Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery

#51
Tu chiar nu ma mai iubesti T~T Cum ai putut sa nu ma anunti??? A trebuit sa ma loveasca pe mine curiozitatea? Reao. In fine sa revenim. Mama ce capitol xD. Ai fost si sadica si perversa ^^ Ce mi-a placut. A fost perfect. Descrierea a fost asa de frumoasa si naratiunea... la fel. Actiunea nu a fost grabita si dialogul nu a fost sec. Greseli de tastare si de exprimare ai avut dar nu au fost grave. Probabil din neatentie. Vai ce bad boy e Aii xD. I love him ^^ . So atat am avut de zis. Alexa astept nextu si poate tu nu uiti sa ma anunti cand il pui. Buh bye!:*
[Imagine: EnvYQ.png]

#52
OK deci aici e next-ul dar bagati de seama, e scris de Snow' nu de mine repet de Snow'. :))

Capitolul zece - Şi în sfârşit au apărut remuşcările

Imediat după ce am terminat, ştiţi voi ce, am adormit amândoi ca nişte îngeraşi, sau cel puţin asta cred. Eu însă, acum, stau şi mă uit pe pereţi. Capul mă doare, dar sunt conştient de ce am făcut în urmă cu câteva ore sau poate doar minute. Visul acela m-a tulburat total, iar acum sunt plin de transpiraţie. M-a chinuit cu alte cuvinte, aducându-mi aminte de cum am omorât-o pe Saphira.

Încă nu pot să cred că am făcut asta. Nu pot să cred că am fost în stare să-i fac ei aşa ceva! Femeii pe care o iubesc şi trebuie să recunosc sentimentele sunt încă foarte puternice. Când Ai se uita la ea plin de dispreţ, de parcă ar fi vrut să o omor mai repede, îmi venea să-i dau un pumn, dar aş fi stricat totul.
Am simţit o gelozie nebună când l-am văzut pe Ai aşa de afectat, încât l-am făcut să-i fie scârbă de Saphira, dar nu trebuia să o privească aşa!
Îmi amintesc clipele petrecute cu ea de parcă ar fi fost ieri.

~ Flashback ~

Stăteam în pat ca în fiecare după-amiază, dar nu ştiu de ce mă plictiseam îngrozitor şi nici nu puteam dormi. Aveam o stare de moleşeală totală şi nu-mi plăcea deloc. Ba chiar detestam acest lucru. La televizor nu era nimic interesant şi mă enerva, până când am văzut-o pe ea. Pe Saphira mai exact. Era îmbrăcată foarte provocator şi îmi zâmbea cu gura până la urechi. Era aşa de frumoasă şi era doar a mea. S-a apropiat încet de mine, punându-şi buzele peste ale mele şi sărutându-le posesiv. Nu vroiam sa o las niciodată să conducă într-o partidă, dar nu o puteam refuza. Nu când deja începuse.

Eram pe punctul de o pătrunde uşurel când ceva m-a făcut să mă opresc. Nu-mi dădeam seama ce.
Pur şi simplu m-am ridicat şi am plecat de lângă ea cât de repede am putut.
Se uita la mine cu ochii înlăcrimaţi crezând că nu o vreau pe ea sau cine ştie ce altceva.
Apoi brusc mi-am amintit vorbele mamei mele: " Căsătoria şi apoi poţi face ce vrei cu ea! Dar nu înainte, chiar dacă te provoacă sau ne vei pierde pe noi! "
Vechile tradiţii ale mamei, dar nu glumea când a spus că îi voi pierde pe ei. Fratele meu a suferit ceva similar.
Se îndrăgostise, fata l-a provocat şi a reuşit să îl facă să o aibă, deşi ea nu ştia nimic despre familia noastră, după cum evident va-ţi dat seama nici Saphira nu ştia. Şi aşa, a fost excomunicat, nu că mi-ar fi păsat.

