Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scoala substitutiilor - Incepere

#41
Hitomi:
-Sunt plina de emotii! Un balon mare care sta sa explodeze! Nerabdare , frica , timiditate , curiozitate si cate si mai cate! SUnt toata agitata , dar nu par...ata tot.
OOC: Rose sau Shadow
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#42
- Hmm. De as putea si eu sa par asa sigura pe mine... Oricum, ma tot gandesc la ce o sa zica directoarea aia. Oare ceva de genul ,, Bine ati venit in minunata si magica noastra lume. Sper ca o sa va simtiti bine veniti... Bla Bla Bla'' cu voceea aia a ei pitigaiata si prefacuta. Nu stiu de ce, dar am sentimentul asta neplacut in legatura cu ea.

OOC: Kitsune sau Rose
[Imagine: blue_exorcist_wallpaper_by_t1a60-d3nueum...1312183373]

#43
Hitomi:
-Nu esti singura , dar na e directoare nu avem ce face. Oricum imi vine sa ma plimb prin camera de colo colo la cate emotii am.
OOC: Rose sau Shadow
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#44
- Eu crec ca am sa cant ceva daca nu te superi. Este cam singurul lucru care ma calmeaza cand am emotii.
Imi iau chitara si incep sa cant prima melodiie care mi-a venit in minte.

OOC: Kitsune sau Rose
[Imagine: blue_exorcist_wallpaper_by_t1a60-d3nueum...1312183373]

#45
Hitomi:
-Ce frumooooooooos! Imi palce cum canti...Eu nu sunt asa talentata la vioara. Nu am mai putut sa imi iau vioara mea...Sper sa gasesc aici una.....
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#46
Am iesit din baie si ma indreptam spre dulapul meu pentru a-mi alege o tinuta. De jos se auzea notele usoare formate de o chitara. M-am sprijinit de bara de metal si am observat ca Shadowave era cea care canta.
- Foarte frumoasa melodia. Cobor in 5 minute....
Mi-am ales o camasa albastra in carouri lunga si o pereche de blugi skinny albastri cu cateva bilute pe ei, iar in picioare mi-am luat o pereche de cizme albe crosetate. Mi-am prins parul cu o clamita la spate, un lantisor lung cu medalionul in forma de inima si un inel din argint cu un micut fluture.
Am coborat scarile si am plecat cu fetele spre amfiteatru..
Trebuie sa recunosc ca eram curioasa de ce ne va zice directoarea si cum vor arata ceilalti copii.
http://www.bijuteriimag.ro/camasa-albast...dus247.php - camasa
http://www.bespecial.ro/Bijuterii/Inele-...391-p.html - inelul

OCC: Shadow sau Kitsune
[Imagine: h8v.gif]
 

#47
Hitomi:
Inima imi batea mai tare ca oricand.....Desi paream serioasa si sigura , eram plina de emotii si tremuram pe interior ca sa zic asa....Inintam pe hol si ne apropiam din ce in ce ami mult..Oare ce avea sa se intample? Ce o sa ne zica? Erau intrebari ce imi umpleau capul....
OOC: Shadow sau Rose
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#48
Renee:
"Dracia mamii ei,cu scoala ei cu tot"...urasc chestiile noi.Urasc cam tot,dar asta e.Glumesc,asa sunt eu.
Vad in fata mea,niste fete.Simt de la distanta mirosul dulce de elf.Mirosea a padure de pini si a lemn proaspat lustruit.Mirosea frumos.Mai simteam mirosul si de vechi,si a ace de pin.Deci o fata era si vrajitoare.
-Bunaaa,numele meu este Renee,imi pare bine de cunostiinta.si as vrea sa va rog,ca in prezenta mea daca va este mai frig sa nu va speriati.
OOC:cine doreste
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#49
Hitomi:
Am observat o noua fata ce ne vorbise.Avea dreptate...Era mai frig...Insemna ca apartine intunericului.....
-BUna! SUnt Hitomi.... si esti vampir sau varcolac sau ceva in genul? Fara suparare ,dar asa mi se pare de la frigul din jur.
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#50
Inaintam cu fetele care toate 3 eram stresate si tremuram. Mie una imi vedea sa fac cale intoarsa, iar sor'mea nu a putut sa ma sustina prin macar un telefon. In fata noastra a aparut o fata cu parul ca cerul noptii, ma uitam la ea cu suspiciuni. Oare ce creatura e? nu pare a fi elf sau vampir si nici zana sau sirena cu atat mai putin varcolac. O fi vrajitoare?
- Buna, numele meu e Rossery, dar imi poti spune Rosse. Incantata, fara suparare, dar de ce ai zis ca s-ar putea sa ne fie frig in preajma ta?

OCC: Renee
[Imagine: h8v.gif]
 



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Episodul 1: Prima zi de scoala Xpt1 2 2.913 29-01-2012, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anna
  Scoala substitutiilor - Episoade Xpt1 0 2.052 29-01-2012, 02:20 AM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Scoala substitutiilor - Povestea Xpt1 0 2.762 28-01-2012, 01:18 AM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Scoala substitutiilor - Inscriere Shadow.Kiss 16 13.661 06-01-2012, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Shadow Fall-Incepere Crissu'Blacker 86 36.512 04-12-2011, 02:37 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Pacatul suprem-incepere. Kimera 370 90.675 09-09-2011, 08:48 PM
Ultimul răspuns: Kimera
  Intunericul nestiutului~ Incepere Miranda. 288 88.657 02-09-2011, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)