeu [Randy] si Miss Inocenta[ Dilan] :]]
Oricum personajele sunt conturate perfect, naratiunea este chiar bogata si nu exagerata, placuta cititorului pot spune. Replicile nu sunt plictisitoare, dar nici amuzante sau saritoare.
Sunt curioasa sa vad ce are Dilan de spus si de ce se excitase la ora ..:-? Probabil se simtea prea privit gen: "Cineva ma priveste obsesiv, cineva referindu-ma la toata clasa!!!" :]] Sau vorbea prin mesaje cu o persoana de care e indragostit si acum are sa-i spuna lui Randy ca si-a gasit dragostea, asta se preface fericit cand defapt e trist si nu mai mananc nimic cateva zile :| xD Cred ca exagerez putin, dar e tipic, oricum la tine sigur va fi ceva special ;]
M-a atras titlul foooarte mult, oricum daca e un fic nou yaoi sunt si eu, altfel nu se poate :>
Astept urmatorul capitol sweetheart <3 Mult succes >;d<
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#5
Fetelor, multumesc de comentarii. Si daca se poate, corectati-ma in continuare daca e nevoie. Nu ma deranjeaza, ba din contra, ma ajuta.
So ... This is the next

Capitolul 2 (Dylan)

Ne uitam unul la altul fara sa spunem nimic. Cu siguranta eram rosu in obraji, ca de fiecare data cand sunt cu el. Ardeam tot si voiam sa scap cat mai repede de privirea sa patrunzatoare. Ma privea prea atent, atat chipul cat si…”Doamne, la ce se uita perversul!?! Cand eram gata sa spun ceva, deja nemaisuportandu-i privirea asupra pantalonilor mei, mai exact locul meu intim, am tresarit ca ars la interventia profesorul care-i rapi privirea colegului meu de banca, Randy.
-Domnule Carson, cat ai de gand sa mai vorbesti? incepu profesorul iritat, gesticuland de mama focului ca un nebun. “Stai dracu potolit cu mainile alea ca zici ca faci semne la avioane!” imi spun in gand un pic amuzat, apoi ascultandu-le in continuare discutia in care profu` il asigura pe Randy ca nu va scapa sa fie ascultat , el si inca cativa colegi, din lectia de azi. Dupa fata sa amuzata mi-am dat seama ca il durea fix in barbatie de spusele profesorului, care acum parasea clasa, luand catalogul si cartea de fizica de pe catedra si trantind usa in spatele sau de parca era la el acasa sau asa ceva.
S-a intors spre mine, atintindu-si ochii verzi pe chipul meu, probabil rosu, sagetandu-ma cu privirea. M-a intrebat ce vroiam sa-i spun mai devreme. “Mai devreme cand? Nu-mi amintesc sa fi….” Gandul mi-a fost intrerupt de corpul sau ce se afla acum inapoi in banca, langa mine, chiar mai aproape ca mai devreme. Statea cu cotul stang pe banca , cu celalat pe spatarul scaunului, si cu capul putin aplecat spre mine. “Mai rezist mult?” Simteam cum ma incalzesc iar, obrajii prinzand aceasi culoare aprinsa ca mai devreme. Mi-am intors rapid capul, prefacandu-ma ca imi repet urmatoarea lectie la istorie, intitulata “Partidele extremiste in perioada interbelica”. Nu am avut chef sa invat acasa, asa ca ar cam fi cazul sa ma grabesc. Ochii mi-se plimbau pe fiecare aliniat, pe fiecare rand in parte, la fiecare cuvant nou inceput, pe fiecare litera, trecand in viteza peste ele, neasigurandu-ma ca am priceput sau retinut ceva. Cred ca si-a dat seama de asta, de cate ori invatasem eu in clasa? Nici nu-mi mai aduc aminte, poate doar cand nu stiam lectia sau lipsisem. In rest totul era invatat acasa, si nu, nu sunt tocilar, numai ca asa eram eu.
Mi-a tras caietul din mana, inchizandu-l, apoi saracul facand o brusca cunostinta cu suprafata proaspat lacuita a bancii. Mi-am simtit mana trasa afara din banca impreuna cu intregul corp.
-Hai pana la magazin sa ne luam ceva, imi spune roscatul tragandu-ma dupa el si iesind din clasa. M-a tinut de mana tot drumul, adica doua etaje coborat si urcat, noi avand clasa la etajul doi. Eram la liceu, ultimul an. Aveam optisprezece ani si eram foarte mandru. De doua zile aveam masina si nu ma puteam despartii nici cinci minute de “micutul” meu Ferrari Enzo, dar am facut un efort.
Revenind in clasa cu micile noastre ispite de ciocolata -adoram ciocolata- ne-am pus pe pervazul geamului savurand fiecare inghititura cu pofta.
-Iti place? Poate mai vrei unul! ma intreaba acesta cu privirea aruncata pe geam, apoi indreptand-o spre mine.
-E bun si nu mai vreu, e bine asa.
-Diseara ma duc cu niste prieteni intr-un club, vrei sa vi si tu? am tresarit auzindu-i din nou vocea, reluand in minte intrebarea. Am stat putin pe ganduri, nu eram sigur ca vreu sa ma duc, dar dat fiind faptul ca Randy, prietenul meu merge….De ce nu?
-Bine, cand?
-Pai la zece sunt la tine sa te iau, mergem cu BMW-ul meu, M1 Hommage ala negru. Dau ca robotul din cap in semn afirmativ si ne indreptam spre banca. Chiar la fix, un minut mai tarziu sunandu-se de intrare.