Când am văzut-o că plânge, m-am repezit la ea şi i-am şters lacrimile acelea insuportabile. Nu-mi plăcea sub nicio formă să o văd aşa. Am calmat-o şi i-am explicat aşa zisul " blestem " al familiei mele stupide. A înţeles într-un final şi am adormit amândoi unul în braţele celuilalt.

~ End Of Flashback ~


Aş fi vrut să-mi amintesc mai multe, dar nu mai pot rezista. Îmi vine să mă dau cu capul de toţi pereţii, iar ce am făcut în această seară mă dezgustă, mă rog, mai puţin faptul că l-am biciuit.
Îmi place să privesc acele urme pe care i le-am lăsat. Sângele se vede minunat şi îl ador. Sunt aşa de sadic uneori, poate de asta am acţionat aşa, dar ce mai conta?

M-am trezit cu faţa plină de şiroaie de lacrimi. Unde a rămas vorba aia cu: " Bărbaţii nu plâng?! "
Ei, se pare că în cazul meu nu este deloc valabilă. Şi decât să-l trezesc şi să-l bat din nou, mai bine plâng. Nu pot să cred că aleg calea cea mai uşoară! Şi doar îmi place să risc!
Sincer să fiu, în acest moment aş da orice să o am pe Saphira înapoi, chiar şi averea aia nenorocită.

M-am ridicat din pat şi m-am îndreptat spre baie pentru a mă spăla pe faţă, poate aşa îmi mai reveneam umpic.
În doar câteva secunde o siluetă se afla în spatele meu, iar eu am simţit o durere pe spate. L-am văzut pe Ai cu biciul în mână. S-a uitat urât la mine şi mi-a spus:
- Acum e rândul tău!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#53
Hey grils ^^ Multumesc Snowy ca m-ai anuntat xD Poate iti scoate si tie banu mai repede xD.Well acum sa revenim la fic. Whoooi ce schimbator este Aaron. Ba e sadic, ba sensibil... imi place xD. Si capitolul a fost frumos. ^^. Mama lui Aaron imi aduce aminte de mama :)). So, descrierea a fost frumoasa, la fel si naratiunea, actiunea nu a fost grabita, dialogul nu a fost sec ceea ce imi place. Greseli de tastare nu imi amintesc sa fi vazut. So, ce as mai putea spune inafara ca mi-a placut? Astept nextul si nu uita sa ma anunti cand il pui. Buh bye!:*


Edit: Primaaaaaaaaa xD
[Imagine: EnvYQ.png]

#54
Of, my dear Snow, tot ai postat. :(( Asta ma bucura enorm, dar nu ma luati in seama, plang de bucurie:(((
Revenind la capitol, am ramas masca! O.O Dar inainte de asta, o sa incep sa spun ca eu o urasc pe Saphira, chiar daca este moarta. E prea de tot adica. Si vad ca Aaron tot tine la ea, el a omorat-o si tot el o "campatimeste". Nu-mi surade deloc ideea, credeti-ma. Fara suparare, fetelor. :]
Acum... Cum adica e randul lui?! OMG, OMFG!!! Deci sunt al dracului de curioasa [ gabytsswh si yaoi queen, iertati-ma ca v-am luat replica:(( ], nu pot sa-mi imaginez ce se va intampla. :-O De fapt, imi imaginez, dar totusi, parca e mai tare cand citesc. Pe o parte, savurez asta >:) Da, nu ma luati in seama, cred ca nu mai judec limpede, curat, clar:)) Da, exact ce zisesi`. =))
Of, va rog, fetelor!! Nu ne tineti in suspans:o3
Gata! Astept. : |

#55
Îmi pare rău că nu am ajuns mai devreme, dar am avut ceva treabă. Acum, dacă am ajuns, să înceapă comentatul. Nu am văzut nici un fel de greșeală, ca de obicei. Așezarea a fost bună, iar diacriticele la locul lor. Nu mă așteptam ca lui Aaron să îi pară rău de Sapahira, chiar m-a surprins acest lucru, arată că are și el sentimente. Descrierea a fost bunicică, narațiunea la fel, deși ai mai putea lucra puțin la ea și poate ar fi mers mai mult dialog. Aștept next-ul. Baftă!
[Imagine: j5atg3.png]


#56
Pentru cei care inca mai citesc acest fic, am adus next-ul. Enjoy. Asa si daca aveti intrebari, nu ezitati sa le puneti. Dar ca sa va spun de la inceput, am povestit fiind tot Aaron deoarece asa puteti intelege mai bine ce se intampla.


