Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pacatul suprem-incepere.

#61
Amy:
-Inca cineva care ma spiona? Si nu am avea de ce sa ne impacam din moment ce nu suntem nici macar certate. Suntem doar colege si nimc mai mult.
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#62
Miranda:

- Corect. Oricum, acum nu mai vreau sa fim prietene, tu ai secrete, ne ascunzi ceva... asta nu este prietenie.

OCC: cine vrea

#63
Amy:
Asta m-a traznit
-V-am mai zis trecutul meu si cand va conduceam pe hol. Ati fi putut fi atente....Daca vrei sa stii ceva itreaba! Sunt o fire deschisa!
OOC:Miranda , Ciufy vedeti ca ies. am trb bye
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#64
Renee:
-Calmeaza-te surioara,nu tre sa fi ca matusa-ta aia nebuna.Doamne...spuneam in timp ce imi aprindeam o tigara.Am inhalat aerul,si apoi am zis usor si cu un zambet.Asculta omule,ca daca un om te priveste nu te spioneaza,se mai intampla ca te mai aude omul,asa ca nu te gandi ca n-avem chiar ce face inca.Oricum...suflu si apoi zic:eu cel putin am treburi mult mai importante prin care distrug scoala si altele..spun eu plictisita,iar apoi Dispar din fata lor,si ma car intr-o poienita frumoasa,unde linistea ma facea sa zambesc.Am inceput sa cant linistita...
OOC:cine doreste
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#65
Amy:
-Pentru a suta mia oara: Nu e matusa mea!
OOC: who wants am trb asa ca de data asta chiar bye :X:X:X:pupicpupic154<
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#66
Miranda:

- Nu e matusa ta, am inteles, nu trebuie sa tipi. Dar.., se vede ca nu ai increde in mine, cel putin.

OCc: Ciufy

#67
Renee:
Inca o mai auzeam pe miss emo sensibila tipand ca nu e matusa ei,insa m-am hotarat sa ii fac o surpriza.Am aparut brusc in spatele ei,si am inceput sa urlu:Atunci cine este,daca nu matusa ta?
A plecat putin mai incolo,lasandu-ma pe mine si Miranda singure.
-Ce oameni,mai aveti ceva de impartit?
OOC:miranda
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#68
Amy:
Grozav! Miranda crede ca eu ascund ceva cand de fapt Mira mi ascunde mie totul! APoi mai este si Renee care vrea sa afle si i-am ami zis ca este oarecum servitoarea mea. Dar eu? Eu cine mama lui proces verbal mai sunt? Ma indrept spre biroul Mirei si trantesc usa intrand.
-Bine, uite care e faza. Am nevoie de raspunsuri si am nevoie sa mi le zici acum!
M:-Draga mea de ce te comporti asa? Ti-am mai zis ca o sa aflii odata si odata raspunsurile , dar nu acum.
-Grozav! Asta zici de 17 ani! Cand o sa mi le zici? Poate la 100 de ani?
M:-Draga mea , trebuie sa te calmezi!
-Bine ca le stii tu pe toate!
Ies din birou trantind usa care cred ca o sa crape daca mai fac asta si a treia oara si merg in sala de muzica unde ma apuc sa cand la o vioara:http://youtu.be/xu80YkqlQI4
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#69
Renee:
Am lasat-o pe Miranda singura,vrand sa-mi cer scuze de la Amy,dar n-am gasit-o.Totusi am gasit sala de desen care era lipta de sala de muzica.Am luat o bucata mare de panza,iar apoi am incercat sa ma las dusa de val,in timp ce ascultam melodia de la Kings of Leon:Sex on fire.
Am luat creionul,si am facut niste chipuri,iar apoi am inceput sa iau o culoare la nimereala,si am colorat rapid.Intr-o ora,desenul era gata,iar eu mi-am deschis ochii.Insa m-a luat cu fiori cand Miranda si Amy erau deasupra mea,iar eu eram prinsa in ceva albastru.O apa.
Muream innecata.
OOC:kitsune
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#70
Amy:
Observam ca Renee era in piscina scolii. Cum naiba ajunsese acolo? Am sarit dupa ea in piscina si am scos-o. Am intins-o si am inceput sa-i acord primul ajutor. Trebuia sa-si revina!
OOC: who wants de preferat Ciufy
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scoala substitutiilor - Incepere Shadow.Kiss 157 57.925 08-01-2012, 02:42 AM
Ultimul răspuns: Niska
  Shadow Fall-Incepere Crissu'Blacker 86 37.854 04-12-2011, 02:37 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Intunericul nestiutului~ Incepere Miranda. 288 92.399 02-09-2011, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Pacatul suprem Kimera 4 3.689 23-08-2011, 09:13 PM
Ultimul răspuns: Himisoara.


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)