Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scoala substitutiilor - Incepere

#51
-Salut, sunt Shadowave. Eu nu am probleme cu frigul. Sincer, chiar prefer ca aerul sa fie mai rece decat sa te topesti de caldura.

OOC: cine vrea
[Imagine: blue_exorcist_wallpaper_by_t1a60-d3nueum...1312183373]

#52
Renee:
-Imi pare bine Shadowave.Esti un elf nu?Te-am simtit dupa miros,si pe tine si pe Hitomi.Padure proaspata,si lemn proaspat lustruit.Frumos!
ooc:cine vrea
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#53
Hitomi:
-Tare! Dar tu ce esti? Sincer moooor de curiozitate sa aflu!
Ii zic eu pe un ton mai copilaros.
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#54
Rosse:
Imi bateam capul si ma gandeam ce ar putea fi. Pentru fiecare creatura gaseam cate un argument negativ. Trebuie sa recunosc ca era racoara pe langa ea insa fiecare cu ale lui..
- Renee, nu esti nici vampir sau varcolac. Aceste doua creaturi le stiu ca au simturi foarte dezvoltate dar nu te vad legatura intre frigul ce te urmareste si ele, ai putea fi o vrajitoare?

OCC: Renee
[Imagine: h8v.gif]
 

#55
Renee:
-Sunt o creatura mai rara.Sunt un om al ghetii,care sunt foarte rari dupa cum bine stiti.Avem simtul mai dezvoltat deoarce cei de genul nostru ii aduc pe oamenii disparuti pe munte,si ne ghidam dupa miros.Fiecare creatura are un miros anume,Cornelia are miros de vechi,caramizi ceva si a ace de pin,ceea ce denota ca esti vrajitoare.
OOC:cine doreste
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#56
Hitomi:
-Ce tare....Intradevar nu am mai auzit pana acum de oameni ai ghetii....Simturile voastre sunt uluitoare!
OC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#57
Numai la asta nu m-am gandit eu. Stiam prea bine ca sunt foarte rari si putini deci nu mi-as fi imaginat un astfel de lucru...
- Da asa este, sunt o vrajitoare. Hei ai stiut numele meu de om normal 71 Auzi-ti mai bine ne-am aseza pentru ca deja e timpul ca directoarea sa isi spuna discursul.
Sper sa nu ne puna sa ne prezentam ca am innebunit, la cati de multi suntem.

OCC: cine doreste [ok, deci care e directoarea? sau ne punem fiecare in locul sau si formam dita discursu?21]
[Imagine: h8v.gif]
 

#58
Renee:
-Suntem pe cale de diparitie,dar e in regula.Nu facem rau,in fond am protejat oamenii,dar fiecare om are o parte mai rea nu?
OOC:kitsune
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#59
Hitomi:
-Da...Hai sa ne asezam.
Ma asez si asa face si Renee , dupa care directoarea apare pe scena si incepe sa vrbeasca.
OOC: Acum urmeaza SHadow , deoarece ea a mai facut pe directoarea. Nu glumesc! Lasati-o pe Shadow.
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#60
Directoarea:

Arunc o privire in sala si vad o multime de fete noi prin campus anul asta.Saracii ,,inlocuitori''! Habar nuu au ce ii asteapta. Am fost draguta cu toti cei au venit azi in biroul meu, dar asta doar pentru a pastra aparentele.
Pasesc pe scena si astept ca toata lumea sa ma observe. Ma apropii de microfon si cer sa se faca liniste.
-Buna ziua! am spus. Dupa cum multi dintre voi stiti, eu sunt directoarea Clearsound. V-am adunta aici pentru a va ura bun venit! In primul rand vreau sa va multumesc pentru ca ati ales aceasta scoala. Zambesc cat de dulce pot si arunc o privire prin sala. In al doilea rand as vrea sa va aduc la cunostinta cateva aspectele ale acestei scoli: orele se vor incepe de saptamana viitoare luni, clasele fiind mixte; tatuajul il veti primi cu doua zile inainte de inceperea cursurilor; forma umana se pastreaza optional; stingerea se face la ora 11 . Pentru orice intrebare sau problema, il aveti aici pe domnul Darkwater care va sta la dispozitie. Asta este tot ce am vrut sa va comunic. Multumesc pentru atentie. Am mai tras un zambet si am iesit de pe scena.
Ce bine ca am scapat si ca nu mai trebuie sa mentin sarada asta cu zana-buna pentru azi. Am plecat cate de repede am putut, ca nu cumva unul dintre mucosii aia magici sa ma prinda din urma si sa ma intrebe ceva.
[Imagine: blue_exorcist_wallpaper_by_t1a60-d3nueum...1312183373]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Episodul 1: Prima zi de scoala Xpt1 2 2.927 29-01-2012, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anna
  Scoala substitutiilor - Episoade Xpt1 0 2.068 29-01-2012, 02:20 AM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Scoala substitutiilor - Povestea Xpt1 0 2.787 28-01-2012, 01:18 AM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Scoala substitutiilor - Inscriere Shadow.Kiss 16 13.743 06-01-2012, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Shadow Fall-Incepere Crissu'Blacker 86 36.909 04-12-2011, 02:37 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Pacatul suprem-incepere. Kimera 370 93.175 09-09-2011, 08:48 PM
Ultimul răspuns: Kimera
  Intunericul nestiutului~ Incepere Miranda. 288 89.427 02-09-2011, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)