Capitolul unsprezece - Sărutul nostru...

Îi vedeam ura în ochii ce sclipeau de un sentiment uşor de nebunie. Îi simţeam răsuflarea agitata şi fierbinte de la acea distanţă. Nimic nu îi mai putea sta în cale în acel moment. Trebuia să îmi capăt pedeapsa. Una pe care aveam de gând să o accept fără prejudecăţi sau regrete.
Acesta mă fixă cu privirea şi îmi spuse abia mişcându-şi buzele:
- Cine naiba te crezi să faci asta? Cine ţi-a dat voie să mă faci să sufăr atât?
- Nimeni...nimeni.
Rămase o clipă surprins de răspunsul meu, apoi dintr-o mişcare mă trezii aruncat cu putere de cabina de duş. Folosise iar acea armă, acel bici cu care îl torturasem atâta timp. Faţa îmi ardea şi pieptul la fel. Un lichid mi se scurgea până pe ochi astupându-mi vederea şi făcându-mă să tremur de slăbiciunea care mă cuprinse instantaneu. Agăţându-mă de mânerul cabinii, m-am ridicat încet, neputându-mă îndrepta însă de durere. Mă lovise peste tot obrazul, acea tăietură ajungând de la piept până la tâmplă. Respiram greu, înecându-mă în propriul sânge. Cu toate acestea îl puteam vedea acolo, stând şi privindu-mi durerea. Una bine meritată. Însă părea nemulţumit.
- Doare? Nenorocitule, te doare?
Da, durea, însă era dulce. Iubeam acel sentiment prezent, acel sadism pe care mi-l arăta în acele clipe. Era eliberat de toate chingile care îl opriseră, îl ţinuseră pe adevăratul Ai departe de lumea reală. În sfârşit vedeam că şi el putea să urască şi el putea să facă să mă doară.
- Vorbeşte, îţi spun!
Acesta m-a împins până în acel perete de sticlă strângându-mă de gât cu ambele mâini. Aerul mi se oprea şi nu mai puteam să rezist prea mult. Am simţit cum sunt pur şi simplu luat pe sus şi aruncat într-o parte, lovind chiuveta şi spărgând-o cu spatele meu. Am scăpat un geamata uşor când cioburi din sticla spartă de la chiuvetă îmi atinseră pielea deja înfierbântată. Mă tăiau uşor, alunecând pe sângele ce curgea de-a lungul trupului meu. Îi auzeam paşii, picioarele lui călcând fără păsare peste bucăţi de sticlă şi porţelan spart.