Orele au trecut foarte repede, poate si eu eram nerabdator sa merg in club cu baiatul de care imi place. Intradevar, imi placea mult de Randy, era un prieten adevarat si un baiat apreciat de fete si de baieti din toate punctele de vedere. De mult salivez dupa el, daca se poate spune asa. Cred ca daca ar afla de orientarea mea s-ar supara si nu am mai fi asa apropiati. Desii am observat ca in ultimul timp comportamentul sau fata de mine este mult mai apropiat, nu ca nu ar fi fost si inainte, numai ca acum e mult pra aproape de mine. Deja, zic eu, ca am depasit stadiul de cei mai buni prieteni indreptandu-ne in cu totul alta directie, total paralela, si nu stiu de ce. Sper doar ca nu fi aflat de la cineva, erau cativa colegi care stiau, deoarece ma vazusera sarutandu-ma cu un fost prieten intr-un club de noapte. Credeam ca am sa mor, nu stiam daca vor spune, dar mi-au promis ca nu o sa afle nimeni nimic. Nu aveam convingerea ca vor spune sau nu ceva.
Pe drum spre casa ma tot gandeam la el, ce fel de prieteni va aduce cu el? Ii cunosc? Multe intrebari imi treceau prin minte acum, incat nici nu mi-am dat seama cand am ajuns in fata casei mele, daca o puteai numi asa. Semana mai mult a vila! Cand in sfarsit am ajuns acasa, m-am dus imediat sa fac un dus cu scopul de a ma mai linistii un pic, si dupa, sa-mi aleg hainele potrivite pentru intalnirea mea cu Randy….Sau ma rog, si cu ceilalti baieti .

Astept parerile si criticile voastre !
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#6
lund- luand
profu`- ptofu'
resist- rezist
culuare- culoare
mi-se - mi se
incepul- inceput
seamade - seama de
sa lipsisem - si
caetul- caietul
adoaram - adoram
arunacata- aruncata
deposit- depasit
alata- alta
Cam atat daca am sarit una, greseala mea xD
-Parca voiai sa-mi spui ceva, te ascult! si raspunsul la intrebare?:-? A zburat prin nori, s-a evaporat :]] Piu, piu spre cer?:]]
Probabil ne vei lamuri in urmatorul capitol xD Sper.
Pai n-am ce sa-ti mai spun, ma bucur ca Dilan simte ceva pentru Randy, asta ma face sa-mi indrept creierul spre o alta dimensiune :]]
Poti sa ma anunti si pe mine cand pui capitolul 3, pretty pretty please ? :o3
Iti urez multa bafta darling <3
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#7
Buna!
Au, ce repede ai ajuns. Nu e un lucru rau, chiar aveam chef sa citesc niste continuari 8-> Acum ca in primul comentariu m-am legat mai mult de gramatica si ortografie, vreau sa vorbesc si despre povestea in sine.
Imbini naratiunea cu dialogul bine, existand si tente amuzante ce chiar imi aduc zambetul pe buze. Acel mod in care scrii ma inveseleste, acum depinde si de situatie xD Descrierea nu lipseste, insa ti-am mai zis, nu e prea multa. Niciodata nu strica descrierea. Evident, nici extrem de multa sa nu fie :))
Ma bucur ca ai descris in asa fel incat sa imi dau seama ca din acest capitol vorbesti din perspectiva lui Dilan. Deci, sa inteleg ca odata din perspectiva lui Randy si in alt capitol din perspectiva celuilalt? Hmm... daca ma insel, sa ma anunti ^^'
Citat:Revenind in clasa cu micile noastre ispite de ciocolata -adoaram ciocolata- ne-am pus pe pervazul geamului savurand fiecare inghititura cu pofta.
Oh, ma bucur ca ai respectat ce ti-am zis eu, adica liniile de pauza :">.