M-am trezit că gemeam fără motiv. O rază slabă de lumină îmi intră în ochii întredeschişi. Am încercat să îmi întorc capul într-o parte şi am pipăit împrejurimile. Eram pe un pat. Cum am ajuns acolo? Oare...
- Te-ai trezit!
Ai mă privea stând în faţa mea în picioare cu mâinile în şolduri. Vorbise apăsat, scuipând fiecare cuvânt. Mă privea tot cu atât de multă ură, poate mai multă. sau poate sângele închegat de pe faţa mea nu mă lăsa să îmi dau seama de prea multe. Dar vedeam cum se apropia de mine încet, cum se aşezase peste mine ţinându-şi mâinile într-o parte şi altă a capului meu. Mâna lui se mişcă uşor, ajungând din nou la gâtul meu, apăsându-l încet. O senzaţie ciudată îmi trecuse prin corp, diferită de durere. Erau fiori de plăcere. Am gemut uşor, neputând să mă abţin. Acesta zâmbi şi ochii ii sclipiră.
- Deci aşa îţi place ţie să fii excitat. Dementule.
Mă sarută apăsat, jucându-se cu buzele mele în timp ce mâinile i se mişcau peste tot corpul meu. Îmi trase boxerii în jos şi mă mângâie în zonă intimă, făcându-mă să gem încet. Ştiam că nu avea să fie prea blând cu mine dar era ciudat să fiu eu pus în acea poziţie. Am simţit cum mă pătrunse şi senzaţii mici de durere amestecate cu încantare îmi străbătuseră corpul. Acesta se mişcă uşor, sărutându-mă în continuare. Îşi muşcă buza de jos, murmurând şi închizând ochii. Îl simţeam cum se încălzea înăuntrul meu parcă crecand şi făcându-se tot mai mare până când aveam să explodez. Cu toată cruzimea plăcută pe care o simţeam, eram gata să îi îndeplinesc ordinele şi să mă supun lui.
- Întoarce-te, îmi şopti acesta umezindu-şi buzele.
M-am mişcat puţin, încercând să ajung să mă proptesc de mâini însă durerea care îmi atacă spatele era prea mare. Acesta mă prinse de şolduri şi mă ajută să ajung la poziţia dorită, apoi se mişcă iarăşi încet. Îi simţeam răsuflarea ferbinte pe spate şi atingerile perverse. Îmi trasă o linie umedă cu limba de-a lungul spatelui, apoi mă prinse cu dinţii de ureche, strângând încet, trimiţând mii de senzaţii prin tot corpul, ajungând să gem fără să îmi dau seama. Am închis ochii, absorbit în totalitate de căldura trupului său, de cuvintele şoptite, de miscarile pe care le făcea înăuntrul meu. Aşteptam să îmi rostească numele de mult timp neauzit de mine. Vocea lui îmi răsuna de pe gât până în vârful degetelor, făcându-mă să îmi pierd controlul. Mâinile lui mă aduceau pe culmile plăcerii pe care nu credeam că aveam să o simt vreodată. Mi-am lăsat capul în perină, gemând puternic când acesta începu să se mişte din ce în ce mai repede şi terminându-se în mine. Nu după mult timp am făcut şi eu acelaşi lucru, prăbuşindu-mă pe spate cu Ai respirând greu şi privindu-mă.

Am fost absorbit de emoţiile pe care mi le şoptea cu privirea. Intram în mintea lui fără să vreau,doar pentru că el îmi permitea acest fapt. Descoperisem un sentiment nou ce mă înconjura din toate părţile. Era uriaş, făcându-mă să mă simt la rândul meu nepăsător şi rece. Dar realitatea era alta. În lumea mea eram aşa, acesta era adevărul pe care încercam să îl ignor. Încercasem în trecut să devin altă persoană şi ura îmi luase minţile. Acum, după toate acestea, simţisem cu părere de rău cât greşisem.

Am clipit încet, privindu-l la rândul meu. Avea o expresie caldă pe chip, parcă acea privire de gheaţă i se topise lăsând locul unui izvor de căldură. Îşi bagă mâna în părul meu jucându-se. Apoi mă privi iar, de acea dată serios. Încercase să vorbească de mai multe ori însă de fiecare dată nu reuşea să spună nimic mai mult decât numele meu. M-am simţit izbit de ceva, dar nu ştiam de ce. O poartă se deschise în faţa mea şi convingându-mă într-o clipă, i-am atins spatele încă rănit şi acoperit de sânge. Acesta gemu scurt şi mă privi curios. Nu puteam să vorbesc de emotiii, nu puteam să îi spun nimic aşa că doar îl priveam, sperând ca el să înţeleagă. Câteva clipe mai târziu buzele lui le atinseră blând pe ale mele, într-o joacă continuă. Apariţia razelor de soare în acea dimineaţă ne acoperea blând, lăsând locul căldurii după o noapte plină de nebunie.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#57
Hey DeDal ^^ Scuza-mi intarzierea dar am avut olecuta de trebusoara ^^". Dar nah ca acum am terminat si am venit la ficul tau. Mi-a placut capitolul asta sincer xD. Parca a fost mai lung decat celelalte capitole. Descrierea mi-a placut nu am ce zice. La fel e si cu naratiunea. Actiunea nu a fost deloc grabita si dialogul nu a fost sec. Deci la partea asta stai bine, chiar foarte bine. Greseli de tastare am vazut doar una dar nu e grava. Ai fost atenta! Bravo! So, ce as mai putea sa zic? Astept nextul si va rog sa nu uitati sa ma anuntati cand il puneti. Buh bye! :*

Edit: Prima >:)
[Imagine: EnvYQ.png]

#58
Si ce noapte de nebunie...8-> Evident, lasand la o parte toate chinurile, valabil pentru ambii desigur. : ))
Deci sa inteleg ca Aaron mai are o "personalitate". Hmmm :-?Chiar nu-l credeam in stare de asa ceva, adica nu-l credeam pe Ai in stare de asta! Sa fim seriosi, el a fost cel abuzat si batut O.O Mare uimire pe chipul meu. * laughs *
Girls, asta da yaoi. Ma bucur ca ai postat, Deddy. ^^ Well, my Snow`, sper sa nu intarzii cu nextul. * chuu * :*

#59
Capitolul doisprezece: Te iubesc

Stăteam în fund pe pat cu mâinile sub picioare şi priveam imaginea din faţa mea. Întins pe covorul încă plin de sânge Ai încerca să îşi desprindă de spate o bucată de material ce i se lipise de rănile deschise. Îmi era puţin milă de el, văzându-l cum se chinuia şi cum gemea uşor de durere. Mi-am luat avânt şi am aterizat lângă urechea lui.
- Hei, vrei să te ajut?
Acesta se întoarse uimit către mine, apoi zâmbi roşind puţin.
- Nu! Mă descurc eu. Şi pe de altă parte, nu e vina ta că...
L-am privit ridicând din sprâncene. Nu era vina mea că asta se întâmplase? Ba da, era şi încă mă simţeam vinovat pentru felul în care îl pedepsisem doar cu câteva ore înainte. Cu toate astea, nu îl puteam compătimi prea mult. Nici corpul meu nu se simţea prea bine.
- Bine atunci, descurcă-te singur dacă poţi. Eu merg să fac un duş.
Am intrat în baia plină cu cioburi având grijă să nu calc pe ele şi topaind, am ajuns în cabina de duş. Nici aceasta nu arăta prea bine, dar nu aveam ce face. Nu puteam să rămân plin de sânge şi murdar toată ziua. Am întins mâna să dau drumul la apa, dar în acea clipă o altă mână m-a oprit. I-am simţit răsuflarea caldă pe gât, trimiţându-mi fiori prin tot corpul.
- Vrei să te ajut să te speli pe spate?
Mi-am întors capul puţin, amuzat. O pereche de buze dulci mi-au atins obrazul şi am simţit cum limba lui îşi făcea drum către ureche. M-am abţinut să nu gem, nu vroiam încă să îi arăt că îmi plăcea.
- Ştii, am reuşit să spun, asta e cea mai penibilă replică folosită într-un film. Am simţit cum se oprise pentru o clipă, iar apoi am fost împins cu putere în perete.
-Da, dar vezi tu, nu îmi păsa, mi-a şoptit bărbatul prinzându-mă de talie şi coborându-şi mână pe corpul meu. De când am ajuns să fiu eu cel vânat când tot ce făceam era să alerg după el? Eram eu cel vinovat de transformarea lui? Cel care trebuia învinuit pentru noul lui comportament? Nu îmi displăcea, ba din contra, pentru prima dată mă simţeam bine dominat din toate punctele de vedere. Însă nu era prea devreme?