Se pare ca Dilan nu e chiar asa de inocent pe cat pare. S-a mai sarutat cu un baiat, zici? Ideea asta cu niciunul nu stie ca il iubeste defapt pe celalalt am mai intalnit-o, insa fiecare are modul lui de a o crea si explica, deci continui sa iti citesc ficul pentru ca imi place.
Am mai vazut si de data asta greseli de tastare, dar acum am vrut sa ma axez doar pe literatura ^^.
Cat despre intalnirea la club, am un presentiment ciudat ca ceva rau s-ar putea intampla... Sau poate ceva de bine :>
Pana atunci bafta :* Si astept continuarea.

#8
Ok. Multumesc fetelor! Da, scriu din perspectiva a doua persoane. Aici nextul.:x

Capitolul 3 (Randy)

Dupa terminarea orelor, avand totul programat, m-am despartit de Dylan, lundu-si fiecare masina sa si plecand spre casa. Ma tot gandesc la ce am vorbit cu el pe drum, spre magazin. Baiatul asta este chiar sensibil, si se pare ca ii cam pun la treaba hormonii. Imi plac baietii care nu-si urmeaza mereu orgoliul, si recunosc ceva cand este cazul sa o faca. Si el tocmai asta a facut! Nu mi-a spus-o in fata, prin cuvinte, ci prin comportamentul sau de baiat cu capul in nori. Nici acum nu-mi pot scoate din cap chipul sau inrosit, si toate seriile de “nu” , ”…Randy…” , ”nu este adevarat.” , ”aaaa….Eu…” , ”de unde stii” , ”nu am spus asta”. Sincer, nici nu aveam nevoie de cuvinte, nu erau necesare. Tot ce voiam sa stiu puteam afla doar uitandu-ma la el, era de ajuns. Problema este ca nu stiu eu cum sa reactionez.
Imi conduceam BMW-ul pe soselele intortochiate ale orasului, fumand o tigara si ascultand una dintre melodiile trupei mele preferate Cinema Bizarre. De obicei nu prea eram atent la drum, mergeam cu viteza si nu ma abtineam niciodata sa injur in dreapta si in stanga de fiecare data cand aveam ocazia. Distractia zilei! Insa, acum eram cu ochii in patru, voiam sa ajung cat mai repede acasa si in siguranta, sa mananc ceva, apoi dusul si pe ultima suta de metri, pregatirea pentru club. Nu stiu de ce, dar aveam o pofta nebuna de distractie si alcool. Ca de fiecare data: sex, alcool, vulgaritate si prostie. Obisnuit.

Atept de ceva timp culoarea verde a semaforului, insa in zadar, mai aveam de asteptat ceva. Imi tineam cotul mainii in care aveam tigara pe marginea geamului si mana dreapta pe materialul fin si moale al volanului. Parca asteptam o vesnicie. Telefonul mi-a inceput a suna si vibra in acelasi timp, luandu-mi cateva secunde ochii de la semaforul pierdut in timp. Mi-am eliberat mana stanga, lasand tigara pe jumatate consumata in suport, nu inainte de a trage un fum zdravan si adanc, sa-mi ajunga. Intre timp se facu verde, eu bagand in viteza si depasind masinile ca la curse. Iau telefonul si ma uit sa vad cine este apelantul. Ranjesc pervers in momentul in care mi-am amintit toate intalnirile si belelele avute cu el. Nu stau pe ganduri prea mult si apas pe butonul verde al telefonului, raspunzand.
-Zi, papusa! Ii spun baiatului concentrandu-ma iar la traseu. Nu mai aveam mult si ajungeam in centrul orasului, unde, locuiam impreuna cu fratiorul meu mai mic. In scurt timp se auzii si vocea blondinului.
-Ce faci, mah? Mai mergi diseara in club? Ma intreaba Daniel cu o voce idiot de curioasa. De ce ma mai intreaba nu stiu, ca doar am vorbit cu el de dimineata. Owowow, cum sa uit asa ceva. Sa-mi fie rusine. Era cam ocupat pe atunci cand l-am sunat, se distra de minune cu un pusti de saisprezece ani cu care a spus ca va venii diseara in club. Acum stiu de ce nu mi-a acordat prea multa atentie. Si totusi, ma apuc din nou sa ii explic planul de diseara, punctulet cu punctulet si subpunct cu subpunct. In timp ce-i explicam am ajuns acasa. L-am salutat pe Daniel si am inchis telefonul, strecurandu-l in buzunarul blugilor, si pasind inauntru mi-am aruncat cheile de la masina impreuna cu ghiozdanul undeva pe canapeaua rosie si imensa din sufragerie inconjurata de multe alte corpuri maronii. Micutul ar trebuii sa fie la un coleg acasa, din cate mi-a zis. L-am lasat sa doarma acolo doar pentru ca mi-a zis ca nu sunt singuri, deci, nu aveau cum sa dea foc la casa sau la altceva Pe fratiorul meu il cred in stare de orice Doar seamana cu mine ce dracu`. M-am indreptat spre dormitor lasandu-mi telefonul pe noptiera patului, apoi apropiindu-ma de oglinda am inceput sa ma privesc atent de sus pana jos. Aratam bine, nu exista baiat sa nu ma placa, iar lucrul asta ma amuza la culme. Aproape toti, doar de sentimentele lui Dylan nu eram chiar sigur. Cat de multi l doresc, as vrea sa-l mangai, sa-i ofer sarutari dulci pe buzitele sale moi. Cata nevoie am de el. As fi vrut sa-l fac al meu in seara asta, dar mi-e teama ca se va speria si va pleca, iar. Si daca n-ar mai vorbi cu mine as lesina de dorul lui, pana si de prezenta sa. Un baiat ca asta nu trebuie pierdut, atat de sincer, atat de dragut, atat de firav. Off…
Intru in baie cu gandul de a face un dus rapid inainte de a ma duce sa-l iau pe Dylan de acasa. Ma dezbrac de toate hainele, expunandu-mi trupul si intru nerabdator in cabina de dus, dand drumul apei calde sa-mi curete corpul. Iau buretele si torn gel de dus, incepand sa ma sapunesc de sus pana jos, atingandu-mi fiecare particica a corpului cu miscari calculate. Aburii invaluira intreaga incapere, caldura se facu simtita si ea, inmuindu-ma si mai rau. Cu greu mai puteai respira sau vedea ceva. Dupa zece minute de relaxare am iesit din baie punandu-mi un prosop in jurul taliei. Ajung in dreptul sifonierului din dormitory si incep a rascolii pe acolo. Imi aleg un tricou negru, pe corp, blugii de aceeasi culoare, la fel de stramti, si tenesi. Era deja noua jumate, iau de pe noptiera telefonul, portofelul si parasesc dormitorul. Ajuns in bucatarie iau tigarile de pe masa, intru in sufragerie cautandu-mi cheile. Lundu-le ma indrept grabit spre usa, trantind-o si incuind-o in urma mea. Ma urc in masina, mai bine zis ma arunc, prima oprire fiind vila prietenului meu, pe care o cunosteam “destul de bine”. Inca zece minute pe drum si voi ajunge la timp. Nu statea aproape de mine, dar nici prea departe. Ajuns la destinatie, ii dau mesaj sa coboare ca am ajuns. Ies din masina si ma sprijin de aripa stanga a acesteia, punandu-mi mainile incrucisate la piept si…Astept….
Pe mijlocul strazii, aproape de mine, trece un grup de baieti incepand sa fluiere fara retinere de mama focului, si sunt sigur ca nu numai de masina era vorba aici. Le fac cu ochiul pustilor, lasandui fara cuvinte si asezandumi-se un zambet sfidator pe fata. Dupa putin timp simt o mana calda pe umarul meu stang si ma intorc. Dylan era gata si uitandu-ma la el am exclamat pervers:
-Ahhh….Arati superb! Ii spun si dand rotundul masinii, ii deschid usa, poftindu-l inauntru.
-Multumesc!