Mâinile lui se plimbau fără încetare pe corpul meu. Cu fiecare clipă pe care o petreceam sub acel duş simţeam că o să iau foc chiar dacă apa era rece.
- Stai puţin, am rostit eu lovit de o întrebare. Mi-am întors capul către Ai ce mă privi curios. Era în spatele meu aşa că mă simţeam mai vulnerabil decât de obicei.
- Ce s-a întâmplat? m-a întrebat acesta curios. Era dureros pentru mine să stau întors aşa din cauza rănii de pe faţă. Încă mă ardea de fiecare dată când intra în contact cu apa.
- De ce nu avem apa caldă?
Am simţit pe pilelea mea rănită cum bărbatul a încetat să respire pentru o clipă, apoi un hohot imens de râs a umplut spaţiul gol din baie. Ce întrebasem aşa amuzant?
- Aaron, pe bune! Acesta mă prinse în braţe şi mă strânse uşor. Acum tu eşti cel care pune întrebări stupide?
Curios şi cam stupefiat m-am întors cu faţa la el. Dintr-o dată privirea lui devenise visătoare. Îşi trecuse degetele peste rana mea înghiţind în sec.
- Aaron...
Am simţit un fior ce îmi trecuse prin corpul înfrigurat. Aveam strania senzaţie că îi părea rău pentru ce făcuse. Modul în care mă atingea în acea clipă, cum se apropiase de chipul meu şi îmi şoptise apăsându-şi buzele pe gâtul meu, făcând că vocea lui să se împrăştie şi dându-mi fiori prin şira spinării.
- Aaron, ascultă-mă pentru că e foarte grav. Eu am uitat să plătesc factura!
Îşi retrase capul din căldura trupului meu, umezindu-şi buzele deja ude, apoi mă privi. Nici nu ştiam dacă să râd sau că mi se pară ciudat răspunsul lui. În acel moment eram prea fermecat de chipul lui ce ascundea o frumuseţe sublimă şi delicată.

Încercam să îmi şterg corpul neluând în seamă privirea bărbatului. Mă fila intens, făcându-mă să am senzaţia că avea raze x în privire, desi nu putea să vadă nimic prin pielea mea. Nimic altceva decât organe şi o inimă ce îmi părea ca aveam să o pierd cu fiecare minut ce trecea.
Neputând să mă mai abţin, m-am rastit uşor la el:
- De ce mă priveşti aşa?! Parcă ai de gând să mă găteşti şi să mă ai drept cină!
- Hmm, poate asta vreau. Dar nu să te am pe post de cină şi mai degrabă, să te am. Doar atât. L-am privit uşor jenat. Mi se părea că era prea direct, insă nici nu am apucat să îmi duc gândul până la capăt, caci m-am trezit luat pe sus a treia oară într-o zi şi aruncat în dormitor pe pat. Acesta urcă uşor peste mine, parcă mişcările lui erau încetinite de mama natură.

Doar văzându-l acolo, privindu-mă aşa mă simţeam deja că şi un curcan într-un cuptor, gol pe înăuntru şi umplut cu ingrediente ce îmi dădeam o senzaţie stranie şi uşor plăcută în stomac. Trăgând uşor de prosopul ce îmi acoperea zona intimă, Ai mă sărută uşor apoi pasional, parcă nemaiputând aştepta ca eu să pot realiza ce avea de gând. De parcă nu ştiam deja. Gura lui îmi mângâia uşor pieptul ajungând până mai jos pentru ca apoi să ajungă la organul meu semierect. Îl cuprinse cu gura trecându-şi doar limba peste vârf. Mi-am muşcat buzele în încercarea de a nu scoate nici un zgomot. Acesta se ridică şi o secundă mai târziu mi-am simţit mâinile legate de marginea patului. Uimit l-am privit însă acesta îmi făcu leneş cu ochiul şi continuă să mă sărute apăsat.
Îşi strecură mâinile sub spatele meu şi mă mângâie uşor, băgându-mi apoi unghiile în carne. Îmi ridică picioarele în aer şi am simţit cum mă pătrunse încet, strângând ochii şi respirând greu. Se oprise pentru o clipă, lăsând locul unei uşoare dureri transfortate aproape imediat în plăcere vinovată. Începuse să se mişte, gemând uşor şi spre groaza mea, fizandu-mi privirea cu ochii lui căprui şi pătrunzători. Mă simţeam excitat la maxim însă jenat de felul în care mă privea. Îi puteam citi în ochi toate lucrurile care îi treceau prin minte, majoritatea fiind poziţii dar şi o plăcere sadică şi imensă. Îmi plăcea la nebunie modul în care se unduia, făcându-mă să îmi apăs capul în perină şi să îmi strâng buzele de plăcere, nereuşind însă să scap de ochii lui. I-am cuprins spatele cu mâinile şi să îmi strâng buzele de plăcere, nereuşind însă să scap de ochii lui. Însă acesta mă sărută lung şi într-un mod extrem de excitant făcându-mă să îl privesc din nou.
- Vreau să mă priveşti în ochi. Aşa cum tu vezi tot ce simt şi ce gândesc, asta vreau să fac şi eu. Vreau să, continuă acesta împingându-se mai adânc în mine şi făcându-mă să gem, îţi văd plăcerea.
Cuvintele lui m-au încălzit mai mult decât ar fi trebuie mai ales că la sfârşit îmi şoptise la ureche că vrea să mă vadă când mă termin. Am început să respir apăsat, şi mi-am lăsat inhibiţiile la o parte, trăgându-l către mine şi sărutându-l cum o făcuse şi el. Se pare că avusese efect deoarece nu mult mai târziu acesta se terminase în mine. Însă iii vedeam chipul urmărindu-mă atent şi o clipă mai târziu am făcut şi eu la fel. Încercând să îmi controlez pulsul ce o luase razna m-am trezit că eram deasupra bărbatului.
L-am privit uşor uimit şi acesta după ce îşi umezi buzele îmi aorpie chipul de al lui şi îşi atinse buzele de gâtul meu, şoptindu-mi uşor:
- Te iubesc.
Doamne, cât îmi plăcea când făcea asta.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#60
Hey sis ^^. Intr'un sfarsit am ajuns la fic ^^. Mi'a placut nextul nu am ce zice. Vorba lui DeDal este superb xD. M'a bufnit rasul la ,,- Aaron, ascultă-mă pentru că e foarte grav. Eu am uitat să plătesc factura!". A mai fost o faza la care am zambit dar nu mai stiu care. Descrierea a fost prezenta in cantitati normale, nici prea multa nici prea putina. Naratiunea a fost si ea foarte frumoasa. Actiunea nu a fost grabita si dialogul nu a fost grabit. Greseli de tastare nu am vazut deci e bine. So, nu mai am ce sa spun. Astept nextu si nu uitati sa ma anuntati. Bye! :*
[Imagine: EnvYQ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Unlimited Pleasure Beatrix LaVey 73 45.108 30-07-2012, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Marina.
  Midnight Waltz Lucifer 10 8.762 06-01-2012, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Lucifer
  Pain and love Lexx45 8 4.024 08-09-2011, 05:09 PM
Ultimul răspuns: mary97
  Midnight Drama Queen 23 10.021 26-08-2011, 06:34 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Pain and tears Roses.on.fire 10 5.487 04-08-2011, 12:47 PM
Ultimul răspuns: ^Ciresica^
  Pain and tears Roses.on.fire 1 1.898 08-07-2011, 03:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Fucking Law [ || yaoi || +18 || ] Contagieuse. & DeDal N. DeDal N. 16 9.569 27-04-2011, 04:43 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Pure Blood [Mistery, Romance] wonderCaT 25 15.874 20-04-2011, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  No pain, just love ... Vex 27 11.386 30-12-2010, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Mariah .
  Cronicile Trecutului - Cuget in clar de luna [+12] [ mistery / sf ] SethMeth 4 2.725 28-07-2009, 08:27 AM
Ultimul răspuns: Vampire`Illusion


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)