Sper sa va placa desii nu am bagat mult dialog, mai deloc.
:d
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#9
Mersi ca m-ai anuntat scumpo, scuze, dar aseara chiar eram obosita sa mai las vreun comentariu T^T, anyway am citit aseara de doua ori si astazi o singura data :D
Ar fi bine unde scri Capitolul X sa pui si numele personajul din care perspectiva vorbesti ca asa eu una nu stiu la cine sa ma gandesc cand citesc xD
Si totusi, ma apuc din nou sa ii explic planul de diseara, punctulet cu punctulet si subpunct cu subpunct. Plan? /:) Ce are de gand sa faca :-w

Aratam bine, nu exista baiat sa nu ma placa, iar lucrul asta ma amuza la culme.
Bai, deci..urasc narcisistii, dar cred c-o sa fac o exceptie mai ales ca arata bine <3
As fi vrut sa-l fac al meu in seara asta, dar mi-e teama ca se va speria si va pleca, iar. Deci n-o sa-l faci >:P Nici sa nu te atingi de puiul meu mic si pervers ca te crap >:P


O parere: E bine sa nu grabesti relatia dintre cei 2, adica..ma gandesc ca daca se va ajunge repede la scenele specifice unui fic yaoi +18, eu una ma voi plictisii, adica...vreau sa spun sa nu ne arunci in fiecare capitol cate o scena de sex xD Ah...dar tu ai un plan facut, nu vreau sa te influentez gresit, so...te las sa faci ce vrei, in plus e fic-ul tau :D Oricum voi fi un cititor fidel, daca nu dau un comentariu nu ma omori, mai uit si eu >.>


Astept urmatorul capitol cu bratele deschise :> >;d<
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#10
Multumesc ca m-ai anuntat prin comentariu... Si acum, dupa cum am promis... Sunt aici ^^

si recunosc ceva can este cazul sa o faca - cand
Si el tocmai asata a facut! - asta
lundu-mi cateva secunde - luandu-mi
In scurt tim se auzii si vocea blondinului. - timp
doar seamana cu mine, ce dracu`. - virgula, virgula xD
Cu greu mai puteai respire sau vedea ceva. - respira

Se pare ca m-am obisnuit sa las un comentariu despre gramatica, si altul despre modul in care se desfasoara lucrurile :)) Ar fi bine sa corectezi capitolele si sa dai un edit la ele, poate vor mai citit si altii si e deranjant sa vezi uneori atatea greseli... Crede-ma! ;)
Oh, da, Randy sigur este unul din personajele preferate :X Asculta Cinema Bizarre?! :O Myamy *saliveaza*.
Citat:As fi vrut sa-l fac al meu in seara asta, dar mi-e teama ca se va speria si va pleca, iar.
Cum adica iar? A mai facut Randy asta odata...?? Whuut? Vreau sa stiu toata povestea! Apropo, cine mama masii e Daniel ala, eh? Il inseala pe Dylan cu el? Mrr... O sa il omor, chiar daca imi cam plac personajele astea ce se baga prin cadru :">

Pun pariu ca nu prea o sa fie de bine ieseala asta la club, dar imi place. Cam atat am avut de spus, sper ca nu m-am intins prea mult. Bye :*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Placeri interzise Prevented :D 1 2.284 17-10-2013, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  [Yaoi] Pe culmi inalte hiimera 11 8.697 26-06-2013, 07:01 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  TendinÈ›e Interzise (+18) Wolves 255 53.711 02-09-2011, 08:52 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Viata de ninja presarata cu iubiri interzise [+18] RouXiss Đx 5 3.948 10-06-2011, 10:05 PM
Ultimul răspuns: DiamondZ
  Zei printre muritori ~Vise interzise~ Strawberry*Lipstick* 0 2.365 18-12-2009, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Strawberry*Lipstick*
  Sunetul unei iubiri interzise(shounen-ai) Mitsukai Yoru 5 4.462 18-08-2008, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Nidryne


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)